تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 60 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 593

نام تاپيک: The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

عجب بازی هست مخصوصا این دورف ها چقدر باحالن و تو بدا هم موردور که دیگه اگه حلقه رو پیدا کنی سائرون و نزگول ها جمعشون جمع میشه.

داره خودمونی میشه URUK_HAI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Isengard

پيش فرض

سلام دوستان اینجا فقط در مورد قدرت های الف ها و انسان ها صحبت شده و هیچکس به موردور و آیزنگارد و... توجهی
    نمی کنه !
    نظرتون در مورد این 2 تیم چیه ؟
    من زیاد توی bfme II وارد نیستم که نظر بدم اما به جرات می تونم بگم که قدرت آیزنگارد تو bfme I فوق العادس ! و کلا تیم هجومیه !
    یعنی اگه کسی بتونه از ترکیب "مین ؛ بترینگ رم ؛ نردبان و بالیستا " به خوبی استفاده و مدیریت کنه هیچ قلعه ای جلوش طاقت نمی یاره !
    اما توی bfme II باید بگم تیم های دیگه امکانات بیشتری دریافت کردن تا آیزنگارد.
    موردور هم قوی شده.
    به نظرم توی bfme I آیزنگارد و توی bfme II انسان ها قوی ترن.
    به نظر شما کلا تو bfme I & bfme II کدوم تیم امکاناتش بیشتره ؟
    Last edited by URUK_HAI; 25-09-2008 at 23:26.

3. این کاربر از URUK_HAI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

من كه خريدم 2 دي وي دي بودبعد كه اومدم خونه ديدم يه دي وي دي نسخه قليه و دي وي دي دومي را بايد رو قبلي نصب كرد
    خلاصه نصب كرديم
    گرافيك خوبي داره و بازي جذابي هست
    درجه سختي بازي هم فكر كنم بالا باشه
    در سيستم من در ويستا با 2 گيگ رم و گرافيم 8600 يهو گيم مينيمايز شده و پيغامي مبني بر كم بودن رم ميده
    بين بازيهاي چنين سبك بيشترين گرافيك را داره

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

من كه خريدم 2 دي وي دي بودبعد كه اومدم خونه ديدم يه دي وي دي نسخه قليه و دي وي دي دومي را بايد رو قبلي نصب كرد
    خلاصه نصب كرديم
    گرافيك خوبي داره و بازي جذابي هست
    درجه سختي بازي هم فكر كنم بالا باشه
    در سيستم من در ويستا با 2 گيگ رم و گرافيم 8600 يهو گيم مينيمايز شده و پيغامي مبني بر كم بودن رم ميده
    بين بازيهاي چنين سبك بيشترين گرافيك را داره
    منم سیستمم مثل شماست.2 گیگ رم و گرافیک 8600.
    حداکثر گرافیک هم فعال کردم.(هم رزولوشن و هم جزئیات ultra high)
    اگر تعداد تیم ها و یونیت ها زیاد باشه دو گیگ رم که به راحتی پر میشه .
    اما برای من اختلالی توی بازی به وجود نمیاد.
    فقط فعالیت هارد بسیار زیاد میشه که نشون میده سیستم داره از حافطه مجازی استفاده میکنه.

در مورد نصب بازی هم سیستمش همونه.
    اول باید BFMEII رو نصب کنید و بعد پک "قیام ویچ کینگ" رو روش نصب کنید.

همونطور که گفتید گرافیک بازی بالاست و بسیار زیبا !

6. این کاربر از mstf666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه URUK_HAI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Isengard

پيش فرض

سلام خوش اومدی.
    پس آیزنگارد توی bfme II هم قویه , خوبه
    می شه راه مقابله با آیزنگارد رو بگی ؟ چون تو گیم نت ما که هیچ کس راهشو بلد نیست یعنی هر چی راه بلد بودن من زدشو زدم
    در ضمن تیم مقابل آیزنگارد توی bfme I گاندوره , یعنی حملات آیزنگارد بیشتر بهش آسیب می زنه.

8. این کاربر از URUK_HAI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsentanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

انسان ها هم قوین

بچه ها من نمی تونم از روی دیال اپ انلاین بازی کنم؟؟
    الف ها هم قوی هستن ولی دیوارهاشون بدرد نمی خوره ولی بدرد شمشیر بازی و تیرکمان می خورند البته باز هم انسان ها یه چیز دیگن
    راستی کسی دی وی دیه bfme1رو داره؟؟

بازیش هم خیلی باحاله من قدیما با گرافیک 128 بازی می کردم
    بعد با گرافیک 512 بازی کردم و همه چیز رو هم گذاشتم اخر برای اولین بار کف کردم گرافیک رو دیدم
    راستی کسی مودی نداره که بازیه اصلی تغییر کنه؟؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

منم سیستمم مثل شماست.2 گیگ رم و گرافیک 8600.
    حداکثر گرافیک هم فعال کردم.(هم رزولوشن و هم جزئیات ultra high)
    اگر تعداد تیم ها و یونیت ها زیاد باشه دو گیگ رم که به راحتی پر میشه .
    اما برای من اختلالی توی بازی به وجود نمیاد.
    فقط فعالیت هارد بسیار زیاد میشه که نشون میده سیستم داره از حافطه مجازی استفاده میکنه.

در مورد نصب بازی هم سیستمش همونه.
    اول باید BFMEII رو نصب کنید و بعد پک "قیام ویچ کینگ" رو روش نصب کنید.

همونطور که گفتید گرافیک بازی بالاست و بسیار زیبا !
    البته من درايو مجازي ويستا را غير فعال كردم
    همچنين 64 بيتي دارم كه بيشتر رم ميكشه

آخر فروم باز offlineinternet's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

توضیحاتی در مورد داستان The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king در کتاب های تالکین
    اطلاعات ضروری:
    نوع : انسان
    سال تولد : نامعلوم
    اولین حضور : در حدود سال 2251 دوران دوم
    سال نابودی : 15 مارس 3019 از دوران سوم
    قلمرو ها : کارن دوم در آنگمار ؛ میناس مورگول
    والدین : نامعلوم
    خواهر و برادر : نامعلوم
    همسر : نامعلوم
    فرزند : نامعلوم
    اسلحه : شمشیر ؛ تیغ مورگولی ؛ گرز
    مرکب : اسب سیاه ؛ اژدها
    نماد : ماه سفید بد شکل و نفرت انگیز با چهره مرگ

چهره:

The Witch-king uncloaked

The Witch-king in armor

12. 3 کاربر از offlineinternet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

جزییات زندگی نامه:
    پادشاه نزگول ترسناک ترین خادم سارون.
    او اولین مردی بود که بوسیله یکی از حلقه های نه گانه به تباهی پا گذاشت. او قلمرو آنگمار را بنا گذاشت و به عنوان پادشاه جادو پیشه شناخته شد، اگرچه آنگمار فرو ریخت اما پادشاه انگمار بدست هیچ مردی از پا در نیامد. در طول جنگ حلقه لرد نزگول در شکار ناموفق حامل حلقه شرکت کرد و بالاخره در جنگ دشتهای پله نور با تقدیر خویش روبرو شد.

هیچ چیزی از هویت اصلی لرد نزگول آشکار نشده است. گفته شده که سه نفر از بزرگان نزگول در اصل از مردان نومه نور می باشند اگرچه از اینجا بنظر می رسد که لرد نزگول یکی از این سه تن باشد اما این بطور قطع بیان نشده است.

سارون, کلبریمور و الفای صنعتگر ساکن ارگیون را فریب داد از کمک های آنها برای ساخت نه حلقه قدرت (و دیگر حلقه ها...) در حدود سال 1500 دوران دوم بهره گرفت. سپس سارون حلقه یگانه را برای فرمان راندن به بقیه حلقه ها برای خود ساخت و هنگامی که الفها نیات اورا دریافتند، در سال 1697 با حمله به ارگیون و نابود کردن آنها حلقه ها را پس گرفت (بجز 3 حلقه).

سارون 9 حلقه را به آدمیان داد که به راحتی رو به تباهی میرفتند. مردان از حلقه ها برای بدست آوردن قدرت و ثروت استفاده کردند اما بعد از مدتی آنها در بند جادوی سارون گرفتار شدند.
    هنگامی که آنها شروع به استفاده از حلقه ها کردند قدرت ثروت شکوه پادشاهان و جنگجویان باستانی به آنها رو آورد تا زمانی که تباهی آنان آغار شد. آنها عمر جاویدان یافتند اما بصورتی برده وار. آنها گام برمی داشتند اما ناپیدا از چشم همه موجوداتی که در زیر آفتاب درخشان قدم بر می داشتند و می دیدند آنچه که از چشمان مردمان فانی ناپیدا بود. اما اغلب آنها آنچیزی را می دیدند که افکار و تصورات پلید ارباب سیاهشان بود.
    و یکی پس از دیگری زودتر یا دیرتر بستگی به اینکه در ابتدا نیات پاک داشتند یا پلید در دام حلقه های خود گرفتار شده و بندگان سارون شدند. برای ابد و اسیر در قدرت حلقه ها پا به سرزمین سایه ها گذاشتند.

14. 4 کاربر از offlineinternet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

نزگول وحشتناک ترین سربازان دشمن بزرگ بودند که با فریاد آنها آوای ترسناک مرگ طنین آفکن می شد.

سیلماریلیون (در باب حلقه های قدرت و دوران سوم - صفحه 289)
    نه تن ابتدا در حدود سال 2251 دوران دوم بشکل نزگول پدیدار شدند قدرتمند ترین آنها پادشاه نزگول بود.
    در 3434 در دوران آخرین اتحاد بزرگ الفها و آدمها بر علیه سارون در موردور شکل گرفت. و در آخر در سال 3441 سارون شکست خورد و حلقه یگانه بوسیله ایزیلدور گرفته شد. از آن پس نزگولها در سایه ها نهان شدند.

سارون بصورت پنهانی در سال 1050 بازگشت و استحکامات دول گلدور را در کناره میرک وود بنا کرد. در حدود 1300 بود که نزگول دیده شد. پادشاه نزگول به اریادر شمالی رفت و سرزمین آنگمار را در دو طرف کوههای مه آلود بوجود آورد. پادشاه جادو پیشه دژی بزرگ به نام کارن دوم را در شمالی ترین قسمت قلمروآنگمار برپا کرد. او ارتشی مشتمل از مردان شیطانی اورکها و دیگر موجودات نفرین شده را بدور خویش گرد آورد.

ویچ کینگ از این جهت آنگمار را در شمال بوجود آورد زیرا در هنگامی که گندور در جنوب با قدرت به حیات خود ادامه می داد پادشاهی شمالی در آرنور دستخوش نابسامانی و بی نظمی بود. آرنور در سال 861 به سه قسمت آرتاداین و کاردولان و رودئور تقسیم شده بود و بین این سه پادشاهی نزاع در گرفته بود. این موضوع به پادشاه جادو پیشه بسیار فراتر از آنچه خودش توانایی داشته باشد در راه رسیدن به نقشه هایش کمک کرد.

رودئور اولین جایی بود که در برابر نیروهای ویچ کینگ تسلیم شد. تعداد بسیار کمی از دونه داین در آنجا باقی مانده بود و پس از سقوط شاه شیطان صفت مردان کوه نشین که با ویچ کینگ هم پیمان بود در آنجا بر سر کار آمد.

16. 2 کاربر از offlineinternet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •