تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 62

نام تاپيک: سریال سال‌های مشروطه

آخر فروم باز mohammadirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

خوب بالاخره تو اخرین قسمت اوج تحریف رو نشون دادند و چهره منفور و خیانتکار شیخ فضل الله نوری رو تبدیل به چهره ای معنوی و زیبا کردند

فضل الله نوری این روحانی خیانتکار بزرگ به حمایت و همراهی از محمد علی شاه شهرت داشت.
    Last edited by mohammadirani; 22-02-2010 at 21:03.

2. این کاربر از mohammadirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالم داره بهم میخوره ازین تلویزیون دروغگو
    وقتی که شیخ فضل الله رو اعدام کردن حتی پسرش داشت دست و سوت میزد و با استقبال همه روبرو شدش اونوقت اینا دارن مث یه قدیس نشونش میدن

4. 4 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه AIRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اگه برادری دارین که سوم راهنمایی است برین تاریخ اش را نگاه کنید هزار برابر بهتر از این سریال است
    این نویسنده هر چی دوست داشته نوشته خدا شفاش بده

داره خودمونی میشه networkman2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سریال زیبایی است ولی با کمی دخل و تصرف و حرفهایی که بوی سیاسی بازی میده

7. این کاربر از networkman2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dimah2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پا منقل

پيش فرض

وقتی که شیخ فضل الله رو اعدام کردن حتی پسرش داشت دست و سوت میزد و با استقبال همه روبرو شدش اونوقت اینا دارن مث یه قدیس نشونش میدن

واقعا ؟ عجب !! ! ! ! !

متاسفانه من همیشه از تو اتاق دیالوگ های زیبا و پر مغزشو می شنیدم، فکر کنم این سریال یکی از معدود سریال های ایرانی بود که فقط در جهت خاص حرکت می کرد، و از فریمی هم برای شتشوی ....... نگذشته بود !!!

البته بگزریم که در جاهایی هم کارشون نوعی خود زنی بود !! مثل نشون دادن این موضوع که یهودی به چه راحتی ترور می کنن حتی شاه رو (ببین این سریال چه قدرتی به یهودی ها داده ، که به راحتی میشه خیلی لز اتفاق های تاریخ رو بهشون تعمیم داد ) ، یه سری از دیالو گ هاشم واقعا خودزنی محض بود ( البته برای مخاطبین خاص ) که فکر کنم باز گو کردنش جایز نباشه .

اگه برادری دارین که سوم راهنمایی است برین تاریخ اش را نگاه کنید هزار برابر بهتر از این سریال است
    حالا حتما باید برادر باشه ؟ خواهر نمیشه ؟

بابا ما اینا رو هزار بار خودمون خوندیم ، اونا خودشون دروغ محض بودن ، بعد اینا اومد دروغ اندر دروغ گفتن !!

9. این کاربر از dimah2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

کتابی در مورد سال های مشروطه وجود داره که بی طرفانه اون وقایع رو بیان کرده باشه؟

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

راستیتش من همین الان این قسمت رو دیدم!یعنی علاوه بر این که تو این سریال رویه تلوزیون ادامه داشت یعنی همون تحریف تاریخ که دیگه مبنای کارشونه اعتراضی نیست!تاریخ میگه که کاشانی ها فضل ا... نوری ها چند صد سال ایران مارو عقب انداختن ستارخان کسی بود که میبایست چهرش نورانی نشون داده میشد!!بازیگر نقش ستارخان از لحاظ ظاهر هم نتونست حق مطلب رو ادا کنه حداقل!خوب شد قسمت هایی از اول و قستمی از اخرش رو دیدم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه kral_pontiac's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

صفحه اول تايپيك رو ديدم كه اندر احوالات دروغ و صحيح بودن تاريخ و فيلم و . . . .بود !!!

به نظرتون الان كه ميتونيم راي بديم ( بهش شك دارم) مديون چه كسي هستيم ؟ مسلما مظفرالدين شاه !!

ولي تو فيلم چي ميبينيم ؟ تو دوره مظفرالدين شاه بيشتر از بحث مجلس و امضا كردن اون كاغذ سلطنت مشرووطه به مسخره كردن توركها پرداخته شده كه البته ديگه تو هر فيلم سياسي و تاريخي و طنز و اجتماعي و تخيلي و علمي و درام و . . . . .ايراني اين مسئله رو ميشه ديد !!!

يكي هم نيست بلند شه و بگه كه بابا با اين كارا نميشه اتحاد يه ملت و مملكت رو حفظ كرد !!
    مخصوصا اين كارگردانها كه به جاي جيره خوري هنر ، شدند جيره خور يه عده از خدا بيخبر و جيب پر كن !!!

به هر حال فقط خواستم ديد خودم از اين فيلم رو ذكر كنم و قصد ندارم بقيه دوستان از اين سخنان من نقل قول كرده و تايپيك به بيراهه كشيده بشه !!

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

کتابی در مورد سال های مشروطه وجود داره که بی طرفانه اون وقایع رو بیان کرده باشه؟
    دوست عزیز در دنیای انسانی بدون هر کسی حرف از بی طرفی زد حتما پشت حرفش حیله و نیرنگ و از اون بدتر توطئه و خیانت نهفته هست

در هر قضیه ای 2 یا چند طرف هستن که سود میبرن.مثلا تصویب یه قانون .در نهایت ترین حالت یا به نفع شماست یا به ضرر شما.با توجه به همه جوانب
    هیچوقت کسی نمی تونه بگه اگر یه اتفاق اونور دنیا بیفته برای من تاثیر مثبت یا منفی نداره بعد بیاد راجع بهش وقت بزاره اظهار نظر کنه پول خرج کنه

اما تا اینجا همه رو بازی میکنن.یکی میگه من مخالفم یکی موافق

دردسر اصلی زمانیست که چیزهایی پدید میاد به اسم شخصیت بی طرف . کتاب بی طرف . رسانه بی طرف

اینجا باید کلاتون رو سفت بگیرید. طوری بهتون ضربه میزنن که نفهمید از کجا خوردید

پس توصیه من اینه که هیچوقت دنبال چیزی به اسم بی طرف نرید
    قضیه مشروطه هست؟ برید کتابهای تفکرات مختلف رو بخونید و در نهایت بهترین رو انتخاب کنید(حالا خود همین بهترین هم جای بحث داره)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

یه آمار رو دوست دارم بدونم
    چند نفر جومونگ رو تا حالا دیدن اینجا؟!!
    جومونگ این واقعیت بی تحریف تاریخی منظورمه

خوب بالاخره تو اخرین قسمت اوج تحریف رو نشون دادند و چهره منفور و خیانتکار شیخ فضل الله نوری رو تبدیل به چهره ای معنوی و زیبا کردند

فضل الله نوری این روحانی خیانتکار بزرگ به حمایت و همراهی از محمد علی شاه شهرت داشت.
    حالم داره بهم میخوره ازین تلویزیون دروغگو

تاریخ پر هست از نفهم هایی مثل شما
    پسر یه نفر چه ربطی به خودش داره؟ این طور باشه که حرف نوه ی امام علی (ع) از خودش مستندتره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •