تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 56

نام تاپيک: مشکل ریست شدن خودبخود سیستم

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

اما این که میگی داشتی از اینترنت استفاده میکردی من رو به فکر مشکل یکی از بچه ها انداخت.
    کلا توضیح اون رو نمیدم
    البته یادم نمیاد که آیا تمام قطعات رو جدا کردی یا نه.
    ولی آقا شما یک کار کن.
    مودم رو در بیار
    هر چی هارد اضافی و یا کارت دیگه هم که داری در بیار.
    یک ویندوز نصب کن.
    البته برای اطمینان اول سرویس پک 2 رو نصب کن.
    در ضمن اون وسط Nokia و Sony Ericson دیدم.
    این ها رو هم نصب نکن.
    حتی یک جا در مورد مشکل دریاره این 2 با هم شنیده بودم.
    ببین سیستم ریستارت میشه یا نه
    بعد بریم سر مطالب بعدی.
    الان که این ها رو گفتم اگه واقعا همین جوری قبلا انجام دادی که هیچ ولی حتی اگه یک اپسیلن خلاف این انجام دادی این کاری که گفتم رو بکن.
    مبخوام که به جواب برسیم.
    ببینید من دوتا سیستم دارم. که یکیش این مشکل رو داره. چندوقت پیش
    قطعات اون سیستم رو یکی یکی گذاشتم رو این سیستم و تا جایی که میشد ازش کار کشیدم. در همه حالتها سیستم ریست میشد. البته من cpu و رم و گرافیک و پاور رو تست کردم. قطعاتی مث مودم و ... رو نه.

تنها حالتی که سیستم ریست نشد موقع تست رم بود. که با یک رم ریست میشد و با یکی دیگه نمیشد. جای رمها رو عوض کردم و مشکل حل شد. یعنی دیگه هرکارش کردم ریست نشد. تا همین اواخر که دوباره اون مشکل بوجود امد!! واسه همین میگم عجیبه و کلافه شدم.

----

اون نوکیا و سونی اریکسون مربوط به درایورهای گوشیهاست که فکر نمیکنم اصلا ربطی به قضیه داشته باشه. ضمن اینکه تازه نصب شده.

----

مودم هم میدونم مشکلش چیه. درایورش درست نصب شده منتها دوتا مودم رو شناخته که یکیش درایور نداره. اشکال از این نیست چون این مودم رو تازه نصب کردم.

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

مادربردت مگه گیگابایت نیست.
    برو ا.نجا
    چکار داری با سازنده بایوس.
    اون واسه هزار تا مادربرد بایوس میزنه
    شا باید از سایت مادربردت بری دنبال بایوس ودرایورها
    ابته در مورد چیپ Nforce یا Gforce میشه رفت مستقیم به سایت این محصول ولی در مورد مادربرد شما برو همون سایت گیگا

چرا مادربردم گیگاست. اتفاقا هیمن الان بایوس مادربرد رو با برنامه @BIOS که تو Cd خودش بود اپدیت کردم. تو چند دقیقه اپدیت شد.

کارت گرافیک رو هم تازگی اپدیت کردم و میدونم که ورژن جدیدتری نیومده هنوز

اگه نباشه جاش خالی می مونه p_samimi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Tehran - Ozgol

پيش فرض

شما مودم ر. با قطعات ضروری خارج کن.
    ویندور XP sp2 نصب کن./
    خبرش رو بده
    در ضمن بعد نصب ویندوز تا جا داره هیچ نرم افزاری نصب نکن.

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

خب من یه رم رو دراوردم و جای اون رم دیگه رو هم عوض کردم. از دیروز دارم حسابی از سیستم کار میکشم. حتی بیشتر از 6 ساعت کار کپچر و تبدیل فیلم انجام دادم که 100 درصد cpu ئ 60% رم رو اشغال کرده بود. بدون هیچ مشکلی کار کرد. ( در حالی که قبلا تو این شرایط یا خاموش میشد یا ریست )

الان هم رم دوم رو وصل کردم ( توی جای جدید ) فعلا داره کار میکنه تا ببینم چی میشه

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

شما اگر برات امکان داره یک پاور دیگه بذار روی سیستمت ببین باز هم مشکل داره؟ چون چند وقت پیش برای یکی از دوستانم همچین مشکلی بود که پاور رو براش عوش کردم دوست شد . بهت پیشنهاد می کنم از برند گرین یا کولر مستر چک بزن چرا؟چون کیفیت عالی دارن

6. 2 کاربر از amir_toos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

پاور رو حتما چک کن . مخصوصا مدل جدید 460 وات شرکت کولر مستر یا مدلهای مشابه های شرکتهای دیگر مثل گرین

8. 2 کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

دوست خوب من چندتا از پستهای این تاپیک رو خوندم و احساس میکنم مشکل از رم شماست منم تقریباً همچین مشکلی داشتم...
    بهترین راه تست استفاده از نرم افزار memtest هستش که حجمی هم نداره راحت میتونید دانلودش کنید و روی سی دی رایتش کنید خودش بوت میاد توی برنامه و شروع میکنه به تست کردن اگع دیدید حتی یک ارور داد شک نکنید از رمه ....خوب حالا راه حل میتونید از توی قسمت اورکلاک مادربردتون یه چند دهم ولتاژ بهش برق اضافه کنید برای مدتی بدون مشکل کار میکنه ولی دوباره مثل سابق میشه در نهایت باید ببرید گارانتی...

10. 2 کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

خسته نباشي مي دونم خيلي كارا كردي ولي لينم يه امتحان بكن

خمير سيليكوني كه بين فن سي پي يو و خود سي پي يو هيتش رو كاملا با پنبه پاك كن و با خمير سيليكوني كه از بازار تهيه مي كني

جايگزين كن (يه چيزي شبيه سرنگ هستش كه بايد روي سي پي يو محتوياتش رو تقريبا 1.3 خالي كني و بعد پخشش كني اونوقت سي پي يو رو جا بزني بعدش فن رو روش بذاري)

اين يه كار

بعد شما كيست رو بذار بيرون از اون محفظه كه گفتي

تو شركت ما تويكي از بخش ها كه ميزا رو عوض كردن يه سري شون به اين مشكل خورده بودن

مي خواي اول راه دومي ام رو امتحان كن اگه نشد برو اوليه

موفق باشي

12. 2 کاربر از shahinfarasystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

ممنون از همه دوستان که نظر دادن. راستش فعلا با جابجا کردن جای رمها داره بدون مشکل کار میکنه و تا حالا ریست نشده ( گوش شیطون کر !!)

بهترین راه تست استفاده از نرم افزار memtest هستش که حجمی هم نداره راحت میتونید دانلودش کنید و روی سی دی رایتش کنید خودش بوت میاد توی برنامه و شروع میکنه به تست کردن اگع دیدید حتی یک ارور داد شک نکنید از رمه ....خوب حالا راه حل میتونید از توی قسمت اورکلاک مادربردتون یه چند دهم ولتاژ بهش برق اضافه کنید برای مدتی بدون مشکل کار میکنه ولی دوباره مثل سابق میشه در نهایت باید ببرید گارانتی...
    این نرم افزار رو قبلا هم گفتم دانلود کردم اما کار نمیکنه. یعنی میگه فلاپی رو وارد کنید. منم که فلاپی نداره کیسم. ارور میده و خارج میشه!!

سلام

خسته نباشي مي دونم خيلي كارا كردي ولي لينم يه امتحان بكن

خمير سيليكوني كه بين فن سي پي يو و خود سي پي يو هيتش رو كاملا با پنبه پاك كن و با خمير سيليكوني كه از بازار تهيه مي كني

جايگزين كن (يه چيزي شبيه سرنگ هستش كه بايد روي سي پي يو محتوياتش رو تقريبا 1.3 خالي كني و بعد پخشش كني اونوقت سي پي يو رو جا بزني بعدش فن رو روش بذاري)

شما هم خسته نباشی. اقا این روش خیلی خفنگه فکر نکنم از پسش بربیام. میترسم بزنم یه جای دیگه رو هم داغون کنم!

بعد شما كيست رو بذار بيرون از اون محفظه كه گفتي

تو شركت ما تويكي از بخش ها كه ميزا رو عوض كردن يه سري شون به اين مشكل خورده بودن

مي خواي اول راه دومي ام رو امتحان كن اگه نشد برو اوليه

موفق باشي

الان کیس بیرون از محفظه است. یعنی چند روزه گذاشتمش بیرون. بهتر شده اما بازم ریست میشد. فعلا جای رو رو که عوض کردم دیگه ریست نشده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه p_samimi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Tehran - Ozgol

پيش فرض

خوب مثل اینکه مشکل حل شده
    حالا مشکل از کدوم بوده؟
    1:اسلات خراب
    2:رم خراب

من باشم رم رو برمیگردونم رو اسلات قبلی ببینم باز ریستارت میکنه یا نه.
    یا اون یکی رم رو که در آوردی رو با این رو رو سیستم عوض میکنم.
    چند حالت رو باید تست کنی ببینی مشکل از کجا بوده.

در ضمن یادم نمیاد آیا رم هات هر دو مثل هم بود؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •