تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 236 از 447 اولاول ... 136186226232233234235236237238239240246286336 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,351 به 2,360 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

آخر فروم باز mh.attari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

کسی نیست جواب ما رو بده ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان گلم

بنده یک مودم 2640 t دیلینک دارم
    جدیدا اینترنت 3 مگ خریدم
    چند تا سوال داشتم:
    1- لازمه مودم رو عوض کنم قدیمی شده کارایش کم شده یا همچین چیزی؟
    2- مشکل بزرگ بعدیم اینه انتن دهی این مودم بسیار کمه ایا ارزش داره مودم دیگه ای بخرم با انتن دهی زیاد؟
    3- بهترین مودم در رنج 150 تومن چیه و این جشنواره ای که شاتل داره مودم میفروشه منم میتونم ازش بخرم یا برم از جای دیگه ای بخرم
    4 - اصلا نخرم و با این حال کنم
    ممنونم
    نبود ما بریم دیگه یه هفته داره میشه سوال کردیم ما

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

الووووووووووووووووووووووو وووووووووو

پروفشنال vahid_crab708's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام دوستان نظرتون راجع به DIR 505 دی لینک چی؟
    کسی جواب ما را نمی ده............

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تا ١٥٠ هزار يكي از بهترين انتخاب هاي بازار tp-link w8968 هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

پارس آنلاین با Tplink مشکل داره، زنگ بزنید قبل خرید بررسی کنید.
    Last edited by youngeagle; 12-07-2013 at 14:09.

8. این کاربر از youngeagle بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام.
    دوستان عزیزم من یه راهنمایی متخصصانه میخام و لطف کنید اگر فقط تخصص کافی در این زمینه دارید مشاوره بدید چون کل صفحات تاپیکو خوندم و جوابمو هنوز پیدا نکردم

طبق تحقیقاتم فعلا کاندیدها 2750 dlink و 6968 tp link و 6860 tp link هستند ( مگر اینکه شما یک مدل بهتر پیشنهاد بدید)

چیپست بکار رفته در 8968 از نوع trendchip و دوتای دیگه از broadcom هست
    اولا اینکه چیپ چقدر تاثیر داره روی کار مودم و اینکه اگه مهم وتاثیر گذار هست واقعا , للاهی کدوم چیپ بهتره
    آخه خیلیا همینجور رو هوا میگن اون دوتا چون چیپشون broadcom هست بهترن! ولی هیچ کس درست و حسابی به ما نگفت چرا و رو چه حسابی!

چیزی که خودم تاجالا فهمیدم اینه که چیپ 2750 که broadcom bcm63281 هست مشخصاتش اینه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wireless router
    dsl modem
    KA2DSL-2750U DareGlobal BCM63281 8 32 BCM42225 2x2:2 bgn 1C:BD:B9 1C:BD:B9 unspecified

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

================================================== ====

چیپ 8960 که broadcom bcm6358 هست هم مشخاتش اینه:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    unspecified
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wireless router
    dsl modem
    TE7TDW8960N BCM6358 4 32 BCM43222 2x2:2 bgn B0:48:7A
    00 :27 :19
    B0:48:7A
    00: 27 :19
    2009

و اینهم مشخصات چیپ 8968 از نوع trendchip tc3162u :
    TD-W8968 v1: Chipset TC3162U+TC3086+TC2205F+RT5392 (WiFi Chip), 8MB SPI Flash, 32MB SDRAM

حالا خواسته ها:

بنده کوچیکتون طراح انیمیشن هستم و stream music and video استفاده زیاد دارم و فایل های با حجم بالا بین چند دستگاه همزمان خیلی اوقات رد و بدل میشه

همچنین بخاطر کارم اینترنت 2m هم همواره در حال استفادست که یه قطعی یا سوتی کوچولوی مودم میتونه تمام کارهام و طراحیهامو بریزه به هم

و اینکه طول برد نه خیلی مهمه نه بی اهمیت ولی نه به اندازه کیفیت stream و رد وبدل اطلاعات چنتا دیوایس بهم.
    درواقع بردش واسم در حد متوسط رو به خوب اهمیت داره اما کیفیت انتقال اطلاعات و عدم قطعی و سوتی! (ریستارت wifi مودم) برام از همه چی مهمتره.

قبلا چنتا مودمو تست کردم مثلا 120n linksys اما بعضی از دیوایسها که بهش وصل میشدند مشکل داشت یعنی بطور مثال بعد از چند دقیقه باید یه بار wifi اون دیوایس رو خاموش روشنش میکردی تا کار میکرد

هزینش هم خیلی مهم نیست اما میخام موجود باشه نه اینکه تو ایران نباشه و اینکه حتی المقدور گارانتی خوبی هم داشه باشه.

از راهنمایی متخصصانه شما پیشاپیش متشکرم..

از این بررسی ها جواب درست حسابی گیرتون نمیاد. از خود مصرف کننده در همین فروم بپرسی بهتره. من dlink 2750u دارم. از نطر اینترنت خیلی خوبه، همیشه دارم ازش استفاده می کنم، تا حالا ریست نکردم، که این مزیت خیلی خوبه. مودم از هر طرف جریان هوا وارد مودم میشه تا مودم خنک بمونه، که tplink به این صورت نیستو البته با این حال بازم مودم داغ هست ولی طبیعی هست. از نظر روتر و شبکه معمولی هست. با اینکه زده سرعت 300mbps ولی اصلا در این حد نیست. با تلویزیون es7770 و لپ تاپ چک کردم، بیشتر از 70mbps نمیشه و معمولا نوسان شدیدی داره، البته به گیرنده هم بستگی داره که چند تا آنتن داره و .... به هر حال بازم هم پایین تر از اون چیزی هست که تصور می کردم. خلاصه بگم عملکرد دستگاه پایدار و اینترنت عالی و شبکه با سرعت متوسط. چون می خوای کار کنی بنظرم هزینه کن، asus مدل آخرش عالیه که سری diamond چند آنتن هست.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

1- مودم وایرلس 4 پورت tenda چه جوریه؟tenda- 2 بهتره یا tplink ?3- فروشنده هر دو مدل میگفت tenda از چیپ broadcam استفاده میکنه و tp جدید خیر این حرف قابل تاییده؟
    آره ! گفته های فروشنده تایید میشه

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بنده یک مودم 2640 t دیلینک دارم
    جدیدا اینترنت 3 مگ خریدم
    چند تا سوال داشتم:
    1- لازمه مودم رو عوض کنم قدیمی شده کارایش کم شده یا همچین چیزی؟
    2- مشکل بزرگ بعدیم اینه انتن دهی این مودم بسیار کمه ایا ارزش داره مودم دیگه ای بخرم با انتن دهی زیاد؟
    3- بهترین مودم در رنج 150 تومن چیه و این جشنواره ای که شاتل داره مودم میفروشه منم میتونم ازش بخرم یا برم از جای دیگه ای بخرم
    4 - اصلا نخرم و با این حال کنم
    ممنونم
    ممنون از این همه راهنمایی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •