تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 34 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 331

نام تاپيک: 2010 FIFA World Cup South Africa

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وحید جان شما هم اگه امکانش بود یه بار هم شده نسخه next-gen فیفا 10 رو امتحان کن.... چون اصلا ما بحثمون نسخه pc فیفا نیست!
    مسعود جان من قبول دارم که نسخه next-gen خیلی با نسخه pc فرق داره.ولی من دیدم که بعضی از دوستان بعضی جاها میگن که حتی نسخه کامپیوتر فیفا از نسخه کامیپوتر pes بهتره میانگین امتیازهای فیفا در کامپیوتر از سایتهای مختلف که حدود 7 هستش پس pes باید از اون پایین تر باشه که این حرفو فقط افراد متعصب به چیز خاصی می زنن.
    این دوستان با این حرفها می خوان فقط فضا رو خراب کنن.مسعود جان من از شما تقاضا که به این چیزا رسیدگی کنید.حالا از این تاپیک بگذریم توی تاپیکهای دیگه مثلا تاپیک pes2010 بعضی دوستان میان یه تیکه میندازن و میرن و فقط باعث بهم ریختن سایت میشن.من دوست که شما از این چیزا به راحتی نگذرید.

2. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال konami-pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

ولی خوب نیازی نیست که آدم نابغه باشه تا بفهمه فیفا نکست برتر از PES 2010 هست حتی شما می تونی با دلایلی که عرض کردم این مسئله رو تجزیه تحلیل کنی.
    البته به نظر من نباید نابغه باشی تا اینو بفهمی باید از متعصبین فیفا باشی تا اینو بفهمی
    این موضوع کاملا مشخصه که فیفا نکست در کل از PES بهتره و با آرمین کاملا موافقم . اگه فقط یه بار ، بازم تاکید می کنم فقط یه بار فیفا نکست رو بازی کنی دیگه یادت میره اصلا بازی به اسم PES وجود داره و سریعا PES رو از هارد کامپیوترت پاک می کنی تا الکی فضا اشغال نکنه! ( دقیقا مثل خودم )

البته این نظر شماست.کلا دوست عزیز فیفا فقط یکمی سعی میکنه مثلا استادیومهای واقعی و تیمهای واقعی و... درست کنه که pes خیلی به این چیزها توجه نمیکنه.کلا فیفا وقتی این هم خرج برای خرید لیسانس تیم ها و ... می کنه باید فروشش بیشتر از pes باشه ولی pes همیشه سعی می کنه با اینکه مثلا تیمهای زیادی رو لیسانس اونارو نمی خره ولی در عین این کمبودها که با پچهایی که میاد راحت حل میشه سعی می کنه هر سال بازی کاملی درست کنه که البته شاید بعضی منتقدین یا بهتر بگم منتقدین متعصب فیفا از این بازی شاید خوششون نیاد...
    فیفا به خاطر لیسانس تیمها و ورزشگاه ها و ... نیست که فروشش بیشتره بلکه به خاطر گیم پلی روان و گرافیک محشری هستش که داره و اصلا یه بازی رویایی برای هر گیمر فوتبال دوستی هستش . در گیم پلی ، فیفا نکست کاملا PES رو شکست داده. منتقدین به این دلیل از PES خوششون نمیاد چون وقتی بازی بهتری هستش دلیلی نداره از بازی ضعیفتر خوششون بیاد. در هر صورت PES هم بازی قشنگیه و روی PC حرف اول رو میزنه اما در مقابل فیفای نکست یه بازی شکست خوردست!

مسعود جان باید ببخشید . قبول دارم اینجا جاش نبود که اینا رو بگم از این بابت شرمندم اما دلم نیومد جواب ندم

4. این کاربر از konami-pes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همین بحث ها هست که نظم تاپیکو بهم میزنه.من الان می تونم جواب بدم ولی تاپیک بهم میریزه.
    ولی جدی خود شما این بحث رو شروع کردین.من فرشاد جان شما رو زیر نظر گرفتم چند پست بد توی تاپیک pes2010 دادی که باعث بهم ریختن تاپیک میشد.میگم بهتر نیست این بحث ها رو تموم کنیم؟

پروفشنال konami-pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

بسیار خب وحید جان ، منم بهتر میدونم که این بحث اینجا ادامه پیدا نکنه.

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

تصاویر جدید از بازی:

*نکته ای که تو یکی از تصویر ها مشخص هستش وجود بازیکنان در نیمکت ذخیره ها بود که میتونه جالب توجه باشه.

8. 4 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

عجب مورد جالبی هست بازیکنان روی نیمکت ذخیره!
    ای کاش این کونامی هم میتوانست یک بازی برای جام جهانی بده.....

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

عجب مورد جالبی هست بازیکنان روی نیمکت ذخیره!
    ای کاش این کونامی هم میتوانست یک بازی برای جام جهانی بده.....
    ای کاش 2k فوتبال هم میساخت بعد میدیدیم آیا این دو شرکت میتونن عرض اندامی دربرابرش داشته باشن .
    مهران جان کل پرسنل کونامی در داخل و خارج این شرکت 400 نفر بیشتر نمیشن با این بضاعت دیگه بیشتر از این توان ندارن که توی یک سال دو نسخه بیرون بدن .
    همین چند ماه پیش یکی از کارمندان کونامی میگفت اینقدر حجم کار زیاده که شبای دیر وقت میریم خونه حالا شما این شرکتو با EA مقایسه کن .....

11. 3 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام حسین عزیز......
    خوب منم نگفتم حتما بسازه که گفتم ای کاش میتوانست(اگه میتوانست کی بدش میومد یک بار دیگه فوتبال کونامی را بازی کنه)
    جان مادرشون فقط دیگه دست از سر این چهره سازی بر دارند تو شماره بعدی و هدفشون ساخت انیمیشن باشه برای بازی(سال گذشته هم همه چیز داشتن میمردن انیمیشن زیاد بسازن!اون که زیاده طرفدار PES هر کدام را میاوردن ادای یک بازکن را در بیارن چقدر خوب میشد اما به نظر خودشون نمیخوان حالا چرا خدا داند و خودشان!
    من در تعجب هستم کونامی در سال فوقش 2 یا 3 تا بازی اصلی بده بیرون که یکیش همین PES هست خب بابا بیاید قشنگ براش زحمت بکشین دیگه
    2k انصافا هم پولشو داره هم قدرتشو داره از این EA هم بهتر کار بلد هستش!ولی چرا بازی فوتبال نمیسازه نمیدونم!با شروع به کار 2K هر دو شرکت فکر کنم براشون طرفدار نمونه!
    در مورد این بازی جام جهانی هم باید بگم به نظر میرسه اتمسفر و اون شور و حال جام جهانی را قشنگ به تصویر بیارن!
    به نظر من از اونجا که سازنده PC سال قبل گفته بود شماره بعدی با موتور جدید برای PC ساخته خواهد شد امسال از دادن نسخه PC این بازی صرف نظر کردن تا وقت بیشتری برای ساخت بازی برای PC داشته باشن
    Last edited by joey jordison; 10-02-2010 at 14:32.

13. این کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام حسین عزیز......
    خوب منم نگفتم حتما بسازه که گفتم ای کاش میتوانست(اگه میتوانست کی بدش میومد یک بار دیگه فوتبال کونامی را بازی کنه)
    جان مادرشون فقط دیگه دست از سر این چهره سازی بر دارند تو شماره بعدی و هدفشون ساخت انیمیشن باشه برای بازی(سال گذشته هم همه چیز داشتن میمردن انیمیشن زیاد بسازن!اون که زیاده طرفدار PES هر کدام را میاوردن ادای یک بازکن را در بیارن چقدر خوب میشد اما به نظر خودشون نمیخوان حالا چرا خدا داند و خودشان!
    من در تعجب هستم کونامی در سال فوقش 2 یا 3 تا بازی اصلی بده بیرون که یکیش همین PES هست خب بابا بیاید قشنگ براش زحمت بکشین دیگه
    2k انصافا هم پولشو داره هم قدرتشو داره از این EA هم بهتر کار بلد هستش!ولی چرا بازی فوتبال نمیسازه نمیدونم!با شروع به کار 2K هر دو شرکت فکر کنم براشون طرفدار نمونه!
    در مورد این بازی جام جهانی هم باید بگم به نظر میرسه اتمسفر و اون شور و حال جام جهانی را قشنگ به تصویر بیارن!
    دوست عزیز باز بحث الکی راه نداز.شما اگه دوست نداری میتونی pes بازی نکنی.اصلا چه دلیلی داره توی این تاپیک به مقایسه بپردازین.من منظورتون از چهره سازی pes واقعا نفهمیدم من حرفهای دیگه رو نمیزنم.ولی نمیدونم چرا هر کسی توی هر تاپیک به pes توهین کنه و اونو بکوبه عیب نداره ولی یه اشکال کوچک از فیفا گرفتن عیب داره!!!!!!!!واقعا انصافاتون رو برم

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

سلام حسین عزیز......
    به نظر من از اونجا که سازنده PC سال قبل گفته بود شماره بعدی با موتور جدید برای PC ساخته خواهد شد امسال از دادن نسخه PC این بازی صرف نظر کردن تا وقت بیشتری برای ساخت بازی برای PC داشته باشن
    منظور نسخه نکست PC هستش ؟ اگه اینجوری بشه که عالیه اونوقت رقابت شدیدتر میشه و این خودش عاملی میشه برای افزایش کیفیت هر دو بازی .
    باید صبر کنیم ببینیم EA چی میخواد بده بیرون .

دوست عزیز باز بحث الکی راه نداز.شما اگه دوست نداری میتونی pes بازی نکنی.اصلا چه دلیلی داره توی این تاپیک به مقایسه بپردازین.من منظورتون از چهره سازی pes واقعا نفهمیدم من حرفهای دیگه رو نمیزنم.ولی نمیدونم چرا هر کسی توی هر تاپیک به pes توهین کنه و اونو بکوبه عیب نداره ولی یه اشکال کوچک از فیفا گرفتن عیب داره!!!!!!!!واقعا انصافاتون رو برم
    وحید جان این آقا مهران از PES بازهای قدیمیه و تعصبی روی فوتبال خاصی نداره و سعی میکنه بیشتر حقیقت رو ببینه نه طرفداری کورکورانه بکنه . منظور ایشون تخریب نبود .

16. 3 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •