تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: کمک برای خرید دوربین برای مصرف فیلمبرداری (حدود 600 تومن)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ali.Mirzaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض کمک برای خرید دوربین برای مصرف فیلمبرداری (حدود 600 تومن)

سلام اساتید محترم.

یک دوربین میخواستم برای فیلمبرداری که قابلیتهای خوبی رو داشته باشه و جمع جور باشه ؛ توی نور کم هم فیلمبرداری خوبی داشته باشه ، ترجیحاً روی دی وی دی رکورد کنه ؛ مارک خوب باشه و تا دو سه سالی راحت باشیم باهاش.
    میخوام توی شرایط آب و هوایی سرد هم عملکرد خوبی داشته باشه برای پدر و مادرم که میخوان برن کانادا منطقه ساسکاتون.

راستی اگر قابلیت عکسبرداری هم داشته باشه خوبه.

من قیمت پایه رو میزارم 600 ولی شما قیمت های بالاتر رو هم بگین چون من قیمت دستم نیست.

ممنون از راهنماییتون

پروفشنال Samin_System's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام اساتید محترم.

یک دوربین میخواستم برای فیلمبرداری که قابلیتهای خوبی رو داشته باشه و جمع جور باشه ؛ توی نور کم هم فیلمبرداری خوبی داشته باشه ، ترجیحاً روی دی وی دی رکورد کنه ؛ مارک خوب باشه و تا دو سه سالی راحت باشیم باهاش.
    میخوام توی شرایط آب و هوایی سرد هم عملکرد خوبی داشته باشه برای پدر و مادرم که میخوان برن کانادا منطقه ساسکاتون.

من قیمت پایه رو میزارم 600 ولی شما قیمت های بالاتر رو هم بگین چون من قیمت دستم نیست.

ممنون از راهنماییتون
    دوربين Panasonic SDR-H60 روي هاردديسك 60 گيگا بايتي فيلمها رو ذخيره مي كنه كه زوم اپتيكال 50 برابر و صداي استريو داره . قيمتش هم 570000 تومان .
    دوربين Panasonic VDR-D50 روي دي وي دي هشت سانتي متري فيلمها رو ذخيره مي كنه كه اين مدل زوم اپتيكال42 برابر و صداي استريو داره . قيمتش هم تقريبا 390000 تومنه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ali.Mirzaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوربين Panasonic SDR-H60 روي هاردديسك 60 گيگا بايتي فيلمها رو ذخيره مي كنه كه زوم اپتيكال 50 برابر و صداي استريو داره . قيمتش هم 570000 تومان .
    دوربين Panasonic VDR-D50 روي دي وي دي هشت سانتي متري فيلمها رو ذخيره مي كنه كه اين مدل زوم اپتيكال42 برابر و صداي استريو داره . قيمتش هم تقريبا 390000 تومنه .
    تشکر ؛ ولی اینهایی که گفتی کیفیت فیلمبرداریشون در حد خوبی هست؟! چند فریم در ثانیه فیلم میگیرین با چه رزولوشنی؟!

پروفشنال Samin_System's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تشکر ؛ ولی اینهایی که گفتی کیفیت فیلمبرداریشون در حد خوبی هست؟! چند فریم در ثانیه فیلم میگیرین با چه رزولوشنی؟!
    640 در 480 و 30 فريم بر ثانيه .

آخر فروم باز MILIN3M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    IN SHIT

پيش فرض

سلام اساتید محترم.

ممنون از راهنماییتون

ببین مدل زیاده.. من چنتا بهت معرفی میکنم...اطلاعات اضافی در صورت درخواست

Sony DCR-SR82
    هندی کم هارد دیسکی سونی حسگر 1 مگاپیکسل ClearVid CMOS بزرگنمایی اپتیکال 25 برابر نمایشگر لمسی چرخان 2.7 اینچ
    قیمت با گارانتی : ۶۱۰,۰۰۰ تومان

SONY HDR - SR12
    هارد دیسک120گیگابایتی حسگر 5 مگاپیکسل بزرگنمایی اپتیکال 12 برابر نمایشگر لمسی چرخان 3.2 اینچ
    قیمت با گارانتی : ۱,۰۲۰,۰۰۰ تومان
    Sony HDR - SR10
    هارد دیسک 40 گیگابایتی حسگر 2.3 مگاپیکسل بزرگنمایی اپتیکال 15 برابر نمایشگر لمسی چرخان 2.7 اینچ
    قیمت با گارانتی : ۷۷۰,۰۰۰ تومان
    Sony HDR-SR11
    هارد دیسک 60 گیگابایتی حسگر 5.6مگاپیکسل بزرگنمایی اپتیکال 12 برابر نمایشگر لمسی چرخان 3.2 اینچ
    قیمت با گارانتی : ۹۶۰,۰۰۰ تومان
    Sony DCR - SR220
    هارد دیسک 60گیگابایتی حسگر 2.3 اینچ بزرگنمایی اپتیکال 15برابر نمایشگر لمسی چرخان 2.7 اینچ
    قیمت با گارانتی : ۶۷۰,۰۰۰ تومان
    Sony DCR - DVD908
    هندی کم Mini DVD حسگر6 مگاپیکسل بزرگنمایی اپتیکال 10 برابر نمایشگر لمسی چرخان 2.7 اینچ
    قیمت با گارانتی : ۶۵۰,۰۰۰ تومان
    Sony HDR- UX20
    دوربین هارددیسکیHDD حسگر 2.3 مگاپیکسل بزرگنمایی اپتیکال 15 برابر نمایشگر چرخان 2.7 اینچ با پانل حسی هایبرید
    قیمت با گارانتی : ۶۹۵,۰۰۰ تومان

آخر فروم باز GiggleClub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

الان عصر HDه
    یه دوربین Full HD بگیر لذتشو ببر
    البته یه خورده گرونه و باید حدود ۹۰۰ بذاری کنار

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام من دوربین Sony HDR-SR12E را دارم در حد اک بدون کوچکترین خط وخش میباشد وبیش از 15 ساعت هم کار نکرده گارانتی هم دارد بخاطر نیاز مالی میفروشمش 700 هزار تومان من تهران هستم راه هم میام رامین 09126442668 اگر خاستی در خدمتیم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با 600 نمیشه HD گیر آورد ؟

آخر فروم باز mhentezari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

یک دوربین هارددیسکی ارزون و نسبتا خوب چی داریم؟ (زیر 500)

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با 600 نمیشه HD گیر آورد ؟
    باید یه ذره بودجه ات رو بیاری بالا سمت 700 تومن .. مثلاً CX100 فکر کنم شروعش باشه .. حدود 650 تومن...

canon یه سری مدل HD ارزونتر HD داره (سری vixia) نمی دونم ایران گیر میاد، (یا انصاف فروشنده ها بهشون اجازه میده که دوربین HD رو زیر 600 تومن بفروشن یا نه !)
    یک دوربین هارددیسکی ارزون و نسبتا خوب چی داریم؟ (زیر 500)
    البته وقتی میگیم هارد دیسک، در یه سطح وسیع تر منظورمون "حافظه-خور" هستش .. یعنی بعضی ها دوربین ها روی هارد ضبط می کنن، بعضی روی کارت حافظه و بعضی روی هر دو ..

بهرحال در حدود بودجه شما، SR47 سونی حدود 450 تومنه که هارد داره .. Sx60 دقیقاً از نظر مشخصات فنی مثل اینه، منتها کارت حافظه می خوره...اینها گزینه های خوبی هستند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •