تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 120

نام تاپيک: ✔ مباحث مرتبط با رشته زبان انگليسي

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

بد ندیدم لینک تاپیک کتابی رو که دوستان نام بردن قرار بدم شاید به درد سایر دوستان بخوره:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال m_h_hadavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من تا حالا 10 تا درسشو خوندم ولی صدای درس ها رو پیدا نکردم
    اون دوتا برنامه برنامه هایی هست که از طریق تلوزیون پخش میشه و من معرفی کردم خودم علاوه بر اون ها از Voa استفاده می کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیزم اون کتاب رو من دارم و لی هنوز نخوندمش کامل ولی کتاب خوبیه اما اما برای کی؟؟
    من توصیه نمیکنم این کتاب به درد کسی میخوره که آقا میخواد بره امتحان دکترا بده در دانشگاه یا امتحان دانشگاهی داره
    چون کلماتی که درش هست به صورت روز مرزه به کار نمیره ولی اگه رو این کتاب کار کنی خیلی خوبه به درد کسی می خوره که میخواد یه امتحان دتنشگاهی بده و مکالمه و بقیه چیز ها براش مهم نیست فقط میخواد کلمه حفظ کنه نمره بیاره در امتحان دانشگاه وگر نه حفتظ کردن یا معنی کردن کار فایده نداره مثلن میری یه جا طرف میگه آقا مثلن نامزدی چی میشه؟؟
    این کار اشتباس اگه شما هدفت اینه که زبان یاد بگیری با هدف این که مترجم نشی و جنرال بخوای باشه اشتباس من عرض کردم شما اگه میخوای Vocabulary پیشرفت کنی برو داستان بگیر یا text پبدا کن بشین کلمات جدیدشو پیدا کن و در مکالمت به کار ببر و یا چند تا انشاء یا نامه بنویس و از اون کلمه اسنفاده کن ولی این کتاب هم بد نیست خوبه 607 ش هم من دارم ولی شما اگر بالا تر از سطح Inetrmediate هست سعی کنید از فارسی فاصله بگیرید و از کتاب های دانش آموزی دور شید شاید بگید یعنی چی؟؟منظورم اینه که شما از دیکشنری LOngman یا آکسفورد یا... استفاده نکنین بلکه از heritage استفاده کنین و دیگه یواش یواش احساس کنید که دارید native میشید و بهتره از کتاب هایی که برای learners هست فاصله بگیرید .
    برای لیسنینگ روی فیلم دیدن زیاد حساب نکنید چون خیلی کمک نمیکنه ولی Tactict for Listening شاید برای بعضی ها سطحش پایین باشه ولی کتاب های خوبیه واسه listening روزی یه درس کار کنید بعد چند ماه میبینید که خیلی وارد شدین فکر میکنم 3 تا کتاب داره از این سه تا 2 تاشو من پیشنهاد میکنم Expanding , Developing این دو کتابش رو بگیرید و باهاش کار کنید .
    405 هم دوست عزیزم کتاب بدی نیست ولی من توصیه نمیکنم زیاد باش کار کنی بعضی وقتا خوبه .سوالا اگه هست من در خدمتم.

5. 2 کاربر از mohammadbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

کتاب های مفیدی هست برای vocabulary که الان چند تاشو میگم بهتون Vocabulary in use بهترین کتاب به نظر من هست که سطوح مختلف داره و دیگری elementary vocabulary ,inetmediate vocabulary و ... بگیرید و استفاده کنید به نظر من بهترین دیگشنری Long man exams هست البته contamprory هم بد نیست البته اگه میخواید با خودتون ببرید بیرون و این ور اون ور ببرید orginal بگیرید ولی در غیر این صورت offset بگیرید که ارزون تر هم هست ولی اگه سطحتون بالاست برید رو heritage کار کنید .
    speaking هم میتونید با خودتون حرف بزنید فرض کنید الان تو خیابون دارید راه میریئد و الاف هستید دارید ویترین مغازه ها رو نگاه میکنید به جای این شروع کنید با خودتون حرف بزنید هیچ اهمیتی هم به اطرافیان ندین که مسخرتون میکنن یا ... بیسوادن فکر میکنن کار شما اشباس اصلن در این راه خجالت نباید بکشید مردم هم اهمیتی نداره که پشت سر شما میگن دیوونس با خودش حرف میزنه من الان تو خیابونا همش با خودم تازه اونم بلند بلند حرف میزنم تو خونه هم انقدر بلند حرف میزنم که مامانم اینا از دستم روانی دارن میشن دیگه شما هم خجالت رو بذارید کنار و شروع کنید به حرف زدن اگر هم کسی هست که بتونید باهاش حرف بزنید که خیلی بهتره .شما ببینید نرید کتاب بخرید بذارید تو کتابخونه 3 4 تا کتاب رو که دارید که در زمینه های مختلف هست روش کار کنید اگه کتاب زیاد داشته باشید مثله من میمونید که کدوم رو بخونید کدوم رو نخونید آخرم هم هیچ کدوم رو نمیتونید تموم کنید و کار کنید.
    یه مسئله مهم هست برای کسانی که مثل من میخوان در کنار انگلیسی زبان های دیگه مثل فرانسه هم شروع کنن دوست عزیزم عجله نکن چون زبان های دیگه به سادگیه انگلیسی نیست صبر کن تا زمانی که فکر میکنی زبانت در حد و اندازه های این هست که بتونی در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کنی بعد شروع کن زبان دیگرو در غیر این صورت غاتی میکنی پس بذار انگلیسی به به جا برسه بعد برو سراغ فرانسه یا... در رابطه با فرانسه چیزی ندارم که بگم چون خودم تازه شروع کردم ولی توصیم اینه که اصن بی خیال فرانسه باشید چون بی تهایت سخته به طوری که حتی فارسی ردتون میره خیلی سخته ولی قابل حله.
    خوب منتظر سوال هاتون هستم .

7. این کاربر از mohammadbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mahsa1469's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    جنوب

پيش فرض

سلام بچه ها من تقریبا 18 سالمه اما زبانم خیلی ضعیفه به زبان علاقه دارم اما تا حالا اصلا دونبالش نرفتم خیلی هم ضرر دیدم اما حالا تصمیم جدی دارم که این زبان رو دنبال کنم ممنون می شم کمکم کنید

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

سلام ...
    برای سن شما خیلی هم دیر نیست ، فقط کافیه با تمام وجود بخواین .
    من پیشنهاد می کنم یه موسسه خوب و معتبر پیدا کنید و با توجه به برنامه درسی و وقت آزادتون کلاس برید . در کنارش هم حتما کار کنید و فقط به کلاس اکتفا نکنید چون زبان واقعا فرار هست ، اگه کار نشه ، اگه توجه نشه خیلی افت می کنید. من خودم با توجه به علاقه ی بسیاری که داشتم حدود 8 سال کلاس زبان رفتم ، بنابراین علاقه خیلی مهمه و اینکه خودتون واقعا بخواید که یاد بگیرید.
    سایر دوستان هم راهنمایی می کنند ، موفق باشید.

10. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن MaFia_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خواب و رویا

پيش فرض

کتاب های مفیدی هست برای vocabulary که الان چند تاشو میگم بهتون Vocabulary in use بهترین کتاب به نظر من هست که سطوح مختلف داره و دیگری elementary vocabulary ,inetmediate vocabulary و ... بگیرید و استفاده کنید به نظر من بهترین دیگشنری Long man exams هست البته contamprory هم بد نیست البته اگه میخواید با خودتون ببرید بیرون و این ور اون ور ببرید orginal بگیرید ولی در غیر این صورت offset بگیرید که ارزون تر هم هست ولی اگه سطحتون بالاست برید رو heritage کار کنید .
    speaking هم میتونید با خودتون حرف بزنید فرض کنید الان تو خیابون دارید راه میریئد و الاف هستید دارید ویترین مغازه ها رو نگاه میکنید به جای این شروع کنید با خودتون حرف بزنید هیچ اهمیتی هم به اطرافیان ندین که مسخرتون میکنن یا ... بیسوادن فکر میکنن کار شما اشباس اصلن در این راه خجالت نباید بکشید مردم هم اهمیتی نداره که پشت سر شما میگن دیوونس با خودش حرف میزنه من الان تو خیابونا همش با خودم تازه اونم بلند بلند حرف میزنم تو خونه هم انقدر بلند حرف میزنم که مامانم اینا از دستم روانی دارن میشن دیگه شما هم خجالت رو بذارید کنار و شروع کنید به حرف زدن اگر هم کسی هست که بتونید باهاش حرف بزنید که خیلی بهتره .شما ببینید نرید کتاب بخرید بذارید تو کتابخونه 3 4 تا کتاب رو که دارید که در زمینه های مختلف هست روش کار کنید اگه کتاب زیاد داشته باشید مثله من میمونید که کدوم رو بخونید کدوم رو نخونید آخرم هم هیچ کدوم رو نمیتونید تموم کنید و کار کنید.
    یه مسئله مهم هست برای کسانی که مثل من میخوان در کنار انگلیسی زبان های دیگه مثل فرانسه هم شروع کنن دوست عزیزم عجله نکن چون زبان های دیگه به سادگیه انگلیسی نیست صبر کن تا زمانی که فکر میکنی زبانت در حد و اندازه های این هست که بتونی در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کنی بعد شروع کن زبان دیگرو در غیر این صورت غاتی میکنی پس بذار انگلیسی به به جا برسه بعد برو سراغ فرانسه یا... در رابطه با فرانسه چیزی ندارم که بگم چون خودم تازه شروع کردم ولی توصیم اینه که اصن بی خیال فرانسه باشید چون بی تهایت سخته به طوری که حتی فارسی ردتون میره خیلی سخته ولی قابل حله.
    خوب منتظر سوال هاتون هستم .
    با سلام...

دوست عزيز كتاب Steps to Understanding چطور هستش.

||سپاس**

داره خودمونی میشه whos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

13 سوال فني در مورد تحصيل در رشته زبان‌هاي خارجي

مي‌خواستم بدونم براي اينكه تو دانشگاه زبان خارجي مثل ايتاليايي،روسي،آلماني و...- هر چي غير انگليسي- بخونيم ،بايد در چه سطحي اون زبان رو بلد باشيم؟؟ مثلا وسه اينكه بريم روسي بخونيم بايد از قبل چقدر روسي بلد باشيم ؟؟ و تو دانشگاه كارو از چه سطحي شروع مي كنند ؟؟

كسي كلا در مورد تحصيل در اين جور رشته‌ها اطلاعاتي داره ممنون ميشم كمكي كنه!

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مي‌خواستم بدونم براي اينكه تو دانشگاه زبان خارجي مثل ايتاليايي،روسي،آلماني و...- هر چي غير انگليسي- بخونيم ،بايد در چه سطحي اون زبان رو بلد باشيم؟؟ مثلا وسه اينكه بريم روسي بخونيم بايد از قبل چقدر روسي بلد باشيم ؟؟ و تو دانشگاه كارو از چه سطحي شروع مي كنند ؟؟

كسي كلا در مورد تحصيل در اين جور رشته‌ها اطلاعاتي داره ممنون ميشم كمكي كنه!
    آیا رشته زبان روسی درس تحصیلی داره؟ مثلاً انگلیسی و آلمانی و ایتالیایی و فرانسوی درس تحصیلی هستن. یعنی میتونین در دوران تحصیل به جای انگلیسی، آلمانی بخونین و توی کنکور هم زبان آلمانی رو به جای انگلیسی بزنید. وقتی وارد دانشگاه میشین توی زبانهایی که گفتم باید به اندازه چیزایی که دوره دبیرستان خوندین بلد باشین. فکر کنم در مورد روسی هم در همون سطح باید بید باشین.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ugly_girl_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    No Where

پيش فرض

من خودم فرانسه قبول شدم ترم اول 15 واحد پیش دانشگاهی (نه پیش نیاز)میذارن که فکر میکنم آموزش های ابتدایی رو اونجا یاد میدن.چون کسی که حتی الفبای یه زبانی رو بلد نیست چه جوری میخواد دروس تخصصی شو یاد بگیره؟اون 15 واحد واسه همونه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •