تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 17 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 170

نام تاپيک: تاپیک مخصوص creative zenxfi 2

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

شاید کمی بی انصفایی باشه ولی دقت کن که منظورم از همه جهات بود.
    مثلا اگه با صفحه n95 nokia یا صفحه های amoled کار کنی تفاوت رو کاملا حس می کنی.
    یا مثلا زاویه دیدش زیاد نیس.دستگاهت رو یک بار در تمام جهات بچرخون متوجه میشی که نمیتونی خوب ببینی مخصوصا وقتی که پایین می آری......
    راستی ...توی پست اول گفتی 190 تومن خریدی...جالبه که بدونی تو رشت 8g رو 190 تومن میدن.....
    من خودم بچه رشتما
    نه رفیق شایعست . نمایندگی رشت ..پاساژ گهر برنا رایانست که من 16 گیگ رو 190 تومن خریدم .. 8 گیگش اگه اشتباه نکنم 153 تومن هستش

... من فکر کردم منظور شما کیفیت تصویر فیلم دیدن هستش .. از اون نظر اگه بخوای حساب کنی آره .. اما دیگه خودمونیما از پلیر نباید توقع این چیزا رو داشته باشیم .. ما میخوایم آهنگ گوش بدیم و لذت ببریم و دیگه به نظرم نباید مثل موبایل به فکر چرخش ال سیدی و این جور چیزا باشیم چون اصلا موضوع تخصصی پلیرها فرق میکنه

2. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت hooman_ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من هم دیشب سرانجام خریدم
    تو راه که میومدم خونه گوش میدادم فقط دوست داشتم همراش بخونم
    واقعا از خریدم راضی هستم.خیلی باهاله در مجموع
    اوایل با touch مشکل داشتم که قلقش اومد دستم
    اما دقیقا با حرف MILAD موافقم(دکمه PLAY و VOLUME نداره حالم گرفته شد)
    من از ساری خریدم 8G شو 154 تومن
    باتریشو تست نکردم اما حتما نتیجه شو میگم.اما یادمه نوشته بود 25 ساعت موزیک 5 ساعت فیلم
    شمه 10 ساعت فقط موزیک گوش دادی تموم شد؟

4. 2 کاربر از hooman_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من هم دیشب سرانجام خریدم
    تو راه که میومدم خونه گوش میدادم فقط دوست داشتم همراش بخونم
    واقعا از خریدم راضی هستم.خیلی باهاله در مجموع
    اوایل با touch مشکل داشتم که قلقش اومد دستم
    من از ساری خریدم 8G شو 154 تومن
    باتریشو تست نکردم اما حتما نتیجه شو میگم.اما یادمه نوشته بود 25 ساعت موزیک 5 ساعت فیلم
    شمه 10 ساعت فقط موزیک گوش دادی تموم شد؟
    مبارک باشه
    خوب خریدی .. قیمتش دقیقه
    باتریش خیلی قوی نیست از نظر من .. یکم زود خالی میشه ..البته من شارژ اولیم رو یکم بد انجام دادم

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوستان اینجا جاش نیست اما خیلی دوست دارم یکی بیاد این محصول رو با p2 سامسونگ مقایسه کنه .. کسی به من نگفته بود این مدل سامسونگ میشه با این قیمت خرید .. الان در مقایسه بخوایم صحبت کنیم کدوم بهترند ؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان اینجا جاش نیست اما خیلی دوست دارم یکی بیاد این محصول رو با p2 سامسونگ مقایسه کنه .. کسی به من نگفته بود این مدل سامسونگ میشه با این قیمت خرید .. الان در مقایسه بخوایم صحبت کنیم کدوم بهترند ؟
    از نظر کیفیت صدا XFi بهتره .. از نظر کیفیت تصویر احتمالاً با هم در یه سطح باشن، شاید P2 قدری بهتر باشه .. از نظر صفحه لمسی، اینترفیس (منوها و رابط کاربری) P2 بهتر به نظر میاد .. از نظر هدفون: xfi2 .. از نظر طراحی: احتمالاً P2 هرچند سلیقه ایه ..

همین حرفها رو میشه برای P3 که نسل بعدی P2 هستش هم زد .. یعنی P2 بطور کلی یه محصول خیلی خوبه (اصطلاحاً میگیم all around بهتریه) ... اما Xfi2 اون کاری که دقیقاً از یه پلیر توقع داریم (=پخش صوت) رو با کیفیت بهتر انجام میده ...

8. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من در مورد اظهارنظرهای خوب دوستان چند تا نکته رو بگم: (هدف من توجیه نیست، صرفاً تبادل نظر و توجه دادن به بعضی نکاتی هستش که گذر زمان، بصورت تجربی نشونشون داده)
    تو سایت کریتیو زده تا 25 ساعت پخش ولی من با اینکه نور صفحه نمایشم 10 درصد بود تا10 بیشتر نتونستم باتری رو نگه دارم.ه
    باتریش خیلی قوی نیست از نظر من .. یکم زود خالی میشه ..البته من شارژ اولیم رو یکم بد انجام دادم
    در مورد باتری و رابطه بین مدت زمان کارکردی که ما مشاهده می کنیم و اونچه کمپانی اعلام می کنه، این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من رو بخونید (بخش دومش) و این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    این درخواست خیلی خوبیه .. یعنی خیلی کاربردیه و اشاره شما درسته ... بخصوص درمورد دکمه مخصوص برای صدا ... با این حال، اینها مواردی هست که شاید در تعداد کمتری از پلیرها (حالا از هر مارکی) رعایت میشه ... یعنی لحاظ نشدنشون خیلی عجیب نیست...
    مثلا اگه با صفحه n95 nokia یا صفحه های amoled کار کنی تفاوت رو کاملا حس می کنی.
    یا مثلا زاویه دیدش زیاد نیس.دستگاهت رو یک بار در تمام جهات بچرخون متوجه میشی که نمیتونی خوب ببینی مخصوصا وقتی که پایین می آری......
    توجه کنیم که قرار نیست چنین مقایسه ای انجام بشه همونطور که دوستمون گفت ... این پلیر به مقوله پخش تصویر، صرفاً به عنوان یه کارکرد جانبی نگاه می کنه .. اگه دوست داشتی پاراگراف دوم این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من رو در این رابطه بخون.

10. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

من خودم بچه رشتما
    نه رفیق شایعست . نمایندگی رشت ..پاساژ گهر برنا رایانست که من 16 گیگ رو 190 تومن خریدم .. 8 گیگش اگه اشتباه نکنم 153 تومن هستش

... من فکر کردم منظور شما کیفیت تصویر فیلم دیدن هستش .. از اون نظر اگه بخوای حساب کنی آره .. اما دیگه خودمونیما از پلیر نباید توقع این چیزا رو داشته باشیم .. ما میخوایم آهنگ گوش بدیم و لذت ببریم و دیگه به نظرم نباید مثل موبایل به فکر چرخش ال سیدی و این جور چیزا باشیم چون اصلا موضوع تخصصی پلیرها فرق میکنه

راس میگی؟من با گارانتی شاب رو ندیدم ولی با گارانتی رایان بدر بود 190 تومن(8 گیگ)توی سه راه معلم هم هست.
    خیلی گرونفروشه.......
    در مورد تصویر هم در کل راضی کننده هست....
    در مقایسه با p2 چون یکی از رفیقام داره به وضوح میتونم بگم که کیفیت صداش واقعا کم میاره .ولی کیفیت تصویرش کمی بهتره.صفحه x-fi2 هم بزرگتر به نظر میاد و فیلم دیدن بیشتر حال میده......
    اگه یک مقایسه نسبت به قیمت و حافظه انجام بدیم هیچ پلیری تو دنیا مثل x-fi2 نیست(جدی میگم)
    راستی توی سایت کریتیو یک قسمت اومده app که یک زبان برنامه نویسی واسه x-fi2 دادن.جالبه...حتما ببنید

12. این کاربر از milad_takjoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

راستش من نمیتونم فایلهای مثل mkv یا dat رو واسه پلیر تبدیل کنم و بریزم.
    اگه کسی از دوستان بلد هست , اسم نرم افزار و چگونگی انجامش رو لطفا توضیح بده.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

راس میگی؟من با گارانتی شاب رو ندیدم ولی با گارانتی رایان بدر بود 190 تومن(8 گیگ)توی سه راه معلم هم هست.
    خیلی گرونفروشه.......
    در مورد تصویر هم در کل راضی کننده هست....
    در مقایسه با p2 چون یکی از رفیقام داره به وضوح میتونم بگم که کیفیت صداش واقعا کم میاره .ولی کیفیت تصویرش کمی بهتره.صفحه x-fi2 هم بزرگتر به نظر میاد و فیلم دیدن بیشتر حال میده......
    اگه یک مقایسه نسبت به قیمت و حافظه انجام بدیم هیچ پلیری تو دنیا مثل x-fi2 نیست(جدی میگم)
    راستی توی سایت کریتیو یک قسمت اومده app که یک زبان برنامه نویسی واسه x-fi2 دادن.جالبه...حتما ببنید
    دوست عزیز خواهشا اگر داری جدی میگی و کاملا دقت کردی طرف کدومش رو با این قیمت گفته و اشتباه نشنیدی فردا اول وقت برو تعذیرات شکایت کن ازش .. مرتیکه بد کلاهبرداره .. البته من فکر کنم اشتباه شنیدی چون دیگه کلاهبرداری به این شکل خیلی عجیبه
    در مورد فیلم دیدن باهات موافقم اما به شدت بهت توصیه میکنم اگه آهنگهای پاپ زیادگوش نمیدی و سبکهای مختلفی مثل راک متال نئو فولک . اتمسفریک رو زیاد گوش میدی به هدفونش دل نبند و برو یکی بخر

نمایندگی رسمی و معتبر همون شاب هستش که میتونی بری ازش بخری .. آدرس رو برات نوشتم البته من دیروز اونجا رفته بودم تا کاور رو بخرم میگفت تا یه ماه دیگه بار جدیدمون از تهران میرسه .. حالا بازم برو یه سر بزن ضرر نداره

15. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

دوست عزیز خواهشا اگر داری جدی میگی و کاملا دقت کردی طرف کدومش رو با این قیمت گفته و اشتباه نشنیدی فردا اول وقت برو تعذیرات شکایت کن ازش .. مرتیکه بد کلاهبرداره .. البته من فکر کنم اشتباه شنیدی چون دیگه کلاهبرداری به این شکل خیلی عجیبه
    در مورد فیلم دیدن باهات موافقم اما به شدت بهت توصیه میکنم اگه آهنگهای پاپ زیادگوش نمیدی و سبکهای مختلفی مثل راک متال نئو فولک . اتمسفریک رو زیاد گوش میدی به هدفونش دل نبند و برو یکی بخر

نمایندگی رسمی و معتبر همون شاب هستش که میتونی بری ازش بخری .. آدرس رو برات نوشتم البته من دیروز اونجا رفته بودم تا کاور رو بخرم میگفت تا یه ماه دیگه بار جدیدمون از تهران میرسه .. حالا بازم برو یه سر بزن ضرر نداره
    نه.واقعا میگم.خودم وقتی شنیدم خیلی تعجب کردمخوب شد از اونجا نخریدم
    ممنون از آدرس.اون طرفا رفته بودم ولی دقت نکردم.حتما سری به اونجا می زنم

17. این کاربر از milad_takjoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •