تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 112

نام تاپيک: ماجرای خرید یک کیس 300 تومنی !

پروفشنال millad1388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    طهران-همیشه در تهرانپارس ...

پيش فرض

توي سري 4000 چيزي هست كه با 4200 كراس بشه ؟
    کلا ارزش نداره!!!چون با همون پولی که برای گرافیک 4550 میدهید با 10 تومان اضافه تر میتونید گرافیک 4650 رو که 3 برابر 4550 قدرت داره بردارید یعنی با کراس فایر کردن گرافیک آنبد با 4550 هم نمیتونید به قدرت 4650 نزدیک بشید

2. این کاربر از millad1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام
    امروز پاساژ ایران رو زیر و رو کردم
    فایده ای نداره مادربورد ایسوز زیر 180 تومن پیدا نمیشه
    ابیت هم که به کل تعطیل کرده
    گیگابایت هم که اصلا حرفشو نزن که ریسک مطلقه
    فقط دست به دامن msi شدیم
    خدا به خیر کنه
    نیکان جان msi 95 تومنیه که مجتبی توی پستهای قبلی زده بود رو یه نگاهی بنداز ببین اگه خوبه بگیریم
    msi 770 c45 و msi 785g m e65 هر دو حدود 95 تومن .
    بقیه قطعات رو هم یه نظری بده
    آخرش هم نگفتی از کیس خودم میتونم استفاده کنم یانه چون اگه بتونم از کیس خودم استفاده کنم باز یه خورده پولم باقی می مونه
    سیستم رو ببند دیگه فکر کنم کافی باشه تا الان این همه دوندگی کردیم به اینجا رسیدیم

vga = 4670 ....512 mb
    ram=2gig ِDDR3
    case = unknown 17000toman
    power = green
    cpu = 925 amd
    main ?
    HDD= segate 500gb
    همینها
    راستی cpu 940 amd رو میدن 160 تومن 925 رو میده 156 تومن گیر آوردم گفتم قیمت دستتون باشه
    حالا یکی بگه 940 خوبه ؟ یا نه ؟؟ هوص کردم یه خورده روی پولم بزارم
    یکی یه مین بورد خوب معرفی کنه و حتما از MSI باشه یا ایسوز مارک دیگه معتبر نمیشناسم
    مرسی

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط جواب سوالات رو سریع میدم

1)آنبورد 4200 با 4650 هم کراس میشه طبق لینکی که در مورد مقایسه4200 با 3300 دادم
    2)کش 1 ، حافظه ایست که دستورات cpu که به زبان اسمبلیست در اون قرار میگیره و کش 2 حافظه ایست که page های برنامه از رم به اونجا آورده میشه و بعبارت ساده تر خود برنامه و هر هسته یک کش 2 مختص به خودش رو داره(اطلاعات دقیق تر بعدا) و کش 3 حافظه ی اشتراکی بین هسته هاست و تاثیر زیادی بر کارایی نداره(لینک رو قبلا فکر کنم دادم)
    3)940قویتره وبا همون قیمت 160 که قبلا برای 925 در نظر داشتید این cpu ارزش خرید داره و من هم دیروز ایران بودم ... شما قیمت 925 رو از طبقه ی بالا گرفتید؟
    4)مادربورد c45 خوبه و دوست من دیروز همین مادربورد رو گرفت و در آخر مراقب باشید که مادربوردتون 940 رو سا÷ورت کنه شاید این cpu 140 واتی باشه
    5)790 gx باقیمت 97 ddr2 بود
    6)اگه مادربورد و بقیه قطعات در کیس جا بشه و فن هم داشته باشه ایراد نداره

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

نیکان جان خیلی اذیتت کردیم مرسی که لطف کردی و جواب دادی
    من کامل متوجه شدم ممنونم ازت مرسی

1- یه زحمتی پس برات دارم حالا که این مادربورد رو انتخاب میکنم نمیخوام به دردسر بیفتم
    یه لطفی بکن و یک ساعت زحمت بکش برو پیش دوستت یه بازی سنگین رو پیشش اجرا بکن فقط نیم ساعت باهاش بازی کن ببین کشش مادربورده چطوره ؟ هنگ نمیکنه ؟ و توی فتوشاپ CS4 هم یه تست بگیر یه عکس رو با براشهای سایز مختلف امتحان کن
    اگه بتونی این کار رو بکنی ممنونت میشم یمخوام بدونم ضعیف نباشه

-2قیمت 940 رو از بازار رضا گفتم توی ایران همه میگفتن 925 گر نمیاد یکی هم گفت 156 تومن یکی هم گفت 158 تومن
    توی بازار رضا 940 رو یکی گفت 155 تومن ولی نداریم گفتم اگه الان بخوام با همین قیمت میاری گفت آره پس این یعنی که جا واسه چونه هم هست یکی دیگه هم گفت 160 تومن

راستی این بدوجه من هی میره بالا میره پایین البته فرقی هم نداره و تفاوتی نمیکنه فعلا در پی خرید یه سی پی یو جون دار هستم چون طبق تجربه حتی اگه سی گیگ رم هم داشته باشم ول همه چیز دست قلب سیستمه که cpu هستش باید یه سی پی یو خوب بخرم که فعلا انتخابم روی همین دوتا مدله ببینیم مادربورده چی میگه
    آقا فعلا ما بریم حساب کتاب کنیم ببینیم چه مادروبردی برداریم
    یه لطفی بکن فقط زحمت بکش ببین این کارت گرافیکی که باید بخریم چی بخریم
    Ati 4670 club
    ati 4670 saphire
    ati 460 asus
    کدوم بردشو بردارم ؟؟ این خیلی مهمه چون تفاوتشون حدود ده تومنه !!
    برای کیس هم ممنون ولی پشیمون شدم کیس خودمو باید بزارم روی قطعات قدیمی تا بفروشمش به جاش میرم یه کیس از این 17 تومنی ها میگیرم به نظرت مشکلی بعدا پیدا نمیکنن ؟؟ دیروز به یکیشون دست زدم حس بدی داشتم نسبت به دکمه های power و restart چون بیشترین تماس با کیس با همین دکمه هاست یدگه انگشت که زدم دیدم یه جورایی لق میزنه !! یه چیزی تو مایه های جنسهای آشغال واسه همین گفتم برم یه دونه کیس تمیز نهایت 25-30 گرین بخرم که حالا بعدا هم مشکلی نخوریم پلاستیکش بیفته به نظرت همین گرین خوبه دیگه؟ من فقط میخوام یه چیزی باشه روشن باشه و رنگش هم زیاد تند نباشه مشکی ساده برایم کافیه ممنون میشم برای کیس هم یه نظری بدی چون از لحظا تهویه و استحکام هم برایم مهمه

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام دوباره
    نیکان جان باس 940 از 925 کمتره

بهتر نیست برم 945 بگیرم ؟؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    ببهترینشون به نظرم همین 945 میاد که قیمتش هم تقریبا افت پیدا کرده شاید بتونم دور و بر 165 تومن گیر بیارم
    ولی از همه مهمتر چندتا مادربورد متناسب با بودجه حدود 100 تومن با رنج ده تومن بالا پایین پیدا کردم ببین چه جوری هستن و به ترتیب اولویت گذاری کن یکیشو بخرم

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    هر کدوم رو بگی میتونم بگیرم فقط میترسم MSI گند بزنه
    این دوتا مدلش جدیدتر هستند نسبت به بقیه چون جلوی مدلها آیکن NEW زده بود
    کد:
    کد:
    فقط قیمتشو نمیدونم یه بررسی بکن ببین و به ترتیب اولویت گذاری کن و در ضمن اون مدلهایی هم که میشه با 4670 و مدلهای آینده کارت گرافیک کراس کرد بهم بگو !!
    راستی بعد از این که کراس فایر کردیم پورت خروجی به چه شکلی خواهد بود ؟ DVI هست یا آنالوگ 15 پین ؟؟ اگه قرار باشه آنالوگ باشه که اصلا نمیخوام
    در مورد رم هم میخوام بپرسم این سرعت کلا 9 و 7 که توی فرومها نوشتن 7 بیشتره کجای رم نوشته شده یا حداقل یه رم خوب با بالاترین سرعتی که مادروبردم ساپورت میکنه مثلا 1333 قیمتش چند در میاد نهایتا دو گیگ هم میتونم بخرم حدود 40 تومن بودجه بیشتر نمیتونم بزارم ببین چیکار میشه کرد
    مرسی

من پولم برای خرید این cpu ها میرسه
    925 - 940- 945
    تا صد وشصت هفتاد تومن

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مين گيگا
    giga 770 ud3p 110000
    بخر . كه 140 وات هم پشتيباني ميكنه . يا 785 MSi ولي اخيرا ناياب شده .
    نيكان يه سوال 4200 با 4670 هم هيبريد كراسفاير ميشه ؟

8. این کاربر از mojtabaalemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

نيكان يه سوال 4200 با 4670 هم هيبريد كراسفاير ميشه ؟
    اين سوال من هم هست.

متاسفانه AMD هيچ اطلاعاتي در مورد چيپست 785 در سايتش قرار نداده.

اگه كسي جواب رو ميدونه بگه .......

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

فقط جواب سوالات رو سریع میدم

1)آنبورد 4200 با 4650 هم کراس میشه طبق لینکی که در مورد مقایسه4200 با 3300 دادم
    من فكر كنم امكان كراس كردن 4200 با 4650 نباشه.
    توي انجمنهاي AMD حرف شما رو تكذيب كردن.

سوال شخص در اين مورد

so, does anybody know if the 785g can hybrid crossfore with a 4350, 4550 or 4650???
    I cannot find information from the AMD page!!!!
    جواب مدير انجمن AMD

No it wont.
    لينك انجمن
    کد:

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

مجتبی جان سلام
    آفا مرسی از راهنماییت ولی گیگا دوست ندارم MSI رو بیشتر ترجیح میدم بین بد و بدتر همون بد رو انتخاب کنیم نفعش بیشتره !!
    داداش پول نداریم وگرنه ابیت خدا بود حدود 180 تومن قیمتشه بیشتر از صدتومن نمیتونم برای مینبورد هزینه کنم متاسفانه نمیشه
    از بین مادروبردهای MSI چندتا ردیف کردم که یکیشو باید همتون انتخاب کنین و اون مادربورد آینده من خواهد بود
    فقط خواهش میکنم امکان ارتقا در آینده رو در نظر بگیرید و همچنین یکی به من بگه که وقتی که کراس فایر کردیم پورت خروجی 15 پین انالوگ میشه یا DVi ?? چون من حتما باید با DVI مونیتورم رو وصل کنم به خاطر کیفیت بالایی که داره خواهش میکنم این سئوال رو هم مورد بررسی قرار بدید همچنین که 4670 هم با این مادروبردها کراس میشه یا نه ؟؟ مرسی
    مرسی
    مرسی
    مرسی
    مرسی

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نیکان جان خیلی اذیتت کردیم مرسی که لطف کردی و جواب دادی
    من کامل متوجه شدم ممنونم ازت مرسی

1- یه زحمتی پس برات دارم حالا که این مادربورد رو انتخاب میکنم نمیخوام به دردسر بیفتم
    یه لطفی بکن و یک ساعت زحمت بکش برو پیش دوستت یه بازی سنگین رو پیشش اجرا بکن فقط نیم ساعت باهاش بازی کن ببین کشش مادربورده چطوره ؟ هنگ نمیکنه ؟ و توی فتوشاپ CS4 هم یه تست بگیر یه عکس رو با براشهای سایز مختلف امتحان کن
    اگه بتونی این کار رو بکنی ممنونت میشم یمخوام بدونم ضعیف نباشه

-2قیمت 940 رو از بازار رضا گفتم توی ایران همه میگفتن 925 گر نمیاد یکی هم گفت 156 تومن یکی هم گفت 158 تومن
    توی بازار رضا 940 رو یکی گفت 155 تومن ولی نداریم گفتم اگه الان بخوام با همین قیمت میاری گفت آره پس این یعنی که جا واسه چونه هم هست یکی دیگه هم گفت 160 تومن

راستی این بدوجه من هی میره بالا میره پایین البته فرقی هم نداره و تفاوتی نمیکنه فعلا در پی خرید یه سی پی یو جون دار هستم چون طبق تجربه حتی اگه سی گیگ رم هم داشته باشم ول همه چیز دست قلب سیستمه که cpu هستش باید یه سی پی یو خوب بخرم که فعلا انتخابم روی همین دوتا مدله ببینیم مادربورده چی میگه
    آقا فعلا ما بریم حساب کتاب کنیم ببینیم چه مادروبردی برداریم
    یه لطفی بکن فقط زحمت بکش ببین این کارت گرافیکی که باید بخریم چی بخریم
    Ati 4670 club
    ati 4670 saphire
    ati 460 asus
    کدوم بردشو بردارم ؟؟ این خیلی مهمه چون تفاوتشون حدود ده تومنه !!
    برای کیس هم ممنون ولی پشیمون شدم کیس خودمو باید بزارم روی قطعات قدیمی تا بفروشمش به جاش میرم یه کیس از این 17 تومنی ها میگیرم به نظرت مشکلی بعدا پیدا نمیکنن ؟؟ دیروز به یکیشون دست زدم حس بدی داشتم نسبت به دکمه های power و restart چون بیشترین تماس با کیس با همین دکمه هاست یدگه انگشت که زدم دیدم یه جورایی لق میزنه !! یه چیزی تو مایه های جنسهای آشغال واسه همین گفتم برم یه دونه کیس تمیز نهایت 25-30 گرین بخرم که حالا بعدا هم مشکلی نخوریم پلاستیکش بیفته به نظرت همین گرین خوبه دیگه؟ من فقط میخوام یه چیزی باشه روشن باشه و رنگش هم زیاد تند نباشه مشکی ساده برایم کافیه ممنون میشم برای کیس هم یه نظری بدی چون از لحظا تهویه و استحکام هم برایم مهمه

سلام

1)ببیند دوستم فقط فرصت کرده بود ویندوز بریزه ولی میگفتسرعت بوت و شات دان ویندوز و همچنین نصب اون با سیستم قبلیش قابل قیاس نیست

2) 940 با این قیمت خیلی مناسبه ولی 945 قیمتش حدود 175 تومن هست گه با وجود 955 بلک ادیشن باقیمت بین 180 تا 185 هیچ کس 945 رو نمی خره

باز هم میگم اگه در بودجه محدودیت ندارید(چون همین طور بالا میره!!!) یه750 core i5 اینتل(225 تومن) یا core i7 920 (حدود 290 تومن ) خریداری کنید که مسلما از لحاظ کارایی بالاترند ضمن اینکه 3 گیگ رم می خوره!

بین این 3 تا هر کدوم ارزونتر بود رو بگیر چون هرسه برندهای معتبری هستن و تفاوت اینها هم در حد همون 10 تومنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی فکر کنم سافایر از همه ارزونتر باشه(البته مطمئن نیستم) چون partner برند ati هست

من برای کیس برند perfect رو معرفی می کنم چون هم خودم داشتم وهم یکی دیگه از دوستام و هر دو مونم ازش راضی هستیم ضمن اینکه برند معتبریه با قیمت معقول(با 33 تومن مدل viper برند perfect رو می تونید خریداری کنید که هم lcd داره و هم چراغ هارد مجزا و هم جای فن 12 سانتی و هم اینکه رنگ کامل مشکیش خیلی خوشکله!!!)(البته از نظر من)
    Last edited by nikaan; 16-12-2009 at 20:23.

13. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •