تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 472 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

دوست عزیز ببخشید ولی همچین زیاد هم نیست 170 تا ! ما هم XU7 داریم و گازسوزش کردیم باهاش راحت 170 تا هم رفتیم ! ولی یکی از دوستان با EF7 در حالت گاز 200 تا هم رفته !
    والا من جرات نکردم تو جاده های اینور بیشتر برم ... پر گاو و سگ و ایناست میپرن تو جاده ولی میدونم میره

پوریا جان فکر کنم منظورشون پوسته پوسته شدن رنگ ماشینه ! منم عموم پارسال یه سورن سفید خرید که سپر جلوش کاملا پوسته پوسته شد ! فکر کنم مشکلش نزدن آستر روی سپر
    نه ابدا پوسته پوسته نشده رنگ خوبیه ... شن هم کوبیده تو جاده جلوش ابدا ضربه نخورده !

مشکل اینه که زیر باک بزنین کمی زرد رنگ شده ! زرد خیلی خیلی روشن البته باید کمی دقت کنی! احتمالا با پولیش بره ! همین

رنگ هم شانسیه !

2. این کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

206 رو که گند زدن بهش ... بگیری میفهمی چیه من خودم اول SD V8 میخواستم بگیرم بحث اش هم بود ، ولی دوستم داشت گفت چه مشکلاتی داره و قطعات یدکی اش جدا بی کیفیته ، پشیمون شدم ! بعد بدرد مسافرت و خانواده هم نمیخورد عقبش نشستم نزدیک بود بالا بیارم ! خفه خفه !
    دوست عزیز گفتن کیفیت اومده پایین اما نه اینطور که شما میگی.از اتفاق یه صفرشو گرفتیم همین روزا درسته که کیفیت اون 83 مارو نداره تو قسمت های پلاستیکی اما 100 مرتبه از پارس و سمند 405 بهتره شک نکن.
    مورد دیگه قطعات یدکی مشکل خاصی نداره.چیزای بی کیفیت تو بازار زیاده اما اصل هم هست و با کیفیت خوب.
    از تو اگزوز دود نمیده بیرون سوخت پاک داره
    دوست عزیز اون طور هم که فکر میکنی گاز سوخت پاکی نیست.اتفاقا موضوع بحث شبکه خبر خود کشورمون بود چند سال پیش که گفته شد گاز هم آلوده میکنه هوارو.اگه میبینی رو به گازسوز کردن میرن بخاطر کمبود بنزین هست و منابع گاز زیاد ایران.
    مسافرت و خانواده هم نمیخورد عقبش نشستم نزدیک بود بالا بیارم ! خفه خفه !
    قبولت دارم مالی نیستش.
    ولی این ستون جولو سمندم حال منو از هرچیزی بیشتر بهم میزنه.کلا اگه این موتور روی 405 سوار میشد خیلی عالی بود.هم فضاش عالی بود هم ستون تو صورتت نبود
    Last edited by total_overdose; 17-09-2010 at 00:21.

4. 2 کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Dark.Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

امروز یکی میگفت این موتور ساخت مهندسای ایرانیه و بدرد نمیخوره یعنی همون xu7 بهتره
    میگفت این قدرتش که ایران خودرو میگه الکیه
    پایه گاز سوز الکیه
    گفتم خودم یه فیلمی دیدم که 0 تا 100 شو تو 10 ثانیه زد (یکی از بچه های TT) ولی نمیخاست قبول کنه
    اصلاً دقت نمیکرد که اگه پایه گاز سوز نباشه و یه فرقی با xu7 نداشت باشه چطور میتونه نزدیک 400 کیلومتر با گاز بره
    یا مثلاً حداکثر سرعتش و شتابش با گاز خیلی بهتر از xu7 ه
    خلاصه این صحبتایی که مخالفان این موتور 99% آلمانی میکنن رو نادیده بگیرید که فعلاً بهترین موتوره بین xu7 و tu5 ه

دوست عزیز گفتن کیفیت اومده پایین اما نه اینطور که شما میگی.از اتفاق یه صفرشو گرفتیم همین روزا درسته که کیفیت اون 83 مارو نداره تو قسمت های پلاستیکی اما 100 مرتبه از پارس و سمند 405 بهتره شک نکن.
    مورد دیگه قطعات یدکی مشکل خاصی نداره.چیزای بی کیفیت تو بازار زیاده اما اصل هم هست و با کیفیت خوب.
    فعلاً همه ماشینای تولید ایران خودرو و سایپا به جز یه تعداد خیلی کمی مثله ویتارا و ماکسیما و مورانو که اصلاً تو رنج قیمت مورد بحث ما نیستن کیفیتشون در حد آشغاله
    خب کسی که بخاد ماشین بخره اگه تا 20 تومن پول داره یا اصلاً نباید ماشین بخره یا از همین آشغالا یکیشو انتخاب کنه
    206 هم خیلی فرقی با بقیه نداره ... فرقشون بیشتر تو همین موتوره که فعلاً EF7 بهتر از بقیست و در نتیجه انتخاب مناسبتریه
    حالا ممکنه سورن elx کیفیت مناسبتری داشته باشه و این موتور هم که روش سوار میشه عیب کمتری نسبت به بقیه داشته باشه
    ولی فعلاً هر کسی با توجه به نیازهاش از بین این ماشینا انتخاب میکنه ... مثلاً یکی 206 براش کوچیکه میره سراغ 405 و سمند و...
    بعد میاد میبینه اینا بیشتر ظاهرشون با هم متفاوته و امکانات یکیه و فقط نوع موتور تو انتخاب تاثیر داره که گفتم فعلاً ef7 بهتره
    بنزینم که دیگه گیر نمیاد و اینم باعث میشه ef7 رو خیلی بیشتر ترجیح بدن
    در نتیجه سمند lx ef7 بهترین انتخابه ... دیگه رو چی بحث میکنید ؟

ولی از این حرفا بگزریم عاشق پیکان تو امضات شدم
    ببین اگه 1 تومن میدتش تا پول بزاریم بخریمش
    Last edited by D r i v e r; 28-09-2010 at 06:01.

6. این کاربر از Dark.Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

فعلاً همه ماشینای تولید ایران خودرو و سایپا به جز یه تعداد خیلی کمی مثله ویتارا و ماکسیما و مورانو که اصلاً تو رنج قیمت مورد بحث ما نیستن کیفیتشون در حد آشغاله
    خب کسی که بخاد ماشین بخره اگه تا 20 تومن پول داره یا اصلاً نباید ماشین بخره یا از همین آشغالا یکیشو انتخاب کنه
    206 هم خیلی فرقی با بقیه نداره ... فرقشون بیشتر تو همین موتوره که فعلاً EF7 بهتر از بقیست و در نتیجه انتخاب مناسبتریه
    حالا ممکنه سورن elx کیفیت مناسبتری داشته باشه و این موتور هم که روش سوار میشه عیب کمتری نسبت به بقیه داشته باشه
    ولی فعلاً هر کسی با توجه به نیازهاش از بین این ماشینا انتخاب میکنه ... مثلاً یکی 206 براش کوچیکه میره سراغ 405 و سمند و...
    بعد میاد میبینه اینا بیشتر ظاهرشون با هم متفاوته و امکانات یکیه و فقط نوع موتور تو انتخاب تاثیر داره که گفتم فعلاً ef7 بهتره
    بنزینم که دیگه گیر نمیاد و اینم باعث میشه ef7 رو خیلی بیشتر ترجیح بدن
    در نتیجه سمند lx ef7 بهترین انتخابه ... دیگه رو چی بحث میکنید ؟

ولی از این حرفا بگزریم عاشق پیکان تو امضات شدم
    ببین اگه 1 تومن میدتش تا پول بزاریم بخریمش
    آقا با شرت گلی ریش پرفسوری
    انتخاب بین بد و بدتره دادا.دقیقا آشغال بهتر از آشغال تره.من مدت ها تست کردم که نظر شخصیمو میگم.حالا ممکنه نظر یه دوستی متفاوت باشه اما نظر من اینه. کیفیت 206 (به غیر از موتور) از سمند و 405 و پارس بهتره از وسایل پلاستیکی بکار گرفته بگیر تا آهن آلات.موتور هم نسبت به xu7 بهتره اما نمیشه نسبت به ef7 گفت سره.
    اما چند دلیل هست که به شخصه من باشم tu5 بر میدارم.1:گاز بودن برام مهم نیست.2:برام در دسترس بودن قطعه و کلا تعمیرات مهم تره تا چند اسب بیشتر.
    اما خوب کسیم میبینه اولویتش گاز هست پس ef7 گزینه بهتریه.الان همه ef7 دارها از تقه زدن موتور به علت دسته موتور نا مناسب مینالن.بعد جالبه بدونید اصلا دسته موتورم عوض نمیکنن میان یه تیکه واشر میبندن دورش آخه خداوکیلی خودتون حسه بدی بهتون دست نمیده؟ کسایی که واردترن میگن اصلا این دسته موتور مناسب این ماشین و قدرتش نیست و میگن فقط سر هم بندیه.میگن یه تیکه کارتن بزارین کنارش حل میشه.آدم میمونه چی بگه
    رو همین حساب بازم میگم مسعله گاز نباشه من لا اقل اون tu5 دیگه میدونم دسته موتورش فرانسه طراحی کرده مشکلی نداره آزمایشش پس داده .لااقل خراب شد میری یدونه درستشو میخری.
    این پیکانم بدرد بچه مچه نمیخوره بیخیالش شو.عشقست پراید آفرود.
    Last edited by total_overdose; 17-09-2010 at 02:43.

8. 2 کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Dark.Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

آقا با شرت گلی ریش پرفسوری
    انتخاب بین بد و بدتره دادا.دقیقا آشغال بهتر از آشغال تره.من مدت ها تست کردم که نظر شخصیمو میگم.حالا ممکنه نظر یه دوستی متفاوت باشه اما نظر من اینه. کیفیت 206 (به غیر از موتور) از سمند و 405 و پارس بهتره از وسایل پلاستیکی بکار گرفته بگیر تا آهن آلات.موتور هم نسبت به xu7 بهتره اما نمیشه نسبت به ef7 گفت سره.
    اما چند دلیل هست که به شخصه من باشم tu5 بر میدارم.1:گاز بودن برام مهم نیست.2:برام در دسترس بودن قطعه و کلا تعمیرات مهم تره تا چند اسب بیشتر.
    اما خوب کسیم میبینه اولویتش گاز هست پس ef7 گزینه بهتریه.الان همه ef7 دارها از تقه زدن موتور به علت دسته موتور نا مناسب مینالن.بعد جالبه بدونید اصلا دسته موتورم عوض نمیکنن میان یه تیکه واشر میبندن دورش آخه خداوکیلی خودتون حسه بدی بهتون دست نمیده؟ کسایی که واردترن میگن اصلا این دسته موتور مناسب این ماشین و قدرتش نیست و میگن فقط سر هم بندیه.میگن یه تیکه کارتن بزارین کنارش حل میشه.آدم میمونه چی بگه
    رو همین حساب بازم میگم مسعله گاز نباشه من لا اقل اون tu5 دیگه میدونم دسته موتورش فرانسه طراحی کرده مشکلی نداره آزمایشش پس داده .لااقل خراب شد میری یدونه درستشو میخری.
    این پیکانم بدرد بچه مچه نمیخوره بیخیالش شو.عشقست پراید آفرود.
    همین 206 هم هر کی گرفته میگه آشغال شده ... حالا به فرض که بهتر باشه ... واسه یه خونواده که مسافرت هم میرن 206 ماشین مناسبی نیست ... کم جا و خشکه
    گاز سوز اگه باشه صندوق عقبش دیگه جا نداره
    کلاً ماشین مسافرت و خونواده نیست
    یکی از بچه ها یه V8 گرفته بود میگفت این تنظیم لامپاش کار نمیکنه ... خودش محل اتصالشو باز کرده بود میگفت انقدر اینا آشغاله که درست تو هم جا نمیفته و خودش درستش کرده بود

1:گاز بودن برام مهم نیست.2:برام در دسترس بودن قطعه و کلا تعمیرات مهم تره تا چند اسب بیشتر.
    بله وقتی 1 بارم ماشین نمیاری همش من میارم نبایدم برات مهم باشه گاز
    1 دفه اون پرادو رو بیار تا بفهمی گاز به چه دردی میخوره
    شاید قطعات موتورش در دسترس باشن ولی همه میدونن 206 چقدر خرجش بالاست ... مخصوصاً اگه گازیش کنی که موتورش خیلی خرج میزاره رو دستت در حالی که ef7 اینجوری نیست

الان همه ef7 دارها از تقه زدن موتور به علت دسته موتور نا مناسب مینالن.
    یکی از بچه ها یه V8 گرفته بود دور میل لنگش روغن میداد حالا باید بگیم همشون همینجورین ؟ نه
    به هر حال هر کدوم یه سری ایراد دارن که آدم باید شانس داشته باشه تا خوبش گیرش بیاد

10. این کاربر از Dark.Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

قبولت دارم مالی نیستش.
    ولی این ستون جولو سمندم حال منو از هرچیزی بیشتر بهم میزنه.کلا اگه این موتور روی 405 سوار میشد خیلی عالی بود.هم فضاش عالی بود هم ستون تو صورتت نبود __________________
    ستون رو آره ... بدجوری تو صورت آدمه

12. این کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZARABAN21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IN THE CARS

پيش فرض

بابا مگه این ef7فقط موتورش عوض نشده؟؟؟؟
    پس اینای که میگید یعنی چی؟؟؟؟

کاربر فعال انجمن عکاسی Aless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

ببخشيد الان بنزيني كارخونه فروش داره؟راحت تحويل ميدن؟
    فرق اتاقش با lx سال چيه؟
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

سمند همون سمنده با موتور جدید ... یعنی دل و روده اش عوض شده ظاهر همونه ! هیچ فرقی با سمند LX نداره !

ولی موتورش اصل حاله بخصوص اونم دوگانه سوزش !

داره خودمونی میشه 8211534635's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    خراسان بزرگ

پيش فرض

سلام
    مشکل برخی از دوستان به خرج افتادن ماشین بعد از 70 تا 80 هزار کارکرد است اما فراموش کرده اند که ماشین های ژاپنی نیز 5 سال یا 120 هزار کیلومتر عمر تایید شده کارخانه دارد چه برسد به خودروهای ایرانی!!!
    برای کارکرد زیر 120 هزارتا، سمند LX سال با موتور EF7 البته بنزینی بهترین گزینه است 206 دچار ضعف مونتاژ و 405 و پرشیا هم از رده خارج است
    در مورد کیفیت موتور هم EF7 بهترین موتور در میان موتور های ایرانی است (روی ماشین های ایرانی) طراحی اولیه از آلمان و بهینه سازی شده برای شرایط ایران همچنین پایه گاز سوز
    البته با این صف های گاز مشهد (به طور متوسط 2 ساعت در هر نوبت) پایه گاز سوز بودن آن زیاد اهمیت ندارد ولی 16سوپاپ بودن با عملکرد بهینه و مصرف سوخت و آلوگی پایین تر همچنین توان و قدرت بهتر و عمر بالاتر از مزایایی است که این موتور را به تمامی موتور های موجود برتری می دهد و ارزش خریدن سمند LX سال با این موتور را دارد
    موفق باشید

17. 3 کاربر از 8211534635 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •