تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 237 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 2369

نام تاپيک: *+=[پشتیبانی]=+* Unity/آموزشها در اینجا

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

من که همیشه فن یونیتی بودم واقعا از این نسخه نا امید شدم... قطعا برای پروژه های کوچیک و بازیساز های مستقل که بازی هاشون رو روی Xbox Live یا شبکه های دیگه منتشر میکنن بهترین انجین یونیتی هست ولی برای پروژه های بزرگ اصلا خوب نیست. خیلی بده یه انجین Lens Flare داشته باشه و ساخت Lens Flare توی اون محدود بشه به ادیت یه سری تکسچر !! یا مثلا برای ساخت شیدر ها کلی کد نویسی یاد بگیری یا ادیتور های گرون بخری یا برای ترکیب چند صدای ساده از برنامه های دیگه استفاده کنی و یا ساخت لول توی یونیتی اینقدر سخت باشه که حرفه ای های یونیتی ترجیح بذن این کار رو با نرم افزار های سه بعدی مثل Modo انجام بدن و ... کاش یونیتی ادیتور های فوق العاده ی UDK رو داشت ...یا اینکه UDK انعطاف برنامه نویسی یونیتی رو داشت ! در کل الان میفهمم چرا با این انجین پروژه های خیلی سنگین و خیلی حرفه ای ساخته نمیشه.

2. این کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

من که همیشه فن یونیتی بودم واقعا از این نسخه نا امید شدم... قطعا برای پروژه های کوچیک و بازیساز های مستقل که بازی هاشون رو روی Xbox Live یا شبکه های دیگه منتشر میکنن بهترین انجین یونیتی هست ولی برای پروژه های بزرگ اصلا خوب نیست. خیلی بده یه انجین Lens Flare داشته باشه و ساخت Lens Flare توی اون محدود بشه به ادیت یه سری تکسچر !! یا مثلا برای ساخت شیدر ها کلی کد نویسی یاد بگیری یا ادیتور های گرون بخری یا برای ترکیب چند صدای ساده از برنامه های دیگه استفاده کنی و یا ساخت لول توی یونیتی اینقدر سخت باشه که حرفه ای های یونیتی ترجیح بذن این کار رو با نرم افزار های سه بعدی مثل Modo انجام بدن و ... کاش یونیتی ادیتور های فوق العاده ی UDK رو داشت ...یا اینکه UDK انعطاف برنامه نویسی یونیتی رو داشت ! در کل الان میفهمم چرا با این انجین پروژه های خیلی سنگین و خیلی حرفه ای ساخته نمیشه.
    کاش همه قبل از اینکه زمان رو از دست بدن ، مثل شما نظرشون بر می گشت

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

کاش همه قبل از اینکه زمان رو از دست بدن ، مثل شما نظرشون بر می گشت
    من زمان رو از دست ندادم ... خیلی هم ازش استفاده کردم. هنوز هم دارم با یونیتی کار میکنم ولی دیگه باهاش فول گیم نمیسازم.

5. 2 کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سعید جان معلوم خیلی از یونیتی نا امید شدیا. اون پروژ ه های مستقلی که می گی رو xboxlive پخش می شه اگه بخش arcade منظورت باشه که بازیهای خوب هست بودجه بالغ بر 500 هزار دلار یا 500 میلیون دارند و بودجه اش بیشتر از پروژه گرشاسپه. به همین آسونی ها هم بازی کسی رو xbox live نمی ذارند . بعد از اینکه ساخت بازی توسط کارشناساشون تایید شده برات مدیر تولید تایید می کنند که کارش اینه اهداف شما رو تایین کنه و بر بازی نظارت کنه و اونو به کیفیت لازم برسونه.

در واقع می خوام بگم که xbox live جاه طلبانه ترین جایی که ما بازیساز ها بتونیم براش بازی بسازیم. در ضمن ما هم بازی ساز مستقل ایم دیگه نه . حتی تا زیر 10 نفر که تمامی شرکت بازی سازی ما نهایت همین حدود هستند یک تیم بازی سازی کوچک حساب می شه که تو دنیا فقط بازیهای arcade می سازند.

اخرش هم بازیهای xbox live فروشی چند میلیاردی خواهند داشت . چندین برابر بهترین بازی ایران . پس ما باید به فکر بازیهای کوچک و آرکید با استانداردهای جهانی باشیم نه بازیهای بزرگ به درد نخور با فروش فقط داخل ایران. و یونیتی تمامی قابلیت ها مورد نیاز ما رو برای این امر دارد و مخصوصا لایسنسش که لازم نیست 25% بدی یا یکسری محدودیت های دیگه .

مشکل اینه که ما تو ایران یک شبه می خواهیم ره صد ساله رو بریم. اگه مثل هند از بازیهای موبایل شروع کرده بودیم وضع بازیسازی تو ایران خیلی بهتر از الان بود.
    Last edited by Prince_ of _Persia; 02-10-2010 at 22:49.

7. 2 کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

سعید جان معلوم خیلی از یونیتی نا امید شدیا. اون پروژ ه های مستقلی که می گی رو xboxlive پخش می شه اگه بخش arcade منظورت باشه که بازیهای خوب هست بودجه بالغ بر 500 هزار دلار یا 500 میلیون دارند و بودجه اش بیشتر از پروژه گرشاسپه. به همین آسونی ها هم بازی کسی رو xbox live نمی ذارند . بعد از اینکه ساخت بازی توسط کارشناساشون تایید شده برات مدیر تولید تایید می کنند که کارش اینه اهداف شما رو تایین کنه و بر بازی نظارت کنه و اونو به کیفیت لازم برسونه.

در واقع می خوام بگم که xbox live جاه طلبانه ترین جایی که ما بازیساز ها بتونیم براش بازی بسازیم. در ضمن ما هم بازی ساز مستقل ایم دیگه نه . حتی تا زیر 10 نفر که تمامی شرکت بازی سازی ما نهایت همین حدود هستند یک تیم بازی سازی کوچک حساب می شه که تو دنیا فقط بازیهای arcade می سازند.

اخرش هم بازیهای xbox live فروشی چند میلیاردی خواهند داشت . چندین برابر بهترین بازی ایران . پس ما باید به فکر بازیهای کوچک و آرکید با استانداردهای جهانی باشیم نه بازیهای بزرگ به درد نخور با فروش فقط داخل ایران. و یونیتی تمامی قابلیت ها مورد نیاز ما رو برای این امر دارد و مخصوصا لایسنسش که لازم نیست 25% بدی یا یکسری محدودیت های دیگه .

مشکل اینه که ما تو ایران یک شبه می خواهیم ره صد ساله رو بریم. اگه مثل هند از بازیهای موبایل شروع کرده بودیم وضع بازیسازی تو ایران خیلی بهتر از الان بود.
    قبول داری که توی ساخت بازی آرکید و کسب در آمد از اون هم نمیشه یه نظر قطعی داد ؟ توی کشور های خارجی که طرف n تومن خرج یه فول گیم میکنه و گیمر حرفه ای هم هست دیگه براش 6 یا 20 دلار پولی نیست که نخواد اون رو برای یه بازی ساده با گیم پلی خوب خرج کنه. ولی توی ایران : طرف میره بهترین بازی روز رو میخره 3 تومن کلی هم زورش میاد بعدش وقتی ببینه مثلا یه بازی آرکید ایرانی ساخته شده که باید هزار تومن بابتش پول بدی 120 % میگه من این بازی هارو دانلود هم نمیکنم چه برسه به اینکه بخرم ! توی خارج یه بازی ساز مستقل بازی آرکید خودش رو توی شبکه ی اجتماعی کشور خودش میزاره برای فروش و اگر بازی داغونی هم باشه باز استقبال میشه و اون شخص کم کم میرسه به مرحله هایی مثل Xbox Live و PSN ولی توی ایران باید از پله ی اول یه دفعه بپریم پله ی دهم چون بین این دو پله دیگه پله ای وجود نداره ! حالا پریدنش نیاز به تمرین داره ! اگه پریدی که خوش به حالت !! اگه نه میفتی طبقه ی پایین و دلسرد میشی ! یه راه دیگه هم داری. یه خورده وقت بزاری یه فول گیم بسازی و منتشرش کنی که حداقل 4 نفر پیدا بشن بخرن ... در کل با توجه به چندین ماه کار کردن و ساخت پروژه های مختلف با یونیتی و دیدن کلی آموزش به این نتیجه رسیدم که این انجین برای فول گیم مناسب نیست. حالا اگه کسی شک داره بیاد خودش مثل من امتحان کنه.

9. 2 کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سعید جان خودت ناراحت نکن منم 5 ماه وقت ام روی موتور بی خودی مثل گیم استدیو گذاشتم !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یعنی اینطوری که شما ها دارید صحبت میکنید ما باید بریم سراغ UDK ?

اگه نباشه جاش خالی می مونه pezhmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یعنی اینطوری که شما ها دارید صحبت میکنید ما باید بریم سراغ UDK ?
    Unity کاربردهای خودشو داره ولی اصلا قابل مقایسه با UDK نیست. حتی اگه یه سری از کارا تو یونیتی ساده تر هم باشه ولی UDK شما رو مجبور به برخورد با مفاهیمی میکنه که تو صنعت بازیسازی لازمه راجع بهشون اطلاعات داشته باشین.

فرقش مثل تفاوت بین ساخت یه کارکتر تو Poser و Maya است.

حتما UDK رو یاد بگیرین.

13. این کاربر از pezhmax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

سلام
    شما درست میگی به عنوان یک بازی ساز مستقل ، یونیتی الان بهترین موتور هست ولی اگر کسی بخواد ، از مستقل بودن جدا بشه و عضوی از یه گروه بازی سازی باشه دیگه یونیتی بدردش نمیخوره ، یو دی کی بهترین انجین میشه...و انجینهای بزرگ دیگه( که البته فعلا یو دی کی فقط رایگانه!)

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قبول داری که توی ساخت بازی آرکید و کسب در آمد از اون هم نمیشه یه نظر قطعی داد ؟ توی کشور های خارجی که طرف n تومن خرج یه فول گیم میکنه و گیمر حرفه ای هم هست دیگه براش 6 یا 20 دلار پولی نیست که نخواد اون رو برای یه بازی ساده با گیم پلی خوب خرج کنه. ولی توی ایران : طرف میره بهترین بازی روز رو میخره 3 تومن کلی هم زورش میاد بعدش وقتی ببینه مثلا یه بازی آرکید ایرانی ساخته شده که باید هزار تومن بابتش پول بدی 120 % میگه من این بازی هارو دانلود هم نمیکنم چه برسه به اینکه بخرم ! توی خارج یه بازی ساز مستقل بازی آرکید خودش رو توی شبکه ی اجتماعی کشور خودش میزاره برای فروش و اگر بازی داغونی هم باشه باز استقبال میشه و اون شخص کم کم میرسه به مرحله هایی مثل Xbox Live و PSN ولی توی ایران باید از پله ی اول یه دفعه بپریم پله ی دهم چون بین این دو پله دیگه پله ای وجود نداره ! حالا پریدنش نیاز به تمرین داره ! اگه پریدی که خوش به حالت !! اگه نه میفتی طبقه ی پایین و دلسرد میشی ! یه راه دیگه هم داری. یه خورده وقت بزاری یه فول گیم بسازی و منتشرش کنی که حداقل 4 نفر پیدا بشن بخرن ... در کل با توجه به چندین ماه کار کردن و ساخت پروژه های مختلف با یونیتی و دیدن کلی آموزش به این نتیجه رسیدم که این انجین برای فول گیم مناسب نیست. حالا اگه کسی شک داره بیاد خودش مثل من امتحان کنه.
    سعید جان دل پری داری ها . درکت می کنم منم مثل خودت دلم پره.
    ایران رو بی خیالش بازیهای بزرگ هم توش فروش نمی رن . بخش xbox live پله دهمی نیست . جز پله های وسطه . اگه به live وصل شی می بینی که بازیهایی داغون تو بخش indie گذاشته شده مثلا یک بازی هست که کاراکتر با تیر و کمان و دو بعدی که کاراکتر از کاراکتر سرزمین رویا هم کم جزییات تره! این جور بازیها رو با 80 پوینت مایکروسافت تو شبکه لایو می شه خرید.
    تازه سایت های bigfishgame و امثالهم هستند که استانداردهای ساده ای برای بازی دارند.
    قبل از اون هم بازی سازهای مستقل دنیا یک سایت کوچک برای بازیشون درست می کنند و تو همون بازی را برای فروش می گذارند.
    زیاد سخت نگیر سعید جان

یه چیز دیگه که الان تو پستت دیدم نمی دون مشکلت با ساخت لول تو یونیتی چیه ؟ کنترل و ابزارهای جابجایی و چرخش و بزرگنمایی دقیقا به همون استانداردی هست که توی مایا هست . یعنی من چه تو مایا و چه تو یونیتی لولم رو بچینم به یک سرعت و دقت کار انجام می شه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •