تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 292 از 447 اولاول ... 192242282288289290291292293294295296302342392 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,911 به 2,920 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

داره خودمونی میشه abbasfarzam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام میشه یه مودم معرفی کنید که ورودیش سیم کارت باشه یعنی3gو خروجیش wifiو چندتا پورتLan ممنون میشم قیمتشو بگید باتشکر
    میشه یه مودم بگید که نیاز به اتصال بهpcنداشته باشه آخه راستش واسه تلویزیون میخام ورودیش3gخروجیش Lanیاwifiباشه قیمت پایین بودنش برام مهمه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

میشه یه مودم بگید که نیاز به اتصال بهpcنداشته باشه آخه راستش واسه تلویزیون میخام ورودیش3gخروجیش Lanیاwifiباشه قیمت پایین بودنش برام مهمه
    پست قبل جوابتونو دادم !

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza82N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خراسان رضوی

پيش فرض

سلام دوستان یه مودم میخوام که آنتن دهیش عالی باشه,

رنج قیمت هم 120 بالا یا پایینش زیاد مهم نیست.

چی پیشنهاد میدیدن.

یه مودم بود که رنگ مشکی و سفیدش بردش فرق داشت و قبلا همینجا بحث شده بود اون مدلش چی بود؟

ممنون.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان یه مودم میخوام که آنتن دهیش عالی باشه,

رنج قیمت هم 120 بالا یا پایینش زیاد مهم نیست.

چی پیشنهاد میدیدن.

یه مودم بود که رنگ مشکی و سفیدش بردش فرق داشت و قبلا همینجا بحث شده بود اون مدلش چی بود؟

ممنون.
    به خودتون زحمت نمیدین چند صفحه آخرو بخونین
    2750 dlink سفید و 8968 tplink (ورژن 2)

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خراسان رضوی

پيش فرض

به خودتون زحمت نمیدین چند صفحه آخرو بخونین
    2750 dlink سفید و 8968 tplink (ورژن 2)
    دوست و برادر عزیز چند صفحه که هیچ 20 صفحه آخرو خونده بودم و چون در اون زمان موفق به خرید مودم نشدم مدلش را فراموش کرده بودم و همینطور اگر به ساعت پستم نگاه کنید میبینید که 8:47 صبح پست دادم این یعنی اینکه امروز برای رفتن سر کار دیرم شده بود و در همین حد بیشتر نتونستم وقت بگذارم و اگر دقت کنید فردا تعطیله و میخواستم تا قبل از ظهر اگر کسی پاسخ داد از کافی نت مدلش رو ببینم و سفارش بدم تا بعد از ظهر دستم برسه و به بعد تعطیلی موکول نشه, اگر شما به خودتون زحمت ندین و قضاوت نکنین اونوقت من هم مجبور نمیشم به خودم زحمت بدم چیزایی که لازم نیست رو اینجا توضیح بدم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست و برادر عزیز چند صفحه که هیچ 20 صفحه آخرو خونده بودم و چون در اون زمان موفق به خرید مودم نشدم مدلش را فراموش کرده بودم و همینطور اگر به ساعت پستم نگاه کنید میبینید که 8:47 صبح پست دادم این یعنی اینکه امروز برای رفتن سر کار دیرم شده بود و در همین حد بیشتر نتونستم وقت بگذارم و اگر دقت کنید فردا تعطیله و میخواستم تا قبل از ظهر اگر کسی پاسخ داد از کافی نت مدلش رو ببینم و سفارش بدم تا بعد از ظهر دستم برسه و به بعد تعطیلی موکول نشه, اگر شما به خودتون زحمت ندین و قضاوت نکنین اونوقت من هم مجبور نمیشم به خودم زحمت بدم چیزایی که لازم نیست رو اینجا توضیح بدم.
    نمیدونستم اینقدر روحیاتت لطیفه عزیزم در مورد مقایسه آنتن دهی اون دو مدل اطلاعاتی در دست نیست

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خراسان رضوی

پيش فرض

نمیدونستم اینقدر روحیاتت لطیفه عزیزم در مورد مقایسه آنتن دهی اون دو مدل اطلاعاتی در دست نیست
    نه دیگه تا این حدم لطیف نیست

2750 رو خریدم و مثل مرد آنتن داره...

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabzefosfori's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

ميخوام يک مودم روتر وايلس بگيرم ميخوام
    جنس خوب , قوی , سرعت بالا و مجهز باشه

فعلاً اين مد نظرم هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه شما مدلی رو که از اين بهتر هست با توجه به نظرم به اين خريد رو معرفی کنيد ممنون ميشم
    راستی چند سوال هم دارم

فرق بين
    wifi 802.11n با wireless ac1750 در چه مورد های هست آيا فقط تو سرعت هست و اگه من مودمی که ac باشه رو تهيه کنم گوشی و لپ تابم بايد ac رو پشتيبانی کنه تا بتنم ازش استفاده کنم يا نهايت استفاده رو ببرم يا فرقی نميکنه

اخرين سوال بنده اين مدلی که مد نظرم هست پشتش 1 پورت usb داره دقيقاً ميشه بگين کارش چيه مثلاً من ميتونم فيلم بريزم رو فلش وصل کنم به مودم بعد از طريق wifi اون فيلم رو رو گوشيم ببينم منتظر تجربيات و اطلاعات شما هستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

فعلاً اين مد نظرم هست

اگه شما مدلی رو که از اين بهتر هست با توجه به نظرم به اين خريد رو معرفی کنيد ممنون ميشم
    راستی چند سوال هم دارم

فرق بين
    wifi 802.11n با wireless ac1750 در چه مورد های هست آيا فقط تو سرعت هست و اگه من مودمی که ac باشه رو تهيه کنم گوشی و لپ تابم بايد ac رو پشتيبانی کنه تا بتنم ازش استفاده کنم يا نهايت استفاده رو ببرم يا فرقی نميکنه

اخرين سوال بنده اين مدلی که مد نظرم هست پشتش 1 پورت usb داره دقيقاً ميشه بگين کارش چيه مثلاً من ميتونم فيلم بريزم رو فلش وصل کنم به مودم بعد از طريق wifi اون فيلم رو رو گوشيم ببينم منتظر تجربيات و اطلاعات شما هستم
    استاندارد ac از فركانس 5ghz استفاده ميكنه و دستگاه گیرنده باید ازش پشتیبانی کنه. سرعتش بالاس ولی بردش کمتره.
    آره با اشتراک گذاشتن فايلا با usb میشه از گوشی بهشون دست رسی داشت من با برنامه es file explorer این کارو انجام میدم ولی گوشییای اپل رو نمیدونم.
    این مودمی که پیشنهاد دادین نسبت به قیمتش امکاناتش کمه, تو این قیمت tplink8970 رو بهتر میدونم.
    حتي اگه فقط 110 تومن هزینه کنین و 2750 بگیرین از نظر امکانات چیزی کم از 2770 نخواهد داشت, هنوز فلسفه قیمت بالای این مودمو نفهمیدم!

10. 2 کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

نه دیگه تا این حدم لطیف نیست

2750 رو خریدم و مثل مرد آنتن داره...
    2750u سفید مودم خوب و خوش قیمتیه انصافا ! عیدت مبارک

فعلاً اين مد نظرم هست

راستی چند سوال هم دارم

فرق بين

کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار بود یه تست از سرعت پورت usb مودم 8970 به ما بده اما نکبت مثل اینکه یادش رفته آخه اگه سرعتش کم باشه خرید 2750u سفید عاقلانه تره

12. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •