تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: هک و کرک بازی Clash Of Clans

اگه نباشه جاش خالی می مونه sepadl71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ایران - البرز - کرج

13 هک و کرک بازی Clash Of Clans

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز؛

این تاپیک رو برای معرفی راه کار های هک و کرک بازی Clash Of Clans روی تمامی نسخه های IOS و ANDROID ایجاد کردم.

با توجه به اینکه، خیلی ها اعلام میکنن که هک یا کرک کردن و چندین و چند ویدیو توی سایت آپارات آپلود کردن، و همچنین خیلی های دیگه اعلام میکنن که این بازی هک نمیشه و امکان هک کردنش نیست، لطفا" متن زیر رو بخونید :

این بازی به صورت Client و Server است. یعنی نسخه ی Client برای کاربران و برای نصب روی گوشی و تبلت ارائه شده و نسخه Server بر روی چند سرور نصب و اجرا شده است.
    اطلاعات کلی و جزئی هر بازیکن و یا هر Client بر روی Server نگهداری می شود.
    برای هک پایه ای و اساسی بازی، باید Server بازی هک شود؛ که بسیار سخت و دشوار است و ساده نیست.
    اما هک یا کرک نسخه ی Client بازی، بسیار ساده و آسون هست.

برای شروع، بنده خودم دو قسمت از نسخه ی 7.1.1 بازی رو کرک کردم.

اولین کرک به صورتی هست که هم اکنون میتوان به راحتی و بدون هیچ محدودیتی، به صورت عادی و معمولی و یا در وار (WAR)، اتک تست(sandbox attack یا simulate attack یا test attack) انجام داد.
    این کار هیچگونه محدودیتی نداشته و به راحتی تا 3دقیقه، به صورت کامل قابل استفاده می باشد. همچنین پس از اتمام، نتیجه حمله به صورت کامل نمایش داده می شود.
    ویدیوی این کار رو میتونید در سایت APARAT در لینک زیر مشاهده کنید :
    کرک رو بنده روی Android انجام دادم که به راحتی بر روی BlueStacks اجرا می شود (ویدیوی معرفی شده، تست بر روی BlueStacks می باشد)

همچنین کرک دیگه ای روی خطای Out Of Sync بازی انجام دادم که قبلا" روی نسخه های قبلی انجام شده بود؛ این کرک روی آخرین نسخه، یعنی 7.1.1 به راحتی قابل اجراست.
    با این کرک به راحتی میشه تمامی متغیر های بازی رو بدون هیچگونه خطایی، به صورت نمایشی تغییر داد.
    عکس های این کار :

در انتها، از همه ی دوستانی که Clash Of Clans بازی می کنند، میخوام که اگه ایده یا نظری در رابطه با هک یا کرک این بازی دارن، اعلام کنن، تا من روش کار کنم و اجراش کنم.
    همچنین اگر کسی تا به حال هک یا کرک انجام داده، همینجا ارائه کنه...
    Last edited by sepadl71; 29-04-2015 at 09:16.

2. 3 کاربر از sepadl71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ایران - البرز - کرج

پيش فرض

مطمئنا شما هم از طرفداران پر و پا قرص این بازی پرطرفدار هستید ، این بازی در حال حاضر چندین میلیون بار دانلود شده و بسیار بازی پرطرفداری به شمار می آید

همانطور که می دانید ( اگر کاربر دائمی ما باشید ) شاهین سافت تا به حال بسیاری از بازی های محبوب اندروید را هک کرده و آموزش هک آنها را برای شما قرار داده است ( البته ویندوز فون و ios هم از این قاعده مسثتنی نیستند ) و بازی وجود ندارد که توسط شاهین سافت هک نشده باشد یا هک نشود(در آینده).

خب! تنها نکته یی که لازم است بدانید این است که تمام بازی هایی که تا به حال توسط شاهین سافت هک شده بودند بازی های آفلاین بوده اند.
    و تا به حال بازی آنلاینی توسط شاهین سافت هک نشده است.

بد نیست کمی در مورد هک کردن بازی ها بدانید ، ما ابتدا به فایل های بازی دسترسی پیدا می کنیم و به دنبال فایلی می گردیم که اطلاعات بازیکن در آن ذخیره شده ، اطلاعاتی مانند پول ، امتیاز ، جان و ....
    بعد باید این فایل ها را به دلخواه خود تغییر داده و دخیره می کنیم .

همه اینها زمانی ممکن است که ما به این فایل ها دسترسی داشته باشم ، در حالت عادی این فایل ها روی گوشی تلفن ما قرار دارند ولی این در مورد بازی های آنلاین کمی متفاوت است.

بازی های آنلاین اطلاعات خود را در بانک اطلاعاتی شرکت سازنده ذخیره می کنند. و ما برای اینکه بتوانیم این مقادیر را تغییر دهیم باید به بانک اطلاعاتی دسترسی داشته باشیم
    کسانی که مقداری با اینترنت و طراحی وب آشنا باشند می دانند که دسترسی به بانک اطلاعاتی ، نیاز مند دانستن محل ذخیره بانک ، نام کاربری بانک،رمز عبور بانک است و یا دسترسی غیر مجاز و به کار بردن فنون مربوط به sql injection که این ایرادات امروزه به بالاترین میزان امنیت و نفوذ ناپذیری در چند دهه گزشته رسیده اند و باز هم کسانی که کمی با این چیز ها آشنا هستند می دانند که دسترسی به این اطلاعات اگر غیر ممکن نباشد بسیار مشکل است.(من هم همان کمی با این چیز ها آشنا هستم

بعد از یافتن همه این اطلاعات (بر فرض محال) ما با بانکی عظیم از اطلاعات کد گذاری شده و یا رمز گذاری شده روبرو هستیم که باید رمز گشایی بشن.

همه اینها رو گفتم که بدونید هک کردن اینطور بازی ها وقت و حوصله و مهارت بسیار بالایی رو میطلبد و باید یه هکر کارکشته و ماهر باشید تا بتونید به اطلاعات یه بانک اطلاعاتی دسترسی پیدا کنید.

پس بی خود وقت خودتون رو با اپلیکیشن ها و سایت های کذایی تلف نکنید چون مطمئنا کسی یا نمیتونه چنین کاری انجام بده و اگر هم انجام بده بعیده که اونرو به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار بده ، هستند کسانی که برای یک اکانت کلش درست و حسابی حاضرند مقادیر میلیونی پرداخت کنند پس برای آقای هکر به صرفه خواهد بود که اکانت های level بالا بسازد و بفروشد ، تا اینکه روش هک کردن بازی رو به رایگان در اختیار دیگران قرار بدهد پس فریب سایت ها و اشخاص مختلف رو نخورید و حواستون رو جمع کنید.

4. این کاربر از sepadl71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

ممنون بابت تاپیک .
    ولی یه موضوعی رو همین اول کار عرض کنم .
    توی قوانین حدود یک سال پیش یه بند مهم و جدید اضافه شد به این عنوان که :
    2-3 - از پرداختن به مسائل هــک در تاپیک ها، خودداری کنید
    دلیل اصلیشم اینه که این جور هـک ها به شدت میتونن به بازی آسیب بزنن ، اونم از چندین جنبه :
    1 ) کم نبودن بازی هایی که سر اینجور موارد پلیر از دست دادن(CoD ها در سرور های رایگان) و یا حتی کلا شرکتشون سر تعداد هـکرا بازی رو پاک کرده(مثل بازی Arctic Combat)
    2 ) حتی اگه به بازی آسیبی نرسه ، به شدت در حق بقیه پلیر ها نامردی میشه و بازی ناعادلانه میشه که خوب ، تو انجمن صد در صد مخالف اینجور مسائل هستیم(مثالش اون دورانی که WoW توش هـکرها زیاد بودن و هنوز آنتی چیت نصب نشده بود)

ولی خوب این مواردی که شما گذاشتید همه ظاهری / آفلاین هستن و همونطور که گفتید احتمال هـک خود مکانیسم های بازی و سرورهاش بسیار کمه ، برای همین این تاپیک نقضی در قوانین ایجاد نکرده و موردی نداره ، به این شرط که از این مرحله ی هـک (بر فرض محال) بالاتر نره .

ممنون

6. 4 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ایران - البرز - کرج

پيش فرض

ممنون بابت تاپیک .
    ولی یه موضوعی رو همین اول کار عرض کنم .
    توی قوانین حدود یک سال پیش یه بند مهم و جدید اضافه شد به این عنوان که :

دلیل اصلیشم اینه که این جور هـک ها به شدت میتونن به بازی آسیب بزنن ، اونم از چندین جنبه :
    1 ) کم نبودن بازی هایی که سر اینجور موارد پلیر از دست دادن(CoD ها در سرور های رایگان) و یا حتی کلا شرکتشون سر تعداد هـکرا بازی رو پاک کرده(مثل بازی Arctic Combat)
    2 ) حتی اگه به بازی آسیبی نرسه ، به شدت در حق بقیه پلیر ها نامردی میشه و بازی ناعادلانه میشه که خوب ، تو انجمن صد در صد مخالف اینجور مسائل هستیم(مثالش اون دورانی که WoW توش هـکرها زیاد بودن و هنوز آنتی چیت نصب نشده بود)

ولی خوب این مواردی که شما گذاشتید همه ظاهری / آفلاین هستن و همونطور که گفتید احتمال هـک خود مکانیسم های بازی و سرورهاش بسیار کمه ، برای همین این تاپیک نقضی در قوانین ایجاد نکرده و موردی نداره ، به این شرط که از این مرحله ی هـک (بر فرض محال) بالاتر نره .

ممنون
    با سلام خدمت شما ناظر عزیز،
    همانطور که میدونید، اسم اصلی این کار کرک کردن هست (یا mod)، اما به صورت عمومی بهش هک گفته میشه.
    همونطور که همه میدونن، کرک کردن یعنی حذف و یا تغییری از قسمتی از برنامه یا بازی، که اگه درست و دقیق انجام بشده، به هیچ وجه مشکلی ایجاد نمیکنه.
    من این تاپیک رو زدم برای همفکری و اجرای یک سری راه کار های عمومی برای همه؛ یعنی اینکه به نتایجی برسیم و اون رو در اختیار همه قرار بدیم، تا همه بتونن استفاده کنن
    این هک هم همونطور که میدونید ظاهری و آفلاین نیست و بر روی Client هست. اونی که شما عرض میکنین، بنده اسمش رو هک نمیدارم!
    خیلی از بازی های آفلاین هک (کرک) شدن؛ ولی کرک کردن بازی آنلاین، و دور زدن خیلی محدودیت ها و استفاده از خیلی از قابلیت ها، بحثش جداست.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

با سلام خدمت شما ناظر عزیز،
    همانطور که میدونید، اسم اصلی این کار کرک کردن هست (یا mod)، اما به صورت عمومی بهش هک گفته میشه.
    همونطور که همه میدونن، کرک کردن یعنی حذف و یا تغییری از قسمتی از برنامه یا بازی، که اگه درست و دقیق انجام بشده، به هیچ وجه مشکلی ایجاد نمیکنه.
    من این تاپیک رو زدم برای همفکری و اجرای یک سری راه کار های عمومی برای همه؛ یعنی اینکه به نتایجی برسیم و اون رو در اختیار همه قرار بدیم، تا همه بتونن استفاده کنن
    این هک هم همونطور که میدونید ظاهری و آفلاین نیست و بر روی Client هست. اونی که شما عرض میکنین، بنده اسمش رو هک نمیدارم!
    خیلی از بازی های آفلاین هک (کرک) شدن؛ ولی کرک کردن بازی آنلاین، و دور زدن خیلی محدودیت ها و استفاده از خیلی از قابلیت ها، بحثش جداست.
    منظورم از آفلاین ، معنای لغوی کلمه نبود و همون Client مدنظرم بود .
    همونطور که عرض کردم ، تا وقتی که اون 2 ایراد به وجود نیان مشکلی از نظر قوانین نیست .
    من شخصا CoC بازی نمیکنم(بیشتر با PC آنلاین میزنم) برای همین مواردی ازش رو نمیدونم ، ولی به طور کلی روش های هک/کرک به هیچ وجه نباید بازی رو غیرعادلانه کنن(چه بتونن باعث بن بشن چه نه) و اگه بکنن خلاف قوانین هست . در بخش بازی های آنلاین به دلایلی که تو پست قبلیم گفتم به شدت مخالفیم با اینجور موارد .
    یعنی مشکل ما با تعداد افرادی که استفاده میکنن( و میتونن بهش دسترسی داشته باشن نیست) و مشکل با اساس اینکار هست و نمیخوایم حداقل تو این انجمن(که بسیاری از بازی هایی که الآن محبوبن تو کل ایران اولین بار همینجا پا گرفتن) کمکی کرده باشیم به ناعادلانه شدن بازی های آنلاین .
    ولی مسلما با Mod مشکلی نیست توی بخش .

اون پست من اخطار نبود ، یه اطلاع رسانی بود تا کسی این تاپیک رو نبینه و بعد بیاد برای بازی های دیگه که هک دارن(مثل WoW) پستی بزنه .
    Last edited by Arrowtic; 30-04-2015 at 19:12.

9. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بله این دوستمون ه.ک نمی کنه فقط یا ماد معرفی می کنه مثه ایکس ماد چون ه.ک بازی غیرممکن هست... در واقع روز مرگ کلش آف کلنز همون روزیه که ه.ک بشه چون ه.ک بر روی خود سرور کلش آف کلنز اتفاق می افته و کسی هم که سرورش هک بشه دچار ضرر مالی میشه و اگه نتونه در زمان خیلی کوتاه اونو خنثی کنه جمع می کنه میره بعد اونایی که ساعت ها و روز ها و ماه ها و سال ها براش وقت گذاشتن و بسیاری هم برای جم هزینه کردن و حتی اونایی هم که جم نخریدن به هر حال پول اینترنت دادن همه اینا می مونن هاج و واج و فقط به کسی که بازی و سرور کلش رو ه.ک کرده فحش می دن. ه.کری که بخواد این کلش رو ه.ک کنه بزرگترین دشمن کلش آف کلنز بازاست این همون دلیلی هست که ما بهش می گیم ه.ک کلش غیر ممکنه. در واقع باید بگیم ناخواسته و غیر قابل قبول از سوی خود کلش بازاس...

11. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

بله این دوستمون ه.ک نمی کنه فقط یا ماد معرفی می کنه مثه ایکس ماد چون ه.ک بازی غیرممکن هست... در واقع روز مرگ کلش آف کلنز همون روزیه که ه.ک بشه چون ه.ک بر روی خود سرور کلش آف کلنز اتفاق می افته و کسی هم که سرورش هک بشه دچار ضرر مالی میشه و اگه نتونه در زمان خیلی کوتاه اونو خنثی کنه جمع می کنه میره بعد اونایی که ساعت ها و روز ها و ماه ها و سال ها براش وقت گذاشتن و بسیاری هم برای جم هزینه کردن و حتی اونایی هم که جم نخریدن به هر حال پول اینترنت دادن همه اینا می مونن هاج و واج و فقط به کسی که بازی و سرور کلش رو ه.ک کرده فحش می دن. ه.کری که بخواد این کلش رو ه.ک کنه بزرگترین دشمن کلش آف کلنز بازاست این همون دلیلی هست که ما بهش می گیم ه.ک کلش غیر ممکنه. در واقع باید بگیم ناخواسته و غیر قابل قبول از سوی خود کلش بازاس...
    پست بالامو ادیت کردم تا روشنگری کنم یه کم :
    هدف من از صحبتام اخطار نیستش ، اطلاع رسانیه .
    وقتی این تاپیک زده شد من چون CoC رو خیلی نمیشناسم(یه هفته نشستم پاش فقط) درباره ی Mod هاش تحقیق کردم و میدونم که خلاف خود قوانین CoC هم نیست :
    Q: Is my CoC ID will be exposed to punishment banned if using Application XModgames
    A: This is not a ---- application, but the application tweaks. So far, my ID is still safe and not exposed to punishment banned. And there has never been a report of the CoC gamers getting banned after using this app. This application is safe and does not violate the CoC rules
    .
    اینا رو واسه این میگم که اگه کسی تاپیک رو دید برای بازی های دیگه که هک دارن پستی نزنه . الان خیلی زیادن بازی های هک دار :

WoW : یه دورانی هکرا یهویی توش زیاد شدن و کلی سرور کلا جمع کردن سر تعداد هکرا و ماه ها طول کشید تا سرورای مشهور تر تونستن آنتی چیت درست حسابی نصب کنن .
    Arctic Combat : کلا سر هکرا بازیو جمع کردن . یه بازی خیلی قشنگی بود که من عمرمو گذاشتم سرش کلی لول آپ کردم و Clan زدم و ... .
    Counter : اگه سروری آنتی چیت نداشته باشه نابود میشه درجا ! اخیرا خیلی از سرورای آنتی چیت دار هم باز توشون هکر زیاد شده و تونستن دورش بزنن .
    CoD MW : دقیقا جریانش مثل کانتره و سر همینه که سرورای ایرانیش تو گارنا افتضاح محضن .
    Last edited by Arrowtic; 30-04-2015 at 19:25.

13. 4 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ایران - البرز - کرج

پيش فرض

سلام،

منظورم از آفلاین ، معنای لغوی کلمه نبود و همون Client مدنظرم بود .
    همونطور که عرض کردم ، تا وقتی که اون 2 ایراد به وجود نیان مشکلی از نظر قوانین نیست .
    من شخصا CoC بازی نمیکنم(بیشتر با PC آنلاین میزنم) برای همین مواردی ازش رو نمیدونم ، ولی به طور کلی روش های هک/کرک به هیچ وجه نباید بازی رو غیرعادلانه کنن(چه بتونن باعث بن بشن چه نه) و اگه بکنن خلاف قوانین هست . در بخش بازی های آنلاین به دلایلی که تو پست قبلیم گفتم به شدت مخالفیم با اینجور موارد .
    یعنی مشکل ما با تعداد افرادی که استفاده میکنن( و میتونن بهش دسترسی داشته باشن نیست) و مشکل با اساس اینکار هست و نمیخوایم حداقل تو این انجمن(که بسیاری از بازی هایی که الآن محبوبن تو کل ایران اولین بار همینجا پا گرفتن) کمکی کرده باشیم به ناعادلانه شدن بازی های آنلاین .
    ولی مسلما با Mod مشکلی نیست توی بخش .

اون پست من اخطار نبود ، یه اطلاع رسانی بود تا کسی این تاپیک رو نبینه و بعد بیاد برای بازی های دیگه که هک دارن(مثل WoW) پستی بزنه .
    حرفهاتون کاملا" درسته و بنده هم مشکلی ندارم؛
    ولی وقتی راه نفوذی پیدا میشه، هکر یا کرکر شروع به سو استفاده میکنه (من خودم به شخصه سعی میکنم روش رو با ابزاری عمومی کنم تا اکثر کاربرا بتونن استفاده کنن)
    اما بهترین و درست ترین راه و روش، مشورت و در میون گذاشتن موارد به خود SUPERCELL هست، که بنده به شخصه انتخابش نکردم!
    یکی از دلایل من اینه: من برای لول آپ کردن تاون هال بعدی، اکسیرم رو فول کرده بودم؛ در آخرین آپدیت به اشتباه دوباره میشد دیوارها رو با اکسیر لول آپ کرد؛ از طرفی هم خوب لوت میداد، در نتیجه من خیلی از دیوارهامو با اکسیر لول آپ کردم؛ بعد از 1 الی 2 ساعت، بازی به مدت 20 دقیقه غیر فعال و آپدیت شد و نتیجه این شد که لول آپ کردن دیوارها به حالت قبلی برگشت!!! (که به نظر من عادلانه نیست)

همونطور که اعلام کردم، هک سرور پر دردسر و سخت هستش و آسون ترین بهترین راه کرک کردن کلاینت هست.
    به نظر من و خیلیا، جلوی ضرر رو از هرجا بگیری منفعت هستش... سوپرسل به هیچ وجه بازی رو به کل حذف نمیکنه؛ به نظر من میاد کاربرانی که تغییرات غیر معقول داشتن یا هر چیز دیگه رو بن میکنه.
    در رابطه با فهمیدن یا نفهمیدن سوپرسل، باید به ابزارهای مانیتورینگ سرور ها و دیتابیس نگاه کرد، که قطعا" با قدرت و کیفیت بالا وجود داره.
    پس اگر مشکلی پیش بیاد، سوپر سل چیزی رو جمع یا حذف نمیکنه، فقط جلوگیری و مدیریت و کنترل میکنه، پس کسانی که جم خریدن، یا نخریدن، یا پول اینترنت دادن، ضرر نمی کنند.

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اساسا بحث در مورد کلاینت بازی هم بیخود هست این بازی زمانی بازی محسوب میشه که آنلاین باشی وقتی با ه.ک کردن کلاینت خودت رو ایزوله می کنی و نمی تونی توی جمع کلش بازا باشی به چه دردی می خوره اون بازی و اون مپ من چند تا از فایل های Apk ه.ک شده بازی رو دارم ولی خوب اینا به درد نمی خورن... این بازی نیست که بخواد ه.ک بشه این یه سرگرمی آنلاین هست و دستاورداش ه.ک شدنی نیست چون شما دستتون هیچی ندارید چیزی که در قالب اپلیکیشن نصب میشه یه کلاینت برای کنترل اون چیزی هست که روی سرورهای سوپرسل هست هک کلاینت مثه اینه که داریم خودمون رو گول می زنیم. به هر حال هدف از گفتن این مسائل فقط یه چیزه مطمئن باشید اکثر کسانی که توی ایران کلش بازی می کنن با مفاهیمی مثه ماد یا اپلیکیشن های ه.ک شده آشنا هستن و باهاش برخورد کردن و می دونن که افتادن دنبال این مادها وقت تلف کردنه کسی که کلش باز باشه پی خود کلش خواهد بود و البته تنها ماد به درد بخور : XMOD

16. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ایران - البرز - کرج

پيش فرض

اساسا بحث در مورد کلاینت بازی هم بیخود هست
    این بازی زمانی بازی محسوب میشه که آنلاین باشی وقتی با ه.ک کردن کلاینت خودت رو ایزوله می کنی و نمی تونی توی جمع کلش بازا باشی به چه دردی می خوره اون بازی و اون مپ
    من چند تا از فایل های Apk ه.ک شده بازی رو دارم ولی خوب اینا به درد نمی خورن... این بازی نیست که بخواد ه.ک بشه این یه سرگرمی آنلاین هست و دستاورداش ه.ک شدنی نیست چون شما دستتون هیچی ندارید چیزی که در قالب اپلیکیشن نصب میشه یه کلاینت برای کنترل اون چیزی هست که روی سرورهای سوپرسل هست
    هک کلاینت مثه اینه که داریم خودمون رو گول می زنیم.
    به هر حال هدف از گفتن این مسائل فقط یه چیزه مطمئن باشید اکثر کسانی که توی ایران کلش بازی می کنن با مفاهیمی مثه ماد یا اپلیکیشن های ه.ک شده آشنا هستن و باهاش برخورد کردن و می دونن که افتادن دنبال این مادها وقت تلف کردنه کسی که کلش باز باشه پی خود کلش خواهد بود و البته تنها ماد به درد بخور : XMOD
    سلام،
    همونطور که بنده از پست اول عرض کردم، این هک ها آفلاین نیست و به صورت آنلاین عمل میکنه؛ من باز اعلام میکنم که اسم این کار هک نیست و کرک هست
    همچنین این رو هم باید بگم که با کرک کردن کلاینت، کلاینت ایزوله نمیشه و آنلاین باقی میمونه؛ بنده خودم برنامه نویس هستم، روی وب ویندوز و پلتفرم های مختلف هم کار کردم، موضوع کرک کردن افزودن و یا حذف و یا تغییر در بخش های مختلفی از کلاینت هست، یعنی یا حذف برخی محدودیت ها و یا افزودن برخی قابلیت ها
    فایل های APK که شما در دسترس داریدهک نشده! تنها آدرس دامین یا IP یا PORT سرور عوض شده، که آن هم مستقیم به سرور اصلی سوپرسل وصل نمیشه
    من متوجه منظورتون نمیشم که بازی نیست و سرگرمی آنلاین هست! اما نمیدونم شما از چه دیدی به سرور و کلاینت این بازی نگاه میکنین؛ از دید بنده که یک برنامه نویس و توسعه دهنده هستم، هیچ کاری نشدی نیست!
    همون چیزی که در قالب اپلیکیشن نصب میشه، یک کلاینت از یک سرور هست، که این کلاینت کار کنترل و مدیریت بخشی از سرور رو انجام میده.
    یک سری محدودیت ها روی سرور تعریف شده (که البته هیچوقت عاری از نقاط ضعف و باگ نیست!) و یک سری دیگه از محدودیت ها بر روی کلاینت تعریف شده (که این هم عای از باگ نیست)؛ موضوع اینجاست که شما در اپلیکیشن در چهارچوب محدودیت ها دارین فعالیت میکنین و به قول خودتون دستتون باز نیست، اما وقتی پا فراتر از این موضوع میذاریم، خیلی چیزا روشن میشه و به قول معروف میشه تک تک قسمتها رو دیباگ کرد
    هک، مجموعه ای از روش های نفوذ و تخریب هست، یک هکر میلیون ها روش رو بلده، ولی شاید فقط 1 روش رو ی یک تارگت جواب بده؛ پس وقت و حوصله میخواد؛ که البته اکثر هکر ها برنامه نویس هم هستند (تو این زمینه اسکریپت و اکسپلویت نویسی کاربرد داره) که میتونند ابزارهای بررسی و نفوذ خودشون رو برنامه نویسی کنن و گسترش بدن
    حالا درباره دستکاری در فایل نصبی و اصلی بازی بهتون بگم : طبق تحقیقات و بررسی هایی که بنده انجام دادم، فایل های نصبی APK به عبارتی Sign میشن، نتیجه این Sign در فایل APK ذخیره میشه. حالا موضوع اصلی اینجاست که این بازی کاربرای خودش رو از روی Google Account شناسایی میکنه و از طریق اون میشه بازی رو Save و یا Load کرد؛ و عملکرد Verify کردن Google Account بدین صورت هست که بر اساس یک FingerPrint ساخته شده از APK اصلی بازی یا برنامه نصب شده و بر اساس Sign آن، برنامه را شناسایی میکنه و تشخیص میده. در نتیجه اگه تغییری در فایل اصلی بازی انجام بشه، امکان Save و یا Load از طریق Google Account امکان پذیر نیست.

حالا درباره XMODGAME هم اطلاعاتی داشته باشید، بد نیست :
    این نرم افزار اندرویدی (که بر روی iOS هم هست) با استفاده از یک کتابخانه (LIBRARY) اینجکشن INJECTION عمل می کند.
    MOD هر بازی به صورت یک فایل APK و بعضی وقت ها به همراه یک یا چند کتابخانه تولید میشود.
    کتابخانه ی اینجکشن XMODGAME و XASSISTANT به Activity بازی ها دسترسی دارند. Activity ها همین محیط های نمایش بخش های مختلف از بازی یا برنامه هاست.
    در قسمت Search، اکتیویتی نتیجه جستجو پس از ساخته شدن (و حتی قبل از نمایش) توسط برنامه قابل خوندن و کنترل و مدیریت هست.
    در قسمت Sandbox Attack هم فقط تغییری در اجرای فانکشن View انجام میشه، به صورتی که بعد از کلیک روی View به جای نمایش اکتیویتی View، اکتیویتی Attack نمایش داده میشود (که TARGET هم مشخص هست)
    حالا مشکل اصلی این دو برنامه (XMODGAME و XASSISTANT) محدودیت در کتابخانه های اونهاست، به صورتی که فقط با پروسسور های ARM کار میکنند (و با پروسسور های INTEL کار نمی کنند)؛ که من خودم به هر دو گزارش دادم، اما تغییری در نسخه های جدید اعمال نشد.

شاید بیشتر از 90درصد کسایی که در ایران کلش بازی میکنن، ندونن که این بازی چند سرور اصلی و تست داره؛ و همینطور ندونن که سرور نسخه بعدی در هنگام DEVELOPE هم آنلاین هست! ولی این چیزها وجود داره و خود بنده بیشتر تست ها رو روی سرور تست نسخه فعلی انجام میدم (سرور هایی که گفتم به صورت کامل و اختصاصی برای SUPERCELL هست و جزو سرور های اصلی بازی هست و هیچ مشکل و محدودیتی نداره)

در کل، بنده دوست داشتم مباحث و فعالیت ها تخصصی تر باشه، نه پند و اندرز و نصیحت!
    امیدوارم در کنار ناظرینی همچون شما و Arrowtic، افراد دیگری هم توی این بحث و فعالیت شرکت کنن...
    Last edited by sepadl71; 05-05-2015 at 12:23.

18. 2 کاربر از sepadl71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •