تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 2199 اولاول ... 240245249249849950050150250350450550651255260210021502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

الان چند ساعته پول رو واریز کردم و دارم تماس می گیرم برای تمدید طرح اما هر چی چه با بخش فروش و چه پشتیبانی تماس میگیرم هیچ آدم نسبتا محترمی اونجا نیست ... بیش از چندین بار تماس گرفتم و بعد از انتقال مکالمه فقط آهنگ شنیدم ... چه وضعشه آخه خب یهو آدم یه کار واجب داشت با اینترنتش ... اااااااااااااااه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    رو ویبره

پيش فرض

از یک شرکت خصوصی adsl اینترنت گرفتم، از نظر هزینه اشتراک و غیره مثل مبین نت هست. تازه بد بختا هزینه نصب و راه اندازی هم نصف مبین نت! کلا هم فکر نکنم تو شرکتشون بیشتر از 10 نفر آدم باشن. ولی خداییش ساعت 8:30 شب زنگ زدم بهشون گفتم آقا اینترنت من نیم ساعته قطعه گفت بله برق مرکز مخابراتتیون رفته و یک نفر مامور با موتور فرستادیم تا مشکل اون مرکزو حل کنه. مشکلتون بزودی برطرف میشه! بعد هم خداییش وصل شد.
    منظورم از این حرفا اینه که مبین نت n تا پشتیبان داره، n تا آدم اونجا بیکار و مفت خور نشستن. هر مشکلی هم که پیش میاد فقط میگن مودمتو جابجا کن. این به جهنم اصلا میگیم اینا انقد آدم ندارند که برای هر کسی که مشکل داره یک مامور بفرستند ولی دیگه وقتی BTS یکجا قطع میشه مشکل از شخص نیست که ت..مشونم نیست مشکل از خودشونه!

این نشون میده که مبین نت مشتریهاشو به هیچ جاش حساب نمیکنه. به قول شما اگر 2 روزم تعطیلی بود بینش دیگه اون بی تی اس رو حال حالاها بیخیال میشدند، شاید هم هم فراموشش میکردند.
    ولی در کل من امید دارم مبین نت بهتر میشه تا 3-4 ماه دیگه!
    مثل ایرانسل ، اول چندماه خوب بود، بعد از معروف شدن افتضاح شد و خیلی از مشتریهاشو از دست داد و هرچی سایت نظرسنجی و بحث در مورد وایمکس ایرانسل رو که باز میکردیم ضد ایرانسل بودند، ولی الان چندوقتیه میبینیم که میزان نارضایتی از ایرانسل کاهش یافته و کیفیت سرویسش داره قابل قبول میشه.
    مبین نت هم همین روند رو داره طی میکنه.
    تمام حرفهایی که دوستمون زده درسته درسته!منم دیدم که مشکلاتش دیگه غیر قابل تحمله؛دارم دنبال adsl می گردم....10 بار زنگ زدم پشتیبانی مبین نت،بعد از 10-15 دقیقه که بلاخره وصل میشی،2 تا پیشنهاد خفن می دن بهت،یا مودمو جا به جا کنید یا مودمو خاموش روشن کنید!!!
    من تو 2 ماه اخیر،هر بار که خواستم ایمیل بفرستم و یه چیزی به ایمیل اتچ بشه،مجبور شدم برم کافی نت!!!!

3. این کاربر از mojtaba_14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

1مگ گرفتم 270 دانلود میکنم عااااااااااااااااالیه
    نگران نباش 200مگ طرح دموت تموم شه 136 میشی!!
    مال من تا 300 هم میرفت..

5. این کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    ببین مگه از طریق وایرلس مگه نمیشه وصل شد من میخواهم بخرم که هم از طریق وایرلس و هم پورت لنش استفاده کنم میشه

---------- Post added at 02:03 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------

سلام دوست عزیز مودم بیرونی مبین هیچ امکاناتی نداره فقط فقط یک مودم بیش نیست من از مجبوری دارمش چون در محدوده پوشش بیرونی هستم.
    ممنون دوست عزیز مگه نمیشه هر جا که پوشش داره ازش استفاده کنی یعنی ببریش یک شهر یا جای دیگه
    لطفا بیشتر توضیح دهید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان. من مشترک مبین نت نیستم و از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم، خدائیش عجب گرفتاری شدین همه شماها، اما انصافا ما که هر موقع زنگ میزنیم به ایرانسل اولا که مجانی هستش و اینکه خوب به حرف هامون گوش میدن بعدش همزمان راهنمائی میکنن که یک سری تنظیمات مودم را عوض کنیم و اگه نهایتا درست نشد ارجاع میدن به بخش فنی البته یکبار هم از بخش فنی با من تماس گرفتن اون کارشناس ده دقیقه و مو به مو یک سری چیزهایی رو چک کرد و منو راهنمایی کرد تا سرانجام مشکل حل شد. خلاصه اینکه فکر کنم پشتیبانی ایرانسل بهتره و توصیه میکنم اگه منطقه تون پوشش ایرانسل داره از این اپراتور استفاده کنید اتفاقا به تازگی تلفن اینترنتی هم راه اندازی کرده اما حیف و صد حیف که پوشش شبکه اش مثل مبین نت وسیع نیست و فقط مربوط به چند استان و شهرهای خاصی هستش.

8. این کاربر از o457 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من تو 2 ماه اخیر،هر بار که خواستم ایمیل بفرستم و یه چیزی به ایمیل اتچ بشه،مجبور شدم برم کافی نت!!!!
    دقیقــــــــا!! منم این چند روزه هروقت خواستم با ایمیلم یه چیز 2 مگابایتی یا حتی 300 کیلوبایتی اتچ کنم،بیچاره شدم.واقعا مسخره است البته سرعت دانلودشون خدایی خوبه.اما این چند روزه سرعت اپلود از دایال اپ هم پایین تر اومده و افتضاح شده!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    ببین مگه از طریق وایرلس مگه نمیشه وصل شد من میخواهم بخرم که هم از طریق وایرلس و هم پورت لنش استفاده کنم میشه
    ---------- Post added at 02:03 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------
    ممنون دوست عزیز مگه نمیشه هر جا که پوشش داره ازش استفاده کنی یعنی ببریش یک شهر یا جای دیگه
    لطفا بیشتر توضیح دهید
    مودم بیرونی wifi نداره. اون مودمی که wifi داره یکی از دو نوع مودم داخلی هست.
    میتونی هر جا که میخوای ببری (البته جاهایی که پوشش داشته باشه) ولی اگه مودم بیرونی بگیری دردسر جابجایی اش زیاد میشه.
    سلام دوستان. من مشترک مبین نت نیستم و از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم، خدائیش عجب گرفتاری شدین همه شماها، اما انصافا ما که هر موقع زنگ میزنیم به ایرانسل اولا که مجانی هستش و اینکه خوب به حرف هامون گوش میدن بعدش همزمان راهنمائی میکنن که یک سری تنظیمات مودم را عوض کنیم و اگه نهایتا درست نشد ارجاع میدن به بخش فنی البته یکبار هم از بخش فنی با من تماس گرفتن اون کارشناس ده دقیقه و مو به مو یک سری چیزهایی رو چک کرد و منو راهنمایی کرد تا سرانجام مشکل حل شد. خلاصه اینکه فکر کنم پشتیبانی ایرانسل بهتره و توصیه میکنم اگه منطقه تون پوشش ایرانسل داره از این اپراتور استفاده کنید اتفاقا به تازگی تلفن اینترنتی هم راه اندازی کرده اما حیف و صد حیف که پوشش شبکه اش مثل مبین نت وسیع نیست و فقط مربوط به چند استان و شهرهای خاصی هستش.
    البته درسته که پشتیبانی ایرانسل خیلی بهتر شده ولی کل زمان تماس رایگان نیست. یک دقیقه اول رو حساب میکنن و بقیه زمان تماس رایگان حساب میشه.

11. این کاربر از mahdi_206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون دوست عزیز

لطفا بیشتر توضیح دهید

شما میتونید برای وایرلس شدن مودم های out Door از یه Access Point با قیمت از حدود 50تومان به بالا استفاده کنید
    به این صورت که access point رو Config میکنید و کابل LAN که از مودم اومدرو به Access point وصل میکنید و وایرلس استفاده میکنید.
    ------------------------------
    بله میشه هر جایی استفاده کنی، فرقی از نظر جابجایی نداره فقط یکم حجمش نسبت به نقیه بزرگتره دیگه.

13. این کاربر از hhh111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام.دوستان این ساکس ------ چیه؟از وی پی ان بهتره؟سرعت رو کم نمیکنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام خدمت تمامی دوستان
    از دوسنان مبین نتی هرکس سرویسش نوسان داره میتونه با اتصال به س*ا*ک*س پ*روک*سی که ارایه میدیم نوسان سرعتشو تا حد قبولی بیاره پایین و سرعت باز کردن صفحات وب رو بالا ببره...
    من اینو تضمین میکنم
    حتی جمعه این هفته که مم تست زدم سرعتم از 30 به 130 رسید(1مگم)
    هرکس خواست اکانت تست بهش میدم ببینه چطوره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز میشه یه اکانت تست و طرز استفاده رو برام پ خ کنین؟
    من فعلا پ خ نمیتونم بزنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •