تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: مشکل با visual studio

داره خودمونی میشه Arman_BM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

12

تایید میشه . اینجا با مایکروسافت کاری نداشته باشین که بدجور تعصب دارم روش .
    کارشون واقعا درسته . این که همه چیزش پولیه دلیل نمیشه که بد بدونیمش .
    بالاخره باید یه درآمدی هم باشه یا نه ؟
    راستش من یک زمانی غیرت خاصی به ماکروسافت داشتم.
    یه بار تو انجمن hexeditors بود که الان فکر کنم بسته شده. بحث این مسائل پیش اومد! اونجا من تلاش کردم با غیرت از ماکروسافت دفاع کنم اما شروعی شد تا مخالفش هم فکر کنم.
    الان هم نمیگم خیلی بده!
    ولی میدونم linux واقعا چیز خوبیه و قوی تر! و من دلیلی نمیبینم شرکت های بزرگ دنیا بیان از windows بهره بگیرند مگر اینکه....

واقعیت اینه که وقتی پلت فورم های متن باز رو میبینم کیف میکنم! و معنی اینکه برنامه ی متن باز واقعا بهتره رو درک میکنم.
    وقتی با لینوکس کار میکنم معنی اینکه ویروس به راحتی گریبان گیرش نمیشه رو میفهمم و نمیتونم با ویندوز مقایسش کنم (البته بگم که من لینوکس کار نیستم و در حد یک تازه کارم توش.)

واقعیت اینه که امن ترین سیستم ها سیستم هاییه که ویندوز نداره!!+!.

کارت گرافیک میگیری بهترین مدل موجود تو بازار بعد میخوای نصبش کنی یهو یه پیغام ویندوز میده که اگرچه من درایور مخصوص این کارت رو دارم اما تاییدش نمیکنم!!!! ممکنه این کمپانی درایوری بهت بده که ضرر بهت بزنه!!! آیا مطمنی که میخواهی نصب کنییییییییییی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    میدونی این یعنی چی؟! یعنی اون کمپانی به ماکروسافت پول نداده که تاییدش کنه! آخه کمپانی geforce چه نیازی به تایید ماکروسافت داره؟!!!

و واقعیت مهمتر اینه که ویندوز سعی در انحصاری کردن داره... اینکه میاد C# رو یک طوری میده بیرون که برنامه های اوپن سورسش هم انگار متن بستن! C# ها تاجایی که من میدونم اکثرا فقط تو خود ویندوز اجرا میشن!!! و باید از DLL های مخصوص خود ایشون استفاد ه بشه! خوب که کاربر عادت کنه نره متن باز بگیره! اصلا یادتون هست ویندوز 98 جاوا رو ساپورت میکرد! چی شد یهو ویندوز xp دیگه جاوا رو نداشت؟!!!! آهان! ماکروسافت مسخواست از شرکت sun که ساحب امتیاز جاوا هست ، حق ایجاد visual java رو بگیره! اما sun system زیر بار نرفت! خوب ! ماکروسافتم تنبیهش کرد! گفت ساپورتت نمیکنم! بعدم رفت Visual C++ رو گرت و C# اد بیرون که ناراحتیه نبود جاوا از دلش بیاد بیرون! اما باز هر کاری میکنه هنوز java پرطرفدار ترین زبان برنامه نویسیه (تا پارسال که اینطوری بود.)

openGL هست ! حالا شما هی برو directX3d تو برنامت استفاده کن! چرا؟ چون کتاب هاش زیاده و آموزشاش ریخته و پشتیبانی داره و ومال ماکروسافته!......

یا اینحال من هرچی گفتم از شنیده ها و برخی دیده های خودم بوده و سند محکمی نیست و برای همین هم حکم قطعی نمکنم. من هنوز یادم نرفته که بیلگیس کسی بودکه باعث پیشرفت صنعت کامپیوتر دنیا شد! اما ادیسون هم برق رو اختراع کرد و 500 برابر کار مهمتری کرد! اما یک پونصدم بیلگیسم پولدار نشد! تازه ادیسون خوب بود خیلی ها بدتر بودن! مگه یه همچین خدمتی که بیلگیس کرد چقدر واسش پول میخواد؟ سرمایه ی پیلگیس اندازه ی بودجه ی لازم برای اداره ی یک کشور هست.

ببخشید روده درازی کردم. اما دلم پر بود.
    من تنفر ندارم اما تعصب هم ندارم.
    گفتم شما رو هم در اسن اطلاعات شریک کنم.
    موفق باشین.
    یا حق.

2. این کاربر از Arman_BM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اين بحثش خيلي قديمي شده ديگه
    من الان چندوقتيه جدي تر از قبل با لينكوس كار ميكنم همونطور كه توانايي هاي خاصي داره بيچارگي هاي خاص خودش رو هم داره
    يه بحث ويروس و امنيت هم توي لينوكس كه صدهزار بار تا حالا بهش پرداختن همين عدم همگاني بودن لينوكسه كه خيلي ها قبول ندارن اما من قبول دارم
    انحصاري بودن چيز بدي نيست همونقدر كه اوپن سورس بودن هم چيز باحاليه

4. این کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه vurhorston's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تو قسمت create new project من اینا میان.
    از بین اینا کدومو انتخاب کنم؟

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

راستش من یک زمانی غیرت خاصی به ماکروسافت داشتم.
    یه بار تو انجمن hexeditors بود که الان فکر کنم بسته شده. بحث این مسائل پیش اومد! اونجا من تلاش کردم با غیرت از ماکروسافت دفاع کنم اما شروعی شد تا مخالفش هم فکر کنم.
    الان هم نمیگم خیلی بده!
    ولی میدونم linux واقعا چیز خوبیه و قوی تر! و من دلیلی نمیبینم شرکت های بزرگ دنیا بیان از windows بهره بگیرند مگر اینکه....

واقعیت اینه که وقتی پلت فورم های متن باز رو میبینم کیف میکنم! و معنی اینکه برنامه ی متن باز واقعا بهتره رو درک میکنم.
    وقتی با لینوکس کار میکنم معنی اینکه ویروس به راحتی گریبان گیرش نمیشه رو میفهمم و نمیتونم با ویندوز مقایسش کنم (البته بگم که من لینوکس کار نیستم و در حد یک تازه کارم توش.)

واقعیت اینه که امن ترین سیستم ها سیستم هاییه که ویندوز نداره!!+!.

کارت گرافیک میگیری بهترین مدل موجود تو بازار بعد میخوای نصبش کنی یهو یه پیغام ویندوز میده که اگرچه من درایور مخصوص این کارت رو دارم اما تاییدش نمیکنم!!!! ممکنه این کمپانی درایوری بهت بده که ضرر بهت بزنه!!! آیا مطمنی که میخواهی نصب کنییییییییییی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    میدونی این یعنی چی؟! یعنی اون کمپانی به ماکروسافت پول نداده که تاییدش کنه! آخه کمپانی geforce چه نیازی به تایید ماکروسافت داره؟!!!

و واقعیت مهمتر اینه که ویندوز سعی در انحصاری کردن داره... اینکه میاد C# رو یک طوری میده بیرون که برنامه های اوپن سورسش هم انگار متن بستن! C# ها تاجایی که من میدونم اکثرا فقط تو خود ویندوز اجرا میشن!!! و باید از DLL های مخصوص خود ایشون استفاد ه بشه! خوب که کاربر عادت کنه نره متن باز بگیره! اصلا یادتون هست ویندوز 98 جاوا رو ساپورت میکرد! چی شد یهو ویندوز xp دیگه جاوا رو نداشت؟!!!! آهان! ماکروسافت مسخواست از شرکت sun که ساحب امتیاز جاوا هست ، حق ایجاد visual java رو بگیره! اما sun system زیر بار نرفت! خوب ! ماکروسافتم تنبیهش کرد! گفت ساپورتت نمیکنم! بعدم رفت Visual C++ رو گرت و C# اد بیرون که ناراحتیه نبود جاوا از دلش بیاد بیرون! اما باز هر کاری میکنه هنوز java پرطرفدار ترین زبان برنامه نویسیه (تا پارسال که اینطوری بود.)

openGL هست ! حالا شما هی برو directX3d تو برنامت استفاده کن! چرا؟ چون کتاب هاش زیاده و آموزشاش ریخته و پشتیبانی داره و ومال ماکروسافته!......

یا اینحال من هرچی گفتم از شنیده ها و برخی دیده های خودم بوده و سند محکمی نیست و برای همین هم حکم قطعی نمکنم. من هنوز یادم نرفته که بیلگیس کسی بودکه باعث پیشرفت صنعت کامپیوتر دنیا شد! اما ادیسون هم برق رو اختراع کرد و 500 برابر کار مهمتری کرد! اما یک پونصدم بیلگیسم پولدار نشد! تازه ادیسون خوب بود خیلی ها بدتر بودن! مگه یه همچین خدمتی که بیلگیس کرد چقدر واسش پول میخواد؟ سرمایه ی پیلگیس اندازه ی بودجه ی لازم برای اداره ی یک کشور هست.

ببخشید روده درازی کردم. اما دلم پر بود.
    من تنفر ندارم اما تعصب هم ندارم.
    گفتم شما رو هم در اسن اطلاعات شریک کنم.
    موفق باشین.
    یا حق.
    هیچ کدوم از حرفاتونو رد نمی کنم . در مورد GeForce هم نه میشه حرفتونو رد کرد نه میشه کامل قبول کرد . ولی به نظر حرف منطقی میاد .
    باز هم میگم همه این کارهای مایکروسافت به خاطر کسب درآمده . فقط و فقط .
    ولی انصافا ارائه یک سیستم عامل از صفر واقعا انقلاب بزرگی بود .
    برا همین کار و بعضی تکنولوژی های سخت افزاریش که بعضا ارائه میده خیلی قبولش دارم .

تو قسمت create new project من اینا میان.
    از بین اینا کدومو انتخاب کنم؟

اگه این پست رو نگا کرده باشین :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    جوابتونو می گرفتین .
    بستگی به خودتون داره .
    اگه می خواین برنامه کنسول بنویسین که معمولا هم همین طوره فعلا : Win32 Console Application

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

متشکر دوست عزیز من این پستو ندیده بودم.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

14

فقط یه مشکلی هست یه قسمت گفتین که روی سورس فایل کلیک کنیم و نیو آیتمو باریم ولی تو پنجره ای که باز میشه .ccp نیست:

تاريخ عضويت
    Mar 2009

14

کسی نمیدونه چی کار کنم؟

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

کسی نمیدونه چی کار کنم؟

شما مطمئنین Win32 Console Application ایجاد کردین ؟

داره خودمونی میشه Arman_BM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

12

فقط یه مشکلی هست یه قسمت گفتین که روی سورس فایل کلیک کنیم و نیو آیتمو باریم ولی تو پنجره ای که باز میشه .ccp نیست:
    عزیز من این پنجره ای که باز کردی مال اضافه کردن فایل به پروژته و برای ایجاد پروژنه نیست.

شما ابتدا مسیر زیر رو طی کن:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا از سمت راست زبون برنامه نویسیت رو C++ انتخواب کن.
    حالا در پایین در مقابل Name یک اسم دلخواه برای پروژت انتخواب کن و روی Win32ConsoleApplication کلیک کن.
    به پنجره باز میشه دکمه ی Finish رو بزن
    حالا سمت راستت یه پنجره ی کوچیک به نام solution explorer وجود داره.
    یک سری فایل با پسوند های مختلف هست.
    شما اون فایلی که اسمش همون اسم پروژته و پسوندش .CPP است رو اتخواب کن.(روش دوبار کلیک کن)

12. این کاربر از Arman_BM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

13

شما مطمئنین Win32 Console Application ایجاد کردین ؟
    بله دوست عزیز مطمئنم

عزیز من این پنجره ای که باز کردی مال اضافه کردن فایل به پروژته و برای ایجاد پروژنه نیست.

شما ابتدا مسیر زیر رو طی کن:
    می دونم، شما اون مقاله رو بخون نوشته اول یه پروژه Win32ConsoleApplication ایجاد کنیم
    بعد Empty Project رو انتخاب کنیم و رو سورس فایل کلیک راست کنیم نیو آیتم و بیاریم ولی .CPP توی لیست نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •