تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 112

نام تاپيک: ماجرای خرید یک کیس 300 تومنی !

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

10 ماجرای خرید یک کیس 300 تومنی !

با عرض سلام به اساتید گرامی!!
    من با وجودی که چندین سال هست به تمام سیستمها آشنایی دارم ولی اصلا از تفاوت سخت افزار ها سر در نمیارم از سال 79 با سی پی یو 533 سلرون و ویندوز 98 و پارسا 99 تا الان که پنتیوم 4 دارم با سیستمها سر و کله زدم و رشته خودم هم بیشتر پیرامون نرم افزار بوده ولی با این وجود مهندسی سخت افزار زیاد نمیدونم چون سر رشته زیادی ندارم.اینقدر درگیر کار هستم که باورکنین اصلا نمیتونم برم بازار دنبال سیستم و مقایسه قطعات بگردم حتی بیشتر مواقع به خاطر زیاد بودن مارکها و مدلها خیلی چیزا رو قاطی میکنم و اصلا نمیتونم درست حساب کتاب کنم نتیجه گرفتم بیام مشورت کنم

و از شما برای بستن یک کیس راهنمایی میخوام کاربرد فقط طراحی گرافیک و چندتا هم بازی خوب مثل call of duty و فیلم دیدن اون هم با کیفیت HD افسانه ای !! زیاد کاربرد آنچنانی ندارم باهاش و لی کار با فتوشاپ و گرافیکش خیلی واسم مهمه و اولویت با طراحی و فتوشاپ هست نهایت پولی هم که میتونم بدم حدود 300 هست یه خورده بالا یه خورده پایین ولی با این قیمت راحت ترم پس خواهشا قیمتهای بالاتر بهم پیشنهاد ندین که کف گیر زده قابلمه رو سولاخ کرده این سیستم رو هم برای چندسال دیگه میخوام نگه دارم و باید سیستمی باشه که بتونه با ویندوزهای نسل بعدی هم کار کنه و همین الان هم میخوام روش ویندوز 7 نصب کنم که بی نهایت ازش خوشم اومده پس لطفا قطعاتی رو معرفی کنید که به خطر نیفتم و هنگ نکنه و کلا توی گرافیک کم نیاره ....

واگر هم که چندسال دیگه قطعات جدیدتری اومد فرض مثال بتونم با فروش مادربورد و یا CPU سرعتشو کولاک کنم ؟ بد نمیگم ؟ پس یه چیز همه فن حریف میخوام
    و همین ویندوز 7 رو هم که نصب کردم مثل کره و خامه !! خیلی نرم بالا بیاره و باهاش کار کنه ... اصلا دوست ندارم تاخیر داشته باشه فقط سریع باشه !! ( دوستانی که با فتوشاپ کار کردن میدونن وقتی که یک براش بزرگ مثلا سایز 2100 رو برمیداری و میخوای یه جایی رو رنگ بزنی خیلی طول میکشه تا رندر بگیره میخوام این دردسر رو نداشته باشم تا دست به براش ببرم خودش کارشو زودتر از اونی که میخوام انجام بده حالا نمیدونم منظورمو خوب رسوندم یا نه درواقع میخوام شتاب داشته باشه مثل ماشین تا گاز بدم توی چهارثانیه سرعت رو بیاره روی د کیلومتر و دیگه این که همین سرعت رو توی نرم افزارهای ادیت موسیقی داشته باشه latency نداشته باشه و اونجا هم بتونم خیلی خوب ساز رو بزنم و تاخیر نداشته باشم حالا این موارد به سی پی یو مربوط میشه و یا رم ؟ و یا چیپست مادربورد لطفا توضیح بدید !!
    بازهم میگم بازی نمیکنم اصلا خوشم نمیاد از بازی ولی حالا ممکنه چندتا بازی هم به پستم بخوره و نصب کنم پس همه جوانب رو بیشتر در مورد زلال بودن تصویر بگیرید. یه دفعه هم دیدی چهارتا بازی نصب کردم از سر بیکاری ویهو تصویر نیومد لطفا ان موارد رو هم در نظر بیگرید...

1- راهنمایی : تفاوت CPU های AMD با اینتل ؟
    خوب اینها با هم یک سری تفاوتهای آشکاری دارند ولی میخوام بدونم آیا این فرضیه درسته که برای ارتقای cpu های اینتل با سوکت های مخصوص خودش در آینده به مشکل میخورم ؟؟ و نمیتونم اون رو آپگرید کنم ؟؟
    ولی در مورد cpu های AMD نه قضیه برعکس هست و با یه قیمت حدود هفتاد هشتاد تومن میتونم یه cpu خوب گیر بیارم و تا چندسال هم ساپورت بشم و هرموقع دلم خواست عوض کنم ؟؟ چون چیزی که دیدم با هفتاد تومن میتونم یهcpu amd سه هسته ای ببندم خوب این یه خورده وسوسه انگیزه ولی میخوام بدونم همین سه هسته ای قدرت کش و بافرش نسبت به اینتل هم قیمت خودش ( ده تومن پایینتر بالاتر ) چطوره ؟6300 مثلا همین حدودهاست آیا این سه هسته ای AMD میتونه از اون جلو بزنه ؟ و یه چیز دیگه میخوام این تفاوت قیمت اثرش روی مادربورد و یا قطعات دیگه خودشو نشون نده چون مادروبرد اینتل ساپورت با aMD فرق داره خوب ؟ حالا اگه من برم سی پی یو اینتل ببندم روی مادربورد اینتل ساپورت فرض بگیریم شد صد وپنجاه تومن همین صد وپنجاه تومن برای هم نوع خودش در AMD بالاتر نشه !! گرفتی ؟ حالا تا ده بیست تومن بالاتر هم جا داره ولی به شرطی که سرعتش از هم رده خودش چه اینتل چه AMD بیشتر باشه ویا حداقل کیفیتش بالاتر باشه ..
    توی این cpu های جدید خبری از CELERON و SEMPRON نیست ؟؟
    اگه قدیمیها یادشون باشه سلرون ها کش نداشتن و اصلا قدرت مانور دادنی نداشتن فقط باهاش میشد سیستم رو روشن کرد ویندوز رو بالا اورد ولی فول کش ها قضیه شون برعکس بود قدرت خیلی بالاتر میرفت و کلی کار میشد باهاشون انجام داد وکلا سیستمهای حرفه ای با سی پی های فول کش کار میکردن مثل همینی که دارم
    حالا میخوام بدونم با مبلغی که برای سی پی یو کنار گذاشتم حدود هفتاد هشتاد تومن میتونم یه سی پی یو مشتی گیر بیارم یا cpu های زیر صد تومنی حکم همون سلرون ها رو داره ؟؟؟ من روی این قضیه خیلی حساسم چون سلرون داشتم و پدر منو درآورده بدون این که از وجود نعمتی به نام کش خبر داشته باشم و الان تازه فهمیدم قضیه چی بوده !!!پس خواهش میکنم روی این قسمت بیشتر تمرکز کنید!!

2- cpu حتما باید هسته دار باشه و کش مشترک نداشته باشه قیمتش هم دور وبر همون هفتاد هشتادباشه
    3 - چند وقتیه که قطعات آشغال و بنجول بازار رو گرفته که اونجوری که فهمیدم cpu های amd بیشترین تقلب رو دارن پس با این حساب بهتر نیست اینتل ببندم ؟

4- درحال حاضر مادربوردی که دارم abit امریکایی هست که فوق العاده ازش راضی ام نه هنگ میکنه نه اذیت میکنه در واقع همون طوری که قبل از خرید فروشنده تعریفشو میکرد امتحانشو پس داده ولی متاسفانه بعد ازنج شش سال که میخوام همین مادربورد رو بگیرم خبرای بدی شنیدم که از سال گذشته تولید این مادربوردها متوقف شده و دیگه تولید نمیشه ؟ با این حساب باز هم تک و توک توی بازار گیر میاد !!! حالا به نظرتون یه مادربورد دیگه ببندم(( نظر خودم asus (( یا از همین ابیت چیز خوبی توی بازار گیر اومد بگیرم و کار رو تموم کنم ؟
    5- قدرت مادربوردها روی چیپستشون هست یا چیز دیگری این وسط هست ؟ من دنبال چیزی میگردم که بافرش زیاد باشه منظور از بافر همون قدرت تجزیه و تحلیل و رد وبدل کردن داده ها هستش حالا نمیدونم توی مادربورد buss گفته میشه ؟ آره ؟
    این داستان رم های جدید چیه ؟ ram ddr 2 , 3 زمان ما SD بود بعدش هم DDR اومد که الان یک گیگ روی همین سیستمم بستم میخوام بدونم مادربوردی که میگیرم و قیمتش زیر صد تومنه آیا بعدا این امکان رو داره که مثلا بعدا با خرید و ارتقای رم ( فعلا چهارگیگ فکر کنم کافی باشه )) و ارتقای اون بعدا به 8 گیگ بتونم با نرم افزارهای آینده کار کنم ؟و یا نه برم مستقیم پولمو بدم یه مادربورد DDR3 بگیرم و برای ده سال دیگه هم ساپورت باشم ؟

مادربوردها معمولا 2 نوع اسلت گرافیک دارن pci express , agp که متاسفانه یا خوشبختانه من تا همون AGP رو میدونم و با این اکسپرس ها کار نکردم کدومشون بهتره برای خرید کارت گرفیک هم به مشکل برنخورم ؟

مادربورد ساتا 2 یا ساتا3 ؟ فرق این دوتا انگار در سرعت بافرشون هست ؟
    مادربوردهای ساتا3 گرونتر هستن ؟ تفاوتشون با مادربوردپیشنهادی خودشتون چقدره ؟میصرفه که برم سراغش ویا نه با همون ساتا 2 هم کارمون راه میفته تا دو سه سال دیگه ؟ و سیستم دچار کندی نمیشه ؟

چون کارت گرافیک جدا میخرم و کارت صوتی خیلی توپی هم دارم دوست ندارم به خاطر چهارتا چیپست به درد نخور به نام onboard و صرف این که این مادربورد ما رو از کارت گرافیک بینیاز میکند !! پول به آشغال بدم !! پس لطفا مادربوردی معرفی کنید که فقط مادربورد باشه و همون کار خودشو بکنه آنبرد برای من معنی نداره فقط یه کارت شکبه داشته باشه که بتونم این مودم رو بزنم توش پس اگه مادربوردی مد نظرتون هست که همه چی آنبورد داره و قیمتش بالاتره بیخیالش بشین یه مدل مثل همون ر بدین که اون امکانات انبورد رو نداشته باشه آخه وقتی که من همه چی دارم و اون پورت بی مصرف باقی می مونه چرا پول بی خود بدم ؟؟

5- کارت گرافیک - 4670 ساپ فیر یا msi ? و یا هرچی که شما میگید

دوست خودم میگفت MSI ولی MSI زیاد چنگی به دل نمیزنه من دو تا کارت گرافیک داشتم هر جفتش هم ATI بود و الان هم دارمشون ولی از وقتی که این کمپانی فروخته شده چیپستشو روی هر بوردی میزنن نمیدونم چکار کنم الان همین کارت گرافیک یک گیگش هست و 512 هم داره که جفتشون با هم تفاوتهایی دارن ولی قیمتها خیلی نزدیک بازم توی همین هم گیر کردم ولی خیلیها میگن 512 بهتره چون که سرعت کلاک بالاتری داره ولی کارت یک گیا بایتیه حجم حافظه یک گیگ داره یعنی دوبرابر ولی کلاکش پایینتره برای فتوشاپ کدومشو بیشتر توصیه میکنین ؟ برای بازی کدومشو ؟
    6- این کارتهای گرافیک اسباب بازی که بازار رو اشباع کردن داستانشون چیه ؟؟؟ قدرتشون برای بازی هست یا کارای دیگهه رو هم میشه باهاشون انجام داد من خیلی روی طبیعی بودن رنگها و شفافیت تصویر حساسم اصلا قدرت بازی باریم مهم نیست میخوام رنگها زلال باشه نویز و برفک و اینها هم نیخخوام داشته باشه و ترجیحا یک خروجی به تلوزیون هم داشته باشه !!و سریع همباشه که قدرت تجزیه تصاویررو داشته باشه من گاهی اوقات تدوین هم انجام میدم فیلمسازی میکنم ( تری دی کس کار نمیکنم انیمیشن سازی انجام نمیدم اشتباه نگیرین) فقط تدوین و این کارت برای رندر اونجا کم نمیاره ؟؟ اگه بخوام بعدا به LCD TV و یا LED TV وصل کنم چی ؟ چه پورتهایی لازم دارم ؟چون میخوام بعدا یه دونه LCD بگیرم

7- RAM :درحال حاضر روی این سیتمی که دارم کینگ استون اصل دارم و خیلی راضی ام خودم میخوام 4 گیگ رم برای این سیستم جدیده کنار بزارم ولی با کمال تاسف رفتم بازار دوستان گفتند که رم های کینگستون تقلبیش بازار رو اشباع کرده
    رم خوب چی هست این GEIL و OCZ چطور هستن ؟
    یه چیزی هم بگم حالا که پولم کمه بهتر نیست رم دست دوم بگیرم بندازم روش ؟ چون من تا حالا رم سوخته نداشتم اینو بر این اساس میگم که تا حالا رم نسوزوندم نمیدونم نظرتون چیه ؟؟چیکار کنیم ؟ تا چهل تومن چهارگیگ گیرمون میاد یا نه ؟

8- هارد وسترن یا دیجیتال یا سیگیت یا مکستور ؟؟؟ الان یه 250 مکستور دارم حدودیک ماهه خریدمش ide هست ولی فوق العاده اذیت میکنه و صدا میده خواهشا یه هارد خوب و سریع و راحت و نسوز معرفی کنید با قیمت پایین

9 - کیس : همیشه کیس و پاور رو سر هم میخریدیم ولی انگار همه چی رو باید جدا جدا بخریم
    کیس اصلا قیافش برایم مهم نیست میندازمش زیر میز برای خودش تهویه کنه اون پایین رو
    نظرم روی گرین هست حالا ارزونتر و خوب چیزی هست بگید یا اصلا نکنه من اشتباه میکنم و کیس هم خوب و بد داره ؟ چون چیزی که دیدم سی تومنی و اینها بوده هرچقدر هم پایینتر بهتر قیافه اش اصلا برایم مهم نیست .
    پاور :آیا این درسته که قدرت پاور سیستم روی سرعت سیستم و کارت گرافیک هم تاثیر میزاره ؟؟
    یعنی چقدر ؟ چون به نظرم عاقلانه نیست ولی چون شنیده بودم گفتم مطرح کنم ببینم داستانش درسته ؟
    همون گرین رو میخوام بگیرم ولی نمیدونم بهتر از اون هم هست اصلا فرقی هم میکنه برای این میگم که چون گرین با برق ایران میگن سازگاریش بیشتره درسته ؟ اگه هم درست نباشه پول من بیشتر از این قد نمیده درضمن لطفا نسوز باشه چون یه بار پاور سوزوندم خیلی روی این نکته حساسم
    و نکته دیگه در مورد پاور : از اونجایی که قراره طرح هدفمندکردن یارانه ها به تصویب برسه خواهش میکنم یه پاوری رو معرفی کنید که با همین تیپ کار من ( گرافیک و طراحی ) بخوره و کم مصرف باشه و تا چندسال دیگه منو ساپورت کنه چون شنیدم کارت های گرافیک قدرتمندتر و کیفیت بالاتر پاورهای نیرومندتری میخوان مثلا 600 وات و اینها پس یه چیزی هم باشه که تا چندسال دیگه که میخوام قطعات رو عوض کنم بتونم راحت قطعه رو عوض کنم و دیگه خرج پاور هم روی دستم نیفته!! حالا بازم با این وجود هرچقدر کمتر بهتر با این طرح هدفمند کردن نمیخوام هزینه استفاده از کیسم برای هر ساعت 2000 تومن بخوره پس هرچی کم مصرفتر بهتر ولی بعدا هم بتونم کارت گرافیکمو ارتقا بدم و یا هرچیز دیگه کم نیاره فعلا چیزایی که دیدم 480 وات و اینها بوده چیز دیگه هم هست بگید

10 - dvd رایتر : یه دونه دارم ولی دیدم که دی وی دی های جدید خروجی ساتا دارن مادربورد من ساتا نداره با آی دی یی وصل شده میگم خرج اضافه نکنم همونی که الان دارم رو بندازم روی کیسه چون نهایتش یه خورده سرعت کپی کردن فایلها بالاتر میره بد نمیگم ؟ خرج اضافه کنم که چی بشه ؟برای دو دقیقه زودتر کپی کردن ؟

11- فن cpu : این یک مورد اصلا برایم مهم نیست ولی دیدم که فنهای جدید اندازه یه قابلمه شده هوس کردم بپرسم
    چندسال پیش که سیستممو جمع میکردم به دوستم گفتم بگیرم از این فن خوشگلها ( اون موقع رنگی رنگیهاش اومده بود که پرهه های آلومینومی آّی رنگ خوشگلی داشت )) گفت نه فن فابریک خود سی پی یو کافیه
    میخوام بدونم حقیقت چیست ؟ از این خوشگلها بگیرم یا اینکه فن خود سی پی یو جواب میده ؟؟؟

خوب مثل این که زیاد صحبت کردم !!! بزارید به حساب وسواس شدید چون من یه بار خرج میکنم دوست ندارم برای بار دوم برم توی فروشگاه بگم آقا این قطعه رو بردارید اشتباه کردم پس خواهشا هر کدوم رو که جواب میدید رای خودتونو برنگردونین چون منو بیشتر گمراه میکنین . مرسی از همتون

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

سلام
    CPU:AMD Athlon II X2 240=60
    M.B:Asrock M3A780GHX/128M=80
    RAM:Elixir 2Gb 1333=40
    VGA:Gigabyte 4670 512Mb=65
    HDD:Seagate 250Gb (7200.12)=35
    Power:Green GP 380A=30
    Case:Green Domestic=30
    All:340
    راجع به چیپست گرافیک آنبرد خدمتتون عرض کنم اونجوری که شما فکرشو میکنی هم بیکار نمیمونه و میتونی با کارت گرافیکت Hybird Cross Fire بکنی و قدرتشو افزایش بدی

3. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه پول كم داري مين بورد :
    msi gf615 p33 70000 و
    گرافيك 45000 zotac 8600gt ddr3 بقيه همينا .

5. این کاربر از mojtabaalemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه powerfulman2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با توجه به بودجه شما سیستم پیشنهادی دوستمون کاملا" مناسبه . برای بودجه های پائین 1200 در حال حاضر a md بهترین گزینه است و تو این قضیه شک نکن . سیستمی که پیشنهاد شده قابلیت ارتقای خوبی هم در آینده داره .

7. این کاربر از powerfulman2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

آقا مرسی که این داستان حسین کرد شبستری رو یه جوری تحلیل کردین ولی
    یه سئوال از اساتید محترم ( ببخشید دکمه تشکر برای من نوآموز فعلا بسته است نمیتونم تشکر کنم سرفرصت بعدا دکمه اش که ظاهر شد تشکر میکنم )
    آیا امکان استفاده از مادربوردهای ابیت به هیچ نحوی نیست ؟ چون قیمتهای خوبی سراغ دارم ولی خوب یه ذره حیرونم
    آخه میترسم این مادربوردهای asrock , msi با مشکل هنگیدن مواجه بشه چون هیچ شناختی از این دوتا برند ندارم ولی خوب حداقل میدونم MSI بدک نیست چون ببخشید من الان با این مارک ابیت مشکلی ندارم میترسم بعدا با اونها به مشکل بخورم این یک خصیصه خیلی بدیه که من متاسفانه دارم
    در اون صورت باید کلی هم بدوم برای تعمیر و گارانتی من اگه یه خورده مایه بزارم میشه مادروبرد یه چیز خوب برداشت ؟واقعا امکانش هست ؟

کارت گرافیک گیگابایت ؟ والا میترسم میخوام همون برند ATI باشه این گیگا بایته همونه ؟؟
    بعد نظرتون در باره استفاده از CPU amd X3 چیه ؟ قیمتش حدود 80 تومنه و سه هسته ای هستش
    یکی از بچه های فروم پبشنهاد داده بود این بهتر نیست ؟ و بعدا هم میتونم ارتقائش بدم ؟ و کلا نظرتون درباره سی پی یو زیر صد تومن چیه که توی برنامه های گرافیکی هنگ نکنه دست ما رو توی حنا بزاره !!! مخصوصا که فتوشاپ CS4 همینجوریش هم کنده چه برسه وقتی که سی پی یو اسباب بازی هم زیرش بره
    و دیگه این که من میتونم چهار گیگ رم ببندم 60 تومن ؟ اینجوری بهتر نیست ؟ ocz یه سری کارت داره حدود سی تومن 2 گیگ دوتا ازا ونها میخرم میشه چهارگیگ بد نمیگم ؟
    و یک سئوال دیگه کراس فایر رو معمولا با دوتا کارت گرافیک که جفتشون توی دوتا اسلت پشت سر هم قرار بگیره انجام میدن آیا این مادربوردکه شما گفتید همچین امکانی رو داره ؟ درواقع اینو میپرسم که این قابلیت رو داره چون فکر میکنم این کار نشدنیه حالا اگه بشه که خیلی توپه ولی باید در نظر گرفت که گرافیک انبرد از رم خود سیستم تغذیه میکنه اینجوری با کمبود رم مواجه نمیشم ؟مرسی تشکررررررررررر و بی نهایت سپاس

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

شما هم خدا ميخواي هم خرما
    بودجه نهاييت رو بگو تا بهتر راهنمايي بشه .

10. 2 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

300 $ تا 30~40 تومان در نوسان
    اولویت کارم با رم بیشتر و سرعت عالی در حال و ارتقای حتمی و صد در صد در آینده است و حتما حتما بایستی با ویندوزهای آینده خیلی سریع مچ بشه
    وقتی که ویندوز XP اومد سیستم من پنتیوم 2 بود و به زور باهاش کار میکرد درحالی که من بیچاره دوسال نبود سیستم خریده بودم و اینقدر اذیت شدم که تا شش ماه بعدش که سیستمم رو فروختم هیچ سیستمی نخریدم تا یک پنتیوم 4 گرفتم
    میخوام به اون بلا مبتلا نشم متاسفانه روی cpu های amd اصلا شناختی ندارم اصلا نمیدونم چقدر با سی پی یو های اینتل تفاوت دارن یکی به من بگه سی پی یوهای زیر صد تومنی اینتل بهتره یا AMD و اگه یه خورده رو صد تومن بزاریم وضعیت چطوره ؟ من بیشتر برای سرعت در اجرای کار برنامه ها میگم
    در ضمن من همزمان با سه چهارتا برنامه کار میکنم پس لطفا یه چیزی بگید که هنگ نکنه ( فتوشاپ - سویش - فرانت پیج - دریم ویور - و سه چهارتا برنامه فسقلی دیگه)
    پس رعایت حال منو بکنین اگه میدونین رم رو باید زیاد کرد بگید از چه مارکی و چه مدلی
    باشه
    میخوام به اون وضع نیفتم و دوباره کاری نشه حداقل سه سال رو مردونه کار کنه و بعد از ویندوز 7 هرویندوز دیگه ای اومد باید بتونه باهاش کار کنه و نق نزنه و کم نیاره انگار که با همون ویندوز 7 داشته کار میکرده.....
    یه چیزی اصل کار من با فتوشاپ CS4 هست میخوام این نرم افزار رو در هم بپیچه یه جوری باهاش کار کنه که کم نیاره الان که پنتیوم 4 دارم وقتی کار میکنم احساس میکنم سیستم داره زوزه میکشه در واقع این فتوشاپ ورژن جدیده یه جورایی با پنتیوم و اینها قهر کرده و فقط با دو هسته ای ها خوب کار میکنه . بیشتر هم واسه همین تصمیم گرفتم که سیستم رو عوض کنم
    میخوام قطعاتش آخ نگه کلا سیستم خوبی باشه و پرسرعت
    بازی هم اصلا نمیکنم اگه باشه همون بتلفیلد و یا نید فور اسپید یه دست بازی کنم . کلا میونه خوبی با بازی ندارم ولی ضفافیت تصویر موقع فیلم دیدن در اولویت است پس ببینید چه گرافیکی بگیرم بیشتر هم از برند ATI با بوردهای ASUS و یا sopphire خوشم میاد نظر شما چیه ؟ آیا ممکنه چیپستهای ATI روی بردهای دیگه جوابش بهتر باشه ؟ این 4670 خوبه بگیرم برای سه سال دیگه ؟ میصرفه ؟ جواب میده ؟
    پس لطفا و حتما در مورد کارت گرافیکش دقت کنید
    4670 ساپفیر چطوره ؟؟تا سه سال دیگه کار منو راه میندازه بعد از سه سال بفروشمش برم یه چیز بهتر بگیرم و به مادربوردی که میخوام بخرم برای همین سیستم بخوره ؟؟
    یعنی تا سه سال دیگه جون داره ؟
    مرسی از همتون

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

msi , asrock از ابيت بسيارز بهترن . به خصوص msi
    amd x3 چيه؟ مدلش مهمه .براي بازي خوب نيستن . دليلشم بيخيال شو .
    ati چيپو ميزنه . برنداي ديگه بردشو مي سازن . جيفورسم همينه .
    براي cs4 240 خوبه . ولي اگه ميني كه من گفتم بگيري و پولي بمونه . 250 بهتره . با 10 تومن اختلاف . و 620 عاليه . 4 هسته اي 110 تومن .

13. این کاربر از mojtabaalemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

msi , asrock از ابيت بسيارز بهترن . به خصوص msi
    amd x3 چيه؟ مدلش مهمه .براي بازي خوب نيستن . دليلشم بيخيال شو .
    ati چيپو ميزنه . برنداي ديگه بردشو مي سازن . جيفورسم همينه .
    براي cs4 240 خوبه . ولي اگه ميني كه من گفتم بگيري و پولي بمونه . 250 بهتره . با 10 تومن اختلاف . و 620 عاليه . 4 هسته اي 110 تومن .
    آقا راستش من اگه میگم ابیت چون دارم و خیلی راضی ام ولی تعریف MSI رو هم شنیدم رو این حساب باشه میریم سراغ MSI ولی بهم بگو ببینم آیا MSI ها به تعمیر خوردن ؟ چون واقعا من از ابیت راضی ام و کارایی ایسوز رو هم دیدم مادربورد های خوبی داره آیا از ایسوز هم بهتر هستن ؟ اگه اینجوری باشه تکلیف مادربوردم همین الان مشخص شد .!! فقط اگه MSI خوب هستن بگو چه مدلی بگیرم و اگه خوب نیستند از مدلهای ابیت و یا ایسوز خودت یه مدلی که با پولم جور در بیاد و در آینده غرغر نکنه معرفی کن

در مورد CPU راستش من با اینتل یه قرارداد ده ساله بستم و با برند AMD کار نکردم بخصوص از وقتی که شنیدم تقلبیهاش توی بازار اومده بدجوری حساس شدم آیا اصلیهاش هم گیر میاد
    این سی پی یو 4 هسته ای که میگی 620 فقط صد و ده هزارتومن واقعا چهارهسته ای هست ؟ کش مشتکر داره یا هر هسته اش کش جداگونه داره ؟ پس با این حساب به من بگو ببینم چرا 4 هسته ای اینتل 400 تومنه ولی AMd داره همین رو صد تومن میده ؟؟ اگه این فرمول هم حل بشه ازت ممنونم و همین فردا میرم کیسمو میبندم

یه دنیا ازتون ممنونم کهبه فکر ما هستید

پروفشنال millad1388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    طهران-همیشه در تهرانپارس ...

پيش فرض

آقا راستش من اگه میگم ابیت چون دارم و خیلی راضی ام ولی تعریف MSI رو هم شنیدم رو این حساب باشه میریم سراغ MSI ولی بهم بگو ببینم آیا MSI ها به تعمیر خوردن ؟ چون واقعا من از ابیت راضی ام و کارایی ایسوز رو هم دیدم مادربورد های خوبی داره آیا از ایسوز هم بهتر هستن ؟ اگه اینجوری باشه تکلیف مادربوردم همین الان مشخص شد .!! فقط اگه MSI خوب هستن بگو چه مدلی بگیرم و اگه خوب نیستند از مدلهای ابیت و یا ایسوز خودت یه مدلی که با پولم جور در بیاد و در آینده غرغر نکنه معرفی کن

در مورد CPU راستش من با اینتل یه قرارداد ده ساله بستم و با برند AMD کار نکردم بخصوص از وقتی که شنیدم تقلبیهاش توی بازار اومده بدجوری حساس شدم آیا اصلیهاش هم گیر میاد
    این سی پی یو 4 هسته ای که میگی 620 فقط صد و ده هزارتومن واقعا چهارهسته ای هست ؟ کش مشتکر داره یا هر هسته اش کش جداگونه داره ؟ پس با این حساب به من بگو ببینم چرا 4 هسته ای اینتل 400 تومنه ولی AMd داره همین رو صد تومن میده ؟؟ اگه این فرمول هم حل بشه ازت ممنونم و همین فردا میرم کیسمو میبندم

یه دنیا ازتون ممنونم کهبه فکر ما هستید
    تقلبی amd تو هیج کجا وجود نداره !!!!!!amd پردازنده هاشو حداقل 2 سال گارانتی میکنه
    این 4 هسته ای ها واقعیند و هر کدام هم 64 کیلوبایت کش سطح 1 برای هر هسته و 512 کیلو بایت هم کش سطح 2 باز هم برای هر هسته دارند فقط کش سطح3 ندارند که اونهایی که دارند رو به اسم phenom II x4 میشناسیم که پایینترین مدلش phenom II x4 810 هستش و از نظر فرکانس هم با فرکانس مساوی کارایی برابر با intel q9000 دارند

16. این کاربر از millad1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •