تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 38

نام تاپيک: برندی یه نام سامسونگ!!

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض برندی یه نام سامسونگ!!

با سلام به بچه های گل p30 همچنین بچه های سامسونگ باز کلوپ
    هدفم از ایجاد این تاپیک فقط بحث و یه نتیجه گیری هستش قصد ندارم به کسی توهین بشه قصد ندارم الکی هم از یه برند تعریف بکنم یا انتقاد فقط بحث.
    من الان گوشی خودم سامسونگ جت jet هستش که همین الان هم تبلیغاتش رو درو دیواره و جز پر فروش ترین گوشی های بازاره توی تمام سایتها بنر تبلیغاتیش رو میبینیم که دل هر کسی رو آب میکنه ولی کشی که می خواد بخره چه اطلاعاتی از یک گوشی داره؟به جز اینکه باید مطالب سایتها از جمله gsmarena رو بخونیم یا از فروشنده اطلاعاتی کسب کنیم؟فروشنده که هیچی تعطیلن فقط می خوان بفروشن نه سوادی دارن نه چیزی ولی سایتهایی مثل gsmarena چی؟اونم اطلاعات کامل یک گوشی رو میزاره؟
    بریم سر حرف اصلیم و قصدم برای زدن این تاپیک ( که اگه مدیرهای محترم اجازه بدن این تاپیک پابرجا بمونه ) که دوست دارم این اجازه رو بهم بدن چون میدونم میشه بحث های جالبی کرد
    سوال من اینه که یه برندی مثل سامسونگ که این همه توی بوق و کرنا کرده من اول میشم بازار دسته منه الان باید گوشی هاش اینقدر ضعف داشته باشن؟من الان گوشیم 10 گیگ حافظه داره ولی حجم مسیجاش 500 تاست اونم مسیجای 20 بایتی!!!! چرا باید به این شکل باشه؟منی که میرم این گوشی رو میخرم نباید در به در بزنم توی سرم واسه یه مسیج 20 بایتی!! گوشی فقط دوربین یا فایل موزیک نیست همه چیز باید در کنار هم باشن طبق اطلاعاتی که من دارم الان همه گوشی های سامسونگ محدودیت حجم مسیج دارن. اگه بحث جاواست نوکیا هم گوشی جاوا زیاد داره ولی کسایی که دارن میزنن توی سرشون؟گوشی های نوکیا وقتی یه مسیج میره توی سیم کارت میشه منتقلش کرد توی حافظه گوشی ولی سامسونگ هم میشه؟بعضی ها میگن منتقلشون کن توی نت ولی نتم محدودیت داره اونم از نوع محدودیت خفن!! هم محدودیت تعدادی هم محدودیت لغتی!! خوب شاید یکی میخواد یک متن با تعداد لغت زیاد سیو کنه باید چیکار کنه؟اینا یه ضعف هایی هستش که برای من غیر قابل قبوله شاید بچه های سامسونگ باز یه دلیل قانع کننده بهم بدن ولی شایدم نتونن بدن!!
    قصد من فقط گفتن همین حرفها بود نه طرفداری از نوکیا خواستم بکنن نه بکوبم توی سر سامسونگ بچه هایی هم که منو میشناسن میدونن الکی دوست ندارم یه حرفی بزنم.
    بازم از مدیرهای محترم انجمن این درخواست رو دارم که این تاپیک رو درشو نبندن چون مطمئنم میشه حرفهای جالبی توی این تاپیک زد.
    منتظرم
    Last edited by sarmast65_ata; 24-11-2009 at 23:48.

2. 7 کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال 88x88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته حق با شماس، این که ادم از زبون کسی که با یه گوشی کار کرده حرفی رو بشنوه خیلی تاثیرش بیشتر از تبلیغات و ایناس.
    اما با اینایی که گفتی زیاد موافق نیستم. جی اس ام ارنا فقط صفحه های مشخصات موبایل نداره. صفحه های ریویوش بسیار کامله و از حر کی که با گوشی کار کرده اطلاعات بیشتر به ادم می ده.
    در مورد کل برند سامسونگ، راستش من این گوشی جدیدم رو که سامسونگه پریروز خریدم و همچین به مشکلاتش اگاه نیستم. قبلش نوکیا داشتم. اما دو تا گوشی قبل از اونم بازم سامسونگ بودن و به نسبت زمانشون انچنان اذیت نکردن. به جز این که نمی شد روش برنامه ی درست و حسابی ای ریخت.
    جدیده سیمبیانه و مشکلی از نظر محدودیتایی که شما گفتی نداره. می تونم توی تنظیماتش بزنم که مسیج رو یه راست توی حافظه ی جانبی بریزه. نوکیا ها رو هم همین کارو می شه باهاش کرد ( با توجه به این که گفتید اول توی سیم کارته بعد کپیش کنیم توی حافظه.)
    با جت کار نکردم، اما اگر این طوری باشه که شما می گی واقعا حرکت عجیبیه. البته خودم به نظرم 500 تا مسیج بسه. اما به هر حال محدودیت محدودیته. می تونی مسیج هاتو کپی کنی توی کامپیوترت که همیشه یه بک اپ ازشون داشته باشی.

اما به هر حال. به نظر من شرکت سامسونگ بعد از یه دوره که خیلی توی لوازم الکترونیک بد عمل کرد و همه چیزش بی کیفیت بود، الان داره در حد لامبورگینی کار می کنه. جوری که معمولا اسمش توی بهترین لوازم سال دیده می شه.( حالا یا گوشی، یا مانیتور، یا دوربین، یا...)

4. 3 کاربر از 88x88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

آيييييييييييييي نامردااااااااااااااااا به سامسونگ توهين ميكنيد...........؟!؟!
    امييييييييييييررررررررررر ررررررررررررررررررررر ، سيريششششششششششش (منظورم سروش) ، عليييييييييييييييييييييي و عثمان و ...

خوب دوست عزيز ، من هم با شما موافقم ... سامسونگ در عين حالي كه در چند سال گذشته پله هاي ترقي رو شونصدتا يكي تميز كرده ، هنوز يه سري مشكلات بچه گونه توي گوشي هاش داره !!!
    مشكلاتي كه باعث ميشه فن بوي هاش يه جورايي بيخيالش بشن، مثل آقا شهاب !!!‌يا يه بچه معروف مثل خودم و خيلي هاي ديگه ...
    سامسونگ بعد از دي 500 و موفقيت دي 900 خيلي زود جاي خودش رو بين مشتري ها پيدا كرد ... ولي هنوز كه هنوز اين مشكلات نصب برنامه و حافظه پيام كوتاه -كه در عين سادگي ، جز نيازهاي اوليه يه گوشي حساب ميشن- كماكان پابرجاست.

من نظرم اينكه سامسونگ اينقدر درگير بازار شده، كه ديگه كيفيت براش اهميت نداره ... ميشه گفت خودش رو گم كرده.
    من دوست دارم سامسونگ همون گوشي با دوربينه 3.2 بزنه به جاي دوربين شونصد مگاپيكسلي ولي طراحيش و كاراييش در سطح قابل قبولي باشه .... كه متأسفانه در حال حاضر اينجوري نيست.

الان سرو كله فن بوي ها پيدا ميشه

6. 4 کاربر از perjixen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

به نظر منم کار مسخره ایه که 500 تا sms بیشتر جا نشه توش ... ولی فک میکنم همه گوشیهای جاوا یه محدودیت حجمی واسه sms داشته باشن ... سونی اریکسون که اینجوریه ... نوکیا هم جاواهاش نوشته 2000 تا کانتکت که میشه نتیجه گرفت که واسه sms هاشم محدودیت داره ...
    سامسونگ بعد از کلی بلاخره مشکل نصب شدن جاوا رو از رو گوشیهاش برداشت ... الان هیچ کدوم از گوشیهای جدیدش مثل همین جت هیچ محدودیت حجمی تو نصب ندارن ... خیلی راحت نصب میشن ... یا حتا استار که قیمت خیلی پایینی داره محدودیت جاوا نداره
    بعدشم اسمارت فونای سامسونگ مثل بقیه اسمارت فونا محدودیتی واسه sms ندارن .... میشه راحت فضای sms رو روی mass storage بزاری و عملاً نامحدوده ...

حالا شما یه email به سامسونگ بزن همینارو بهش بگو ... بگو تو فریمور بعدی محدودیت sms شو برداره
    ولی شما اگه سوال میکردی قبل از خرید میتونستی گوشی بهتری با توجه به نیازهات بخری مثلاً i8510

یه فریمور جدید واسه جت اومده آپدیت کن ببین فضای sms ش بیشتر نمیشه

تو p990 که یه اسمارت فون بود بلوتوث فقط تو مموری داخلی گوشی میرفت که واقعاً اذیت کننده بود ... البته با هک درست میشد

8. 4 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S E V E N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوستان. میبینم دست پیش رو گرفتید که یه وقت پس نیوفتید.ببین هر گوشی یه مزایا و یه معایبی داره.

در مورد اون مشکلی که sarmast گفتش باید اینو خدمتتون عرض کنم که این یکی از معایب بعضی از گوشی های فاقد

سیستم عامل هست. گوشی وقتی سیستم عامل نداره خیلی مشکلات براش به وجود میاد. وقتی یه گوشی سیستم عامل

داشته باشه شما رو اکثر قسمت ها کنترل دارید و حتی میتونید با هک کردن گوشی کلی حالشو ببرید. حالا من با اینکه الان گوشیای

نوکیا هم دیگه زدن تو خط تولید چینی کاری ندارم چون خودم زمانی طرفدار پرو پا قرص نوکیا بودم ولی نوکیا یه مقدار جو گیر شد

اونم به ابن صورت که هر گوشی که می زد یه جای خالی توش میزاشت برای مثال دوربین در 5800 و n97 ، منم بیخیالش شدم. شما

گوشی با سیستم عامل بخر که کنترل اکثر قسمت هاش دستت باشه. الان من i8510 دارم که ازش راضیم. یکی از ملاک های خریدم

هم سیستم عاملش بود خصوصا سیمبین. بهتون پیشنهاد میکنم مشخصات این گوشی رو یه بار بخونید.

10. 3 کاربر از S E V E N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

عطا جون منم بهت گفتم
    امنیا تو زمان خودش روی کاغذ شاهکار بود
    منم که تا اون زمان سامسونگ نداشتم و بعد از کلی مقایسه با اکسپریا و سایر گوشی ها به این نتیجه رسیدم که واقعا امنیا از همشون بهتره
    خب گوشی با قیمت 600 تومن خریدم و اولش خیلی خوب و عالی بود ولی بعد از یه مدتی مشکلاتی برای گوشی پیش اومد که با عث شده دیگه سراغ هیچ گوشی ای از سامسونگ نرم
    از باطری گرفته که هنوزم که هنوزه درست نشده تا پایین اومدن کیفیت تاچ و سوختن پیکسل های ال سی و....
    تازه یه مشکل خیلی جالب دیگش اینه که وقتی شماره هات از سیم یا گوشی پاک می کنی شماره هات از دو جا پاک میشه!!!!
    ضمنا خیلی از بچه های دیگه هم این مشکلات دارن

در کل سامسونگ امکانات فوق العاده ای داره که هنوزم که هنوزه روی خیلی از گوشی ها نیست ( مثل پشتیبانی ازdivx ) لی گوشی هاش یه سری باگ های بسیار اعصاب خورد کن دارن

هدف بحث و گفت گوست هیچ کس در اینجا با سامسونگ پدر کشتگی ندارد

12. 4 کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

عطا جون منم بهت گفتم
    امنیا تو زمان خودش روی کاغذ شاهکار بود
    منم که تا اون زمان سامسونگ نداشتم و بعد از کلی مقایسه با اکسپریا و سایر گوشی ها به این نتیجه رسیدم که واقعا امنیا از همشون بهتره
    خب گوشی با قیمت 600 تومن خریدم و اولش خیلی خوب و عالی بود ولی بعد از یه مدتی مشکلاتی برای گوشی پیش اومد که با عث شده دیگه سراغ هیچ گوشی ای از سامسونگ نرم
    از باطری گرفته که هنوزم که هنوزه درست نشده تا پایین اومدن کیفیت تاچ و سوختن پیکسل های ال سی و....
    تازه یه مشکل خیلی جالب دیگش اینه که وقتی شماره هات از سیم یا گوشی پاک می کنی شماره هات از دو جا پاک میشه!!!!
    ضمنا خیلی از بچه های دیگه هم این مشکلات دارن

در کل سامسونگ امکانات فوق العاده ای داره که هنوزم که هنوزه روی خیلی از گوشی ها نیست ( مثل پشتیبانی ازdivx ) لی گوشی هاش یه سری باگ های بسیار اعصاب خورد کن دارن

ببین یه سری مشکلات مربوط به ویندوزه پس ربطی به سامسونگ نداره
    پیکسل سوخته تو htc touch hd از همون روز اول ممکنه باشه پس اینم یه چیز مختص امنیا نیست
    باتری خب باتری دایموند که خیلی ضعیفتره ... یکی از کاربرای همینجا اولش دایموند داشت و پدرش امنیا میگفت به خاطر باتری دایموندشو با امنیا عوض کرد یوزرش این بود : bspanzer یا نمیدونم bs_panzer
    اگه شما فقط امنیا داریو مشکلاتشو میبینی افرادی مثل aryanland هم هستن که هم امنیا داره و هم x1 دیگه خودت میدونی نظرش چیه در مورد x1
    اینکه کیفیت تاچش میاد پایین به خاطر بی کیفیت بودنش نیست ... سامسونگ برای اینکه در اثر ضربه ال سی دی خراب نشه اومده بین ال سی دی و تاچ فاصله گزاشته ... البته دیگه فک نمیکنم تو گوشیهای جدیدش همچین کاری کرده باشه

مثلاً x1 هم مشکلاتی داره ... مثلاً ترک میخوره و ...
    یا مثلاً این g900 که انقدر تبلیغشو میکنه از کسایی که خریدن بپرس چقدر سرعتش پایینه و اذیت میکنه
    به هر حال هر گوشیی یه سری ایراد داره

14. 2 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

دقيقا ... ولي من نظرم اينكه مشكلاتش يا حالا معايبش (هر چي ميخواد باشه ؛ خيلي وارد جزئيات نمشم) بيشتر خودشون رو نشون ميدن.
    البته ناگفته نماند ... همه برندها يه مشكلات دارم (من خودم فقط با سامي و موتو كار كردم) ؛ مثلا شنيدم بعضي از گوشي هاي جديد اس ائي خيلي مشكلات دارن ... يا ميخونم فلان مدل نوكيا فلان مشكل رو از نظر ساختاري (كلا نه سخت افزاري نه سيستم عاملي) را داره.
    پس اين ايرادات هميشه بوده و هست ... مهم اينه كه آدم بتونه خودش رو با اينا وقف بده ( جمله آخرم چه ربطي به بحث داشت !!!‌ )
    من پدر كشتگي دارم ‌، من تا كاري نكنم امير سوني اريكسون بخره ... از پاي نخواهم نشست .

16. 2 کاربر از perjixen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام

شما میتونین با برنامه pc studio

تمام مسجاتونو ذخیره کنید رو pc هر موقع هم نیاز داشتین استفاده کنین البته با jet کار نکردم اما اکثر گوشیهای جاوای سامسونگو

خودم همین کارو میکردم

18. 4 کاربر از S@nti@go_s&k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ببین یه سری مشکلات مربوط به ویندوزه پس ربطی به سامسونگ نداره
    پیکسل سوخته تو htc touch hd از همون روز اول ممکنه باشه پس اینم یه چیز مختص امنیا نیست
    خب اولا که مشکلا ویندوز خودم میدونم
    ضمنا ما اینجا داریم در ربطه با سامسونگ صحبت می کنیم و قصدمن مقایسه نیست
    پیکسل سوخته تو مدت کمتر از یک سال به نظرم زیاد جالب نیست اونم تعداد کم نه باورکن یه قسمت از ال سی گوشی کاملا مشخصه که پیکسلاش سوخته

باتری خب باتری دایموند که خیلی ضعیفتره ... یکی از کاربرای همینجا اولش دایموند داشت و پدرش امنیا میگفت به خاطر باتری دایموندشو با امنیا عوض کرد یوزرش این بود : bspanzer یا نمیدونم bs_panzer
    بازم میگم اینجا مقایسه نمی کنیم
    خیلی ها با باطری امنیا مشکل دارن نمونش خود من که چندین بار رام و از این جو چیزا عوض کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده

کیفیت تاچش میاد پایین به خاطر بی کیفیت بودنش نیست ... سامسونگ برای اینکه در اثر ضربه ال سی دی خراب نشه
    من که نگفتم بی کیفیته اتفاقا گوشی خیلی محکم و با کیفیتی هم هست
    100 دفعه از دستم افتاده ولی هیچیش نشده
    به جملم دقت کن وقتی میگی بعد از مدتی یعنی کیفیتش میاد پایین نسبت به روز اول و چند وقت اول افت کرده

بازم میگم همه برندها مشکلات خاصی دارن
    اینجا هم در رابطه با مشکلات سامسونگ داریم صحبت می کنیم و قصد مقایسه نیست

20. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •