تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین سرویس دهنده adsl رو انتخاب کنید (از هر نظر)

راي دهنده
1056. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • داتک (www.datak-telecom.com)

182 17.23%
  • سپنتا (www.sepanta.net)

130 12.31%
  • پارس آنلاین (www.parsonline.net)

204 19.32%
  • شاتل (www.shatel.ir)

148 14.02%
  • ندارایانه (www.neda.ir)

34 3.22%
  • موارد دیگر

167 15.81%
  • آسیا تک (www.asiatech.ir)

159 15.06%
  • شهراد (www.shahrad.net)

21 1.99%
  • فن آوا (www.fanava.com )

11 1.04%
صفحه 2 از 645 اولاول 1234561252102502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 6447

نام تاپيک: بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

داتك 256 رو مي ده 29
    حالا 30 فرض كنيم
    12 ماه = 360
    اگه يك ساله اين شكرت گفته بايد كامل پول رو بدي
    خب داتك 10 درصد تخفيف ميده
    مبلغ داتك = 3,281,760 ريال رند بگيريم 329 تومن
    يه مودم هم 40 تومن شما مي خريد ( يه قطعه سخت افزاري خريدي و نه اماني بعدا مي توني بفروشي و ..)
    329+ 40 = 369

360-499= 130
    130 اين وسط زيادي هست
    130 خودش پول 4 ماه و نيم اكانت داتك هست
    در هر صورت داتك اگه پوشش بده صرف با داتك هست

پروفشنال H3SAM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اصفهـــــــان

پيش فرض

پارسآنلاین رو دوستانم استفاده کردن و ازش راضی بودن ولی در رابطه با بقیه سرویس دهنده ها اطلاعی کسب نکردم

حـــــرفـه ای sa3er's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ebinem173

MaFia جان
    هزینه نصب تجهیزات و راه اندازی، آبونمان ماهی 4,200 تومانی مخابرات و عوارض و مالیات رو فراموش کردید. قيمت مودمهای ADSL سپنتا رو قيمت کردم 68,000 هست. ضمن اینکه سرویس داتک بدون بیمه قطعات کامپیوتر هست.

به هر حال بنده که اصرار ندارم و اين به حداقل من ثابت شده که هر چی قيمت ارزون تر باشه کيفيت سرويس و کالا پايين تر هست و من این رو به عينه خودم ديدم و تجربه کردم در چندين مورد مختلف.

به اميد روزی که اينترنت 2Mbs به قیمت بسیار ارزان یا رایگان در اختیار همه قرار بگیرد.

تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط sa3er
    ebinem173

MaFia جان
    هزینه نصب تجهیزات و راه اندازی، آبونمان ماهی 4,200 تومانی مخابرات و عوارض و مالیات رو فراموش کردید. قيمت مودمهای ADSL سپنتا رو قيمت کردم 68,000 هست. ضمن اینکه سرویس داتک بدون بیمه قطعات کامپیوتر هست.

به هر حال بنده که اصرار ندارم و اين به حداقل من ثابت شده که هر چی قيمت ارزون تر باشه کيفيت سرويس و کالا پايين تر هست و من این رو به عينه خودم ديدم و تجربه کردم در چندين مورد مختلف.

به اميد روزی که اينترنت 2Mbs به قیمت بسیار ارزان یا رایگان در اختیار همه قرار بگیرد.
    قيمت هايي كه من گفتم صابر جان همه با عوارض و .... بود
    هزينه راه اندازي داتك نمي گيره
    در مورد گارانتي هم كه خود شما استادي مي دوني همه اينها فقط حيله هاي تجاري هستن و تا عمل راه زيادي داره
    در مورد پول كم سرويس كم تر هم شديدا باهات موافق هستم اما چون خودم شديدا تو همه انجمن ها دارم اين ADSL رو دنبال مي كنم دقيق و مو به مو قول مي دم اين موضوع براي داتك اينطور نيست و سرويسي كه شما از داتك مي گيري مثلا 256 نه 32 هست نه 30 كيلو و نه 38 از اول مي دوني 24 تا 25 كيلو مي گيري تو p2p ها هم همين سرعت رو داري
    اگر سپنتا بالاتر از اين داد سرعت خب بايد خودت ببيني مي صرفه يا نه
    قول هم مي دم سپنتا تا همين جا هم خيلي هنر كرده اين سرويس رو داده چون شركت هاي ديگه با وجود داتك راهي به جايي نمي برن
    البته پارس آنلاين حسن خوي كه نسبت به داتك داره اين هست خيلي از مناطق و شهرستان ها رو با شاتل پوشش مي ده كه داتك از نظر پوشش دهي فعلا محدود هست
    اگه روزي هم داتك به خاطر اين همه استقبال خدايي نكرده سرعت زير 24 داد به كاربران من هم و ديگران هم 100% شركت رو عوض مي كنيم
    چ.ن براي مصرف كننده قيمت خوب نه به هر قيمتي بلكه قيمت خوب با سرعت قابل قبول هست و گرنه نام شركت مهم نيست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بااينكه قيمت ها پايين آمده ولي هنوز هم خيلي بالا است و به نسبت خدمات زياد جالب نيست .من با اينكه داتك را از نظر قيمت ترجيح مي دهم ولي پارس آن لاين از نظر پشتيباني بهتر عمل مي كنه مخصوصا براي كساني كه زياد وارد نيستند.

آخر فروم باز Mohammad_Ahrari's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان تو شیراز میدونم شاتل نمایندگی داره

اما چه شرکتی بهتره؟

مدیر انجمن هنرهفتم Mahdi Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    nn374$|*|017

پيش فرض

Agha Hala Az Adsl Begzarim Kasi Midone Az Koja Mishe Modem Mahvarie Kharid Chon Midonid Ke Modem Adsl Baiad Pishe Modem Mahvarei Long Benadaze

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام
    این موضوع به قدری مهم بود که برای اون من در سایت عضو شدم. دوستان شرکتی که من در اون کار میکنم حدود 6 ماه است که سرویس ADSL از نداداره وبسیار کیفیت علی داره به طوری که حتی در ساعات پیک کاری که کاربران زیادی در حال استفاده هستند ما به راحتی از نهایت پهنای باندمون و حتی بیشترش استفاده می کینم در واقع ما رو معمولا روی 136 می بندن.
    از طرفی حدود 12 روز میشه که از داتک برای خونه سرویس 128 گرفتم متاسفانه بر خلاف تبلیغات و ظاهرسازی ها و عوام فریبی هایی که میشه و بر خلاف رای گیری این سایت از هیچ نظر قابل مقایسه با ندا نیست فقط ارزون تره اما اونها در واقع کلاهبرداری می کنند چون در خلوت ترین ساعتها پهنای باند من دقیقا در 100 بسته میشه و شکل صاف نمودار این رو ثابت می منه که عمدا این کار انجام میشه وقتی به طور آزمایشی منو روی 256 بستند به زحمت به 200 میرسیدم یعنی اینکه عددی که به ما میگن کاملا دروغه حالا اینش هیچ از لحاظ پشتیبانی بسیار بد و ضعیف عمل میکنند و اصلا مشتری رو آدم حساب نمی کنند حتی اگه خودش این کاره باشه همیشه می گن مشکل از خودتونه سرویس ما خوبه همه راضی هستند گرچه با یه نگاه به نظرات نوشته شده در سایت خودشون می فهمید این هم دروغه از کاربران داتک که ممکنه حرف منو قبول نکنند می پرسم آقای کاربر 128 آیا تا حالا دانلودت به 12k رسیده؟ آقای کاربر 256 تو باید تا حدود 32 دانلود کنی آیا از 25k بیشتر شده؟

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله دوست عزيز يه ضرب المثلي داريم كه ميگه هرچقدر پول بدي همون اندازه آش ميخوري
    شما قيمت داتك رو با ندا مقايسه كنيد متوجه ميشيد كه اگر چه داتك كيفيتش از ندا پايينتره اما قيمتش بازهم مناسبتر از ندا و بقيه هست من با 128 پارس انلان حدود 13 داشتم و الان با همون قيمت 256 داتك رو گرفتم و سرعتم 23 هست درسته كه خيلي پايينه اما بازهم ميصرفه
    تمام صحبتهاي شما رو در رابطه با كيفيت قبول دارم ولي دليل نميشه كه قيمت خيلي بالاتر باشه

تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

داتك سرعت هاش اينطور هست :
    128 حدود 12 كيلو
    256 حدود 25 كيلو
    512 حدود 50 تا 52 كيلو
    همه اينها تست شده
    و من خودم 128 و 256 داشتم و دارم و ثابت من 25 كيلو دارم
    در ضمن صحبت هاي ebinem173 رو صد در صد تاييد مي كنم
    شما پولي كه به ندا مي دي رو بده 512 داتك رو بگير
    الان شركت هاي ديگه پول 512 داتك رو مي گيرن ولي 256 مي دن
    در ضمن وقتي شركت هاي ديگه 10 تومن پول نصب كه يه بچه هم مي تونه نصب كنه و 10 تومن هم بعضي ها بابت ميكرو ----- هزار تومني مي گيرن ديگه شارلاتان بودن اون شركت ها تاييد ميشه كه رييس شارلاتان ها هم پار آفلاين هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •