تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 112

نام تاپيک: ماجرای خرید یک کیس 300 تومنی !

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام سلام
    به حتمال زیاد یه خورده مایه رو زیاد کنم ولی وقتی جنس بصرفه باشه
    ببینید اینطوری میشه؟

cpu e7400 در رقابت ها و بنچمارکهای مختلف از amd 620 , 630 جلو زده میخوام بدونم این مدل رو بگیرم بهتر نیست ؟ فکر کنم دو هسته ای باشه ولی اگه یه دو هسته ای شجاع !!! داشتهباشیم بهتر نیست تا یه چهارهسته ای کم سرعت ؟؟

اگه از مادربوردهای DDR 3 استفاده کنم چی به صرفه نیست یه مدل دیدم صد و ده تومنیه با توجه به این که در آینده همه مادروبردها DDR3 میشوند فکر کنم بهتر باشه یه ذره خرج کنم مشخصاتشو میزارم یه چک بفرمایید ببینید چطوره

بعضی جاها گفته شده که ویندوز7 از نوع 32 بیت فقط سه گیگ رم رو میشناسه پس اگه بخوام چهار گیگ ببندم به مشکل میخورم ؟؟ یا باید پردازنده 64 بیتی و مادرورد 64 بیتی تهیه کنم ؟؟؟
    یه چیز دیگه رم ها هرچقدر باسشون بیشتر باشه بهتر هستند ؟ برای انتخاب مادربورد گیر کردم یعنی رمDDR2 1033 از رم 800
    ؟بهتره ؟؟

آیا CPU که میخوام بخرم AMD620-30 میتونه در آینده با ویندوزهای آتی سازگاری پیدا کنه ؟؟؟ افت سرعت هم اصلا نداشته باشه ؟؟؟ ممنون میشم در این مورد یکی توضیح بده

کارت گرافیک مناسب کار من همین Gigabyte 4670 هست ؟ نمیشه برندش club باشه خیلی جاها میگند که کلاب بگیریم بهتره یا ایسوز نظر دوستان چیه ؟؟

یه سری از کیسها هستن که روشون پاور رو گذاشتن قیمتش سی هزارتومنه و یه پاور هم روش هست که 500 وات هست و به نظر به صرفه میاد اسمش هم مدیا هست چیز خوبی نیست ؟؟؟
    راه نداره از کیس خودم استفاده کنم برم پاورشو عوض کنم ؟؟ کیس خودم پنتیوم 4 هست و سایلنت هست از این باریکها
    و درایو سی دی رو برعکس بقیه کیس ها که به حالت اسلیپ هست برای من بصورت عمودی نصب شده و ارتفاعش هم به اندازه مادربوردم هست که مادرم از این نوع مینی ها هستش SG71 abit
    اگه راه دار از کیس خودم استفاده کنم بهم بگید تا برم پاورشو عوض کنم پاورش هم کوچیکه خیلی کوچیکه اندازه 10 * 10 سانتی متر حالا نمیدونم سایز کیسها چطوریه به نظرتون میشه یا نمیشه ؟
    وگرنه که از همون کیس و پاور گرین میخریم
    خیلی ممنونم از راهنمایی تون حالا که نظرم به کل برگشته و به فکر سیستم خوب هستم ،
    حتما به من بگید که در بهترین حالت بدون در نظر گرفتن مایه تیله مثلا مین بورد تا صدتومن و سی پی یو تا صدوبیست تومن نهایتش !!!! چه مادربورد و سی پی یویی میتونم ببندم و ترجیحا DDR3 و چهارهسته ای باشه و در آینده هم بتونم ارتقا بدم
    خودم این سیستم رو دیدم به وضعیتم میخوره شما هم ببینید یه نظری روی این بدید !!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    این مادربورده هم قیمتش خوبه هم این که MSi هست و هم این که DDR3 ساپورت میکنه با قیمت 70 تومن
    به کار منم میاد فکر کنم یه نظری ه مشما بدید ببینید با 620 میخونه تا همینو بخرم اینجوری کلی نفع میکنم نظر دوستان خیلی مهمه
    کد:
    من نظرم روی این متمرکز شده و تصمیم گرفتم که سی پی 4 هسته ایببندم و ram هم همون DDR3 البته اکه بشه که خیلی خوب میشه هرچی بالا پایین کردم دیدم 50 تومان ارزش نداره دوسال دیگه به تق و لق بیفتم چون اونوقت باید راه بیفتم برم مادربرود بفروشم و خلاصه دردسرش زیاده از همین الان این بهتره نظرتون رو بگید

اینم مادربورد ایسوز برای سی پی یو اینتل اگه پیشنهادتون البته E7400 بود

کد:
    MSI
    کد:
    msi intel support
    کد:
    کد:
    abit intel support for e7400
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام

شما اگه می تونی حدود 20 تومن بیشتر بده(81 تومن){در واقع می تونی مادر بورد 70 تومنی رو برداری و اینجوری 10 تومن باید اضافی بدی} Athlon II X3 425 رو بردار که طبق لینک زیر توی

بازی ها بهتر از
    Athlon II X2 240

عمل کرده:

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/Athlon_II_X3_425/10.html

دوستان بخاطر اینکه اعتقاد دارند که فرکانس و گاها کش در بازی تاثیر بیشتری نسبت به تعداد هسته ها می زاره میگن این cpu ها بهترن(البته این حرف صحیح هست ولی نه 100 در 100) ولی

حتی با توجه به لینک زیر می بینیم فنوم 550 که فرکانس و کش بیشتری نسبت به اتلون 4 هسته ای 620 داره ولی حدودا در بازیها با هم برابرند

کد:
    اما خوبی تعداد هسته ی بیشتر در مولتی تسک بودن اونهاست که باعث می شه بتونید چند کار روبا هم انجام بدید مثلا در حین انجام بازی ، آنتی ویروس هم فعال باشه و کامپیوترتون رو

اسکن کنه!!!! خواهید دید که تعداد هسته بسیار موثر تر خواهد بود

اینم لینک در مورد multi task

کد:
    در ضمن کسی اگر بخوادفقط و فقط گیم بزنه وبا سیستم هیچ کار دیگه ای انجام نده پس بهتره کنسول بازی مثل ایکس باکس یا پلی استیشن بخره
    سلام خیلی مخلصم
    والا راستش من همین X3 رو بالا گفتم و توی پستها از روی نوشته خودت فهمیدم همچین موجودی هم هست قبلا برای یکی دیگه هم همینو توصیه کرده بودین ولی مجتبی میگه بنا به دلائلی - خودش توی بالا گفته - که از این سی پی یو صرفنظر کنم و همون 620 رو بگیرم که منم قبول کردم ولی حالا میگم چرا 620 برم 630 بگیرم که جدیدترش هم هست سه چهارتومن هم سگ خورد میپردازیم مابه تفاوتشو !!!
    ولی مشکل اینجاست که توی یکی از بنچمارکها که بچه ها گذاشته بودن e7400 اینتل خیلی از جفت این سی پی یو ها بیشتر جلو زده بود حالا داستان چی بود اللهاعلم البته منم صد در صد میگم چهارهسته ای که نصل بعدی رو همین الان داشته باشم ولی آخه آدم این نمودارها رو میبینه و و وقتی میبینهکه دو هسته ای ماشالا از همه جلو زده هیچی نمیتونه بگه
    نظر شما چیه 7400 با DDR3
    یا 620 یا 630 با رم DDR 3
    ?
    ?
    ?
    ممنون میشم منو از این وضعیت اسفناک نجات بدید

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

بالاخره یکی بگه 620 یا 630 یا 7400 اینتل یا 425
    دیگه دارم روانی میشم
    3 تا بازی بیشتر توی خون من نیست فقط و فقط بتلفیلد و call of duty و need for speed من اصلا از بازی متنفرم
    فقط میخوام توی فتوشاپ CS4 , 5,6,7,8,9,10 که قراره بعدها بیاد کم نیاره مثل الان
    کلی از کارام مونده سیستم هم نمیکشه دیگه به خرخره ام رسیده باید همین امشب برم بخریم
    زودباشین یکی بگه چکار کنم
    درضمن مادربوردهم DDR3 یا
    DDR2 با چه باسی بگیرم
    DDR3 یه مدل MSi رو زده توی رایان صبا 70 تومن که برم تویبازار فکرک نم 60 باشه میخوام همونو بگیرم که DDR3 هم داره با cpu amd هم سازگاری داره برای دهسال دیگه هم فکر کنم به کارم بیاد زودتر تصویبش کنین بره پی کارش خسته شدم از بس سرچ کردم ارقام و نمودار دیدم!!!!!

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

اولا من athlonii x3 425 رو در برابر athlonii x2 240گفتم

athlonii x3 620 قیمتش 102 تومن هست و مسلما هر چه بیشتر هزینه کنی سیستمت هم بهتر میشه

من دیدم بودجت نمی کشه برای همین athlonii x3 425 رو معرفی کردم اما حالا که می تونی هزینه کنی بهترین گزینه

athlonii x4 620 هست

دوما من بنچمارک e7200 , e 7400 رو ندیدم ولی شما مطمئنی که این دو تا از athlonii x4 620 وathlonii x4 630 قویتر هستن ؟

ضمن اینکه اگه می تونی تا 120 هزینه کنی athlonii x4 630 گزینه ی مناسبیه

ضمن اینکه پلتفورم مبتنی بر amd دارای قابلیت به روز رسانی خوبی هست ضمن اینکه از ddr3 هم پشتیبانی می کنه
    Last edited by nikaan; 13-12-2009 at 16:52.

5. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

"اصلاح شد"

این لینکی هست که بهترین cpu ها رو برای گیم توی رنج 100$ تا 150$ معرفی می کنه

کد:
    Last edited by nikaan; 13-12-2009 at 17:06.

7. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این چند صفحه ی بنچمارکی هست که می تونید مقایسه ی athlonii x4 620 با e8600 ببینید و در واقع athlonii x4 620 با e8600 و یا q8200قابل مقایسه هست ونه با e7200 یا e7400

کد:
    کد:
    کد:
    کد:

کد:
    Last edited by nikaan; 13-12-2009 at 17:21.

9. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام سلام
    یک فروم پیدا کردم که یه نفر وضعیت مشابه منو داره (( جل الخالق ))
    میگه 7400 و یا 620
    خواستم برم عضوش بشم گفتم ولش کن خلاصه بحثشونو انتقال میدم شما هم گوش بدید لذت ببرید از جنگ AMD VS intel

کد:
    من با توجه به این صحبتها تصمیم گرفتم برم سراغ AMD چون میگند که کیفیتش بالاتر رفته و خطر سوخت نداره و بعدا هم چهارسهته ای هست و بنرامه های آینده هم بر این مبنا ساخته میشوند و .....
    ولی 620 ویا 630 ؟ کدومشو بخرم ؟؟
    مادربورد لعنتی رو هم معرفی کنین از میون اون بالاییها چون من فقط این برندها رو قبول دارم و اون یه دونه MSI رو تاکید میکنم یه نگاه بندازین که DDR3 میخوره ببینین خوبه تا همون مدل رو بردارم
    کارت گرافیک 4670 با چه بردی ؟ ایسوز یا کلاب ؟؟این خیلی مهمه چون نصف عمرم رو با این میگذرونم در ضمن بگید با چه مقدار رمی 1gig یا 512 مگابایت و DDR3 و یا ِِDDR4 ???

مرسی مرسی مرسی

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

نیکان جان بنچمارکها رو کامل دیدم
    متاسفانه توی فتوشاپ خیلی کم آورده که این پاک ذهنمو خراب کرد...
    رتبه فتوشاپ رو با سی پی یو 8200 ببین و مال 620 رو ببین
    این که آبروی هیئت رو برد
    قیمت 8200 اینتل چنده ؟؟ همینو میخوام کارش درسته
    البته توی تمام بازیها AMd شاخ شده ولی توی اینجا که کار اصلی منم با فتوشاپ هست AMd با عرض پوزشکم آورده دوستان نگاه کنن
    کد:
    حالا بازم بگین AMD به درک بیشتر پول میدم ولی آینده رو تضمین میکنه من فکر کردم با شصت تمن میشه CPU خوب خرید نمیدونستم صدتومنیش هم به زوزه کشیدن میفته
    من همین 8200 رو میخوام یالا نظر بدین وگرنه سرمو مینزم تو دیوار

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

cpu e7400 در رقابت ها و بنچمارکهای مختلف از amd 620 , 630 جلو زده میخوام
    اين حرفت بسيار خنده داره .
    کد:
    620 توي 21 تست از 31 تست اين بنچ معتبر از e7500 بالاتره . واي به حال 7400 . ولي به هرحال اگه اصرار داري سيستم ضعيف تر بخري و خوشحال بخري و 2 هسته اي شجاع ميخواي ...
    photoshop cs4 هم بعدها نمياد اومده . توي فتوشاپ 620 از 7400 بهتره .و به طريق اولي 630 .ddr3 با amd ارزونتر در مياد . شما با يه مين msi gf615 p33 به قيمت 70000 تومني ميتوني 630 رو با ddr3 تجربه كني . و بهترش : asus m4n78 هشتاد تومنيو بهترش msi 770 c45 و msi 785g m e65 هر دو حدود 95 تومن .

13. این کاربر از mojtabaalemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

آخر از این دوتا پست آخرتون من نفهمیدم amd میخواین یا intel

در ضمن شما فکر می کنید quad 8200 هم قیمت 620 هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فکر می کنم حدود 60 هزار تومنی باید گرونتر از 620 باشه!!! قیمت حدود: 155 تومن

شما بنچمارک زیر رو هم ببینید اونوقت متوجه می شید واقعا بهترین انتخاب همین
    athlonii x4 620

هستش که در بازیها حتی نزدیک به core i5 اینتل عمل کرده و از اون جالبتر بسیار بسیار نزدیک بودن اون در

بازیها ، مقابل phenom x4 955 هست در صورتی که فنوم 955 حدود 180 تومن هست

و نیز نزدیک بودنش _در تست هایی که مرتبط به کل سیستم میشه_به فنوم 955

کد:
    فقط اگر جمع بندی این بنچمارک هایی رو که براتون گذاشتم رو بخونید باید متوجه بشید که از نظر کارایی به

قیمت واقعا athlon 620 بهترین انتخابه

یه ضرب المثل هم داریم که میگه هرچه قدر پول بدی آش می خوری!!!!

پس اگر بالاترین کارایی رو میخواین یه intel core i 7 920 با قیمت 290 تومن و مادربرد 250 تومن بگیرید

در ضمن شما بودجه تون رو دقیقا مشخص کنید تا دقیقا راهنمایی بشید

اینجا هم کسی برای پیشنهاد سیستم، تعصبی روی این دو برند تراشه ساز نشون نمیده و بر اساس بودجه ای که در نظر می گیرید ، دوستان سیستم معرفی می کنند که می تونید پیشنهاد های دیگه رو که بر اساس

بودجه ی مورد نظر برای بقیه انجام شده رو ببینید، تا تصدیقی باشه بر گفته های من

Last edited by nikaan; 13-12-2009 at 22:35.

15. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •