تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: دستگاه با پاور گرين روشن نمي‌شه ولي با پاور ديگه درسته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض دستگاه با پاور گرين روشن نمي‌شه ولي با پاور ديگه درسته

بعد از اين كه سرورمون رو باد گرفتم و حسابي تميزش كردم، ديگه روشن نشد. پاورش رو (گرين GP530AB) با پاور يه دستگاه ديگه عوض كردم و روشن شد. تا الآن هم كه بيشتر از يك ماه مي‌گذره يه‌نفس داره كار مي‌كنه. اين پاور دوم روش نوشته Viera.

چون مطمئن شده بودم كه پاور قبلي سوخته، فرداش يه پاور جديد گرين مدل GP585B خريدم. ولي اين پاور جديد روي سرور كار نمي‌كنه. از دوتا كامپيوتر ديگه‌اي هم كه روشون امتحانش كردم، روي يكي كار كرد و روي اون يكي نه. حداكثر لطفي كه بكنه اينه كه وقتي دكمۀ برق پشتش رو مي‌زنم فن سي‌پي‌يو يه نيم دور مي‌زنه.

اين دوتا پاور (پاور گرين قديمي سرور و پاور تازه خريداري شده) رو فرستادم براي گارانتي. گفتن اون پاور جديده اشكالي نداره، ولي با اين حال برام تعويضش كردن. پاور قديميه رو هم كه گارانتي‌ش گذشته بود، 7هزارتومن گرفتن و تعمير كردن.

بامزه اينه كه مشكل من هيچ فرقي نكرده. يعني پاور قديمي روي هيچكدوم از دستگاه‌هام روشن نمي‌شه.

ضمناً تنها تستي كه تونستم بكنم اين بود كه سيم سبز كانكتور برق مادربورد رو به يه سيم سياه وصل كردم و پاور روشن شد. ولي وقتي به مادربورد وصله تكون نمي‌خوره.

ممنون مي‌شم كمكم كنين.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pulp_fiction's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    توی آسمون ها

پيش فرض

بعد از اين كه سرورمون رو باد گرفتم و حسابي تميزش كردم، ديگه روشن نشد. پاورش رو (گرين GP530AB) با پاور يه دستگاه ديگه عوض كردم و روشن شد. تا الآن هم كه بيشتر از يك ماه مي‌گذره يه‌نفس داره كار مي‌كنه. اين پاور دوم روش نوشته Viera.

چون مطمئن شده بودم كه پاور قبلي سوخته، فرداش يه پاور جديد گرين مدل GP585B خريدم. ولي اين پاور جديد روي سرور كار نمي‌كنه. از دوتا كامپيوتر ديگه‌اي هم كه روشون امتحانش كردم، روي يكي كار كرد و روي اون يكي نه. حداكثر لطفي كه بكنه اينه كه وقتي دكمۀ برق پشتش رو مي‌زنم فن سي‌پي‌يو يه نيم دور مي‌زنه.

اين دوتا پاور (پاور گرين قديمي سرور و پاور تازه خريداري شده) رو فرستادم براي گارانتي. گفتن اون پاور جديده اشكالي نداره، ولي با اين حال برام تعويضش كردن. پاور قديميه رو هم كه گارانتي‌ش گذشته بود، 7هزارتومن گرفتن و تعمير كردن.

بامزه اينه كه مشكل من هيچ فرقي نكرده. يعني پاور قديمي روي هيچكدوم از دستگاه‌هام روشن نمي‌شه.

ضمناً تنها تستي كه تونستم بكنم اين بود كه سيم سبز كانكتور برق مادربورد رو به يه سيم سياه وصل كردم و پاور روشن شد. ولي وقتي به مادربورد وصله تكون نمي‌خوره.

ممنون مي‌شم كمكم كنين.
    فردا یک سری آموزش تصویری مصور تعمیرات پاور می زارم می تونیه کنکتون کنه . موفق باشین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •