تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 170

نام تاپيک: تاپیک مخصوص creative zenxfi 2

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض Creative zenxfi 2 pmp ( تمام مباحث )

دوستان زیادی از من تقاضا کردند که منی که تازه اینو خریدم بیام در موردش توضیح بدم و بهتر دیدم یه تاپیک کلی در موردش ایجاد کنم که همه مباحث توش گفته بشه

با هم در اینجا به بحث در مورد این محصول پر طرفدار کریتیو میپردازیم ..

من به طور کلی بگم که اول ازش راضی نبودم اما با گذشت زمان خیلی بهش علاقه مند شدم(این گذشت زمانی که میگم فقط 2 روز هستش !) و واقعا همدم خوبی برام هستش و دارم ازش لذت میبرم

برای اینکه دوستان روشن بشند از تعریفات بیش از حد خود داری میکنم و چند تا ضعف ازش گرفتم که تا حدودی لمس میشه و براتون در پایین نوشتمش .. چند تا نکته هم در ادامه آوردم که حتما بحونید

از دوستان عزیز دیگر هم تقضا دارم در صورتی که این pmp رو خریدند بیان اینجا مثل من توضیحات خلاصه ای بنویسند

-----------------------------------------------------

1.بزرگترین ضعف این محصول که کاملا حس میکنیدش مربوط به فضای کم در هنگام لمس کردن با انگشتانتون هستش
    صفحه لمسیش در بعضی مواقعا اعصاب آدم رو بهم میریزه برای مثال وقتی میخوام در پلی لیست به پایین حرکت کنم به دلیل فضای کمی که وجود داره انگشتت رو اگه چند میلی متر این ور اون ور کنی کلا میره تو یه چیز دیگه ای .. این موضوع واقعا برای من عذاب آوره و به شدت آزارم میده.. مثلا اگه فضای رمتون رو از آهنگ پر کیند مسلما باید بیشتر بالا پایین برید اون موقع این موضوع خیلی بیشتر خودش رو نشون میده

2. بعد از آپدیت فریم وار با یه مشکلی برخورد کردم و اون اینه که در بعضی مواقع متاسفانه با انگشتت هر چی لمس میکنی عکس العملی نشون نمیده البته همیشه اینطور نیست و تا الان 3 بار این اتفاق برام افتاده

3. یه تیزی خاصی توی پخش اهنگها وجود داره که باعث شد تو ذوقم بخوره .. مخصوصا در آهنگهای حسی (سبکهایی مانند اتمسفریک و نئو فولک در موسیقی ) این مساله خیلی به چشم میاد .. البته به حساسیت آدم در این زمینه هم بستگی داره ..کلا من آدم بسیار سختگیری تو کیفیت هستم ..
    بعد از دستکاری اکولایزر تا حدودی تونستم این مشکل رو حل کنم .. این رو به جد میگم که اگر زیاد تا الان اهل موسیقی نبودید این موضوع رو متوجه نخواهید شد بنابراین خیالتون از این بابت جمع باشه .. اگر هم چنانچه به این مشکل مثل بنده برخوردید و حساس شدید با خرید یه هدفون بهتر حرفه ای میتونید به طور کامل مشکل رو حل کنید

4. نداشتن قلم نوری و لک شدن صفحه نمایش با انگشت دست ! درسته الان تو بازار کم قلم نوری استفاده میشه اما این محصول خیلی ظریفه و واقعا قلم نوری براش لازمه.. همین الانش با اینکه این همه رعایت کردم کلی لک رو صفحش افتاده

5.این رو البته شاید نباید یه ایراد دونست .. چون معمولا هیچ شرکتی این کارو انجام نمیده و کریتیو هم استثنا نیست ... ولی خواب گرون بودن کاور (یعنی 14 هزار تومن ) و نداشتن آداپتور (اونم قیمتش 15 هزار تومن ) باعث میشه آدم کمی اذیت بشه که چرا شرکت این وسیله جیبی حساس رو با این محتویات عرضه نکرده !

کیفیت تصویرش واقعا عالیه به طوری که من الان یه فیلم با فرمت دیویدی ریپ divx رو ریختم و با کیفیت عالی پخشش میکنه

وقتی هدفونش تو گوشته واقعا هیچی دورو برت حس نمیکنی .. مثلا وقتی در ماشین در حال حرکت باشید قدرتش رو خوب حس میکنید ... انگار نه انگار که تو ماشین نشستید . حتی اگه ضبط ماشین هم روشن باشه به راحتی میتونید با تمرکز به آهنگ مورد علاقه خودتون گوش کنید و لذت ببرید

حتما سعی کنید تنظیمات اکولایزر رو به صورت دستی تنظیم کنید و از پیش فرضها استفاده نکنید اگه سلیقتون رو بهم بگید بسته به نوع آهنگهاتون بهتون کمک خوبی میتونم در این زمینه بکنم تا وقتتون زیاد هدر نره

دوستانی که عقیده دارند با 8 گیگ نیازشون بر طرف میشه به شدت اشتباه میکنند .. چون لذت فیلم دیدن با این pmp خیلی بالاست هر فیلمی اگه حد اقل 500 مگ حجمش باشه به راحتی فضای 16 گیگتون در عرض یه مدت کوتاه پر میشه .. پس به نظرم از 16 گیگ پایینتر برای pmp خوب نیست مگر اینکه قصد خرید یه mp3 player رو داشته باشید

اگر چنانچه تا الان با موبایل به آهنگهاتون گوش میکردید ممکنه که در ساعتهای اولیه مثل من تو ذوقتون بخوره و زیاد از شنیدن اهنگهاتون لذت نبرید ولی کم کم متوجه میشید دنیای این محصول خیلی بهتر از چیزیست که فکر میکنید و باید کمی به گوشهایتان زمان بدهید تا عادت کند !

یادتون نره چنانچه قصد خرید دارید حتما کاور مخصوص این pmp با قیمت 14 هزار تومن رو بخرید ... چون به شدت ظریف هستش

بزاریدکلا یه خورده ارزون تر بشه .. به نظرم یکم قیمتش زیاده 16 گیگ رو 195 تومن میدند که من با کلی چک و چونه 190 تومن تونستم بخرمش .. بخوره تو سرش با این تخفیفش ..
    حتما برای خرید از نمایندگی رسمی محصولات کریتیو یعنی شاب استفاده کنید

__

عکس زیر مربوط به باکس این محصول هستش همانطور که میبینید باید کارت گارانتی روش چسبیده شده باشه

Last edited by Gilopa; 07-02-2010 at 13:33.

2. 12 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mamad gonzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض

دوستان زیادی از من تقاضا کردند که منی که تازه اینو خریدم بیام در موردش توضیح بدم و بهتر دیدم یه تاپیک کلی در موردش ایجاد کنم که همه مباحث توش گفته بشه

با هم در اینجا به بحث در مورد این محصول پر طرفدار کریتیو میپردازیم ..

من به طور کلی بگم که اول ازش راضی نبودم اما با گذشت زمان خیلی بهش علاقه مند شدم(این گذشت زمانی که میگم فقط 2 روز هستش !) و واقعا همدم خوبی برام هستش دارم ازش لذت میبرم

برای اینکه دوستان روشن بشند از تعریفات بیش از حد خود داری میکنم و چند تا ضعف ازش گرفتم که تا حدودی لمس میشه و براتون در پایین نوشتمش .. چند تا نکته هم در ادامه آوردم که حتما بحونید

از دوستان عزیز دیگر هم تقضا دارم در صورتی که این pmp رو خریدند بیان اینجا مثل من توضیحات خلاصه ای بنویسند
    -----------------------------------------------------

1.بزرگترین ضعف این محصول که کاملا حس میکنیدش مربوط به عملکرد لمسی با انگشتانتون هستش
    صفحه لمسیش در بعضی مواقعا اعصاب آدم رو بهم میریزه برای مثال وقتی میخوام در پلی لیست به پایین حرکت کنم به دلیل فضای کمی که وجود داره انگشتت رو اگه چند میلی متر این ور اون ور کنی کلا میره تو یه چیز دیگه ای .. این موضوع واقعا برای من عذاب آوره و به شدت آزارم میده.. مثلا اگه فضای رمتون رو از آهنگ پر کیند مسلما باید بیشتر بالا پایین برید اون موقع این موضوع خیلی بیشتر خودش رو نشون میده

2. بعد از آپدیت فریم وار با یه مشکلی برخورد کردم و اون اینه که در بعضی مواقع متاسفانه با انگشتت هر چی لمس میکنی عکس العملی نشون نمیده البته همیشه اینطور نیست و تا الان 3 بار این اتفاق برام افتاده

3. یه تیزی خاصی توی پخش اهنگها وجود داره که باعث شد تو ذوقم بخوره .. مخصوصا در آهنگهای حسی (سبکهایی مانند اتمسفریک و نئو فولک در موسیقی ) این مساله خیلی به چشم میاد .. البته به حساسیت آدم در این زمینه هم بستگی داره ..کلا من آدم بسیار سختگیری تو کیفیت هستم ..
    بعد از دستکاری اکولایزر تا حدودی تونستم این مشکل رو حل کنم .. این رو به جد میگم که اگر زیاد تا الان اهل موسیقی نبودید این موضوع رو متوجه نخواهید شد بنابراین خیالتون از این بابت جمع باشه .. اگر هم چنانچه به این مشکل مثل بنده برخوردید و حساس شدید با خرید یه هدفون یا هندزفری بهتر میتونید به طرو کامل مشکل رو حل کنید

4. نداشتن قلم نوری و لک شدن صفحه نمایش با انگشت دست ! درسته الان تو بازار کم قلم نوری استفاده میشه اما این محصول خیلی ظریفه و واقعا قلم نوری براش لازمه.. همین الانش با اینکه این همه رعایت کردم کلی لک رو صفحش افتاده

5.این رو البته شاید نباید یه ایراد دونست .. چون معمولا هیچ شرکتی این کارو انجام نمیده ... ولی خواب گرون بودن کاور (یعنی 14 هزار تومن ) و نداشتن آداپتور (اونم قیمتش 15 هزار تومن ) باعث میشه آدم کمی اذیت بشه که چرا شرکت این وسیله جیبی حساس رو با این محتویات عرضه نکرده !

کیفیت تصویرش واقعا عالیه به طوری که من الان یه فیلم با فرمت دیویدی ریپ divx رو ریختم و با کیفیت عالی پخشش میکنه

وقتی هندزفریش تو گوشته واقعا هیچی دورو برت حس نمیکنی .. مثلا وقتی در ماشین در حال حرکت باشید قدرتش رو خوب حس میکنید ... انگار نه انگار که تو ماشین نشستید . حتی اگه ضبط ماشین هم روشن باشه به راحتی میتونید با تمرکز به آهنگ مورد علاقه خودتون گوش کنید و لذت ببرید

حتما سعی کنید تنظیمات اکولایزر رو به صورت دستی تنظیم کنید و از پیش فرضها استفاده نکنید اگه سلیقتون رو بهم بگید بسته به نوع آهنگهاتون بهتون کمک خوبی میتونم در این زمینه بکنم تا وقتتون زیاد هدر نره

دوستانی که عقیده دارند با 8 گیگ نیازشون بر طرف میشه به شدت اشتباه میکنند .. چون لذت فیلم دیدن با این pmp خیلی بالاست هر فیلمی اگه حد اقل 500 مگ حجمش باشه به راحتی فضای 16 گیگتون در عرض یه مدت کوتاه پر میشه .. پس به نظرم از 16 گیگ پایینتر برای pmp خوب نیست مگر اینکه قصد خرید یه mp3 player رو داشته باشید

اگر چنانچه تا الان با موبایل به آهنگهاتون گوش میکردید ممکنه که در ساعتهای اولیه مثل من تو ذوقتون بخوره و زیاد از شنیدن اهنگهاتون لذت نبرید ولی کم کم متوجه میشید دنیای این محصول خیلی بهتر از چیزیست که فکر میکنید

و در آخر یادتون نره چنانچه قصد خرید دارید حتما کاور مخصوص این pmp با قیمت 14 هزار تومن رو بخرید ...

بزاریدکلا یه خورده ارزون تر بشه .. به نظرم یکم قیمتش زیاده 16 گیگ رو 195 تومن میدند که من با کلی چک و چونه 190 تومن تونستم بخرمش .. بخوره تو سرش با این تخفیفش

1. اویل واسه منم اینجور بود ولی به مرور زمان قلقش میاد دستت ... به این صورت که من بهت پیشنهاد میکنم ناخن انگشت شصتت رو بزار یکم بلند بشه بعد لا ناخن شصتت کار کن ببین چقدر راحت و اسون میشه .. کلا قلق داره
    یه بخش تو منو تنظیمات واسه قلق تاچش داره

2.من همچین مشکلی نداشتم

3. با تنظیماتش ور بری درست میشه

4.تا چند وقت دیگه اسکرین پروتکتور این محصول وارد میشه و وسایل جانبیش هم میاد ... بهر حال زیاد از ورودش به ایران نمیگذره واسه همین وسایل جانبیش گیر نمیاد ... اینشالا به زودی میاد

5. اره دیگه این شرکتا شورشو در اوردن واسه سود خودشون یه پلیر میکنن تو جعبه میدن به ملت ... تازه من از بسته بندیه این محصول اصلا خوشم نیومد و واقعا افتضاح بود ....

من 8 گیگشو دارم و 7 گیگش موزیکه
    1 گیگ عکس
    مموری کارت ههم واسه فیلم براش گرفتم

4. 5 کاربر از mamad gonzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fujin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

با تشکر از شما ..
    میخواستم بپرسم که چرا cowon S9 رو نخریدید یا zune HD ؟؟
    آیا این وسیله برتری خاصی نسبت به این 2 محصول داره ؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با تشکر از شما ..
    بنده به شخصه اصلا دسترسی به این 2 محصول نداشتم .. برتریاشم زیاد اطلاع ندارم دوستان اگه بشه بیان توضیح بدند ممنون میشم

7. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با تشکر از شما ..
    Zune HD که اصلاً ایران پیدا نمیشه .. حداقل من ندیده ام توی این مدتی که معرفی شده .. S9 هم اینطور که به نظر میاد بالاتر از بودجه ایشون بوده ...

هر سه این وسایل در یه رده هستند... جدا از بحث تفاوت قیمت و دسترسی بهشون (بخصوص در ایران)، S9 و Xfi2 از نظر کیفیت صدا و تصویر موفقیت بیشتری نسبت به Zune داشته اند که بیشتر بخاطر اینکه تحت پوشش کمپانی قوی تری بود مانور میداد...

9. 3 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز akharwarbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    terun

پيش فرض

بزاریدکلا یه خورده ارزون تر بشه
    سلام
    به نظر شما چقدر براي ارزون شدنش بايد صبر كرد ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    به نظر شما چقدر براي ارزون شدنش بايد صبر كرد ؟
    فکر کنم یه یکی دو ماهی صبر کنید قیمت پایین بیاد چون رقابت با کحصولات دیگر از شرکتهای دیگه بالاست .. الان برید تو سایت کریتیو تو قسمت محصولاتش این مدل رو به عنوان جدیدترین معرفی میکنه .. به خاطر همین فعلا قیمتش بالاست

12. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت hooman_ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    از توضیحاتت خیلی ممنونم

راستش من میخواستم x fi2 بخرم
    میشه یه لیست از چیزاییکه تو جعبه هست بدی؟(اگه عکس بزاری که خیلی بهتره)
    دزضمن آداپتور که گفتی واسه شارژ کردنشه؟حتما باید خرید؟

14. این کاربر از hooman_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    از توضیحاتت خیلی ممنونم

راستش من میخواستم x fi2 بخرم
    میشه یه لیست از چیزاییکه تو جعبه هست بدی؟(اگه عکس بزاری که خیلی بهتره)
    دزضمن آداپتور که گفتی واسه شارژ کردنشه؟حتما باید خرید؟
    عکس میگیرم الان منتها نمیتونم
    واسه شارژ شما میتونی از کامپیوترت استفاده کنی .. ولی خوای مسلما آداپتور لازمت میشه شاید مسافرتی بری یا جایی بری که دسترسی به کاممپیوتر نداشته باشی
    محتویاتش خیلی سادست ..
    pmp .. هدفون .. دفترچه راهنمای کار با محصول و روکشهای هدفون
    کارت گارنتی هم روی خود باکسش برچسب خورده

16. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

این 2 تا عکس از pmp و جعبه (مال خودم )

Last edited by Gilopa; 07-02-2010 at 13:30.

18. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •