تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 94 از 94

نام تاپيک: Video Game Awards 2009

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

شما کلا قاطی بیدی جیگر .. sry ها ولی کلا دعوا داری مثل اینکه ؟! همون اولشم گفتم شماها هر جور حال کردین فکر می کنین با شما حرف زدن جز وقت تلف کردن فایده ی دیگه ای نداره ... اونجا هم که گفتی تاپیک فورزا 3 شماها همتون با هم ضایع شدین بنده خدا خبر ندارین ! مگه من بیکار بودم بیام به جونتون بپرم اومدم بحث علمی کردم دلیل و منطق آوردم ولی شماها چه جوابی داشتین که بدین ؟! آخه کنسول گیمر غیر از خوده بازی مگه از طراحیش هم سر در میاره ؟! اگر هم سر در بیارن مشخصا نمیان الکی ازش دفاع کنن ... اونجا اون حرف و زدم که عضوهای کوچیکی در خانواده کنسول پرستان مثل شما کمی به خودشون بیان ولی خوب شما دارین بت می پرستین دیگه کاریش نمیشه کرد ... وگر نه کل کله گنده های کنسول خودشون اصلا نمیان مقایسه کنن کنسول و با PC ! مثل بچه آدم می شینن بازیشونو می کنن ...
    مسخره ترین حرف دنیا ! آدم بخاطر یه بازی حرس بخوره ؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟! کودک ؟!؟!؟!؟! آیا شما کودک هستید ؟! که بخاطر بازی حرس بخورید ؟! من از روی حرس خوردن اومدن تو تاپیک forza 3 لابد , ها ؟! برو پسر جان برو با بزرگترت بیا اونجا یه مقایسه کوچیک فنی بود وگر نه تو demo هایی که انویدیا از قدرت Fermi نشون داد دیگه معلوم شد که اگه شرکتی هم و غمشو رو بزاره برای طراحی یه بازیه ماشین واسه PC کلا در قسمت ماشین سازی کنسول ها باید بسته شه (البته اینا مثل بودا از نگی من حالیم نیس می گم در قسمت ماشین سازی .. کنایه بود)
    خلاصه برو پسر جان برو ... با ما کل کل نکن به هیچ وجه ! شما برو بشین فرزا 8 تو بازی کن و حالشو ببر آره عزیزم رو دست کنسول اصلا هیچ چیزی نیست ok ?! ما الان قبول کردیم که هیچی کنسول نمیشه ... آقا ما اصلا کم آوردیم خوبه ؟! ولمون کن بابا حال داری ...
    دهن آدم رو بازی می کنین دیگه گنده تر از بکس فروم پی سی ورلد هم نمیان بگن کنسول از پی سی بهتره بعد این نوب ها میگن فلان ... فعلا بشین آنچارتد بزنین ما هم تو کفشیم (من الان شبا خوابم نمیبره دارم حرس می خورم واییییییی فرزا 3 ) اوه اوه هوی رین رو چیکار کنم دیگه باید خودکشی کنم ...
    شما الان هست که خونتون حلال شد و برای سرتون هم جایزه میگذارن با این حرفهایی که زدین!!مراقب باشین خطر در کمین شماست!!
    اگـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــر به احتمال صفر درصد منظورت ما ها و امثال ما هست که ما به نسخه ی PC این بازیها علاقه داریم ... چون شوتر و FPS اینها هم در اصل واسه PC و کیبرد موس هستن ...
    نه عزیز من منظور من شما نبودید!!من کلی گفتم!در ضمن وقتی بازی اورجینال برای کنسول هست چی میفرمایین که ما به نسخه PC علاقه داریم!!بازیهایی که با استانداردهای کنسولی ساخته شده!!
    Last edited by joey jordison; 24-12-2009 at 23:49.

2. این کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

شما کلا قاطی بیدی جیگر .. sry ها ولی کلا دعوا داری مثل اینکه ؟! همون اولشم گفتم شماها هر جور حال کردین فکر می کنین با شما حرف زدن جز وقت تلف کردن فایده ی دیگه ای نداره ... اونجا هم که گفتی تاپیک فورزا 3 شماها همتون با هم ضایع شدین بنده خدا خبر ندارین ! مگه من بیکار بودم بیام به جونتون بپرم اومدم بحث علمی کردم دلیل و منطق آوردم ولی شماها چه جوابی داشتین که بدین ؟! آخه کنسول گیمر غیر از خوده بازی مگه از طراحیش هم سر در میاره ؟! اگر هم سر در بیارن مشخصا نمیان الکی ازش دفاع کنن ... اونجا اون حرف و زدم که عضوهای کوچیکی در خانواده کنسول پرستان مثل شما کمی به خودشون بیان ولی خوب شما دارین بت می پرستین دیگه کاریش نمیشه کرد ... وگر نه کل کله گنده های کنسول خودشون اصلا نمیان مقایسه کنن کنسول و با PC ! مثل بچه آدم می شینن بازیشونو می کنن ...
    مسخره ترین حرف دنیا ! آدم بخاطر یه بازی حرس بخوره ؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟! کودک ؟!؟!؟!؟! آیا شما کودک هستید ؟! که بخاطر بازی حرس بخورید ؟! من از روی حرس خوردن اومدن تو تاپیک forza 3 لابد , ها ؟! برو پسر جان برو با بزرگترت بیا اونجا یه مقایسه کوچیک فنی بود وگر نه تو demo هایی که انویدیا از قدرت Fermi نشون داد دیگه معلوم شد که اگه شرکتی هم و غمشو رو بزاره برای طراحی یه بازیه ماشین واسه PC کلا در قسمت ماشین سازی کنسول ها باید بسته شه (البته اینا مثل بودا از نگی من حالیم نیس می گم در قسمت ماشین سازی .. کنایه بود)
    خلاصه برو پسر جان برو ... با ما کل کل نکن به هیچ وجه ! شما برو بشین فرزا 8 تو بازی کن و حالشو ببر آره عزیزم رو دست کنسول اصلا هیچ چیزی نیست ok ?! ما الان قبول کردیم که هیچی کنسول نمیشه ... آقا ما اصلا کم آوردیم خوبه ؟! ولمون کن بابا حال داری ...
    دهن آدم رو بازی می کنین دیگه گنده تر از بکس فروم پی سی ورلد هم نمیان بگن کنسول از پی سی بهتره بعد این نوب ها میگن فلان ... فعلا بشین آنچارتد بزنین ما هم تو کفشیم (من الان شبا خوابم نمیبره دارم حرس می خورم واییییییی فرزا 3 ) اوه اوه هوی رین رو چیکار کنم دیگه باید خودکشی کنم ...
    ... Bigggest LoL ever to You my friend ...
    اوه اوه اوه اصلا حواسم نبود ببخشید واقعا نمی دوسنتم که شما بازی هم می سازید!
    همین الان ماهیت اصلیتون رو دیدم ... آقا ببخشین من واقعا معذرت می خوام! همین الان تویه Credit فرزا دیدم که اسم شما رو نوشتن!
    آره منم دیدم انویدیا ناکس عجب قدرتی داره... ولی نمیدونم چرا برا بازی ها همچین قدرتی رو استفاده نمی کنن این خیلی برام جالبه!
    الان اصلی حوصله ندارم پس BB تا فردا آقایه مهندس

4. 5 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما الان هست که خونتون حلال شد و برای سرتون هم جایزه میگذارن با این حرفهایی که زدین!!مراقب باشین خطر در کمین شماست!!
    به به ازین اتفاقات زیاد در جامعه های متمدن و بازی مثل ایران میوفته عزیزم دیگه می خوان چیکار کنن ؟! بن ؟! خوب بکنن کمی به آرامش می رسیم ... انشاا... این پستها هم بدست دوست بسیار عزیز دیلت خواهند شد و از طرف مدیریت محترم هم به احتمال (نمی دونم چقدر) اخطار می گیریم ... مثل پسرهای خوب این نیز بگذرد ! این وسط چند نفر بتونن جور دیگه ای هم فکر کنن مارا بس است برادر ! تقدیم به همه ...

6. 3 کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اوه اوه اوه اصلا حواسم نبود ببخشید واقعا نمی دوسنتم که شما بازی هم می سازید!
    همین الان ماهیت اصلیتون رو دیدم ... آقا ببخشین من واقعا معذرت می خوام! همین الان تویه Credit فرزا دیدم که اسم شما رو نوشتن!
    آره منم دیدم انویدیا ناکس عجب قدرتی داره... ولی نمیدونم چرا برا بازی ها همچین قدرتی رو استفاده نمی کنن این خیلی برام جالبه!
    الان اصلی حوصله ندارم پس BB تا فردا آقایه مهندس
    آره عزیزم خواستی بیا پارتی بازی می کنیم شما هم همین بقل ها واسه tester می زاریم بدرد می خوری ... فعلا BB

8. این کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •