تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع حسابداری و مدیریت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام.
    ببخشيد مديريت دقيقا بازار كارش چجوريه؟: دي
    بعد كجاها بايد كار كني؟: دي
    ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahya78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

سلام.
    ببخشيد مديريت دقيقا بازار كارش چجوريه؟: دي
    بعد كجاها بايد كار كني؟: دي
    ممنون.
    مدیریت همه جور کار اداری یا باصطلاح همه جور کاغذبازی . هرجایی از ادارات گرفته تا شرکت ها .
    مدیریت از اسمش معلومه یک رشته عمومی هستش و هرجور کاری میشه با مدرکش انجام داد .
    بازار کارش بعد حسابداری جزو رشته های پرکاربرد که تا جایی که من دیدم اکثر استخدام ادارات و خصوصی ها و شرکت ها و غیره همیشه حسابداری و مدیریت ها کنار هم هست .

3. 2 کاربر از mahya78 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

مدیریت همه جور کار اداری یا باصطلاح همه جور کاغذبازی . هرجایی از ادارات گرفته تا شرکت ها .
    مدیریت از اسمش معلومه یک رشته عمومی هستش و هرجور کاری میشه با مدرکش انجام داد .
    بازار کارش بعد حسابداری جزو رشته های پرکاربرد که تا جایی که من دیدم اکثر استخدام ادارات و خصوصی ها و شرکت ها و غیره همیشه حسابداری و مدیریت ها کنار هم هست .
    یه سوال دیگه الان پیش اومد برام
    این رشته مهارت خاصی واسه ورودش میخواد؟یعنی تو معرفی رشته ها میگن باید روابط عمومی بسیار بالا و این حرفا داشته باشه...واقعا انقدر لازمه؟ یا همین که بیایم تو این رشته خود به خود راه میفتیم و مهارتاشو کسب میکنیم؟
    مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه tik-tak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

فرق مديريت بازرگاني با مديريت مالي چيه ؟ كدوم بهتره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

13

سلام
    برای رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد 8 رشته وجود دارد. که عبارت اند از:
    1- مدیریت فناوری اطلاعات
    2- مدیریت صنعتی
    3- مدیریت بازرگانی-تحول
    4-مدیریت بازررگانی-مالی
    5-مدیریت کارآفرینی
    6-مدیریت دولتی
    7- مدیریت اجرایی
    8-ام بی ای

7. این کاربر از tebit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ایا فاصله بازارکار مدیریت بازرگانی با دولتی در مقطع ارشد خیلی هست . من دولتی را راحتر می تونم بخوانم ولی بازارکار برام مهم است
    یه سواله دیگه برای حسابداری دولتی رشته مدیریت دولتی چه کتابی منبع و مهم است ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه مدت واسه تصمیم گرفتن رو رشته ارشدم مردد بودم!
    ولی الان موندم که کدوم آموزشگاه بهتره واسه آزمون ها و جزوات!!؟؟؟
    لطفا اگه اطلاعات دارید راهنماییم کنید
    ممنونم...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

سلام خدمت دوست عزیز نظر شخصی من این هستش که لطفا خودتونو با گرایش ها درگیر نکنید سعی کنید کار با نرم افزارهای حسابداری کاربر پسند مثل نرم افزار حسابداری هوشمند و یاد بگیرین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

دوستان خودتونو الکی درگیر تحصیل و گرایش و آموزشگاه نکنید حسابداری و باید کاربردی یاد گرفت پیش خبره های این کار برید و سعی کنید از همین حالا یه نرم افزار حسابداری و خوبه خوب یاد بگیرین برای شروع از نرم افزار های حسابداری با کاربری آسان مثل نرم افزار حسابداری هوشمند استفاده کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

در بحث شیرین حسابداری از نرم افزار های حسابداری جامع و کاربرپسند غافل نشین یکی از این نرم افزارهای حسابداری که از خوب های روزگاره نرم افزار حسابداری هوشمنده که نسخه های تولیدی-هایپرمارکت-شعب مرکز- بازرگانی-شرکتی و..دارهخ من خودم سواد حسابداری ندارم و کاملا راضی هستم

- - - Updated - - -

در بحث شیرین حسابداری از نرم افزار های حسابداری جامع و کاربرپسند غافل نشین یکی از این نرم افزارهای حسابداری که از خوب های روزگاره نرم افزار حسابداری هوشمنده که نسخه های تولیدی-هایپرمارکت-شعب مرکز- بازرگانی-شرکتی و..دارهخ من خودم سواد حسابداری ندارم و کاملا راضی هستم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •