تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: درایو سی دی هست ولی سی دی باز نمیشود

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض درایو سی دی هست ولی سی دی باز نمیشود

با سلام SONY CD Writter من در لیست My Computer نشان داده میشود ولی چه داخل آن CD با شد چه نه، هنگامی که بر روی داریو آن کلیک میکنم یک صفحه خالی نشان داده میشود. هنگامی که CD را وارد آن میکنم از رایتر صدای معمولی خواندن CD می آید ولی عکس العملی در My Computer دیده نمیشود(هنگامیکه متوجه این حالت شدم، یک CD حدود یک ماه داخل رایتر بود بدون اینکه از آن استفاده کنم)، قبلا هم گاهی درایو CD در My Computer ناپدید میشد که با ریست حل میشد(مخصوصا هنگامیکه همان CD با مارک antique را که آخرین بار داخل رایتر بود را در ـن قرار میدادم). یک Asus CD ROM هم دارم که آنهم همین مشکل را داشت با این تفاوت که هنگامی که روی درایو آن کلیک میکردم پیغامی مانند لطفا یک CD داخل درایو بگذارید، میداد، من هم آن را جمع کردم و بعد از اینکه رایترم خراب شد، آن را وصل کردم و با کمال تعجب دیدم که کار کرد. علی رغم اینکه بیش از سه سال است که این رایتر را خریده ام ، تا حالا با آن 100 عدد CD هم رایت نکرده‌ام یعنی خیلی کم کار کشیده‌ام. لطفا به من کمک کنید تا بتوانم خودم آن را تعمیر کنم. با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

شما 2 تا کار بکنی معلوم میشه..

اول کابل پشت ایتر رو چک کن محکم سر جاش باشه..

بازم نخوند پس خود رایتر خراب شده..ارزش تعمیر هم نداره چون یه چیز مصرفی رایتر باور کن یه رایتر کمبو ایسوز خریدم 24 تومن

2 ماه نشده درش خراب شد بیرون نمیومد فقط باید با سوزنش میاوردم بیرون درش آوردم مجانی دادم به دوستم.

عوضش کن یه dvdrw خوب بخر..

3. این کاربر از saeedn70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مال منم همینطور شد 6000 تومان خرج برداشت فعلا درسته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سی دی رام ها اگه داخل ان ها سی دی پر و سالم نباشه پیغام میده که سی دی بگذارید ولی رایتر ها سی دی های خالی رو هم باز میکنند ولی فایلی برای نمایش ندارن .
    اگه رایترت سی دی رو باز میکنه ولی اطلاعات نشون نمیده بیشتر برای اینه که چشمش ضعیف شده و یا با سرعت رایت اولیه سی دی مشکل داره و توان نمایش اطلاعات رو نداره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •