تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: كمك در مورد ميكس فيلم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

سلام به همگی
    من میخواستم بدونم طوری میتونم پرده آبی رو تو پریمر پاک کنم ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام دوست من از قسمت effect برو تو پوشه video effects داخل اون پوشه keying رو پیدا کن و از داخل این پوشه می تونی از طریق افکت blue screen key پاک می کنی پرده رو .

داره خودمونی میشه arasharyani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سوال فوری

سلام دوستان
    از اينکه وارد اين تاپيک شدم خوشحالم. دوستان من با نرم افزار adobe premier دو مشکل اساسي دارم (البته من از ورژن 1.5 استفاده ميکنم) که من را کلافه کرده است و واقعا برام عجيبه چون نرم افزار ضعيف يوليد ويدئو استوديو اين دو مشکل را که خدمتتان عرض خواهم کرد نداره. يا من نمي دونم يا اينکه ؟
    1 اول اينکه چرا پريمير هنگام ايمپورت کردن فايلي با پسوند dat خطا ميده در حقيقت چرا اين نرم افزار با اين همه امکانات و با وجود حرفه اي بودنش که يکي از بهترين نرم افزارهاي ويرايشي هست اين فرمت را که يکي از پرکاربرد ترين فرمتهاست پشتيباني نمي کند.وهمانطوري که ميدونيد ازاين فرمت براي پخش در دستگاههاي سيدي خانگي استفاده ميشه .
    2 دوم اينکه هنگام اکسپورت کردن چرا فايل خروجي به صورت وي سي دي نيست و براي اينکه قابل پخش در دستگاههاي پخش خانگي شود بايد با هزار درد سر فرمتش راتغيير دهيم اگه دقيقا توضيح بدم اينکه فايل خروجي از قسمت move به صورت iva مي باشد که فايلي فشرده و قابل استفاده در وي سي دي نيست يا در قسمت media encoder هم که پس از انتخاب وي سي دي پال فايل خروجي به صورت فرمت ناشناخته m1v است که اصلا قابل شناخت براي برنامه هاي رايت به صورت وي سي دي نيست.
    واقعا اگه دوستان اطلاعي دراين مورد دارند به من کمک کنند که خيلي از شما ممنون خواهم شد ضمن اينکه دوستان اين موضوع برام حياتي است اگه لطف کنيد فوري جواب بدهيد خيلي ممنون ميشم .
    ياعلي

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض جواب

نقل قول نوشته شده توسط arasharyani
    سلام دوستان
    از اينکه وارد اين تاپيک شدم خوشحالم. دوستان من با نرم افزار adobe premier دو مشکل اساسي دارم (البته من از ورژن 1.5 استفاده ميکنم) که من را کلافه کرده است و واقعا برام عجيبه چون نرم افزار ضعيف يوليد ويدئو استوديو اين دو مشکل را که خدمتتان عرض خواهم کرد نداره. يا من نمي دونم يا اينکه ؟
    1 اول اينکه چرا پريمير هنگام ايمپورت کردن فايلي با پسوند dat خطا ميده در حقيقت چرا اين نرم افزار با اين همه امکانات و با وجود حرفه اي بودنش که يکي از بهترين نرم افزارهاي ويرايشي هست اين فرمت را که يکي از پرکاربرد ترين فرمتهاست پشتيباني نمي کند.وهمانطوري که ميدونيد ازاين فرمت براي پخش در دستگاههاي سيدي خانگي استفاده ميشه .
    2 دوم اينکه هنگام اکسپورت کردن چرا فايل خروجي به صورت وي سي دي نيست و براي اينکه قابل پخش در دستگاههاي پخش خانگي شود بايد با هزار درد سر فرمتش راتغيير دهيم اگه دقيقا توضيح بدم اينکه فايل خروجي از قسمت move به صورت iva مي باشد که فايلي فشرده و قابل استفاده در وي سي دي نيست يا در قسمت media encoder هم که پس از انتخاب وي سي دي پال فايل خروجي به صورت فرمت ناشناخته m1v است که اصلا قابل شناخت براي برنامه هاي رايت به صورت وي سي دي نيست.
    واقعا اگه دوستان اطلاعي دراين مورد دارند به من کمک کنند که خيلي از شما ممنون خواهم شد ضمن اينکه دوستان اين موضوع برام حياتي است اگه لطف کنيد فوري جواب بدهيد خيلي ممنون ميشم .
    ياعلي
    سلام دوست من

من خودم هم مشکلاتی رو که شما داری ، دارم ولی باید بگم که برای این بر طرف کردن این مشکلات یه سری پلاگین وجود داره .
    ولی اگه از من می شنوی همیشه از چند تا برنامه میکس و مونتاژ استفاده کن

من خودم فیلم با پسوند dat رو اول به برنامه video studio می برم و اونجا به mpg تبدیلش می کنم و بعدش اون رو وارد پریمیر می کنم و بعد از انجام کارها با فرمت mpg ذخیره می کنم و وارد ویددو استودیو می کنم و اونجا وی سی دی تبدیل می کنم . فقط کیفیت کار بعد از تبدیل به وی سی دی تا حدی پایین میاد .

در ضمن اگه بخوای فایل dat رو مستقیم وارد پریمیر کنی می تونی فایل رو rename کنی و dat رو پاک کنی و جاش بنویسی mpg اونوقت پریمیر قبول می کنه .

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

باز هم سلام
    bbجان خیلی ممنون
    اگه لطف کنید بگید که هنگام شروع و پایان پروژه در پریمیر برای نمایش در دستگاههای سی دی خانگی چه تنظیماتی بهترین کیفیت را دارد خیلی ممنون میشم
    واینکه من سیدی برنامه افتر افکت و پریمیر را از سایت پی سی ورلد تهیه کردم و پلاگین های پریمیر رانصت کردم ولی هیچ منویی به این برنامه برای استفده از آنها اضافه نشد اکه دوستان اطلاعی در این مورد دارند طرز استفاده و احیانا تنطیمات آنها را تو ضیح بدهند با تشکر از دوستان
    یا علی

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوباره سلام
    چند تا سوال دیگه
    آقا اصلا این کارت مونتاژ چیه و کارش چیه ؟ اگه توضیح کامل باشه ممنون میشم
    اصطلاح real time یعنی چی ؟
    تورو خدا نخندید ها؟؟؟؟؟
    یا علی

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •