تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: کلوپ موبايل هاي ساعت مچي

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض کلوپ موبايل هاي ساعت مچي

در اين انجمن به اين بزرگي جاي يک بحث خالي است و آن هم درباره موبايل هاي مچي که نسل جديد گوشي هاي موبايل هستند. اين گوشي ها به شدت رو به پيشرفت هستند و تا به حال توانسته اند تا حد گوشي هاي نوکيا رشد داشته باشند. پس نبايد آنها را دست کم بگيريم.
    به عنوان مثال اين 2 مدل :

خلاصه اي از مشخصات :
    صفحه 2 اينچي با 256 هزار رنگ و رزولوشن بالاي 320*240 و امکان touchscreen
    دوربين 2 مگاپيکسل با امکان فيلمبرداري و ضبط با فرمت با کيفيت MP4

پس نظرات، انتقادات خود را در اين جا مطرح کنيد.

2. 5 کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

عزیزم این گوشیها زیاد طرفدار ندارن بین بچه ها وقت خودتو تلف نکن

پروفشنال AMIR_EVILPRINCE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    آمل - مازندران

پيش فرض

درسته طرفدار نداره ولی داشتن اطلاعات در موردش ضرر نداره.مفید بود دوست غزیز.تشکر

5. 4 کاربر از AMIR_EVILPRINCE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

من دوست نداشتم بحث با اين مسئله شروع بشه. شما توي محل سکونت خود نوشته ايد بيکار، چطور من وقتم را هدر مي دهم. به هر حال خودم بحث را شروع مي کنم.

کمتر کسي توي ايران اين گوشي ها را مي شناسد. و اين دليل بر دوست نداشتن نيست. گوشي ها بعد از ساده و کشويي بودن الان تفاوت زيادي در ظاهر خود کرده اند و به شکل ساعت در آمده اند. اين مسئله تاثيري در امکانات اين گوشي ها و تبديل کردن آنها به يک وسيله بي ارزش نداشته است. بلکه اين گوشي ها هم اکنون بسيار رو به پيشرفت هستند. به طوريکه LG و samsung هم تلاش خود را در اين زمينه کرده اند. تصوير 2 مدل ساعت را در اول بحث قرار دادم. اين گوشي ها قطعا بهترين مدل ها هستند.
    تصوير منوي گوشي ها

همانطور که گفته شد اندازه صفحه اين گوشي ها 2 اينچ يا هم اندازه صفحه گوشي نوکيا N70 است. شايد به نظر شما اين صفحه بر روي مچ دست بزرگ باشد ولي اينطور نيست چون به صورت wide است. رزولوشن صفحه 320*240 مي باشد که در برابر 208*127 نوکيا N70 بهتر است و هم اندازه N73 مي باشد. صفحه ابتدايي گوشي کاملا شبيه گوشي هاي نوکيا و منوي آن شبيه iphone است. در ضمن لمسي بودن صفحه اين گوشي را از N70 و N73 پيش انداخته است.
    ادامه بحث همراه با نظرات شما
    Last edited by far2009; 09-09-2009 at 18:23.

7. 5 کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

بخش اول از معرفي اين گوشي ها را قرار دادم. تا به اينجا متوجه شديم اين گوشي مزيت هايي در صفحه نمايش نسبت به گوشي هاي نوکيا دارد. اما بخش دوم را به پخش موسيقي و فيلم مي پردازم.

اين موبايل ساعت مچي مانند بسياري گوشي هاي ديگر توانايي خواندن فرمت هاي mp3-wma-amp-aac-mid در بخش موزيک را داراست. همچنين فرمت هاي mp3-mp4-midi را مي توان براي رينگتون استفاده کرد. نکته اي که همه سايت هاي خارجي درباره آن صحبت کرده اند کيفيت بالاي پخش موزيک آن است. امکان پخش در background هم موجود است. اما مقايسه اي هم بين اين گوشي ها با گوشي N70 يا N73 بکنيم. گوشي هاي ساعت مچي امکان equlozier دارند در حالي که N70 و احتمالا N73 ندارند.

در رابطه با پخش ويدئو هم اين گوشي ها فرمت هاي 3GP-MID-MPEG4 را ساپورت مي کنند. اما مقايسه با N70 : گوشي هاي ساعت مچي امکان سرعت در هنگام پخش فيلم را دارند ولي N70 اين امکان را ندارد.

در مورد تصاوير اين گوشي ها فرمت هاي JPG-GIF را پشتيباني مي کنند که مي توان همين عکس ها را هم به عنوان wallpaper استفاده کرد. اگر اين امکان را با N70 مقايسه کنيم متوجه مي شويم گوشي هاي ساعتي امکان نمايش تمام صفحه دارند در حالي که N70 ندارد.
    Last edited by far2009; 10-09-2009 at 13:45.

9. این کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamadreza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمینم آسمون پامم رو ابراس

پيش فرض

من دوست نداشتم بحث با اين مسئله شروع بشه. شما توي محل سکونت خود نوشته ايد بيکار، چطور من وقتم را هدر مي دهم. به هر حال خودم بحث را شروع مي کنم.
    اون فقط نظرشو گفت اما بی احترامی ممنوع!!!
    __________________________________________________ ____________________________________
    موبایل های مچی جالبن اما به شرط اینکه پیشرفت کنن!!!
    مثلا اینکه هندزفریشون بی شیم بشه یا اینکه ال سی دی شون مثلا عین ویدئو پروژکتور بشه (مثه فیلم های تخیلی) یه تدبیر اساسی هم واسه نوشتن اس ام اس میخواد...!!!
    در کل خیلی جا واسه پیشرفت هست و باید موبایل های مچی از حالت فعلی خارج بشن!!!
    سبز باشین...!!!

11. 2 کاربر از mohamadreza666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

مثلا اینکه هندزفریشون بی شیم بشه یا اینکه ال سی دی شون مثلا عین ویدئو پروژکتور بشه (مثه فیلم های تخیلی) یه تدبیر اساسی هم واسه نوشتن اس ام اس میخواد...!!!
    در کل خیلی جا واسه پیشرفت هست و باید موبایل های مچی از حالت فعلی خارج بشن!!!
    خوشحالم که مشکلاتتان را بيان مي کنيد. من گفتم مردم ايران و حتي جهان از اين گوشي ها اطلاع کافي ندارند. چرا ؟
    1- اين گوشي ها 100% هندزفري بي سيم را ساپورت مي کنند.
    2- کيفيت تصوير را هم عرض کردم که با N73 برابري مي کنه و به صورت نيمه شفاف هست.
    3- اشتباه بسياري افراد همين نوشتن sms است. دوستان، اين گوشي ها قابليت تشخيص دست خط دارند به اين معني که شما حرف مثلا H را روي صفحه با قلم مي نويسيد و اين گوشي حرف را تشخيص مي دهد و اضافه مي کند که با اين حساب از گوشي هاي عادي سريعتر هم هست.

Last edited by far2009; 10-09-2009 at 20:24.

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

خوب اتفاقا بحث خیلی خوبی هست ...
    این هم یک جور ساعت هست ... یعنی باید به عنوان یه ساعت + قابلیت تماس بهشون نگاه کنیم ...
    راستی دوست من :
    اين گوشي ها قابليت تشخيص دست خط دارند به اين معني که شما حرف مثلا H را روي صفحه با قلم مي نويسيد و اين گوشي حرف را تشخيص مي دهد و اضافه مي کند که با اين حساب از گوشي هاي عادي سريعتر هم هست.

این حرفی که شما میزنی شامل گوشی هایی با تاچ مقاوتی هست ... الان کل سری uiq و سیمبین 9.4 هم به همین شکل هستند !!! ...
    اما فقط این ساعت ها مختص به موبایل نیستند بلکه ساعت هایی در قالب pmp و mp4 هم وجود داره ....
    البته یه چیزی ... فقط قیمت این موبایل های ساعت مچی خیلی گرونه منظورم چینی ها نیست همین lg و samsung !!!!
    برای مثال با این پولی که میخوایم برای lg gd910 بکنیم ... میتونیم بریم یه ایفون 3g s در ایران بخریم یا اگه با کلاس هستید برید یه 8800 بخرید !!!

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

خوب اتفاقا بحث خیلی خوبی هست ...
    این هم یک جور ساعت هست ... یعنی باید به عنوان یه ساعت + قابلیت تماس بهشون نگاه کنیم ...
    راستی دوست من :
    اين گوشي ها قابليت تشخيص دست خط دارند به اين معني که شما حرف مثلا H را روي صفحه با قلم مي نويسيد و اين گوشي حرف را تشخيص مي دهد و اضافه مي کند که با اين حساب از گوشي هاي عادي سريعتر هم هست.

این حرفی که شما میزنی شامل گوشی هایی با تاچ مقاوتی هست ... الان کل سری uiq و سیمبین 9.4 هم به همین شکل هستند !!! ...
    اما فقط این ساعت ها مختص به موبایل نیستند بلکه ساعت هایی در قالب pmp و mp4 هم وجود داره ....
    البته یه چیزی ... فقط قیمت این موبایل های ساعت مچی خیلی گرونه منظورم چینی ها نیست همین lg و samsung !!!!
    برای مثال با این پولی که میخوایم برای lg gd910 بکنیم ... میتونیم بریم یه ایفون 3g s در ایران بخریم یا اگه با کلاس هستید برید یه 8800 بخرید !!!

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

دوستان حالا من یه مختصر چیزی بلدم اولین نوع از این گوشی رو کارخونه سونی اریکسون داد تو بازار که بلوتوٍ هم ساپورت میکرد و قابلیت اارتباط با گوشی یا هندز فری بلوتوٍ رو داشت.

16. این کاربر از BLACK-BLACK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •