تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 18 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 173

نام تاپيک: تکنیکهای فتوشاپ ( آموزش از طریق سورس )( آموزشهای : رامین احمدی )

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

رامين جان
    شما محتاري كه كاري رو كه زحمت كشيدي روش فقط اسم خودت رو ذكر كني.من فكر نميكنم لزومي براي ذكر نام پي سي ورلد باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin-ahmadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Shahin king
    سلام

دوست عزیز : شما در کلیه آموزشهاتون لینک یک سایت رو قرار دادین . که این خلاف مقررات این انجمنه.
    لطفا آموزشها رو با نام پی 30 ورلد یا بدون درج لینک اون سایت ارائه کنین .

ممنون
    پس این چیه ؟ ایشون میگویند باید پی 30 ورلد باشه و شما میگید نزارید !!

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

ايشون احتمالا نميدونستند كه سايت براي شماست
    پيشنهاد ميكنم از حاشيه دوري كنيد و به اصل كار با رعايت قوانين بپردازيد

حـــــرفـه ای arash_irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ramin-ahmadi
    اول از همه میخواستم بدونم این یعنی چی ؟ این نوشته تو این تاپیک چی کار میکنه ؟

دوم اینکه من نمیتونم نام سایت خودم رو از بالای آموزش ها پاک کنم چون این آموزشها رو تو سایت خودم هم میزارم و منبع اصلیش اونجاست
    اما میتونم لوگوی p30world رو هم در کنارش قرار بدم و پسورد رو هم بردارم
    اگه موافقید نظر خودتونو اعلام کنید .
    سلام دوسن من
    اول از اينكه محبت ميكنيد و زحمت گذاشتن مقاله های آموزشی رو در انجمن متقبل میشوید و به نوعي با دوستان و سايت همكاري ميكنيد كمال تشكر و قدرداني رو دارم
    از آنجا که در هر سايت و انجمني تبليغ براي يك سايت خاص و يا انجام دادن كارهاي تجاري بدون اجازه مسوول سايت و صاحبان سايت ممنوع هستش بالطبع سایت P30World نیز از این قضیه مستثنی نبوده و مثل دیگر سایتها برای برقراری نظم و پیشبرد اهداف سایت قوانینی رو در برداره و اگر توجه کرده باشید در همان ابتدای ثبت نام شما هم قوانین رو پذیرفتید و در غیر این صورت شما الان عضو نبودید !
    قرار دادن اسم سایت در سربرگ PDF هاتون و همینطور در پایین یعنی در امضای آموزش PDF شده و یا قرار دادن پسورد برای فایلهایPDF خودش به نوعی تبلیغ برای سایت محسوب میشه
    دوستانی که در اینجا زحمت میکشند و آموزش میذارند هیچکدوم چشمداشتی نسبت به این کار ندارند و فقط حس انسان دوستی و کمک رسانی و خدمت به همنوع و هموطن باعث شده که این همه زحمت رو متقبل بشوند

در پایان دوست من امیدوارم که همکاری و ابراز لطفتون و محبتی که در حق ما داشتید کم نشده و از این پس برای داشتن محیطی سالم و دوست داشتنی تر با رعایت و احترام به قوانین ما را در پیشرفت و تعامل یک محیطی کاملا علمی و آموزشی یاری دهید
    باز هم از حضورتون به دلیل بی ادبی و جسارتی که روا داشتم از شما معذرت خواهی میکنم

ارادتمند شما : آرش ایرانی
    یا حق
    Last edited by arash_irani; 06-04-2006 at 20:31.

Super Moderator Shahin King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

1 پاسخ

نقل قول نوشته شده توسط p-uI╛l3
    رامين جان
    شما محتاري كه كاري رو كه زحمت كشيدي روش فقط اسم خودت رو ذكر كني.من فكر نميكنم لزومي براي ذكر نام پي سي ورلد باشه

الفین جان سلام

اسم خودشون که موردی نداره . زحمت کشیدن و حتما باید اسم نویسنده که خودشون باشن رو زیرش تایپ کنن .
    اما آدرس سایت خلاف مقررات انجمنه .

باز هم از این دوست عزیز که زحمت می کشن برای ارائه آموزشها تشکر می کنم .
    آرش جان توضیحات کامل رو دادن .

قربان شما : شاهین کینگ

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

والا من عمري اينجا اموزش گذاشتم و اسم سايت رو نياوردم و كسي گير نداده
    فكر نميكنم خلاف مقرارت باشه
    هست؟

Super Moderator Shahin King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

13

سلام مجدد

سوء تفاهم رو داری ؟؟؟

الفین جان

من گفتم
    لطفا آموزشها رو با نام پی 30 ورلد یا بدون درج لینک اون سایت ارائه کنین
    یعنی یا اسم سایت پی 30 ورلد تو آموزشهاشون باشه یا اصلا آدرس هیچ سایتی نزارن .

( گذاشتن آدرس پی 30 ورلد هم اجبار نیست من کجا گفتم ؟ )

اما اسم خودشون موردی نداره .

قربانت : شاهین کینگ

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

تصميم گيرنده نهايي شمايي ولي ذكر نام سايت خود نويشنده چه مشكلي به وجود مياره؟

داره خودمونی میشه tondar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    مرسي از اين كارت
    خيلي جالب
    فقط لطفا بي خيا شيد بزارين همه استفاده كنن نه دعوا البته منظوري ندارم شايد حق با شماست ولي بي خيال

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin-ahmadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط arash_irani
    سلام دوسن من
    اول از اينكه محبت ميكنيد و زحمت گذاشتن مقاله های آموزشی رو در انجمن متقبل میشوید و به نوعي با دوستان و سايت همكاري ميكنيد كمال تشكر و قدرداني رو دارم
    از آنجا که در هر سايت و انجمني تبليغ براي يك سايت خاص و يا انجام دادن كارهاي تجاري بدون اجازه مسوول سايت و صاحبان سايت ممنوع هستش بالطبع سایت P30World نیز از این قضیه مستثنی نبوده و مثل دیگر سایتها برای برقراری نظم و پیشبرد اهداف سایت قوانینی رو در برداره و اگر توجه کرده باشید در همان ابتدای ثبت نام شما هم قوانین رو پذیرفتید و در غیر این صورت شما الان عضو نبودید !
    قرار دادن اسم سایت در سربرگ PDF هاتون و همینطور در پایین یعنی در امضای آموزش PDF شده و یا قرار دادن پسورد برای فایلهایPDF خودش به نوعی تبلیغ برای سایت محسوب میشه
    دوستانی که در اینجا زحمت میکشند و آموزش میذارند هیچکدوم چشمداشتی نسبت به این کار ندارند و فقط حس انسان دوستی و کمک رسانی و خدمت به همنوع و هموطن باعث شده که این همه زحمت رو متقبل بشوند

در پایان دوست من امیدوارم که همکاری و ابراز لطفتون و محبتی که در حق ما داشتید کم نشده و از این پس برای داشتن محیطی سالم و دوست داشتنی تر با رعایت و احترام به قوانین ما را در پیشرفت و تعامل یک محیطی کاملا علمی و آموزشی یاری دهید
    باز هم از حضورتون به دلیل بی ادبی و جسارتی که روا داشتم از شما معذرت خواهی میکنم

ارادتمند شما : آرش ایرانی
    یا حق
    خوب دوستان دیگر خودشون سایتی ندارند و کسانی هم که از یک منبع دیگر آموزش ها رو اینجا میزارن لینک منبع رو ذکر میکنند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •