تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 370 از 447 اولاول ... 270320360366367368369370371372373374380420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,691 به 3,700 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من رفتم گارانتی دیدم چی میگن این شرکت نه اما ٢،٣ تا دیگه .
    دقیقا اشخاص غیر مجاز یعنی خود شما هستید اگه فلش زدید یا آپدیت کردید به هر دلیلی مشکل پیدا کرد ...
    حرف اونا اینه دستگاهی که کار میکنه آپدیت لازم نداره!!!
    اگه مشکلی هم داشت و میدونستید با آپدیت حل میشه مودم رو ببرید نمایندگی اونا براتون آپدیت کنن یه فایل ٢،٣ مگابایتی رو...
    در کل آپدیت یه چیز کاملا غیر ضروریه...و عواقب احتمالی با خودتونه ...
    در اینکه نباید فریم ور بی دلیل آپدیت بشه شکی نیست و اگر هم هر دستگاهی از این طریق خراب بشه گارانتیش باطله طبیعیه.البته خطرش اونقدرم نیست ولی باید دقت زیادی کنید و یه سری مسائل رعایت بشه...
    قبول دارم مسئولیت ریختن فیرمور اشتباه و یا قطع شدن برق هنگام آپدیت با خودمونه اما اینکه با آپدیت کردن درست مودم از گارانتی خارج بشه اصلا منطقی نیست چون اگه اینطور بود هیچوقت شرکت سازنده به این مورد در user manual یا user guide اشاره ای نمیکرد ! مورد بعدی اینکه آپدیت کردن غیر ضروری و بی دلیل نمی تونه باشه وگرنه شرکت سازنده بیکار نیست که آپدیت جدید بده ! آپدیتها واسه رفع باگها و مشکلات و بهینه سازی مودمها عرضه میشن

پروفشنال fight12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

نگفته تغییر ورژن گارانتی رو باطل میکنه گفته تغییر بدی خاموش بشه شامل گارانتی نمیشه.
    احتمالا منظورش openwrt کردن هست.
    اگه موقع آپدیت دستگاه خاموش بشه برای تعمیر و فلش زدن باید هزینه بدید.

3. این کاربر از fight12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

نگفته تغییر ورژن گارانتی رو باطل میکنه گفته تغییر بدی خاموش بشه شامل گارانتی نمیشه.
    احتمالا منظورش openwrt کردن هست.
    اگه موقع آپدیت دستگاه خاموش بشه برای تعمیر و فلش زدن باید هزینه بدید.
    اینطوری کاملا منطقیه

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

دوستان قسمت امنیت وایرلس کدوم گزینه رو باید زد؟

Security Mode چهار تا گزینه داره. کدومش بهترینه و یکم توضیح بدین ببینیم واسه چین؟!

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان قسمت امنیت وایرلس کدوم گزینه رو باید زد؟

Security Mode چهار تا گزینه داره. کدومش بهترینه و یکم توضیح بدین ببینیم واسه چین؟!
    به نظر من برای امنیت وایرلس بهترین راهکار فعال کردن Mac Filter و استفاده از اون هست که از این طریق فقط دیوایسهایی که شما تعیین خواهید کرد به مودم وصل خواهند شد.

7. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Devicestreet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    BATTLELOG :|

پيش فرض

دوستان ایا میشه با 100 یا 150 تومن یه مودم با مودم/روتر وایرلس گرفت که قابلیت دانلود بدون نیاز به سیستم رو داشنه باشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان ایا میشه با 100 یا 150 تومن یه مودم با مودم/روتر وایرلس گرفت که قابلیت دانلود بدون نیاز به سیستم رو داشنه باشه؟
    اگه بخوای مودم/روتر باشه و خودش این قابلیت رو داشته باشه ارزونترین گزینه Asus N12 C1 هست كه من تا بحال تو بازار ايران نديدم اگه باشه هم بالا 200 تومن میشه.
    يه گزینه زیر 150 تومنی هست ولی یه خورده کار داره تا بتونی دانلودشو راه بندازی. اول باید روتر خالی tplink wr842 بخرى بعد روش open wrt فلش كنى, بعد يه ماژول برا دانلود از تورنت یا از http روش بريزى آخر سر روتر رو وصل كنى به يه مودم, بهش يه حافظه فلش وصل كنى و دانلود كنى.

10. 3 کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Devicestreet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    BATTLELOG :|

پيش فرض

اگه بخوای مودم/روتر باشه و خودش این قابلیت رو داشته باشه ارزونترین گزینه Asus N12 C1 هست كه من تا بحال تو بازار ايران نديدم اگه باشه هم بالا 200 تومن میشه.
    يه گزینه زیر 150 تومنی هست ولی یه خورده کار داره تا بتونی دانلودشو راه بندازی. اول باید روتر خالی tplink wr842 بخرى بعد روش open wrt فلش كنى, بعد يه ماژول برا دانلود از تورنت یا از http روش بريزى آخر سر روتر رو وصل كنى به يه مودم, بهش يه حافظه فلش وصل كنى و دانلود كنى.
    asus n13 u نو یا دست دومش تو بازار هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

asus n13 u نو یا دست دومش تو بازار هست؟
    شاید پیدا شه. ولی فک کنم n13 روتر باشه.
    Last edited by DragonVsPhoenix; 20-04-2014 at 20:44.

13. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

به اندازه اینترنت دانلود منیجر کارایی داره ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •