تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 282 از 447 اولاول ... 182232272278279280281282283284285286292332382 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,811 به 2,820 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

میخوام مودم TP-Link TD-W8951ND روی براس استفاده خونه برای کسی بخرم.نظرتون چیه؟.توی مطالب میخوندم درباره مشکل آنتن میگفتن.جریانش چیه؟
    فروش که بالا بره به همون نسبت کالاهای معیوب هم بیشتر میشه ! طبیعیه به نظر من ! با گارانتی سازگار ارقام بخر

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام زایکسل 660hnu خریدم چند روزه استفاده می کنم هنوز پورت یو اس بی نتونستم راه بندازم پرینتر چکار کنم وقتی به پورت یو اس بی مودم وصل می کنم چطور از طریق لپ تاپ بشناسم؟ این آدرس هم برای وارد شدن به فلش پیدل نکردم
    ممکنه مودم پورت یو اس بی داشته باشه اما برای دیدن مختویات فلش و هارد استفاده نشود؟
    ممنون
    تو این فایل همه توضیحات رو نوشته:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

نوشته شده توسط 3dmaxacad [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام زایکسل 660hnu خریدم چند روزه استفاده می کنم هنوز پورت یو اس بی نتونستم راه بندازم پرینتر چکار کنم وقتی به پورت یو اس بی مودم وصل می کنم چطور از طریق لپ تاپ بشناسم؟ این آدرس هم برای وارد شدن به فلش پیدل نکردم
    ممکنه مودم پورت یو اس بی داشته باشه اما برای دیدن مختویات فلش و هارد استفاده نشود؟
    ممنون

سلام مودم من سری T1 هست 660HNU-T1

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

نوشته شده توسط 3dmaxacad [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون

سلام مودم من سری T1 هست 660HNU-T1
    خب باز تو به دستور عملی که توش اومده عمل کن. مسلما فرق آنچنانی نخواهد داشت.

داره خودمونی میشه farokhe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ارومــیـــ ـــه

پيش فرض

معلومه که عمومیت نداره اما بهتره احتمالاتو در نظر گرفت ! من خودم w8951nd سری قدیم دارم و کاملا راضی هستم اما با مشکلات پیش اومده در سری جدیدش احتیاط میکنم در پیشنهاد دادنش
    سلام اقا جون راست میگی الان یکی تو دستمه بعد چند ساعت هم کابل شبکه رو نمیشناسه و هم چراغ اینترنت خاموش میشه و هنگ لطفا به دوستان اطلاع رسانی کنید داغونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام .ببخشید میخواستم یک مودم خوب تا سقف حداکثر 300 تومن بهم پیشنهاد بدید.خودم قبلا یک tp-link 8961 داشتم ولی آنتن دهی خوبی نداشت.اگه میشه یکی دو مدل با قویترین آنتن دهی ( کار خاصی نمیخوام.فقط آنتن دهی خوبی داشته باشه )رو معرفی کنید.مصرف خونگی هم هست.ممنون
    Last edited by tristan; 30-12-2013 at 13:39.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام اقا جون راست میگی الان یکی تو دستمه بعد چند ساعت هم کابل شبکه رو نمیشناسه و هم چراغ اینترنت خاموش میشه و هنگ لطفا به دوستان اطلاع رسانی کنید داغونم
    خب ببر گارانتی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Khazuk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شیراز - زرهی

پيش فرض

منم 8951 دارم وای فای مثلا توی 2 ساعت 2 یا 3 بار قطع میشه فردا میخام ببرم گارانتی گارانتی پارس ارتباط هست خدا کنم بامبول در نیارن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام میخواستم مودم وایرلس بخرم نظرتون در باره برند TRENDneT چیه؟ کیفیت و گارانتی من یه مودلشو (
    TEW-719BRM)
    چند ماه دیده بودم این سایت نمایندگیش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از قیافش خوشم اومد ولی هرچی داخل سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم این مدل و پیدا نکردم امکان داره این مدل تقلبی باشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام میخواستم مودم وایرلس بخرم نظرتون در باره برند TRENDneT چیه؟ کیفیت و گارانتی من یه مودلشو (
    TEW-719BRM)
    چند ماه دیده بودم این سایت نمایندگیش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از قیافش خوشم اومد ولی هرچی داخل سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم این مدل و پیدا نکردم امکان داره این مدل تقلبی باشه؟
    به احتمال زیاد برد داخلش با 2730u سفید (سری های EE) یکی باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •