تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 383 از 447 اولاول ... 283333373379380381382383384385386387393433 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,821 به 3,830 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

150 متر هست.راستی یک سوال دیگه که متوجه شدم مهمه اینکه با این مودم ها میتونم همزمان مثلا با یک PC و دو تبلت بهش کانکت بشم یا محدودیت در تعداد وسایل دارم؟
    مرسی
    هر طبقه؟ اون موقع به نظر من ریسک نکنین و یه 8968 ورژن 2 بردارین. با مدلایی که پیشنهاد دادین با لپ تاپ شاید مشکل نداشته باشین ولی با گوشی و تبلت ممکنه اذیت شین.
    معمولا تا16 الی 32 وسیله میتونن بهش وصل شن.

ويرايش: البته اگه امکانات 8968 رو لازم ندارین مدل ارزونش یعنی 8961 هم هست که سعی کنین مدل با آنتن 5 دسی بلیشو بردارین (فک کنم ورژن 3 باشه).
    Last edited by DragonVsPhoenix; 06-05-2014 at 23:09.

2. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    ---

پيش فرض

من یک مودم میخواستم تا قیمت 200هزارتومان
    از سه مارک cisco و broadkam و asus با این مقدار هزینه یک مودم دو آنتنه خوب چه مدلیه؟
    و اینکه اینجا مودم ها زیاد آنتن درستی نمیدن و قط و وصل میشن و سیگنال زیاد قوی نیست.

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هر طبقه؟ اون موقع به نظر من ریسک نکنین و یه 8968 ورژن 2 بردارین. با مدلایی که پیشنهاد دادین با لپ تاپ شاید مشکل نداشته باشین ولی با گوشی و تبلت ممکنه اذیت شین.
    معمولا تا16 الی 32 وسیله میتونن بهش وصل شن.

ويرايش: البته اگه امکانات 8968 رو لازم ندارین مدل ارزونش یعنی 8961 هم هست که سعی کنین مدل با آنتن 5 دسی بلیشو بردارین (فک کنم ورژن 3 باشه).
    اقا شرمنده به زیربنا که فرمودید توجه نکردم ، زیربنا (پایین) یه چیزی حدود 70 متر هست.

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

اقا شرمنده به زیربنا که فرمودید توجه نکردم ، زیربنا (پایین) یه چیزی حدود 70 متر هست.
    فرقی نمیکنه.20-30 تومن ارزش ريسك كردنو نداره. به نظرم 8961 پایینتر نرو.

6. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من یک مودم میخواستم تا قیمت 200هزارتومان
    از سه مارک cisco و broadkam و asus با این مقدار هزینه یک مودم دو آنتنه خوب چه مدلیه؟
    و اینکه اینجا مودم ها زیاد آنتن درستی نمیدن و قط و وصل میشن و سیگنال زیاد قوی نیست.
    اگه میخوای از نظر سیگنال دهی مشکلی نداشته باشی یه مودم سه آنتنه tplink 8970 بردار كه به بودجت نزديكه.
    ولی اگه میخوای فقط به اين ماركا محدود كنى شايد فقط يه گزینه داشته باشی اونم asus dsl n12u b1 هست كه تقريبا هم قيمت 8970ه ولى از نظر امكانات و سيگنال دهی ضعیفتر از 8970ه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش: يادم رفت بگم cisco تجهيزات خونگی تولید نمیکنه(مگر اینکه منظورت يكى از زير مجموعه هاش كه linksysه باشه كه اونم مودماش از نظر سيگنال دهی تعرفی ندارن) و broadcom هم فقط چیپست مودمارو تولید میکنه خودش مستقل مودم تولید نکرده.
    Last edited by DragonVsPhoenix; 07-05-2014 at 10:32.

8. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    ---

پيش فرض

اگه میخوای از نظر سیگنال دهی مشکلی نداشته باشی یه مودم سه آنتنه tplink 8970 بردار كه به بودجت نزديكه.
    ولی اگه میخوای فقط به اين ماركا محدود كنى شايد فقط يه گزینه داشته باشی اونم asus dsl n12u b1 هست كه تقريبا هم قيمت 8970ه ولى از نظر امكانات و سيگنال دهی ضعیفتر از 8970ه.

ویرایش: يادم رفت بگم cisco تجهيزات خونگی تولید نمیکنه(مگر اینکه منظورت يكى از زير مجموعه هاش كه linksysه باشه كه اونم مودماش از نظر سيگنال دهی تعرفی ندارن) و broadcom هم فقط چیپست مودمارو تولید میکنه خودش مستقل مودم تولید نکرده.
    ممنون.
    فکر کنم منظور رو بد رسوندم این مودم رو برای یکی از دوستانم میخوام که جایی رفته که مودم های خوبی نیست و خطوط نویز زیادی دارن و اینترنتش قط و وصل میشه و اسپلیتر زیاد کمکی نکرده
    این امکانات امروزی زیاد براش مهم نیست مهم قدرت و کیفیت دریافت ِ بعد دو آنته بودن و مارک خوب ِ

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

ممنون.
    فکر کنم منظور رو بد رسوندم این مودم رو برای یکی از دوستانم میخوام که جایی رفته که مودم های خوبی نیست و خطوط نویز زیادی دارن و اینترنتش قط و وصل میشه و اسپلیتر زیاد کمکی نکرده
    این امکانات امروزی زیاد براش مهم نیست مهم قدرت و کیفیت دریافت ِ بعد دو آنته بودن و مارک خوب ِ
    خب بازم همین 8970 رو پیشنهاد میدم(از اون ايسوس كه تو كامنت قبلى معرفى كردم پایدارتره) چون چیپستش lantiqه و مثل broadcom کانشکن پایداری ایجاد میکنه.
    البته اگه چیپست broadcom بخواین ميشه 8960 از tplink پیشنهاد کرد که اونم گزینه ارزون و خوبیه.
    Last edited by DragonVsPhoenix; 07-05-2014 at 16:50.

11. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه seyediali3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

اتفاقا یکی از دوستان همین ۸۹۷۰ را گرفته بود و اصلا از انت دهیش راضی نبود میگفت از دوانتنه ها ضعیفتره! علتش هم مشخص نشد گارانتی هم گفت مشکل نداره. محض اطلاع

sent from Lenovo A850

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

اتفاقا یکی از دوستان همین ۸۹۷۰ را گرفته بود و اصلا از انت دهیش راضی نبود میگفت از دوانتنه ها ضعیفتره! علتش هم مشخص نشد گارانتی هم گفت مشکل نداره. محض اطلاع

sent from Lenovo A850
    محض اطلاع منم برا يكى از دوستام 8970 گرفتم, میگه مودمو میزاره بهارخواب(طبقه 2) از حياط باگوشیش آنتن داره.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

sent from Lenovo A850
    محض اطلاع منم برا يكى از دوستام 8970 گرفتم, میگه مودمو میزاره بهارخواب(طبقه 2) از حياط باگوشیش آنتن داره.
    دارین تشویش اذهان عمومی میکنیدااا
    مشخصات تقریبی بهارخواب ؟؟
    کاربر seyediali3 به دوستتون بگید جای آنتنها رو عوض کنه (چند حالت میشه) شاید موشکل حل شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •