تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 19 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 189

نام تاپيک: سوالات یولید رااینجا مطرح کنید

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام عزیزان!
    یه مشکل عجیب واسه من پیش اومده!
    من تا چندوقت پیش که از ویندوز اکس پی استفاده می کردم همچین مشکلی نبود!از وقتی که 7 نصب کردم اینجوری شده!
    توو محیط ویندوز 7 یولید 9 رو نصب کردم ولی هر فیلم و آهنگی رو که برای تغییرات واردش می کنم بی صدا پخش می شه!
    علت چیه؟!ممنون میشم راهنمایی کنید...

اگه نباشه جاش خالی می مونه xqg50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام عزیزان!
    یه مشکل عجیب واسه من پیش اومده!
    من تا چندوقت پیش که از ویندوز اکس پی استفاده می کردم همچین مشکلی نبود!از وقتی که 7 نصب کردم اینجوری شده!
    توو محیط ویندوز 7 یولید 9 رو نصب کردم ولی هر فیلم و آهنگی رو که برای تغییرات واردش می کنم بی صدا پخش می شه!
    علت چیه؟!ممنون میشم راهنمایی کنید...
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم . اصلا وقتی یه mp3 وارد برنامه میکنم همین مشکل رو میده و اصلا فایل رو پخش نمیکنه. از حالت اجرا درxp هم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت در ضمن رو ورژن10 هم همین مشکل رو داد اگه دوستان ورژن ها بالاتر رو روی 7 تست کردن و مشکلی نداره لطف کنن بگن که ما هم ورژن جدید رو استفاده کنیم.
    و یه سوال دیگه من از کیفیت خروجی یولید اصلا راضی نیستم . شاید هم چون با 7 مشکل داشت کیفیت خیلی بدی داد البته موقع save کردن کیفیت رو رو dvd گذاشتم ولی بازم بد بود. شما برنامه دیگه ای سراغ دارین که بشه مثل یولید باهاش راحت کار کرد و در ضمن کیفیت خروجی خوبی هم داشته باشه. من پریمایر رو نصب کردم ولی چون با ایفکتاش آشنا نیستم کار کردن باهاش برام خیلی سخته آخه هیچ پیش نماییشی از ایفکتاش نمیده.
    با تشکر.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم . اصلا وقتی یه mp3 وارد برنامه میکنم همین مشکل رو میده و اصلا فایل رو پخش نمیکنه. از حالت اجرا درxp هم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت در ضمن رو ورژن10 هم همین مشکل رو داد اگه دوستان ورژن ها بالاتر رو روی 7 تست کردن و مشکلی نداره لطف کنن بگن که ما هم ورژن جدید رو استفاده کنیم.
    و یه سوال دیگه من از کیفیت خروجی یولید اصلا راضی نیستم . شاید هم چون با 7 مشکل داشت کیفیت خیلی بدی داد البته موقع save کردن کیفیت رو رو dvd گذاشتم ولی بازم بد بود. شما برنامه دیگه ای سراغ دارین که بشه مثل یولید باهاش راحت کار کرد و در ضمن کیفیت خروجی خوبی هم داشته باشه. من پریمایر رو نصب کردم ولی چون با ایفکتاش آشنا نیستم کار کردن باهاش برام خیلی سخته آخه هیچ پیش نماییشی از ایفکتاش نمیده.
    با تشکر.
    من هم ورژن 9 رو امتحان کردم هم 10 رو!
    هردو همین مشکل رو داشتن.نمی دونم چرا اینجوری شده!
    نه موزیک های mp3 رو پخش می کنه نه صدای فیلم هایی که واردش می کنم...
    لطفا راهنمایی کنید!

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

كلا اين تاپیک جهت بودن ساخته شده؟!
    هیچ کس اینجا جواب نمی ده؟!
    خب از اول چرا ساخته شد؟!لااقل بگید نمی دونیم که هی نیایم و ببینیم خبری نیس...

آخر فروم باز Mr Andersson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود;

متاسفم که نمیتونم کمک خاصی کنم. اما اینو میدونم نسخه های قدیمی یولید با 7 مشکل دارن. باز هم یه جستجو میکنم خبرشو میدم. شما آخرین نسخه شو (12) یا Prox3 شو نصب کن ببین این مشکل رو دارند یا نه.

موفق باشی...

6. این کاربر از Mr Andersson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود;

متاسفم که نمیتونم کمک خاصی کنم. اما اینو میدونم نسخه های قدیمی یولید با 7 مشکل دارن. باز هم یه جستجو میکنم خبرشو میدم. شما آخرین نسخه شو (12) یا Prox3 شو نصب کن ببین این مشکل رو دارند یا نه.

موفق باشی...
    ممنون برادر از جوابی که دادی.حالا مشکل جالبتری که واسه من پیش اومده اینه که دقیقا همین مشکل رو روی ویستا هم دارم!
    احتمالا آخرین ورژن این برنامه نباید مشکل خاصی داشته باشه.ناچار اونو امتحان می کنم!
    بازم ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    دوستان گرامی میخواستم بپرسم چطور میشود پلاگین و افکتهای مختلف به برنامه اضافه کرد و از کجا باید آنهارا دانلود کرد .
    در یک تاپیک قدیمی من این مطلب را دیدم
    (( با سلام
    خودم تا حدودي به جواب سوالاتم رسيدم
    1- فكر نكنم، من كه هر چي سرچ كردم چيزي پيدا نشد.
    2- در فروم مربوط به محصولات يوليد نوشته بود كه پلاگين هاي برنامه هاليوود 5 روي يوليد ويديو نصب نميشه اما در يوليد مديا استوديو نصب ميشود.
    3- Error هنگامي بود كه برنامه هاليود 4.5.7 پس از طي مراحلي از نصب به مرحله Searching for installed Component ميرسيد و در اينجا Error ميداد و از setup خارج ميشد شما هم اگر اين مشكل رو داريد كافي است فقط هنگامي كه پنجره مربوط به Searching for installed Component ضاهر شد كنسل را انتخاب كنيد تا بقيه مراحل نصب بدون مشكل انجام شود.
    خلاصه اينكه تنها ميتوان از ترانزيشن هاي هاليوود 4.5.7 و 4.5.8 در يوليد ويديو استديو 11 استفاده كرد. كساني كه با يوليد كار ميكنند حتما اين كار را انجام دهند و از ترانزيشن هاي زيباي هاليوود در تدوين فيلمهاشون استفاده كنند. و اما چگونه ترانزيشن هاي هاليوود گلد 4.5.7 يا 4.5.8 را به ليست ترانزيشن هاي موجود در يوليد ويديو استوديو اضافه كنيم: روش كار ساده است پس از نصب برنامه Hollywood fx Gold 4.5.7 در پوشه Host Plugins اين برنامه پلاگيني براي يوليد وجود ندارد اما با استفاده از برنامه media studio update ميتوان پلاگيني براي يوليد ايجاد نمود به اين نحو كه پس از نصب media studio update و زدن تيك مربوط به يوليد مديا استوديو 6 (اشكالي ندارد از اين فايل براي يوليد ويديو استوديو 11 هم ميتوان استفاده كرد) فايلي با پسوند vfx (Hfx4GLD.vfx) در پوشه Host Plugins برنامه Hollywood fx Gold 4.5.7 اضافه ميشود و فقط كافي است كه اين فايل را كپي كرده و در پوشه vfx_plug برنامه يوليد ويديو استوديو 11 paste كرد بدين ترتيب پس از اجراي برنامه يوليد، در قسمت ترانزيشن ها گزينه Hollywood اضافه ميگردد وميتوان از افكتهاي زيباي اين برنامه در يوليد استفاده نمود.
    از آنجا كه ممكن است برخي از شما عزيزان برنامه media studio update را نداشته باشد فايل vfx مورد نياز را به همراه آموزش اضافه كردن Hollywood fx Gold 4.5.7 به يوليد را براتون در لينك زير قرار داده ام اميدوارم مورد استفده شما قرار گيرد.

)) اما بتوانستم چیزی دانلود کنم و چون به دانستن این مطلب احتیاج دارم از شما کمک میخواهم.
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سوال دیگری هم دارم و آن بهترین تنظیمات خروجی VCD و DVD برای داشتن بهترین کیفیت در پلیرهای خانگی در یولید چیست ؟
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminrafael3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام من فیلم بر باد رفته رو دارم با کیفیت hd و فایل صوتی دوبله رو هم دارم الات ulead video stedio نصب کردم کسی میدنه چه جوری صدای اصلی رو حذف کنم و صدای دوبله رو بچسبونم به فیلم؟

ممنون میشم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

با سلام
    سیستم عامل بنده ایکس پی می باشد
    با برنامه آی پی تی 5 مشکل فارسی نویسی و مشکل مقطع شدن حروفات در یولد 9 حل شد ولی متاسفانه در یولید 11 با این برنامه امکان فارسی نویسی وجود ندارد. خواهشا برنامه ای را معرفی کنید که بتوان بسهولت فارسی نویسی کرد. در ضمن لینک دانلودنرم افزار را هم قرار دهید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •