تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 12 اولاول ... 289101112
نمايش نتايج 111 به 112 از 112

نام تاپيک: ماجرای خرید یک کیس 300 تومنی !

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام
    میدونم بابا مگدیوم جان مشکل فعلا اون نیست اون پست مال خیلی قبله الان توجیه شدم که نمیشه
    ولی همیشه از این کارا میکنم که میرم توی مغازه دست دومی ها چیز خوبیباشه بلند کنم برای همین گفتم که اگه یه دفعه رفتم و خرید کرد کنم چه کارت ارزونی بگیرم که بشه هیبرید کرد وگرنه برای خرید کارت اصلی که همون سری 5000 و دیگر هیچ !!!!
    ولی امکانش هست 500 رو فعلا نگیرم و برای شش ماه دیگه برم یک کارت دست دوم بگیرم که دوستان گفتند روی رده 4350 مثلا فکر کن اون هم که حیف نونه اکه هم هیجچی گیرم نیومد نهایتش پولمو نگه میدارم برای خرید 5000 چون دیگه ارزش نداره راستی برای 5670 مطلب خوبی گذاشته بودی اون هم چیز خوبیه با برد گیگا و قیمت حدود 110 تومن

راستی
    چندتا مغازه منصف معرف کنید لطفا ...برای قطعات اصلی خودت آشنا ماشنا نداری از اونهایی که برم پیشش تا بگم رفیق عنصر ناشناخته داش مگدیوم هستم قیمتها رو نصف قیمت بازار بهم بده ؟ اگه اینجوری باشه که عالیه چون بازار خیلی خراب شده خدا لعنتشون کنه
    بازم ممنونم و دستت درد نکنه

آخر فروم باز MAGIDIYUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

اتفاقا تو این شیر تو شیری هر چه قدر سمت آشنا نری بهتره

من خودم جرات ندارم برم دم مغازشون.

چند تا مغازه تو بازار رضا هستند که خداییش قیمت های منصفی در مورد چند تا قطعه دادن حدود 20 تومن ارزونتر.اما این رفیقم که باهام بود یه ذره ....... داشت .اصلا نگذاشت اسم و جای مغازه یادم بمونه.

نتیجه: تو این هیری بیری اگه خوب مغازه هارو دنبال کنی جای منصف حتما حتما پیدا میکنی که قطعاتش هم اصل باشه.

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

در مورد خرید سریه 5000 هم صبر کنی بهتره.همون آنبرد کارتو فعلا راه میندازه.این هیبرید درد سر داره اونم چه دردسری.

3. این کاربر از MAGIDIYUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •