تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 34 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 331

نام تاپيک: 2010 FIFA World Cup South Africa

اگه نباشه جاش خالی می مونه محمد ه ف's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان

بازی واس PS 3 نکست هس؟

ممنون

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وحید جان این آقا مهران از PES بازهای قدیمیه و تعصبی روی فوتبال خاصی نداره و سعی میکنه بیشتر حقیقت رو ببینه نه طرفداری کورکورانه بکنه . منظور ایشون تخریب نبود .
    من منظورم ایشون نبود من کلی گفتم.من خیلی تاپیکهای دیدم که به طور قاطع متعصبان فیفا به pes توهین کردن ولی هیچ کی رسیدگی نکرده ولی تا ما یه اشکال کوچیک بگیریم به ما چیزی میگن ولی انصافا گرافیک pes کارتونی هستش؟
    من فکر کنم گروه مقایسه pes و فیفا الکی درست شده چون توی هر تاپیکی مقایسه این دو بازی انجام میشه.آخر این گروه هم که معلومه چی میشه بدون نتیجه گیری نهایی...

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوست عزیز باز بحث الکی راه نداز.شما اگه دوست نداری میتونی pes بازی نکنی.اصلا چه دلیلی داره توی این تاپیک به مقایسه بپردازین.من منظورتون از چهره سازی pes واقعا نفهمیدم من حرفهای دیگه رو نمیزنم.ولی نمیدونم چرا هر کسی توی هر تاپیک به pes توهین کنه و اونو بکوبه عیب نداره ولی یه اشکال کوچک از فیفا گرفتن عیب داره!!!!!!!!واقعا انصافاتون رو برم
    دوست عزیز بنا نیست که یک بازی را بکوبیم!
    میتوانید برید تاپیک PES و تک تک پستهایی که دادم را مشاهده کنید بنده خیلی هم دوست دارم که PES بازی کنم!ولی خوب دیگه باید چشم رو رو به واقعیت باز کرد!بنده پست مقایسه ای ندیدم!
    منظور از طراحی چهره هم عزیز من منظور این بود که سازنده PES یک مقدار هر ساله به نظر میرسه وقت و هزینه را صرف طراحی چهره میکنه و خوب طراحی چهره PES همین الانش بهترین بازی ورزشی هست که طراحی صورت را انجام میده و حالا دیگه امسال هم قرار باشه بنا را بگذارن برای طراحی چهره باز هم همین آش هست و همین کاسه!میتوانن انرژی و وقت را جای دیگه صرف کنن!
    منظور نسخه نکست PC هستش ؟ اگه اینجوری بشه که عالیه اونوقت رقابت شدیدتر میشه و این خودش عاملی میشه برای افزایش کیفیت هر دو بازی .
    باید صبر کنیم ببینیم EA چی میخواد بده بیرون .
    دقیقا حسین جان من پارسال که تو فروم خود EA بودم خود سازنده بازی برای PC گفت که بازی با موتور جدیدی کار خواهد شد و خوب با توجه به تعویض موتور بازی میتوان انتظار یک بازی نسل جدید را کشید اصلا به نظر بنده همین طراحی موتور باعث شده که این بازی را ندن روی PC و الان دارن روی انجین جدید و بازی جدید کار میکنن!

4. 2 کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

سلام دوستان

بازی واس PS 3 نکست هس؟

ممنون
    آره دوست عزیز نکست هستش!

من منظورم ایشون نبود من کلی گفتم.من خیلی تاپیکهای دیدم که به طور قاطع متعصبان فیفا به pes توهین کردن ولی هیچ کی رسیدگی نکرده ولی تا ما یه اشکال کوچیک بگیریم به ما چیزی میگن
    کی به شما چیزی گفته؟
    اگه من حرفی میزنم که بحث اینطوری تو این تاپیک نکنید برا همه هستش و مربوط به گروه خاصی نیست .... مربوط به همه هستش!
    ولی انصافا گرافیک pes کارتونی هستش؟
    اینم یه نظری هستش.... شما اگه به نظرت خلاف این هستش با منطق طرف رو قانع کن که اینطوری نیست ... نه اینکه شما هم بیای با لحن تند تر یه چیز دیگه بگی.

گروه هم انشا الله با کمک همه به جا های خوبی خواهد رسید.

ای کاش 2k فوتبال هم میساخت بعد میدیدیم آیا این دو شرکت میتونن عرض اندامی دربرابرش داشته باشن .
    مهران جان کل پرسنل کونامی در داخل و خارج این شرکت 400 نفر بیشتر نمیشن با این بضاعت دیگه بیشتر از این توان ندارن که توی یک سال دو نسخه بیرون بدن .
    همین چند ماه پیش یکی از کارمندان کونامی میگفت اینقدر حجم کار زیاده که شبای دیر وقت میریم خونه حالا شما این شرکتو با EA مقایسه کن .....
    مطمئنا هیچ شرکتی نمیتونه بیاد بازار رو از کونامی و ea تو فوتبال بگیره... تجربه خیلی مهمه تو این بازیها که ما شا الله این دو خیلی تجربه این کار رو دارن... اگر 2k بیاد همچین کاری کنه حداقل سه سالی طول میکشه تا یتونه بشه رقیب فیفا و pes.
    البته همین بازی جام جهانی رو هم تیم سازنده فیفا داره میسازه
    به نظر من تنها موردی که اعث میشه فیفا و pes کامل نباشن همین انتشار سالیانه هستش..

منظور نسخه نکست PC هستش ؟ اگه اینجوری بشه که عالیه اونوقت رقابت شدیدتر میشه و این خودش عاملی میشه برای افزایش کیفیت هر دو بازی .
    باید صبر کنیم ببینیم EA چی میخواد بده بیرون .
    این کار از ea بعیده... منکه میگم سال دیگه میان به قول خودشون گرافیک نکست رو به بازی اضافه میکنن.. منکه چشمم آب نمیخوره تا دو سال دیگه نسخه pc چیز مالی بشه!

منکه به این 2010 FIFA World Cup به عنوان فیفا 10.5 نگاه میکنم و مطمئنا مواردی جدید و بهبود های زیادی باید توی این بازی نمایان بشه... خیلی منتظر این بازی هستم که ببینم چی می خواد بشه!

6. 4 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

مطمئنا هیچ شرکتی نمیتونه بیاد بازار رو از کونامی و ea تو فوتبال بگیره... تجربه خیلی مهمه تو این بازیها که ما شا الله این دو خیلی تجربه این کار رو دارن... اگر 2k بیاد همچین کاری کنه حداقل سه سالی طول میکشه تا یتونه بشه رقیب فیفا و pes.
    البته همین بازی جام جهانی رو هم تیم سازنده فیفا داره میسازه
    به نظر من تنها موردی که اعث میشه فیفا و pes کامل نباشن همین انتشار سالیانه هستش..

این کار از ea بعیده... منکه میگم سال دیگه میان به قول خودشون گرافیک نکست رو به بازی اضافه میکنن.. منکه چشمم آب نمیخوره تا دو سال دیگه نسخه pc چیز مالی بشه!

منکه به این 2010 FIFA World Cup به عنوان فیفا 10.5 نگاه میکنم و مطمئنا مواردی جدید و بهبود های زیادی باید توی این بازی نمایان بشه... خیلی منتظر این بازی هستم که ببینم چی می خواد بشه!
    کاملا درسته خیلی کار داره یک شرکت تجربه اندوزی کنه اگه 2K از همین امسال هم شروع کنه تا نسل بعد هم نمیتونه حرفی برای گفتن داشته باشه ( تازه با وجود اینکه تخصصش فقط بازیهای گروهی ورزشیه ) اما بالاخره بعد از چند سال کم کم جای خودشو باز میکنه و اصلا خود استارت اینکار زنگ خطر رو برای کونامی و EA به صدا درمیاره چون رقیب همچنین دست و پا بسته هم نیست . یادمون نره 2K SPORTS برای ساخت محصولاتش از بهترین و به روز ترین موتورهای و میان افزارها استفاده میکنه .
    در مورد انتشار سالیانه هم من کاملا موافقم اگه دو سال یکبار بازی منتشر میشد بسیاری از باگها و ایرادات بازی برطرف میشد تجربه بقیه بازیهای دوسالانه و یا سه سالانه این مساله رو تایید میکنه مثل تنیس ها و موارد دیگه .
    من با وجود اینکه کنسول ندارم اما حقیقتا از پیشرفتهای فیفا خیلی خوشحال میشم چون این پیشرفتها سبب میشه کونامی برای محصولی بهتر بیشتر تلاش کنه و این دور خودش باعث ارتقاء کیفیت محصول هر دو شرکت میشه .

8. 4 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال konami-pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

پست من اینجا حذف شده؟؟؟!!! میشه دلیلش رو بدونم؟؟!!!!!!!

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوست عزیز اگر شما اینارو مطرح نمی کردی مطمئن باش من هم این چیزارو نمی گفتم.مثل اینکه دوستمون یعنی underali این حرفها رو شروع کرد وگرنه من که کاری نداشتم.شما کلا دوست عزیز چند دفعه هم توی تاپیک pes یه سری حرفهایی زدی که واقعا شاید جاش اون جا نبود ولی من تا حالا توی تاپیک fifa هیچ وقت بحث مقایسه ای مثل شما مطرح نکردم.در کل شما دوست داری الکی یه تاپیک بهم بریزه وگزنه توی گروه اینارو مطرح می کردی و من اون جا جواب می دادم
    البته وحید جان من تا قبل پست های 5 و 6 این تاپیک پستی ندیدم که به مقایسه فیفا و PES بپردازه ولی شما در پست 5 این تاپیک بحث رو شروع کردی حالا میای و ادعا می کنی که بحث رو من یا شخص دیگه شروع کرده؟ من هدفم از اون پست بلند بالا خاتمه دادن به این بحث بود ولی برای شما ظاهرا بحث تولدی دوباره یافت در هر صورت.

امیدوارم که کمی عادلانه برخورد کنی و کمی با انصافانه قضاوت کنی. شما اعتقاد داری فیفا نکست از PES ضعیف تره در حالیکه اصلا فیفا 10 نکست رو بازی نکردی و ندیدی. انتظار داری دیگران چه فکری بکنن در مورد قضاوت شما؟

این متن پست 5 این تاپیک هست که شما با دست خط خودت نوشتی غیر از اینه؟
    ولی کلا فیفا دوست الکی یه فروش بکنه و مثلا هر وقت یه جام جهانی یا مثلا جام ملتهای اروپا باشه یه شماره منتشر می کنه.فقط کم مونده برای جام ملتهای آسیا و جام ملتهای آفریقا هم یه شماره منتشر کنه البته دوستان فکر نکنید از مخالفان فیفا هستم ولی واقعا اگر برای کامپیوتر میومد من به هیچ وجه اونو نمی گرفتم و حاظر بودم با PES 2010 جام جهانی رو بازی کنم ولی با اون بازی نکنم.البته بازم میگم من نمیخوام مقایسه کنم چون یه گروه مخصوص اون هستش.بحث من این که مثلا این بازی که میخواد منتشر بشه خیلی با همون فیفا 10 نداره و شاید یه سری چیزهای جزئی مثل استادیوم و تماشگران جدیدی داشته باشه.
    به هر حال شما برای خودت وجهه خاصی داری و توی این مدت که ضو شدی توی این فروم من شاهد فعالیت مثبت تو بودم. و تحسین می کنم همه این حرفام هم به این دلیل بود که با این قضاوت های نا عادلانه و غیر منطقی این وجهه خوب رو لکه دار و خدشه دار نکنی این فقط یه توصیه دوستانه بود تصمیم نهایی با خودت هست عزیزم. من هم PES 2010 رو بازی کردم هم PES 2009 رو تا دلت بخواد هم فیفا نکست و هم فیفا کارنت پس مطمئن باش خیلی بهتر از کسانی می تونم قضاوت کنم که برخی از این ها رو اصلا ندیده. و این رو هم بدون از هیچ کدوماین شرکت ها پولی نمی گیرم. درست مثل همه سایت های گیم که وجهه براشون مهم تر هست واقعا بچگانه ترین حف اینه که کسی ادعا کنه فیفا داره پول میده به سایت ها که نمره بدن بهش. به هر حال...

امیدوارم این بحث همین جا خاتمه پیدا کنه. بازخوردی به این پست داده نشه فکر می کنم قضیه به خوبی حل میشه. امیدوارم بقیه بچه ها هم با این حرف من موافق باشن که بحث خاتمه پیدا کنه
    Last edited by Spaniuly; 11-02-2010 at 09:48.

11. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته وحید جان من تا قبل پست های 5 و 6 این تاپیک پستی ندیدم که به مقایسه فیفا و PES بپردازه ولی شما در پست 5 این تاپیک بحث رو شروع کردی حالا میای و ادعا می کنی که بحث رو من یا شخص دیگه شروع کرده؟ من هدفم از اون پست بلند بالا خاتمه دادن به این بحث بود ولی برای شما ظاهرا بحث تولدی دوباره یافت در هر صورت.
    دوست عزیز باور کنید من توی پست 5 چیز خاصی نگفتم.من فقط گفتم که اگه قراره این بازی مثل فیفا 10 برای کامپیوتر کارنت باشه همون بهتر که منتشر نشه و من اگر کارنت باشه اونو بازی نمی کنم.من توی اون پست گفتم اصلا کاری به مقایسه ندارم.تو این تاپیک من خودم چند تا پست مقایسه ای دیدم.
    شما اعتقاد داری فیفا نکست از PES ضعیف تره در حالیکه اصلا فیفا 10 نکست رو بازی نکردی و ندیدی. انتظار داری دیگران چه فکری بکنن در مورد قضاوت شما؟
    من هیچ وقت همچنین چیزی نگفتم.من منظورم اینه که فاصله این دو بازی خیلی زیاد نیست و هر کدام از یه لحاظی برتری دارن و من قبول دارم از لحاظ گیم پلی فیفا برتر هستش ولی باید قبول کرد هنوز این دو بازی کامل کامل نشدن.من فیفا نکست رو بازی کردم ولی خیلی زیاد نه و مثل شما حرفه ای شاید نباشم.به نظر من هم یه سری برتری ها نسبت به pes داره ولی دوست عزیز خواهشا هیچ وقت دیگه نگید که فیفا کارنت از pes بهتر است.من از شما واقعا تقاضا میکنم این کار رو نکنید من خودم که زیاد کاربر فعالی نیستم ولی من با چند تا از کاربران فعال صحبت کردم گفتن که این حرف که فیفا کارنت از pes قوی تر هستش خیلی خنده دار هست.من خودم هر سال pes رو بالای 1000 ساعت بازی می کنم و همه ریزه کاری های اونو می فهمم و هر نقصی داشته باشه رو درک می کنم و الان مثلا نقصهای این شماره رو می دونم و دوست عزیز باور کنید من تعصب به این بازی ندارم.ولی اگر من یه کنسول بازی داشتم شاید بهتر بود چون دیگه لازم نبود خونه کسی برم و فیفا رو بازی کنمولی با فیفا نا آشنا هم نیستم.
    من بحثی ندارم ولی تقاضا دارم که حداقل این بحث ها رو توی گروه مطرح کنید و سعی کنید که اون گروه فعالتر بشه.

13. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوست عزیز خواهشا هیچ وقت دیگه نگید که فیفا کارنت از pes بهتر است.من از شما واقعا تقاضا میکنم این کار رو نکنید
    یک جا از صحبت های من پیدا کنید که گفته باشم فیفا 10 کارنت از PES برتر هست

معلوم میشه که پست های من رو درست مطالعه نمی کنید

عین جمله ای که من گفتم:

بعضی نکته سنج ها با دلایل رقابت بین PES و فیفا (پلتفورم PC) فیفا 10 رو برنده می دونند ولی من به شخص معتقدم PES 2010 بهتر از فیفا 10 کارنت هست. ولی خوب نیازی نیست که آدم نابغه باشه تا بفهمه فیفا نکست برتر از PES 2010 هست حتی شما می تونی با دلایلی که عرض کردم این مسئله رو تجزیه تحلیل کنی
    قبلش هم اشاره کرده بودم که فیفای کارنت هم اونقدر ضعیف نیست و حتی می تونه با PES رقابت کنه ولی توی بعضی از جلوه های بصری کم میاره ولی گیم پلی جالب تری داره ولی به روانی PES یا فیفا نکست نیست.

در هر صورت امیدوارم که بحث خاتمه پیدا کنه

15. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

11 اسکرین شات های جدید

لینک های بزرگ نمایی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

17. 7 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •