تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 447 از 447 اولاول ... 347397437443444445446447
نمايش نتايج 4,461 به 4,469 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام، دوستان یه مودم میتونید معرفی کنید که داخل تنظیماتش بشه بصورت دستی آدرس و یوزر پسورد چیز پی ان وارد کرد؟
    اکثر مودمها گزینه passthrough برای pptp و ipsec و... دارن ولی من هرچقدر تنظیمات رو گشتم نتونستم جایی پیدا کنم برای وارد کردن دستی مثلا pptp
    مودمهای دی لینک 2740u و تندا و تی پی لینک امتحان کردم
    اگه یه مدل مودم با این قابلیت معرفی کنید که براحتی بشه تو ایران پیدا کرد ممنون میشم.
    passthrough یعنی اینکه به شما اجازه بده از داخل شبکه به شبکه اینترنت V PN زده بشه
    خیلی از مودم ها خودشون قابلیت ایجاد سرور V PN رو میدن اما نمیتونن به یک سرور دیگه وصل بشن و اون رو توی شبکه به اشتراک بگذارند .
    البته مودم هایی هستند که این قابلیت در اونها وجود داره ، باید توانایی V PN Client یا OV PN Client را داخل مشخصات این دستگاه ها مشاهده کنی یا اگه دوستی از مدلی استفاده میکنه به شما پیشنهاد کنه .

هرچند من اصلا برای اینکارها اصلا پیشنهاد نمیکنم که یک مودم بگیرید ، میتونید یک روتر میکروتیک بخرید و به مودم وصل کنید .
    اون وقت خیلی خیلی حرفه ای تمام ترافیک رو مدیریت کنید ، مثلا تنظیم کنید در زمان استفاده تلگرام اطلاعات از داخل V PN عبور کنه اما در زمان بازی کردن یا مثلا بازکردن صفحه بانک ها ؛ از V PN استفاده نشه .
    این روتر ها تنظیم کردنشون خیلی خیلی سخته و باید برای تنظیم اون رو پیش متخصص ببرید و یاد گرفتن تنظیماتش ممکنه تا سالها زمان ببره براتون .
    اما خوب کارهایی رو هم که میتونید باهاش انجام بدین هیچوقت نمیشه با یک مودم ساده انجام داد ، نمونش همین کنترل داده ها هست که همزمان بصورتی باشه فیلتر شکن وصل باشه و از طرفی هم برای یک سری دیگه از داده ها قطع باشه ، این کارها با مودم معمولی انجام نمیشه
    یا مثلا اینکه هر دستگاهی چه مقدار اینترنت مصرف کرده و یا اینکه حداکثر سرعتی که میتونه داشته باشه ، نسبت به سرعت کل اینترنتتون چقدر باشه و غیره

2. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام، دوستان یه مودم میتونید معرفی کنید که داخل تنظیماتش بشه بصورت دستی آدرس و یوزر پسورد چیز پی ان وارد کرد؟
    اکثر مودمها گزینه passthrough برای pptp و ipsec و... دارن ولی من هرچقدر تنظیمات رو گشتم نتونستم جایی پیدا کنم برای وارد کردن دستی مثلا pptp
    اگه یه مدل مودم با این قابلیت معرفی کنید که براحتی بشه تو ایران پیدا کرد ممنون میشم.
    n14u

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

4. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه iLive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام. کسی تجربه استفاده از دو مودم dlink dsl224 و tplink w9970 رو داشته؟
    از جهت پایداری و آنتن دهی و سازگاری خوب با خطوط نویزدار کدوم یکی بهتره؟
    در مورد w9970 تعریف زیاد شنیدم ولی نقد هم زیاد دیدم در موردش، مخصوصا آنتن دهی وای فایش.

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام
    دوستان یک مودم ساده وایرلس دار برای خونه چی پیشنهاد میدن ؟ فروشنده دیروز یک مدل دست دوم dlink 2600u داشت می گفت 210 تومن - این مدل با این قیمت چطور هست به نظرتون ؟ یا یک مدل تازه تا 250 یا 300 تومن چی پیشنهاد میدید ؟
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کدام یک از مدهای مودم تی پی یا دی لینک لینک l2tp و pptp ساپورت میکنه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کدام یک از مدهای مودم تی پی یا دی لینک لینک l2tp و pptp ساپورت میکنه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با سلام
    دوستان یک مودم ساده وایرلس دار برای خونه چی پیشنهاد میدن ؟ فروشنده دیروز یک مدل دست دوم dlink 2600u داشت می گفت 210 تومن - این مدل با این قیمت چطور هست به نظرتون ؟ یا یک مدل تازه تا 250 یا 300 تومن چی پیشنهاد میدید ؟
    با تشکر
    سلام اين مدل خيلي خوبه فقط بردش كم هست. گاهي با گوشي آيفون مشكل پيدا مي كنه.

تو رنج قيمتي مدنظر شما چيزي موجود نيست. از حدود 510 تومن مي تونيد يوتل بي كيفيت ايراني بخريد با كمي افزايش به 580 تومن مدل هايي از tp link هست كه هيچ فرقي با هم ندارند.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کسی اطلاعی نداره چه مدلی داره این قابلیت ها رو؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ra20222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

دوستان مودم یوتل و نتربیت کاراییشون چجوریاس قیمتشون پایینه کسی باهاشون کارکرده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •