تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 34 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 331

نام تاپيک: 2010 FIFA World Cup South Africa

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

ویژگی های جدید در FIFA World Cup 2010 :

گیم پلی بازی پیشرفت های جالب توجه ای نسبت به فیفا 10 داشته که میشه به:

استب سینه جدید اشاره که که شما می تونید توپ رو در مسیری که می خواین استپ کنین.
    دروازه بان ها دیگه خیلی زود جلو نمیان و همچنین بیش از حد بیرون نمیان از دروازه تا در مقابل ضربات چیپ زیاد آسیب پذیر نباشن.. موضوعیکه تو فیفا 10 کمی آزاز دهنده بود.
    دروازه بان میتونه مسیر دریافت توپ یا همون save رو اگر توپ انحراف پیدا کنه ( مثلا خوردن به بازیکن و ... ) رو عوض کنه!!
    تنوع بیشتری تو punch کردن توپ توسط دروازه بانها اضافه شده بدین صورت که همه ی punch ها نتیجه خوبی نخواهند داشت ... تو فیفا 10 همه punch ها به شکل کاملا مطلوب انجام میشد و توپ قشنگ از محل خطر دور میشد!
    بازیکنان خط دفاع پاس های رو به جلو سریع تر دفع میکنن و نسبت به اونا سریع تر عکس الغعمل نشون میدن.
    skill moves های بیشتری به بازیکنان تحت اختیار CPU اضافه شده بدین صورت که ااونا بر اساس خصیصه و ویژگی های فردی از اونا استفاده میکنن.
    بازیکنان تحت اختیار CPU الان درک بهتری نسبت به بازی و موقعیت ها دارن که نتیجش باهوش تر شدن اونا و قابلیت انعطاف بیشتر در تاکتیک پذیری اونا است.
    همچینین سیستم شوت زنی و شوت های چیپ واقعی تر و سخت تر شده!
    افزئدن ویژگی های شخصی و فردی بازیکن در سانتر ها که این اجزاه رو به گیمر میده تا بعضی از بازیکنا بتونن بهتر و کنترل شده تر سانتر کنن... مثلا شما با بازیکنی مثه پیرلو باید بهتر بتونید سانتر کنید!
    اضافه شدن پاس با قفسه سینه و شانه!
    یه بهبود خیلی خوب دیگه این هستش که دیگه بازیکنان CPU مثه قبلا ضرات آزاد رو به راحتی گل نمیکنن... تو فیفا 10 که این موضوع خیلی رو اعصاب بود.. بازیکنای تیم های خیلی ضعیف با راحتی گل میزدن ضربات آزاد رو!!
    همچنین جایگیری بازیکنان بر اساس فضاهای خالی بهبود داده شده!

علاوه بر گیم پلی بازی موضوعات مربوط به گرافیک بازی هم دست خوش تغییراتی شده:

نورپردازی بازی بهبود پیدا کرده بصورتیکه تغییرات نورپردازی در طول بازی اونو واقعی تر جلوه میده!
    شما میتونید فلش زدن دوربین های عکس برداری تماشاگران رو در طول بازی مشاهد کنید!
    تماشاگران پرچم ها و نشانه هایی رو برای نمایش وطن پرستی شون به دست دارن!
    نماهای بسته از تماشاگران در موضق تشویق تیمشون یا افسوس خوردن اونا در طول بازی مشاهده خواهد شد!
    در بازی شاهد باران کاغذ های رنگی خواهیم بود که در تمام بازی در زمین خواهد بود!
    در هنگام گل نماها به صورت بسته بر روی بازیکن خواهد شد تا حس خوشحالی رو بیشتر به گیمر القا کنه و همچنین شما میتونید خوشحالی بازیکن رو در نمای بسته کنترل کنید که خیلی جالب تر خواهد بود نسبت به چیزی که الان موجود هست.

در کل اینطور که پیداست سازنده هاحرف های طرفدارای بازی رو شنیدن و قصدشون انتشار یه بازی تازه با ویژگی های جدید هستش!

منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 9 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

نماهای بسته از تماشاگران در موضق تشویق تیمشون یا افسوس خوردن اونا در طول بازی مشاهده خواهد شد!
    در بازی شاهد باران کاغذ های رنگی خواهیم بود که در تمام بازی در زمین خواهد بود!
    اين دو مورد خيلي خيلي جالبن......... .

داره خودمونی میشه underali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

مطمعنا فیفا برایه همچنین بازی مهمی هیچوقت کارنت نمیزنه اینو به شما قول میدم
    میدونید فیفا کی بازی هاشو برای PC نکست میزنه زمانی که PES بتونه بازی در حد فیفا نکست ارائه بده
    نمیخوام بگم PES بدرد نمیخوره ولی در حد فیفای کنسول نیست از اون گذشته PES هر ساله برای طرف داراش چیزی جدیدی ارائه میده اما همیشه یک جاش مورد داره و زیبای اون رو از بین میبره

5. 3 کاربر از underali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مطمعنا فیفا برایه همچنین بازی مهمی هیچوقت کارنت نمیزنه اینو به شما قول میدم
    میدونید فیفا کی بازی هاشو برای PC نکست میزنه زمانی که PES بتونه بازی در حد فیفا نکست ارائه بده
    نمیخوام بگم PES بدرد نمیخوره ولی در حد فیفای کنسول نیست از اون گذشته PES هر ساله برای طرف داراش چیزی جدیدی ارائه میده اما همیشه یک جاش مورد داره و زیبای اون رو از بین میبره
    دوستان مثل اینکه کلا این جا همه طرفدار فیفا هستند و با تعصب خیلی بالایی از اون طرفداری می کنند و این جوری که میگید کلا pes در حد یه بازی آماتور هستش و هیچی برای گفتن نداره دوستان به نظر من این چیزهای مقایسه ای رو در گروه مخصوص بکنید.من خودم توی تاپیک pes2010 اصلا به مقایسه با فیفا نمی پردازم در صورتی که میتونم این کار رو بکنم

7. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amir69_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

فیفا نسخه کنسولی یک چیز کم داره که نمیدونم چرا نمیزارن توش اونم ذخیره کردن گل ها هست موندم کاش میشد یک اعتراض میکردیم من هی گل خفن میزنم به این دوستم بعد چون سیو نمیشه باز کل کل میکنه اگر گلهایی که خوردهرا سیو کنم نشونش میدم دیگه کل کل نمیکنه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    این فیفا همون فیفا 11 نیست که اسمشون رو تغییر دادند یا باید منتظر یه نسخه بازی جداگونه باشیم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

سلام
    این فیفا همون فیفا 11 نیست که اسمشون رو تغییر دادند یا باید منتظر یه نسخه بازی جداگونه باشیم
    این با فیفا 11 فرق میکنه
    طبق رسم همیشه ea هر سال برای تورنومنت های مهم یه بازی جداگانه میده و این بازی ربطی به فیفا 11 !

11. این کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان مثل اینکه کلا این جا همه طرفدار فیفا هستند و با تعصب خیلی بالایی از اون طرفداری می کنند و این جوری که میگید کلا pes در حد یه بازی آماتور هستش و هیچی برای گفتن نداره دوستان به نظر من این چیزهای مقایسه ای رو در گروه مخصوص بکنید.من خودم توی تاپیک pes2010 اصلا به مقایسه با فیفا نمی پردازم در صورتی که میتونم این کار رو بکنم
    من خودم توی تاپیک pes2010 اصلا به مقایسه با فیفا نمی پردازم در صورتی که میتونم این کار رو بکنم
    1- شما کار خیلی درستی انجام می دی که توی تاپیک های PES و فیفا به مقایسه نمی پردازی

این جوری که میگید کلا pes در حد یه بازی آماتور هستش و هیچی برای گفتن نداره
    بله فیفا نکست به صورت کلی از از PES بهتر هست کسی هم شکایتی نداره به این مسئله حتی توی گروه مقایسه وقتی نگاه کلی و جمع بندی شده کردیم به قضیه ما هم فهمیدیم درستی این مطلب رو شما توی نت یه چرخی بزن به چند مسئله مهم پی می بری:

الف) فیفا 10 بهترین بازی ورزشی سال انتخاب شد
    ب) نمره کلی فیفا 10 از PES 2010 بیشتر هست. (سایت های معتبر رو مطالعه کن برای تحقیق درستی مطلبی که عرض کردم)
    پ) خود مسئولین کونامی و سازندگان PES از صمیم قلب قبول دارند که محصولشون در حد فیفا نکست نیست.

در کل شما یه تحقیق کوچولو موچولو بکنی متوجه می شی که PES توی پلتفرم PC می تونه تا حدودی رقابت کنه با همون فیفا کارنت حتی بعضی نکته سنج ها با دلایل رقابت بین PES و فیفا (پلتفورم PC) فیفا 10 رو برنده می دونند ولی من به شخص معتقدم PES 2010 بهتر از فیفا 10 کارنت هست. ولی خوب نیازی نیست که آدم نابغه باشه تا بفهمه فیفا نکست برتر از PES 2010 هست حتی شما می تونی با دلایلی که عرض کردم این مسئله رو تجزیه تحلیل کنی.

حالا گذشته از این ها شما پست اول + پست 11 همین تاپیک منظورم مال مسعود رو مطالعه کنی متوجه می شی که محصول نکست جنریشنی که در پیش داریم خیلی برتر هست و حتی شما می تونی بعد انتشار این رو بازی کنی و متجه بشی که فیفا نکست کجا هست و PES کجا.

از همه معذرت می خوام که این پست رو زدم ولی خواستم بگم که بعد این نیازی به مقایسه نیست چون اینجا اصلا تاپیک فیفا 10 یا 11 یا PES و تاپیک مقایسه نیست. ما داریم در مورد بازی آینده شرکت EA که 2010 FIFA World Cup South Africa هست بحث می کنیم و از اونجایی که همه موفقیت های فیفای نکست رو دیدن دارن تمجید می کنن و ربطی به این نداره که طرفدار فیفا هستند. همگی امیدوار هستند به این محصول چون فیفا 10 با طور کامل موفقیتش رو ثبت کرد و مو لای درزش نمی ره پس امیدواری زیادی به این بازی هست منظورم بازی که یکی دو ماه دیگه شاهدش خواهیم بود.

در حد یه بازی آماتور هستش و هیچی برای گفتن نداره
    نه به هیچ وجه من خودم زیاد PES 2010 بازی می کنم اگه آماتور بود یا هیچی برای گفتن نداشت وقتم رو تلف نمی کردم. من فقط می گم PES تا فیفا نکست هنوز فاصله داره و باید تلاش بیشتری کنه تا بتونه با فیفا نکست رقابت کنه.

به هر حال امیدوارم هر بحثی به صورت کلی هست از این به بعد توی این تاپیک نباشه. و این مسئله همین جا مختومه بشه تا نظم تاپیک برقرار باشه. هر کسی هم که می خواد بحث کنه توی گروه عضو بشه.

قربون همتون موفق و گیمر باشید

13. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله فیفا نکست به صورت کلی از از PES بهتر هست کسی هم شکایتی نداره به این مسئله حتی توی گروه مقایسه وقتی نگاه کلی و جمع بندی شده کردیم به قضیه ما هم فهمیدیم
    دوست عزیز توی گروه که شما اصلا زیاد مطلب نوینسید و بعد ما کی به این نتیجه رسیدیم؟من چند وقت دارم مطلب توی گروه می نویسم ولی دوستان زیاد اون جا نمیان.

ب) نمره کلی فیفا 10 از PES 2010 بیشتر هست. (سایت های معتبر رو مطالعه کن برای تحقیق درستی مطلبی که عرض کردم)
    برای من سوال است که چرا مساله سایتی مثل گیم اسپات که قبلا به pes امتیاز می داد دیگه بهش اصلا امتیاز نمیده(توی کامپیوتر حداقل ندیدم).من یادم چند شماره قبلی pes حتی از این سایت بالای 9 هم گرفته بود ولی حالا که pes نسبت به شماره های قبلش حتی پیشرفت هم داشته ولی بعضی سایتها از جمله گیم اسپات اصلا امتیاز نمیدن.احتمالا شرکت کونامی بودجه ای برای منتقدین اختصاص نداده تا بهش امتیاز بدن!

پ) خود مسئولین کونامی و سازندگان PES از صمیم قلب قبول دارند که محصولشون در حد فیفا نکست نیست.
    شما نکنه با رئیس شرکت کونامی دوست هستین.اگه ایشون رو دیدن سلام من رو هم برسونین
    در کل شما یه تحقیق کوچولو موچولو بکنی متوجه می شی که PES توی پلتفرم PC می تونه تا حدودی رقابت کنه با همون فیفا کارنت حتی بعضی نکته سنج ها با دلایل رقابت بین PES و فیفا (پلتفورم PC) فیفا 10 رو برنده می دونند
    این دیگه از اون عجایب تاریخ است فیفا در کامپیوتر فقط برای 4-5 ساعت بازی کردن خیلی خوب است ولی بعدش باید از توی کامپیوتر پاکش کرد چون در مقایسه با pes مثل مقایسه همین آواتار من یعنی زلاتان با یه بازیکنی مثل علی علیزاده است

ولی من به شخص معتقدم PES 2010 بهتر از فیفا 10 کارنت هست
    واقعا لطف دارید که توی کامپیوتر pes بهتر از فیفا است واقعا یادم باشه یه جایزه ای برای شما درنظر بگیرم

ولی خوب نیازی نیست که آدم نابغه باشه تا بفهمه فیفا نکست برتر از PES 2010 هست حتی شما می تونی با دلایلی که عرض کردم این مسئله رو تجزیه تحلیل کنی.
    البته به نظر من نباید نابغه باشی تا اینو بفهمی باید از متعصبین فیفا باشی تا اینو بفهمی

فیفا 10 با طور کامل موفقیتش رو ثبت کرد و مو لای درزش نمی ره پس امیدواری زیادی به این بازی هست منظورم بازی که یکی دو ماه دیگه شاهدش خواهیم بود.
    این بازی ها البته برای هر چه پولدار شدن فیفا و در اصل پول مردم رو حروم کردن است وگرنه مثلا هر جام جهانی یا هر جام ملتهای اروپا چه معنی داره که یه بازی جدید درست بشه.
    من فقط می گم PES تا فیفا نکست هنوز فاصله داره و باید تلاش بیشتری کنه تا بتونه با فیفا نکست رقابت کنه.
    البته این نظر شماست.کلا دوست عزیز فیفا فقط یکمی سعی میکنه مثلا استادیومهای واقعی و تیمهای واقعی و... درست کنه که pes خیلی به این چیزها توجه نمیکنه.کلا فیفا وقتی این هم خرج برای خرید لیسانس تیم ها و ... می کنه باید فروشش بیشتر از pes باشه ولی pes همیشه سعی می کنه با اینکه مثلا تیمهای زیادی رو لیسانس اونارو نمی خره ولی در عین این کمبودها که با پچهایی که میاد راحت حل میشه سعی می کنه هر سال بازی کاملی درست کنه که البته شاید بعضی منتقدین یا بهتر بگم منتقدین متعصب فیفا از این بازی شاید خوششون نیاد...

به هر حال امیدوارم هر بحثی به صورت کلی هست از این به بعد توی این تاپیک نباشه. و این مسئله همین جا مختومه بشه تا نظم تاپیک برقرار باشه. هر کسی هم که می خواد بحث کنه توی گروه عضو بشه.
    دوست عزیز اگر شما اینارو مطرح نمی کردی مطمئن باش من هم این چیزارو نمی گفتم.مثل اینکه دوستمون یعنی underali این حرفها رو شروع کرد وگرنه من که کاری نداشتم.شما کلا دوست عزیز چند دفعه هم توی تاپیک pes یه سری حرفهایی زدی که واقعا شاید جاش اون جا نبود ولی من تا حالا توی تاپیک fifa هیچ وقت بحث مقایسه ای مثل شما مطرح نکردم.در کل شما دوست داری الکی یه تاپیک بهم بریزه وگزنه توی گروه اینارو مطرح می کردی و من اون جا جواب می دادم

15. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

اینکه کدوم بهتره و کدوم بهتر نیست باید رفت بازی کرد و بدون تعصب نشست فکر کرد و سبک سنگین کرد که کدوم بازی بهتره!
    اینکه کونامی بودجه برای منتقدین قرار نداده و این حرفا خیلی بی انصافانه هستش.... چون اگه نسخه next-gen رو بازی کرده باشین میفهمین که نمرات فیفا واقعی هستش!
    من خودم تا pes 2006 این بازی رو به فیفا خیلی ترجیح میدادم ... مخصوصا pes 4 که خیلی خاطر دارم باهاش!
    ولی هرچی گذشت سازنده های pes راه رو اشتباه رفتن و اصلا نتونستن خط سیر گذشته رو طی کنند و هر سال نا امیدانه کار کردند... ولی فیفا از 2006 هی اومد موتور بازی رو ارتقا داد و هر سال بهتر از پارسال شد و تو این سالها که فیفا next-gen عرضه شد هر سال شاهد بازی پیشرفته تر و مطابق با خواست گیمر ها بودیم تا امسال که فیفا 10 پیشرفت خیلی خوبی داشت و تونست میانگین نمراتش بالای 9 باشه که خیلی عالیه!
    کلا فکر میکنم کونامی خطر فیفا next-gen رو جدی نگرفت و واسه همین اینطور بازار رو باخت به حریفش!
    فیفا 10 نسخه next-gen در کل بهتر از pes اینو دیگه فکر کنم همه قبول داشته باشن ولی تو یه سری نکته ها هر کدوم برتری خاصی دارن و کم لطفی هستش که بگیم فیفا قادر مطلق هستش و اصلا pes خوبی نداره, نه اصلا این حرف درست نیست ولی میشه گفت کدوم بازی در مجموع بهتره!
    وحید جان شما هم اگه امکانش بود یه بار هم شده نسخه next-gen فیفا 10 رو امتحان کن.... چون اصلا ما بحثمون نسخه pc فیفا نیست!

دوستان این بحث رو هم همینجا تموم کنید..... ممنون

17. 4 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •