تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 115

نام تاپيک: آموزش نرم افزار میپل از مقدماتی تا پیشرفته - برنامه نویسی به زبان میپل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با سلام
    لطفا در مورد روش های عددی محاسبه انتگرال ها توضیح دهید.مخصوصا انتگرال های شامل تابع نرمال.
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

به مقام محترم سایت
    فایل های rnr را چطور باز نمایم من هر چی کوشش کردم نتوانستم آن را باز نمایم لطفا برایم معلومات بیشتر بدهید. با احترام
    نوراحمد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوست عزیز اگر امکانش باشد یک کتاب فارسی مپیل 11 یا 12 و یا 13 را برایم ارسال نماید از شما و از انجمن زیبا تان بسیار زیاد تشکر

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

منظور از روش كرام چيه
    يه تمرين دارم كه گفته به روش كرام دستگاه زير رو حل كنيد ( در نرم افزار maple(
    > q1 := 4*x-3*y+z = 9;

> q2 := y-z = 0;

q3 := x + y - z = 1

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

از اینکه همه برای پیشرفت دیگران و ارتقای سطح علمی اینقد ارزش قائلن ... جای خوشحالی داره
    اما از اونجایی که همتون خبر دارین که این زمونه زمان حرف اول رو میزنه و اکثر کشور های خارجی
    در این فکرند که بتونن سریعترین راه کسب علم و انتقال دانش رو راه بندازن ....... به نظرم این مغایرت داره که ما بیایم بر خلاف اونا خودمونا محدود کنیم
    منظورم محدودیت دانلود 3 بار در 5 دقیقه س ..... این اصلا خوب نیس و من نتونستم هضم کنم چرا در حالی که باید به فکر سرعت باشیم ... اونا کند میکنیم ... هر دلیلی داشته باشه موجه نیست. خصوصا در فروم بزرگی که ادعایی داره
    قصد گلایه نداشتم ... اما نظر شخصی خودم رو گفتم
    به هر جهت از همه تون ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دستور go to در میپل و متلب
    تو اکثر زبانهای برنامه نویسی این دستور موجوده ولی تو میپل و متلب این دستور نیست کسی اگه میدونه معادل این دستور تو میپل و متلب چیه راهنمایی کنه

دستور go to در میپل و متلب
    تو اکثر زبانهای برنامه نویسی این دستور موجوده ولی تو میپل و متلب این دستور نیست کسی اگه میدونه معادل این دستور تو میپل و متلب چیه راهنمایی کنه
    آیا دستور goto برای اجرای برنامه از یک محل خاص در میپل مانند فرترن یا بیسیک وجود دارد من این دستور را یا معادل این دستور را در میپل ومتلب پیدا نکردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

لطفا در مورد رسم نمدار مقسوم علیه های یک عدد با استفاده از میپل یه توضیحی بدهید

حـــــرفـه ای mofidy1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    زنجان

پيش فرض

لطفا در مورد رسم نمودار مقسوم علیه های یک عدد با استفاده از میپل یه توضیحی بدهید
    با سلام

درباره ی نمودار مقسوم علیه ها کمی توضیح دهید. مثلاً می خواهید عدد روی محور عرض ها و مقسوم علیه ها نیز روی محور طول ها باشند، یا نظر دیگری دارید؟

موفق باشید.

23 مرداد 1389

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام

درباره ی نمودار مقسوم علیه ها کمی توضیح دهید. مثلاً می خواهید عدد روی محور عرض ها و مقسوم علیه ها نیز روی محور طول ها باشند، یا نظر دیگری دارید؟

موفق باشید.

23 مرداد 1389
    خیلی ممنون از پاسخی که دادید منظورم رسم نمودار های مقسوم علیه ها به شکلی که در کتاب سال اول راهنمایی گفته شده مثلا 12 دو مقسوم علیه اول دارد که خط افقی تقسیم بر 2 و خط عمودی تقسیم بر 3 می شود در نهایت نمودار به شکلی تقریبا مستطیلی در می آید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض کمک فوری

من یه نموداری می خوام از روی فرمولهایی شبیه سازی کنم محور y از روی فرمولهایی به دست می آید ولی محور x فرمولی براش نگفته فقط از بازه 0 تا 1 به فواصل 0.2 یعنی 0و0.2و0.4و.... الان نمیدونم این بازه را آخرسر به plot بدم یا داخل که از این استفاده می شه تعریف کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •