تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 56

نام تاپيک: GDC 2010

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جالبه الان داشتم یه خبر می‌خوندم که Anton Mikhailov یکی از دست‌اندرکاران SCEA در مصاحبه با vg247 اعلام کرده که Move رو به pc متصل کرده و برای تست باهاش Starcraft زده که گفته خیلی خوبم کار میکنه و دقت زیاد move کاملاً خودش رو نشون میده!!!
    واقعاً این از اولم برای کنسول‌ها یک آرزو بوده درسته Natal تکنولوژی عالیه ولی بدون شک برای بازی RTS ساخته نشده و برای این کار بی‌فایدست فکرش بکنید Starcraft 2 و Diablo 3 روی PS3!!!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    واقعا میشه استارکرفت و دیابلو رو با این بازی کرد یه ذره این چیزا مسخره نیست؟ شرکتی بزرگی مثل بلیزارد همچنین کاری نمیکنه.فکر کنم اصلا بلیزارد تا حالا بازیی برای کنسول ها نساخته. من بعید میدونم حداقل دیابلو3 برای کنسول ها ساخته بشه. شاید توی خواب همچنین چیزی رو بتونن ببینن.
    راستی سینا جان اعلام برندگان دهمین همایش سازندگان بازی GDC 2010 برای من جالب بودش. مثل اینکه یه سری بازیها رو اصلا اینا بازی نکردن جایزه دیگه داده نشده؟

2. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه جایی تو زمین سبز خداوند

پيش فرض

واقعا میشه استارکرفت و دیابلو رو با این بازی کرد یه ذره این چیزا مسخره نیست؟ شرکتی بزرگی مثل بلیزارد همچنین کاری نمیکنه.فکر کنم اصلا بلیزارد تا حالا بازیی برای کنسول ها نساخته. من بعید میدونم حداقل دیابلو3 برای کنسول ها ساخته بشه. شاید توی خواب همچنین چیزی رو بتونن ببینن.
    راستی سینا جان اعلام برندگان دهمین همایش سازندگان بازی GDC 2010 برای من جالب بودش. مثل اینکه یه سری بازیها رو اصلا اینا بازی نکردن جایزه دیگه داده نشده؟
    آره والا.اینا 4 تا بازی بازی کردن.رندوم یکیشو انتخاب کردن.واقعا که.به dragon هیچی ندادن.مسخره ها

4. این کاربر از sinak3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

همچین خبری نشده که
    این یارو گفته این دسته اینقدر دقیق هست که میشه استارکرفت باهاش بازی کرد
    هر چند من نمی دونم چطوری میشه راحت باهاش بازی به این سریعی رو انجام داد !
    فعلا هم خبری از عرضه ی این بازی ها روی کنسول نیست اما اگه بخوایم احتمال بگیریم دیابلو 3 احتمالش هست برای کنسول ها هم بیاد تنها در صورتی که فروشش ضرر ده باشه تازه بعیده تو این نسل اتفاق بیفته

6. 2 کاربر از ali_ranger22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همچین خبری نشده که
    این یارو گفته این دسته اینقدر دقیق هست که میشه استارکرفت باهاش بازی کرد
    هر چند من نمی دونم چطوری میشه راحت باهاش بازی به این سریعی رو انجام داد !
    فعلا هم خبری از عرضه ی این بازی ها روی کنسول نیست اما اگه بخوایم احتمال بگیریم دیابلو 3 احتمالش هست برای کنسول ها هم بیاد تنها در صورتی که فروشش ضرر ده باشه تازه بعیده تو این نسل اتفاق بیفته
    من که هیچ وقت همچنین بازیهایی که در pc اسطوره هستن مثل دیابلو رو توی کنسول بازی نمیکنم. اصلا این بازی به این عظیمی چه جوری میشه توی کنسول بازی کرد؟؟؟!!! کنترل این بازی ها اصلش با کیبورد و موس هستش. بازی مثل dragon age هم به هزار زور برای کنسول ها ساختن که تازه کیفیت پایین تری نسخه کنسولی نسبت به pc داشت.

8. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

من که هیچ وقت همچنین بازیهایی که در pc اسطوره هستن مثل دیابلو رو توی کنسول بازی نمیکنم. اصلا این بازی به این عظیمی چه جوری میشه توی کنسول بازی کرد؟؟؟!!! کنترل این بازی ها اصلش با کیبورد و موس هستش. بازی مثل dragon age هم به هزار زور برای کنسول ها ساختن که تازه کیفیت پایین تری نسخه کنسولی نسبت به pc داشت.
    کلا احتمال اینکه بلیزارد همچین کاری بکنه نزدیک صفر هست
    چون افراد زیادی تو کل دنیا مثل خود من هستن که قطعا برای حمایت از بلیزارد اصل این بازی ها رو خریداری می کنن بعلاوه اینکه کلا این بازی ها بخش اعظمیشون مربوط به آنلاینش هست که باید حتما اوریجش رو داشته باشی

10. 3 کاربر از ali_ranger22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کلا احتمال اینکه بلیزارد همچین کاری بکنه نزدیک صفر هست
    چون افراد زیادی تو کل دنیا مثل خود من هستن که قطعا برای حمایت از بلیزارد اصل این بازی ها رو خریداری می کنن بعلاوه اینکه کلا این بازی ها بخش اعظمیشون مربوط به آنلاینش هست که باید حتما اوریجش رو داشته باشی
    من صد در صد موافقم. تا اونجایی که من میدونم بلیزارد شاید به جز بازیهای مثل دیابلو و استارکرفت و wow دیگه بازی زیادی نساخته و همه این بازی ها هم انحصاری pc هستن. فکر کنم محبوبترین شرکت توی pc همین بلیزارد باشه.
    راستی گفتی بخش اعظم این بازی ها بخش آنلاین هستش. منظورت دیابلو رو هم شامل نمیشه؟ آخه دیابلو فکر کنم اصلش سیگنل اون باشه. حالا نمی خوام بحث تاپیک عوض بشه. همین جوری پرسیدم

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

من صد در صد موافقم. تا اونجایی که من میدونم بلیزارد شاید به جز بازیهای مثل دیابلو و استارکرفت و wow دیگه بازی زیادی نساخته و همه این بازی ها هم انحصاری pc هستن. فکر کنم محبوبترین شرکت توی pc همین بلیزارد باشه.
    راستی گفتی بخش اعظم این بازی ها بخش آنلاین هستش. منظورت دیابلو رو هم شامل نمیشه؟ آخه دیابلو فکر کنم اصلش سیگنل اون باشه. حالا نمی خوام بحث تاپیک عوض بشه. همین جوری پرسیدم
    بلیزارد بازی های دیگه ای هم تو کارنامش داره که برای کنسول های قدیم بودن ..
    اصلا بتل.نت با دیابلو آغاز به کار کرد ! دیابلو هم بخش آنلاین بسیار عظیمی داره

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بلیزارد بازی های دیگه ای هم تو کارنامش داره که برای کنسول های قدیم بودن ..
    اصلا بتل.نت با دیابلو آغاز به کار کرد ! دیابلو هم بخش آنلاین بسیار عظیمی داره
    شنیده بودم که دیابلو بخش آنلاین خیلی خوبی داره ولی من اونو بازی نکردم.من خودم بازیهای سبک نقش آفرینی کلاسیک بخش تک نفره اونارو خیلی دوست دارم و این قدر لذت بخش هستش که دیگه اصلا دنبال آنلاین و این حرفا نمیرم.
    حالا اینارو ول کنید. دوستان موقع سال تحویل دعا کنید که دیابلو3 دیگه حداقل توی سال 89 بیاد وگرنه بعضی ها از جمله خود من سکته میکنن
    برای اینکه موضع تاپیک عوض نشه دوستان اگر خبری از دیابلو 3 در GDC 2010 شد حتما بذارین تا ما استفاده کنیم

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

شنیده بودم که دیابلو بخش آنلاین خیلی خوبی داره ولی من اونو بازی نکردم.من خودم بازیهای سبک نقش آفرینی کلاسیک بخش تک نفره اونارو خیلی دوست دارم و این قدر لذت بخش هستش که دیگه اصلا دنبال آنلاین و این حرفا نمیرم.
    حالا اینارو ول کنید. دوستان موقع سال تحویل دعا کنید که دیابلو3 دیگه حداقل توی سال 89 بیاد وگرنه بعضی ها از جمله خود من سکته میکنن
    برای اینکه موضع تاپیک عوض نشه دوستان اگر خبری از دیابلو 3 در GDC 2010 شد حتما بذارین تا ما استفاده کنیم
    بلیزارد که کلاً این نمایشگاه‌ها شرکت نمیکنه تو E3 هم شرکت نمیکنه حتی چون خودش نیمه دوم سال نمایشگاه Blizzcon رو برگزار میکنه.

15. 3 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه جایی تو زمین سبز خداوند

پيش فرض

وحید جان GDC تموم شد و جایزه ها هم داده شد.از diablo چیزی ندیدم.

17. 2 کاربر از sinak3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •