تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 40 از 40

نام تاپيک: █▀█ رفع مشکل عدم نصب برخی برنامه ها در ویندوز 7 █▀█

آخر فروم باز dimah2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پا منقل

پيش فرض

میشه توی این ویندوز مجازی درایو سخت افزارهایی که سون نمی شناسه رو نصب کرد(مثل پرینتر) و از لستفاده کرد

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام به همه

کسی که فایلو نذاشت مجبور شدم خودم دست به کار شم

اینم فایل آموزش فارسی استفاده از برنامه

منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:

آخر فروم باز arash66_2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

مشکل از کجاس ؟
    وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم این میاد !

ویندوز هم 7 هستش /.

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeed 1428's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام . برنامه step 7 prof 2006 روی ویندوز 7 نصب نمبشه لطفا منو راهنمایی کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    پارک

پيش فرض

سلام یه سوال درباره Microsoft Windows 7 Ultimate 64 Bit داشتم:آیا برنامه های 32 بیتی که قبل از سال 2008 ساخته شده اند و من اونها رو تو ویندوز xp 32bit داشتم تو ویندوز هفت 64bit نصب میشه؟؟؟

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام یه سوال درباره Microsoft Windows 7 Ultimate 64 Bit داشتم:آیا برنامه های 32 بیتی که قبل از سال 2008 ساخته شده اند و من اونها رو تو ویندوز xp 32bit داشتم تو ویندوز هفت 64bit نصب میشه؟؟؟
    سلام

ممکنه نصب بشه.

ولی شاید برنامه با خود ویندوز 7 مشکل داشته باشه/

یعنی فقط برای xp بوده باشه

داره خودمونی میشه noghte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    inja

پيش فرض

این شانسیه عزیز.
    یه وقت دیدی پیغام میده که این نرم افزار ماله 32بیت هستش و از نصبش جلو گیری میکنه.

یه وقتم دیدی مثله الانه من که یه نرم افزار تبدیل ماله چند ساله پیشو نصبیدم کاریم نداشت.

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

البته نه جایه این سوال اینجا بود و نه جایه جواب من!!!
    شرمنده

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

البته نه جایه این سوال اینجا بود و نه جایه جواب من!!!
    شرمنده

پروفشنال MicrosoftH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

خب ببینید میتونید از XPMODE استفاده کنید
    [شاید شما هم در بعضی موارد نیاز به برنامه ای داشته اید که برای شما یک محیط مجازی در کامپیوتر را ایجاد کند. به عنوان مثال شما در زمینه ویروس ها در حال تحقیق می باشید و برای رسیدن به بعضی از اهداف خود نیاز به احرای ویروس ها دارید. مسلماً اجرای فایل های ویروسی در کامپیوتر کاری غیر حرفه ای و خطرناک بشمار می رود و ممکن است شما را دچار مشکلات و حتی زیان های مالی کند. یه فرضا شما به هر دلیلی نیازمند استفاده از دو نوع ویندوز می باشید ، اما چگونه ؟ و یا حتی فرض کنید که قصد نصب سیستم عاملی مانند لینوکس را بر روی کامپیوتر خود دارید اما نمی خواهید در نوع فرمت درایو های خود تغییراتی ایجاد کنید. در این چنین مواردی وجود برنامه ای که برای شما یک محیط مجازی با اطمینان به این موضوع که کامپیوتر شما از هر آسیبی در امان باشد ، احساس می شود.
    در این مطلب نرم افزاری را از بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیا برایتان معرفی می کنیم که این نیاز را برطرف می کند.

Microsoft Virtual PC نام محصولی نرم افزاری از شرکت بزرگ Microsoft می باشد. این نرم افزار با ایجاد محیطی مجازی به طوری عمل می کند که انگار شما از یک سیستم دیگر به غیر از کامپیوتر خود استفاده می کنید. نسخه جدید این نرم افزار نیز به تازگی توسط کمپانی مایکروسافت ارائه شده است که از ویندوز 7 نیز پشتیبانی کامل می کند. شما در این محیط توانایی انجام هرکاری را خواهید داشت بدون اینکه به ویندوز اصلی شما ارتباطی داشته باشد. پس از نصب این برنامه شما می بایست در درون محیط مجازی همانند روزی که یک سیستم نو خریداری می کنید هارد را Fdisk کنید و اقدام به نصب ویندوز و یا هر سیستم عامل دیگری نمایید. در محیط این برنامه شما می توانید هر نوع فایل را اجرا کنید و از این اطمینان برخوردار باشید که سیستم عامل اصلی شما آسیبی نمی بیند. پشتیبانی از پورت های USB نیز از ویژگی های جدید این نسخه می باشد. از دیگر موارد استفاده این برنامه می توان حتی به ساخت فیلم های آموزشی نیز اشاره کرد. به عنوان مثال شما قصد ساختن فیلمی آموزشی درباره نصب ویندوز را دارید اما برنامه هایی که توانایی ضبط تصاویر از صفحه نمایش را دارند تنها در محیط ویندوز جوابگو هستند و در هنگام نصب در اولین restart فیلم آموزشی شما که در حال ضبط شدن است متوقف می شود. به کمک این نرم افزار تنها کافیست برنامه مربوط به ضبط تصاویر را طوری تنظیم نمایید که تنها از پنجره برنامه Virtual PC فیلم برداری کند

انلود نسخه 2009 مخصوص ویندوز 7 نرم افزار با حجم 545 مگابایت

کد:

9. این کاربر از MicrosoftH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

محمد جان سلام و دستت درد نکنه
    حالا یک سوال فرض کن این برنامه Virtual PC 2007 SP1 را بر روی 7 نصب کردم و رفتم توی محیط ایکس پی
    حالا باید برنامه ای را نصب کنم در محیط ایکس پی که فایلهای dll , ocx خاصی را باید در دایرکتوری سیسیتم و سیستم 32 ان نصب بشه ؟ ایا امکان نصب لایبری در ان شبیه ساز موجود هست ؟
    فرض کن یک برنامه قفلی هست که حتما در دایرکتوری system32 باید dll , ocx فقل شکسته ان نصب شود
    ایا امکان اضافه کردن فایلهای dll , ocx در دایروکتوری سیستم محیطی ایکس پی هست ؟
    یا این محیط مجازی هست و باید اون فایل های خاص را در دایروکتوی 7 نصب کنی و بعد برنامه شبیه ساز را اجرا کنی
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

متاسفانه همه لینکها از کار افتادند یک رسیدگی بکنید

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •