تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 54 اولاول ... 4445051525354
نمايش نتايج 531 به 540 از 540

نام تاپيک: میزگـــــرد فلـــســفـــــی

آخر فروم باز Alireza_SA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

با تمامی غرور خویش
    نعره می زند بدون باور است!
    فکر می کند
    در برابر شکوه کبریایی تو
    ایستاده است
    فکر می کند
    از تمام کائنات برتر است!

بی که ذهن کوچکش گمان بَرد
    آنچه نفی می کند تو نیستی،
    سایه ای
    توهمی
    تصوری
    بتی است از تو
    مثل نقش مضحکی که در میان دفتر است!

[خنده دار اینکه این خدای کودکانه را
    محمد و مسیح هم نمی شناختند!]

گر خدای عارفان و عاشقان
    این خدای وهمگونه نیست،
    یک خدای دیگر است،
    من چرا خیال می کنم که مومنم
    او چرا خیال می کند که کافر است؟!

شاعر: دکتر محمدرضا ترکی

2. 3 کاربر از Alireza_SA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aaeiria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    اولا که چرا نگارشت به شیوه عربی بود.
    ثانیا الی آخر اینکه بحثت سر چیه؟
    مگه خودت نمیگی پیامبر گفته دانشمندان وارثان پیامبرانند؟
    مگه تا حالا قرآن دستت نگرفتی؟
    مگه اعجاز قرآن بهت ثابت نشده؟
    مگه بهت ثابت نشده که تمام ادیان حتی اسلام تحریف شدند.
    چیو می خوای ثابت کنی؟
    می خوای بگی زرتشت و مانوی و.... خوبن و بقیه بد؟
    مگه از قرن 21 صحبت نکردی؟
    مگر نه اینکه الان دانشمندان پیامبران ما هستند؟
    مگر نه اینکه پیامبر گفت اگر علم در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت؟
    این بحث های مسخره به چه درد ما می خوره؟
    مگر نه اینکه به علم و به علم و به علم سفارش شدیم؟
    علم ما اینه که در مورد چیزهائی بحث کنیم که به هیچ دردی نمی خوره؟
    خودت داری میگی ژاپن و انگلیس ومصر وهند وچین و... فلان و بهمان. منم میگم جوونا و مردم ژاپن و انگلیس ومصر وهند وچین و... فلان و بهمان.
    مگر نه اینکه مردم ژاپن بعد از جنگ برای دولتشون هر روز یک ساعت مجانی کار می کردند؟ مردم ایران چی؟ ادارات ما چی؟ مگر نه اینکه مردم چین با زحمت شبانه روزی اسلام وقناعت اسلام به اینجا رسیدن؟ مشکل ریشه ایه، ولی تقصیر کیه؟ وقتی آخوند ما درست اسلام رو نمی فهمه ونمی فهمونه به اسلام و محمد(ص) چه ربطی داره؟ وقتی مردم ایران که اینقدر میگی امپراطوری امپراطوری شعور کار وزحمت ندارند به اسلام چه ربطی داره؟ وقتی غربی ها اصول اسلام رو رعایت می کنند و ما نه به اسلام چه؟

4. 2 کاربر از aaeiria بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اقیانوس

پيش فرض

طبق آيه ي 6و7 آل عمران ايشون هدفش تخريب اسلام ونفاق است چون برداشت مشابه از قرآن كرده است و طبق همين دوآيه قصد فتنه دارد
    ولي به قول آقاي لاريجاني :غافل از اينكه فتنه در پارس برنميخيزد.

6. 3 کاربر از Hasan.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اقیانوس

پيش فرض

آقا سعید از کمکهایی که کردین ممنونم
    کلید تشکر چرا برای من فعال نیست؟

arzeva به نظر من خود شما دارید اشتباه می کنید
    آقا سعید که برداشت تریحیفی نکرده و همون آیه قران رو گذاشته دیگه
    به نظر من شما پست(درست گفتم دیگه اسشو؟)
    رو کامل نخوندین
    به قول آقا سعید دیگه الان ما نمیگیم که همه چیز به دور زمین میچرخه و نمیگیم که آدم و حوا اولین انسان ها بودند و نمیگیم...
    من پست رو هم كامل خوندم وهدفش رو هم ميدونم
    از منتقدين شديد اسلام هم هستم ولي ايشون دارن دست به تخريب ميبرند نه نقد .
    من پست روخوندم ولي شما اصلا رفتي لاي قرآن را باز كني وبري سراغ اون دو آيه كه به طور حتم اشاره به همين افراد دارد.
    فرهنگ را كه از غرب وارد ميكنيم .
    لباس را از غرب وارد ميكنيم .
    اسمهايمان عربي شده است.
    حرف هايمان فحش ها ي افغاني شده است.
    لغبمان ترك شده است .
    به كمك آقا سعيد تاريخ رو هم داريم از غرب وارد ميكنيم و ديگه ايران رو كه افتخارش به تاريخش است داريم از بين ميبريم
    در دنيا 2مليارد مسلمان وجود دارد واين آقا ميفرمايد كه يك درصد تاريخ دانان از اسلام دفاع كردند يعني در 2مليارد آدم و يك سوم كل جهان يك درصد تاريخ دارن وجود دارد ودر چهار مليارد ديگر نودونه درصد واقعا خيلي خنده دار است
    من تا وقتي كه اين گونه باشد بحث را ادامه نخواهم داد چون در بين اين همه همشان پست آقا سعيد رو كاملا مطالعه كردن وحتي به دو آيه ي قرآن كه من از طرف خدا قرار دادم كسي توجهي نكرد !!!!!!!!!!!!
    اينجا بحث يكطرفه است و هيچ كس به منتقد آقا سعيد كاري ندارد.
    اين دوستان اگر قرار بود كه اين پست را تاييد كنند حداقلش اين بود كه سه روز بايد به كتاب هاي تاريخ نگاه ميكردند واصلا ميديدند كه اين چيزي كه اين آقا نوشته از كجا آمده .
    همه اين ها مخالف تقليد كوركورانه بودند(در بحث هاي قبلي)ولي اينجا همين كار را كردند
    واقعا متاسفم .
    خداحافظ

8. 4 کاربر از Hasan.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aaeiria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

از پيامبر گرامى اسلام (ص ) نقل شده كه فرمود:
    ((سوگند به آن كس كه جانم در دست اوست ، بر امت من قومى فرمانروايى كنند كه اگر دم برآورند آنها را كشته و اگر سكوت نمايند همه چيز آنها را مباح مى شمرند، اموال آنان را از آن خود گردانده و با زير پا گذاشتن نواميس آنها، خون آنان را ريخته ، و دلهاشان را مالامال از كينه و وحشت مى گردانند، آنان را پيوسته هراسان و پريشان و بيمناك مى بينى در اين هنگام گروهى از مشرق و جمعى از مغرب آمده و بر امت من فرمانروائى كنند، پس واى به حال ضعيفان امت من از دست آن ستم پيشگان ، و واى بر ستمگران از عذاب الهى ، چرا كه آنها نه به كوچك رحم نموده ، و نه حرمت بزرگ و پير را نگاه مى دارند، و از هيچ كارى روى گردان نيستند. اندامشان اندام آدميان ، اما دلهايشان دلهاى شياطين است .))

اگه نباشه جاش خالی می مونه sia abedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اين دوستان اگر قرار بود كه اين پست را تاييد كنند حداقلش اين بود كه سه روز بايد به كتاب هاي تاريخ نگاه ميكردند واصلا ميديدند كه اين چيزي كه اين آقا نوشته از كجا آمده .
    همه اين ها مخالف تقليد كوركورانه بودند(در بحث هاي قبلي)ولي اينجا همين كار را كردند
    واقعا متاسفم .
    خداحافظ
    bebakhshid fingelish minevisam
    dooste aziz man key harhaye agha saeed ra taeiid kardam mage post haye enteghadi man ra nemibinid!
    aslan tashakoram ra hazf kardam ke dige enghadr be ma badbin nashid

اگه نباشه جاش خالی می مونه shs8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    yaZd

پيش فرض

من این مطالب رو از صفحه 52 به بعد خوندم و فکر میکنم این جا لازم باشه که من از دکتر علی شریعتی نقل قول کنم:
    مارکسیسم می گوید: رفیق، نانت را خودت بخور،
    حرفت را من می زنم.
    فاشیسم می گوید: رفیق نانت را من می خورم،
    حرفت را هم من می زنم
    و تو فقط برای من کف بزن.
    اسلام حقیقی می گوید: نانت را خودت بخور،
    حرفت را هم خودت بزن
    و من فقط برای اینم که تو به این حق برسی.
    اسلام دروغین می گوید: تو نانت را بیاور به ما بده
    و ما قسمتی از آن را جلوی تو می اندازیم،
    اماّ آن حرفی را که ما می گوییم بزن.

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

و این:
    من آرزو می کنم که روزی سطح شعور و شناخت مذهبی ، در این تنها کشور شیعه جهان ، به جایی برسد که سخنگوی رسمی مذهب ما‌ «فاطمه» را آنچنان که سلیمان کتانی - طبیب مسیحی - شناسانده است، و «علی» را آنچنان که دکتر جورج جرداق - طبیب مسیحی - توصیف میکند و «اهل بیت» را آنچنان که ماسینیون کاتولیک تحقیق کرده است و «ابوذر غفاری» را آنچنان که جودة السحار نوشته است و حتی «قرآن» را آنچنان که بلاشر - کشیش رسمی کلیسا - ترجمه نموده است و «پیغمبر» را آنچنان که ردنسن - محقق یهودی - میبیند، بفهمد و ملت شیعه و محبان اهل بیت و متولیان رسمی ولایت و مدعیان مذهب حقه جعفری روزی بتوانند به ترجمه آثار این کفار رسمی!! توفیق یابند.
    خدایا این مردم شیعه اند ، شیعه علی ، تنها پیروان اهل بیت ، تنها ملتی که حق را تشخیص داده اند و چهره پرشکوه علی را و عظمت های خاندان علی را یافته اند؟؟
    و دکتر بنت الشاطی ، استاد دانشگاه و نویسنده توانایی ، که قلمش و عمرش همه در خدمت زنان اهل بیت ، که میگفت:(من در این خانه زندگی میکنم )، سنی است؟
    و بلاشر که روحانی رسمی مسیحیت بود و چهل سال در تحقیق و ترجمه قرآن رنج برد و بر روی آیات کور شد کافر است؟
    و ماسینیون که دریایی از دانش بود و ۲۷ سال تمام در زندگی سلمان، نخستین بنیانگذار تاریخ شیعه در ایران، غرق شد و هرگاه از فاطمه ، از عرفان اسلامی و از سلمان سخن میگفت ، سراپا مشتعل میشد کافر است؟
    خدایا:
    به من بگو ، تو خود چگونه میبینی؟ چگونه قضاوت میکنی؟
    آیا عشق ورزیدن به اسمها تشیع است؟ یا شناخت مسمی ها ؟؟

12. این کاربر از shs8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت angie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    us

پيش فرض

با آقا سعید صحبت کردم(یاهو چت)
    مطالبی که شما همه گفته بودین در من سوالاتی ایجاد کرد که جوابش را گرفتم
    و گفتن که بگم
    اینجا حوزه نیست!
    دوستان دقت کنید اینجا حوزه نیست و همه هم به اسلام اعتقاد ندارن
    از جمله من پس اینکه از قران برام مطلب بزارید به درد نمیخوره
    لطف کنید علمی بحث کنید تا منم وارد بحث بشم
    این حرفایی که شما زدین به قدری پیش پا افتاده هست که راحت نقد که چه عرض کنم...
    علمی بحث کنید!
    من حقیقت رو گفتم و حقیقت توهین نیست!
    اگر حقیقت رو نمیگفتم میشد دروغ و در اسلامتون گفته شده که دروغ نگین
    شما از من چه انتظاری دارین؟!!!
    پست آیندم به مسئله اینکه اسلام از کجا اومده میپردازه و این نوید رو به دوستان میدم...
    من این مطالب رو از صفحه 52 به بعد خوندم و فکر میکنم این جا لازم باشه که من از دکتر علی شریعتی نقل قول کنم:
    مارکسیسم می گوید: رفیق، نانت را خودت بخور،

حرفت را من می زنم.

فاشیسم می گوید: رفیق نانت را من می خورم،

حرفت را هم من می زنم

و تو فقط برای من کف بزن.

اسلام حقیقی می گوید: نانت را خودت بخور،

حرفت را هم خودت بزن

و من فقط برای اینم که تو به این حق برسی.

اسلام دروغین می گوید: تو نانت را بیاور به ما بده

و ما قسمتی از آن را جلوی تو می اندازیم،

اماّ آن حرفی را که ما می گوییم بزن.
    برای این پست گفتن که اینو بزارم
    من قبلنم توضیح دادم که یک حقیقت هست و یک واقعیت
    حیقت چیزی هست که باید باشه و واقعیت چیزی هست که هست
    اینا که شما گفتین واقعیت مارکسیسم و فاشیسم و احتمالا اگر میگفتین لیبرالیسم هست
    حقیقت همه ی اینا خوبه و این واقعیتشون هست که بده
    موضوع این نیست که اسلام حقیقی و یا اسلام دروغین
    موضوع اینکه عرب بی فرهنگ چیزی رو به نام اسلام به ما تحویل داده که خودمون چند برابر بهترش رو داشتیم
    فکر کنید یک تلویزیون ledداشتیم با زور اونو گرفتن و بهمون تلویزیون crt دادن!!!!
    پست من رو مطمئنم هیچ کس کامل مطالعه نکرده
    مقایسه هایی که شده و واقعیت هایی که مطرح شده
    از پيامبر گرامى اسلام (ص ) نقل شده كه فرمود:
    ((سوگند به آن كس كه جانم در دست اوست ، بر امت من قومى فرمانروايى كنند كه اگر دم برآورند آنها را كشته و اگر سكوت نمايند همه چيز آنها را مباح مى شمرند، اموال آنان را از آن خود گردانده و با زير پا گذاشتن نواميس آنها، خون آنان را ريخته ، و دلهاشان را مالامال از كينه و وحشت مى گردانند، آنان را پيوسته هراسان و پريشان و بيمناك مى بينى در اين هنگام گروهى از مشرق و جمعى از مغرب آمده و بر امت من فرمانروائى كنند، پس واى به حال ضعيفان امت من از دست آن ستم پيشگان ، و واى بر ستمگران از عذاب الهى ، چرا كه آنها نه به كوچك رحم نموده ، و نه حرمت بزرگ و پير را نگاه مى دارند، و از هيچ كارى روى گردان نيستند. اندامشان اندام آدميان ، اما دلهايشان دلهاى شياطين است .))
    برای اینجا هم گفتن که اینو بزارم
    منم شدم آینه
    این قسمتی از متن استوانه حقوق بشر کوروش هست که خیلی پیش از پیامبرتون گفته شد
    با توجه به اینکه اسمش در قران هم اومده معلومه که یکی از الگوهای محمد بوده!
    اينك كه به ياري مزدا ، تاج سلطنت ايران و بابل و كشورهاي جهات اربعه را به سر گذاشته ام ، اعلام مي كنم
    كه تا روزي كه من زنده هستم و مزدا توفيق سلطنت را به من مي دهددين و آيين و رسوم
    ملتهايي كه من پادشاه آنها هستم ، محترم خواهم شمرد و نخواهم گذاشت كه حكام و زير
    دستان من ، دين و آئين و رسوم ملتهايي كه من پادشاه آنها هستم يا ملتهاي ديگر را مورد تحقير
    قرار بدهند يا به آنها توهين نمايند .
    من از امروز كه تاج سلطنت را به سر نهاده ام ، تا روزي كه زنده هستم و مزدا توفيق سلطنت را به
    من مي دهد ،هر گز سلطنت خود را بر هيچ ملت تحميل نخواهم كرد و هر ملت آزاد است ، كه
    مرا به سلطنت خود قبول كند يا ننمايد و هر گاه نخواهد مرا پادشاه خود بداند ، من براي سلطنت
    آن ملت مبادرت به جنگ نخواهم كرد .
    من تا روزي كه پادشاه ايران و بابل و كشورهاي جهات اربعه هستم ، نخواهم گذاشت ،كسي به
    ديگري ظلم كند و اگر شخصي مظلوم واقع شد ، من حق وي را از ظالم خواهم گرفت و به او
    خواهم داد و ستمگر را مجازات خواهم كرد .
    من تا روزي كه پادشاه هستم ، نخواهم گذاشت مال غير منقول يا منقول ديگري را به زور يا به
    نحو ديگر بدون پرداخت بهاي آن و جلب رضايت صاحب مال ، تصرف نمايد
    من تا روزي كه زنده هستم ، نخواهم گذاشت كه شخصي ، ديگري را به بيگاري بگيردو بدون
    پرداخت مزد ، وي را بكار وادارد
    من امروز اعلام مي كنم ، كه هر كس آزاد است ، كه هر ديني را كه ميل دارد ، بپرستد و در هر
    نقطه كه ميل دارد سكونت كند ،مشروط بر اينكه در آنجا حق كسي را غضب ننمايد ،و هر شغلي
    را كه ميل دارد ، پيش بگيرد و مال خود را به هر نحو كه مايل است ، به مصرف برساند ، مشروط به
    اينكه لطمه به حقوق ديگران نزند
    من اعلام مي كنم ، كه هر كس مسئول اعمال خود مي باشد و هيچ كس را نبايد به مناسبت
    تقصيري كه يكي از خويشاوندانش كرده ، مجازات كرد .
    مجازات برادر گناهكار و برعكس به كلي ممنوع است و اگر يك فرد از خانواده يا طايفه اي مرتكب
    تقصير ميشود ، فقط مقصر بايد مجازات گردد ، نه ديگران
    من تا روزي كه به ياري مزدا ، سلطنت مي كنم ، نخواهم گذاشت كه مردان و زنان را بعنوان غلام
    و كنيز بفروشندو حكام و زير دستان من ، مكلف هستند ، كه در حوزه حكومت و ماموريت خود ،
    مانع از فروش و خريد مردان و زنان بعنوان غلام و كنيز بشوندو رسم بردگي بايد به كلي از جهان
    برافتد .
    و از مزدا خواهانم ، كه مرا در راه اجراي تعهداتي كه نسبت به ملتهاي ايران و بابل و ملتهاي ممالك
    اربعه عهده گرفته ام ، موفق گرداند .
    من پست رو هم كامل خوندم وهدفش رو هم ميدونم
    از منتقدين شديد اسلام هم هستم ولي ايشون دارن دست به تخريب ميبرند نه نقد .
    من پست روخوندم ولي شما اصلا رفتي لاي قرآن را باز كني وبري سراغ اون دو آيه كه به طور حتم اشاره به همين افراد دارد.
    فرهنگ را كه از غرب وارد ميكنيم .
    لباس را از غرب وارد ميكنيم .
    اسمهايمان عربي شده است.
    حرف هايمان فحش ها ي افغاني شده است.
    لغبمان ترك شده است .
    به كمك آقا سعيد تاريخ رو هم داريم از غرب وارد ميكنيم و ديگه ايران رو كه افتخارش به تاريخش است داريم از بين ميبريم
    در دنيا 2مليارد مسلمان وجود دارد واين آقا ميفرمايد كه يك درصد تاريخ دانان از اسلام دفاع كردند يعني در 2مليارد آدم و يك سوم كل جهان يك درصد تاريخ دارن وجود دارد ودر چهار مليارد ديگر نودونه درصد واقعا خيلي خنده دار است
    من تا وقتي كه اين گونه باشد بحث را ادامه نخواهم داد چون در بين اين همه همشان پست آقا سعيد رو كاملا مطالعه كردن وحتي به دو آيه ي قرآن كه من از طرف خدا قرار دادم كسي توجهي نكرد !!!!!!!!!!!!
    اينجا بحث يكطرفه است و هيچ كس به منتقد آقا سعيد كاري ندارد.

واقعا متاسفم .
    خداحافظ
    arzeva واقعآ اونجا تحریف نبود و به نظر من آقا سعید حقیقت را گفت
    حداقل من را که توجیح کرده
    خب بله دیگه
    فرهنگمون را که عرب ها از بین بردن
    خب دیگه لباس که در کشورمون تولید میشود(کشور اسلام)بی کیفیته
    تاریخ را آقا سعید درست میگه
    به من گفتش که پاکسازی تاریخ ایران از دروغ ها وظیفه ملیست
    گفتن که اینو بزارم
    دیگه خسته شدم
    آقا سعید بیا خودت بزار
    شما که پستم رو کامل نخوندنی اظهار نظر نکنی بهتره
    من در این پستم اسم هیچ تاریخ دان غربی رو نیاوردم
    همش مسلمان بودن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    arzeva شما از کجا میدونی هیچکس دو پست را مطالعه نکرده
    شاید مثل من مطالعه کردن و پست سعید را درستتر یافتم
    به نظر من کسی تقلید نکرده
    اینجا هم هر پستی که من میبینم نقد پست 1400 سال دروغ است دیگه
    arzeva ناراحت نشید ولی به نظرم شما خودتون را عقل کل میدونید و به خاطر همین فکر میکنید پست شما را همه باید تایید کنن
    ولی پست آقا سعید هم کاملتر و هم منطقی تر از شماست
    طبق آيه ي 6و7 آل عمران ايشون هدفش تخريب اسلام ونفاق است چون برداشت مشابه از قرآن كرده است و طبق همين دوآيه قصد فتنه دارد
    ولي به قول آقاي لاريجاني :غافل از اينكه فتنه در پارس برنميخيزد.
    اینو گفتن بزارم
    ای خدا
    علمی بحث کنید!
    من فتنه و...قصدش رو ندارم و به نظرم میخوای پستم رو تحریف کنی
    همینه دیگه
    هرکس حقیقت رو میگه یا کافره یا شیطان پرسته و یا منافقه و یا...
    شما مسلمونا همه چیز رو نقد میکنید و به همه کس تهمت میزنین و...
    ولی خودتون نمیتونید یک انتقاد که حقیقت هم هست قبول یا حتی ببینید!!!!
    تقصیری هم نداریدا از بچکی فقط تعصب یاد گرفتین!
    آقا لاریجانی هم از امل هستن یعنی شمال کشور پس اصلیتشون به پارت میرسه
    بهتره از زبان فارس صحبت نکنن و بهتره پول بیت المالی که از الان برای انتخابات تبلیغ میکنن رو برگردونن
    سلام
    اولا که چرا نگارشت به شیوه عربی بود.
    ثانیا الی آخر اینکه بحثت سر چیه؟
    مگه خودت نمیگی پیامبر گفته دانشمندان وارثان پیامبرانند؟
    مگه تا حالا قرآن دستت نگرفتی؟
    مگه اعجاز قرآن بهت ثابت نشده؟
    مگه بهت ثابت نشده که تمام ادیان حتی اسلام تحریف شدند.
    چیو می خوای ثابت کنی؟
    می خوای بگی زرتشت و مانوی و.... خوبن و بقیه بد؟
    مگه از قرن 21 صحبت نکردی؟
    مگر نه اینکه الان دانشمندان پیامبران ما هستند؟
    مگر نه اینکه پیامبر گفت اگر علم در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت؟
    این بحث های مسخره به چه درد ما می خوره؟
    مگر نه اینکه به علم و به علم و به علم سفارش شدیم؟
    علم ما اینه که در مورد چیزهائی بحث کنیم که به هیچ دردی نمی خوره؟
    خودت داری میگی ژاپن و انگلیس ومصر وهند وچین و... فلان و بهمان. منم میگم جوونا و مردم ژاپن و انگلیس ومصر وهند وچین و... فلان و بهمان.
    مگر نه اینکه مردم ژاپن بعد از جنگ برای دولتشون هر روز یک ساعت مجانی کار می کردند؟ مردم ایران چی؟ ادارات ما چی؟ مگر نه اینکه مردم چین با زحمت شبانه روزی اسلام وقناعت اسلام به اینجا رسیدن؟ مشکل ریشه ایه، ولی تقصیر کیه؟ وقتی آخوند ما درست اسلام رو نمی فهمه ونمی فهمونه به اسلام و محمد(ص) چه ربطی داره؟ وقتی مردم ایران که اینقدر میگی امپراطوری امپراطوری شعور کار وزحمت ندارند به اسلام چه ربطی داره؟ وقتی غربی ها اصول اسلام رو رعایت می کنند و ما نه به اسلام چه؟
    گفتن اینو بزارم
    مامان
    نگراشم به شیوه عربی بود برای اینکه شما بتونین بخونین!
    اگه دوست دارین از این به بعد اوستا بزارم
    a@s من نیستم
    دقت کنید که اون پست نقل قول بود
    قران دستم گرفتم ولی به عنوان یک کتاب معمولی
    اعجازی هم ندیدم
    من میخوام بگم که اسلام یا دینای دیگه همه از فرهنگ و دین و علم ما برداشته شدن و به خودمون به عنوان برتر تحمیل شدن!
    بیشتر حرفاتون در مورد علم درسته و قبول دارم
    در نهایت اینکه من دوست ندارم برم کهریزک پس ترجیح میدم در مورد دین حرف بزنم ولی در مورد آخوند نه!!!
    دین من انسانیت من هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه sia abedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اولا من خودم به شخصه پست را کامل خوندم!
    دوما مگر ما با کوروش هفتاد پشت قریبیم که آدرس این مرحوم را میدید دیگه فکر میکنم امضا و آواتار من گواه این امر باشه!
    سوما مگر کسی دین زرتشت را زیر سوال برد یا گفت کوروش زبونم لال آدم دزد یا آدمکشی بوده!
    ما میگیم پیامبر و یارانش(فقط اونا ولا غیر نه کل عرب ها) دینی که آوردند مثل LCD بوده که با CRT صفحه تخت عوضش کردیم!اون موقع که همه رادیو هم نداشتند!(مدل خودتون گفتم)
    شما گفتید که فقط تاریخ دانان عرب و ایرانی را گفتید ولی یک جای نوشتتون نوشته بودید که ۹۹٪ تاریخدانان کل جهان حرف من را میزنند الا ۱٪ ایرانی ها!
    بعدشم مگر همه ی تاریخ دانان درست میگن شاید یک فرضیه ی اشتباه کلا تاریخ را عوض کنه چه بسا که قبلا میگفتنند اولین تمدن جهان در بین النحرین بوده اما در جنوب غرب ایران(اگر اشتباه نکنم) آثاری پیدا شده که به قبل از تمدن های بین النحرین برمیگرده! و اگر اثبات بشه ایران کهن ترین تمدن جهان را داره! پس اصلا اصل تاریخ عوض شد !
    دو تا تذکر هم داشتم یکی اینکه لطفا بحث سیاسی نکنید!که تاپیک منحرف نشه!(البته اینطور که صحبت میکنید از نظر سیاسی نقطه نظر داریم)
    دوم اینکه چرا شما خودتون نمیاید اینجا بحث کنید چرا مثل کلاه قرمزی قحر کردید و به پسر خاله میگید برامون پیغام بیاره
    زرتشتی بودن که مشکلی نداره شما بالاخره به این نتیجه رسیدید که زرتشت دین بهتری داره خوب اینکه مشکلی نداره و حتی زرتشتی ها هم خدا پرست هستند و فقط آتیش را مظهر پاکی و حیاط میدونن فقط یک سوال داشتم آیا شما واقعا زرتشتی هستید ؟آیا برای عبات اهورا مزدا به آتشکده میرید؟ آیا اصول این دین را به طور تمام و کمال اجرا می‌کنید؟ اگر این کارها را می‌ کنید که مشکلی نداریم با هم .ولی شما توی مقدمه ی توضیحاتتون نوشته بودید که من کافرم!مگر زرتشتی کافره!
    به قول شیخ بهایی عالم بزرگ:

در ميکده و دير که جانانه تويي تو مقصود من از کعبه و بتخانه تويي تو
    مقصود تويي، کعبه و بتخانه بهانه
    Last edited by sia abedi; 24-06-2010 at 06:52.

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

تاپیک میتونه به کار خودش ادامه بده ، بحث سیاسی و مذهبی هم ممنوع

16. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •