تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: کولر گازی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hassan_aku's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

10 کولر گازی

سلام دوستان

اگه میشه یه راهنمایی کنید.
    به نظر شما کولر گازی چه مدلی بگیرم. اجنرال - سامسونگ - ال جی

برای یه متارژ 80 متری که بخواد یک حال 26 متری و یه اتاق خواب 9 متری خنک کنه.

راستی به نظرتان اسپليت دو پانله بگیرم یا دوتا کولر تک پانله ؟؟؟
    Last edited by Hassan_aku; 16-03-2010 at 14:34.

داره خودمونی میشه bahar5358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

يه اسپليت دو پنله york امريكائي بگير و صفا!

3. 2 کاربر از bahar5358 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوستان

اگه میشه یه راهنمایی کنید.
    به نظر شما کولر گازی چه مدلی بگیرم. اجنرال - سامسونگ - ال جی

برای یه متارژ 80 متری که بخواد یک حال 26 متری و یه اتاق خواب 9 متری خنک کنه.

راستی به نظرتان اسپليت دو پانله بگیرم یا دوتا کولر تک پانله ؟؟؟
    من خودم یکساله lg مدل 27000 سردو گرم دارم.تک پنل .برای محسابه توان مورد نیاز از این فرمول استفاده کردم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ضمن اینکه میتونی زنگ بزنی به شرکتهاشون میان برات مثلا کارشناسی میکنند.ولی زیاد روی حرفشون حساب نکن. سامسونگ فقط تلفنی مشاوره میده و تنها شرکتی هم بود که بهم راهنمایی درست کرد که باید کنتورم رو عوض کنم و امپراژ بالاتر بگیرم.اگر فاصله 2 پنل از هم زیاد باشه نیاز به لوله کشی زیاد هم داره و دردسر نصب داره و دوتا تک پنل انتخاب بهتریه بنظرم. بشرطیکه جای نصب 2 یونیت کمپرسور باشه ولی اگر دوتا اتاق بغل هم هستند، میتونی 2 پنله بگذاری. اگر هم ارتباط هوایی خوب با هم دارند میتونی تک پنل هم بگذاری با btu بالاتر .اتاق بعدی کمی دیرتر خنک میشه ولی جواب میده. منتها از اونور اون اتاق اولی زیر باد قویتر پنل هست که ممکنه اذیت کنه..

5. 2 کاربر از symbian-freak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یک مطلب دیگه درمورد نصب کولر ال جی که خیلی خاطره بدی شد برام. گلدیران خودش مستقیم نصب نمیکنه. بلکه با جاهای دیگه قرار میبنده و اونا کار نصب رو انجام میدن.این موسسه طرف قرارداد فقط یک نفر رو برای نصب فرستاد. حالا چطوری باید اون هد یونیت به اون سنگینی رو جابجا میکرد طبیعیه که خر حمالیش افتاد روش دوش ما.
    از من خواست کمکش کنم که هدیونیت رو بلند کنیم بگذاریم روی پایه. دستم گذاشتم زیرش و اونم بلند کرد .منتها اون زیادی بلند کرد و من انگشتم موند زیر وزن بسیار سنگین کمپرسور.انگشتم خیلی بد آسیب دید(الان دیگه خوب شده) و منم خیلی عصبانی شده بودم. انگشتم خون فواره میزد و به طرف و رییسش ناسزا می گفتم. بابام زنگ زد به اون شرکت نصاب. گفت فلان فلان شده دست پسرم موند زیر کولر اگر همین الان نیای اینجا میام گردنتو می شکنم!
    بعد به بابام گفته که فقط نصب رایگانه و حملش روی پایه با خودتونه!! خلاصه تو این وضعیت دیدم که اون نصابه با کمک نگهبان ساختمان یونیت رو گذاشتن روی پایه و دست منم اوضاعش خوب نبود. حالا اینا تمام شده یکجا نیاز بود لوله خم بشه و این نصابه بلد نیست لوله رو خم کنه! وای خدا. زنگ میزنه به رفیقش که بیاد لوله بکشه. اخر نیومد و کار موکول شد به فردا که بالاخره تمام شد.
    سر 5 متر لوله رایگان هم کلی جر و بحث داشتیم با اون موسسه و خوده ال جی. گلدیران خیلی خوب کار رو دنبال میکرد و بهم زنگ میزد ولی اون موسسه نصب خیلی ادمهای نادرست و حقه بازی بودن ضمن اینکه یک ادم کم تجربه رو فرستاده بود.اونم بدون کمک.
    خلاصه میخوام بگم اگر میخواستم کولر بخرم صرفنظر از کیفیت خوب کولر بدلیل اون اتفاق روی یک مارک دیگه فکر میکردم

7. 3 کاربر از symbian-freak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بعد یک چیز دیگه نصاب چون کم سواد بود ، موقع نصب کولر فاصله های جانبی و پشتی یونیت خارجی رو رعایت نکرده بود. من داشتم منوال رو میخوندم و رفتم که چک کنم دیدم بله فاصله ها رو رعایت نکرده.بهش تذکردادم. منتها چون پایه ها رو نصب کرده بود دیگه نمی شدفاصله ها رو به صورت ایدئال تنظیم کرد.ولی بهر صورت تا اونجایی که میشد جلو کشیده شد.محض اطلاع از پشت 30 سانت جلو 70 سانت سمت راست 30 سانت سمت چپ 60 سانت و از بالا حداقل 60 سانت باید فاصله باشه که موقع نصب بهشون تذکر بدید.
    Last edited by symbian-freak; 18-03-2010 at 14:55.

9. این کاربر از symbian-freak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

بیشترین متراژی که میشه لوله کشید چقدر هست ؟
    بعد لوله متری چنده ؟

11. این کاربر از ardalan_zapata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بیشترین متراژی که میشه لوله کشید چقدر هست ؟
    بعد لوله متری چنده ؟
    بستگی به btu کولر داره.استانداردش 7 متره. ولی با btu بالاتر، میشه طول لوله را بیشتر کرد.زیر 18000 تا 15 متر و بالای 18000 تا 30 متر لوله .البته حداکثر لوله در حالت نصب عمودی محدودیت داره. زیر 18000 تا 7 متر و بالای 18000 طول 15متر. اینا استاندارده lg هست .تا 5 متر که همه مجانی میدن.ولی قیمتش یادم نیست

13. 2 کاربر از symbian-freak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •