تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 344 از 447 اولاول ... 244294334340341342343344345346347348354394444 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,431 به 3,440 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مودم واسه اینترنت میخوام که پورت usb داشته باشه و dlna رو هم ساپورت کنه. الان 2750 دارم اما dlna رو ساپورت نمی کنه و سرعت usb هم حدود 700Kb هستش!! یعنی هیچی!! دایما هم وایرلسش قطعی داره.
    قیمت خیلی مهم نیست اما دیگه از 300 - 400 بالاتر نره بهتره.
    مرسی از راهنماییتون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مودم واسه اینترنت میخوام که پورت usb داشته باشه و dlna رو هم ساپورت کنه. الان 2750 دارم اما dlna رو ساپورت نمی کنه و سرعت usb هم حدود 700Kb هستش!! یعنی هیچی!! دایما هم وایرلسش قطعی داره.
    قیمت خیلی مهم نیست اما دیگه از 300 - 400 بالاتر نره بهتره.
    مرسی از راهنماییتون.
    خب dlna فقط به درد تلویزیون میخوره, اگه بخوای با موبایل یا تبلت یا کامپیوتر به usb دسترسی داشته باشی samba كافيه ولى 2750 برا ديدن فيلمای با کیفیت بالاتر از 4mbps دچار قعطی میشه. اگه واقعا سرعت usb برات مهمه بايد برى سراغ مودمی مثل asus dsl n55 که سرعت در حدود 10 مگابایت بر ثانیه میده و قیمتشم حدود 400 تومنه! اگه گرونه برات پیشنهاد بعدیم tplink 8980 هستش كه سرعت usb در حدود 4-5 MB/S داره ولى عوضش lan1000 داره كه اگه در آینده هارد مجهز به پورت لن خریدی خیلی به درد میخوره و قیمتش حدود 295 تومنه. در نهایت ارزونترین انتخاب tplink8970 هست كه مثل8980 هست ولى از فركانس5ghz پشتیبانی نمیکنه وقیمتش حدود 220 تومنه. راه دومت اينه كه از 2750 به عنوان مودم استفاده كني و يه روتر خالى جداگانه بخری که این گزینه هم تو ذهنته دقیقا بگو چقد میتونی خرج کنی تا چندتا مدل معرفی کنم اگه نه مودمای بدرد بخور رو معرفی کردم.

3. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    میخوام مودم وایرلس بگیرم
    خودم 2750 دی لینک رو میپسندم ولی میخوام بدونم با این محدوده قیمت مودم های دیگه ای هم هستن با این امکانات؟؟ایا مودم های دی لینک از تی پی لینک بهترن؟؟
    سوال دیگه این که مشکیش رو بگیرم یا سفید؟؟کدومش بهتره؟؟(لطفا دلیلش رو هم بگیر)
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    میخوام مودم وایرلس بگیرم
    خودم 2750 دی لینک رو میپسندم ولی میخوام بدونم با این محدوده قیمت مودم های دیگه ای هم هستن با این امکانات؟؟ایا مودم های دی لینک از تی پی لینک بهترن؟؟
    سوال دیگه این که مشکیش رو بگیرم یا سفید؟؟کدومش بهتره؟؟(لطفا دلیلش رو هم بگیر)
    با تشکر
    من سفیدشو دارم و راضیم ولى بعضیا سیاهشو دارن كه با اینترنت بعضی شرکتا سازگاری خوبی نداره به علاوه مدل سفیدش چندتا امکانات تضافی داره که میتونی جستجو کنی(شاید اصلا به دردت نخوره)
    میتونی 30-20 تومن بیشتر خرج کنی و tplink 8968 v2 بردارى كه اونم مودم مطمئنيه.

6. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

خب dlna فقط به درد تلویزیون میخوره, اگه بخوای با موبایل یا تبلت یا کامپیوتر به usb دسترسی داشته باشی samba كافيه ولى 2750 برا ديدن فيلمای با کیفیت بالاتر از 4mbps دچار قعطی میشه. اگه واقعا سرعت usb برات مهمه بايد برى سراغ مودمی مثل asus dsl n55 که سرعت در حدود 10 مگابایت بر ثانیه میده و قیمتشم حدود 400 تومنه! اگه گرونه برات پیشنهاد بعدیم tplink 8980 هستش كه سرعت usb در حدود 4-5 MB/S داره ولى عوضش lan1000 داره كه اگه در آینده هارد مجهز به پورت لن خریدی خیلی به درد میخوره و قیمتش حدود 295 تومنه. در نهایت ارزونترین انتخاب tplink8970 هست كه مثل8980 هست ولى از فركانس5ghz پشتیبانی نمیکنه وقیمتش حدود 220 تومنه. راه دومت اينه كه از 2750 به عنوان مودم استفاده كني و يه روتر خالى جداگانه بخری که این گزینه هم تو ذهنته دقیقا بگو چقد میتونی خرج کنی تا چندتا مدل معرفی کنم اگه نه مودمای بدرد بخور رو معرفی کردم.

آقا مرسی از راهنماییت. نه. ترجیح میدم مودم adsl رو عوض کنم چون باید این کارو بکنم و این مودمی که دارم رو بدم به یه نفر دیگه. من هم نظرم با asus هستش اما یه سوال فرق n55 با 8980 خیلی زیاده؟ از نظر مشخصات یکی به نظر میرسن اما چرا اینقدر تفاوت قیمت دارن؟ این 2750 که اشکمو درآورد از بس وایرلسش قطع میشد، این دوتا این مشکلو ندارن؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

آقا مرسی از راهنماییت. نه. ترجیح میدم مودم adsl رو عوض کنم چون باید این کارو بکنم و این مودمی که دارم رو بدم به یه نفر دیگه. من هم نظرم با asus هستش اما یه سوال فرق n55 با 8980 خیلی زیاده؟ از نظر مشخصات یکی به نظر میرسن اما چرا اینقدر تفاوت قیمت دارن؟ این 2750 که اشکمو درآورد از بس وایرلسش قطع میشد، این دوتا این مشکلو ندارن؟؟
    خب فرقشون اینکه پردازنده n55 قویتره که به خاطر همین امکانات نرم افزاری بیشتری داره (مثل قابلیت دانلود مستقل) و سرعت پورت usb بالاتری داره. عوضش 8980 ارزونتره و پورت LAN1000 داره. تا حالا هرکی n55 خریده راضی بوده ولی چون 8980 رو یه خورده سخت میشه پیداش کرد زیاد از وضعیتش اطلاع ندارم ولی نباید مودم بدی باشه.

9. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

منم دنبال یک مودم می گردم که سه طبقه رو پوشش بده تا 100-120 تومن هم می تونم هزینه کنم. می خوام سه تا لپ تاپ و یک پرینتر رو باهم شبکه کنم و از اینترنت adsl هم که دارم هر سه تا استفاده کنند.
    فقط برام مهمه که طبقات رو پوشش بده و وایفای قوی داشته باشه تا شبکه قطع نشه.
    یکی بهم گفت dlink 2750 بگیر نمی دونم چطوریه اگر بهترش رو سراغ دارید بگید.
    به نظرتون access point بگیرم بهتر نیست چون شنیدم وای فای قوی تری داره و قطعی کمتر؟
    به نظرم با بودجه ای که داری مودم بخری بهتره. tplink 8968 v2 گزینه مناسبیه برات. تو این قیمت روتر tplink-WR842ND v2 هم هستش که مزیتش پشتیبانی از openwrt هست که میتونی جای فریمور اصلی خود روتر نصبش کنی که کارائیشو رو میبره بالاتر و بعضی امکانات جدید بهش اضافه میشه (مثلا دانلود تورنت بدون اینکه کامپیوترو روشن کنی و کلی امکانات عجیب و غریب دیگه)ولی فک کنم گارانتی میپره. البته با خرید روتر باید بدونی که یه خورده تنظیماتش سختره میشه و بعضی امکاناتش که به درد کاربرای خونگی میخوره ازش حذف شه(مگر اینکه openwrt نصب کنی که البته یه جورایی کار تخصصی میشه و شاید کار هرکسی نباشه).

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by DragonVsPhoenix; 31-03-2014 at 11:26.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    ولى 2750 برا ديدن فيلمای با کیفیت بالاتر از 4mbps دچار قعطی میشه. اگه واقعا سرعت usb برات مهمه بايد برى سراغ مودمی مثل asus dsl n55 که سرعت در حدود 10 مگابایت بر ثانیه میده و قیمتشم حدود 400 تومنه! اگه گرونه برات پیشنهاد بعدیم tplink 8980 هستش كه سرعت usb در حدود 4-5 MB/S داره
    یکی از کاربران همین انجمن هردو مودم 2750u سفید و 8968 ورژن 2 رو تست کرد و تونست با سرعت حداکثر 4 مگابایت در ثانیه از فلشی که بهشون وصل کرده بود کپی کنه ! دیگه راست و دروغش با خودش

12. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

یکی از کاربران همین انجمن هردو مودم 2750u سفید و 8968 ورژن 2 رو تست کرد و تونست با سرعت حداکثر 4 مگابایت در ثانیه از فلشی که بهشون وصل کرده بود کپی کنه ! دیگه راست و دروغش با خودش
    با 2750 تو ایده آل ترین حالت که میشه زمانی که کامپیوتر با کابل lan به مودم وصل شده سرعت كپی از کامپیوتر به فلش2 مگابایت بر ثانیه و سرعت کپی از فلش به کامپیوتر حدود 3.5 مگابایت بر ثانیه. البته اگه از طریق وایرلس این کارا انجام شه سرعت تا نصف هم كم ميشه. ولى برا ديدن فيلم تا 4mbps از طريق وايرلس به صورت روونن كاملا جواب ميده. البته اينن بگم با هارد این سرعتا خیلی کمتره و اگه مودم گرم باشه یا در حال انتقال اطلاعات به یه دستگاه دیگه باشه سرعتا از اینم کمتر میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سه سوال دیگه اینکه
    مدل مشکی 2750u که چیپش برادکام هست با اینترنت ایران مشکل داره؟؟یعنی حتما باید سفیدش رو بخرم ؟؟
    که چیپش ریلتک هست؟؟(لطفا کامل توضیح بدید)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •