تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کمک در مورد خرید wd My Passport Elite

اگه نباشه جاش خالی می مونه my comi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض کمک در مورد خرید wd My Passport Elite

سلام دوستان
    من دنبال یه هارد اکسترنال 2.5 اینچی بودم که wd My Passport Elite 500 g رو دیدم و خیلی از شکلش خوشم اومد
    ولی مثل اینکه خیلی کم شده <من یه جا پیدا کردم 139 تومن میده< حالا سوالات
    1-من هر چی گشتم نتونستم مشخصات کامتشو پیدا کنم مثل بافرش،سرعتش<تو سایت wd هم چیزی پیدا نکردم، اگه سایتی سراغ دارید ممنون میشم کمک کنید
    2-قبلا همه تعرف ws رو میکردن ولی حالا مییینم بیشتر تعریف seagat میکنند،چجوریاست؟؟اخه من یه مدل seagat هم دیدم حدود 105 هستش،ایا واقعا ارزش داره 34 تومن بیشتر بدم؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه my comi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

عجب تاپیک باحالیه مثل شهر مرده ها شده
    اساتید کجایییییییییییییییییییید؟

آخر فروم باز godsmak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پایتخت جهان

پيش فرض

دوست عزیز Elite قیمتش حدود 120 تومانه! (پاساژ رضا)
    در مورد مشخصاتش هم :
    • سري هارد ديسك : My Passport™ Elite™ Portable Hard Drives 500 GB, USB 2.0
    • نوع حافظه : Portabl Hard Drives
    • ظرفيت حافظه : 500 گيگابايت
    • نوع اتصال : USB 2.0
    • سرعت انتقال درگاه اطلاعات : 480 Mbits/s -Max
    • سايز هارد ديسك : 79.5*126.15*15 ميليمتر
    • وزن : 0.18 كيلوگرم
    • ميزان حرارت :
    - در حالت كار : 5° C to 40° C
    - در حالت بيكار : -20° C to 65° C

• قابليت حمل بسيار ساده
    • حجم بسيار کم، به طوري که در جيب جا مي‌شود
    • ظرفيت 500 گيگابايتي
    • امکان تشخيص فضاي قابل استفاده با اتصال پاسپورت به رايانه
    • امکان تهيه‌ي نسخه‌ي پشتيبان و قرار دادن يک نسخه‌ از آن در سرويس‌هاي به اشتراک گذاري آنلاين
    • قابليت تکثير اي‌ميل و دفترچه تلفن بر روي ديگر ابزار ذخيره‌کننده مانند Ipod
    • قابليت تهيه‌ي نسخه‌ي پشتيبان به صورت اتوماتيک با هر بار اتصال My Passport به رايانه تنها با انجام تنظيمات لازم
    • انتقال اتوماتيک و به يک باره‌ي اطلاعات پس از ويرايش فايل، چک کردن ايميل و مشاهده‌ي عکس‌ها با اتصال My Passport؛ و قابليت اعمال آني تغييرات بر روي کامپيوتر شخصي در خانه. اين عمليات در حالي صورت مي‌پذيرد که اطلاعات شما توسط تکنولوژي 128-bit encryption محافظت مي‌شود. البته، ويژگي فوق مختص سيستم عامل ويندوز مي‌باشد.
    • تامين برق مصرفي My Passport مستقيما از طريق پورت USB متصل به رايانه؛ عدم نياز به منبع تغزيه‌ي مجزا
    • دست‌رسي از راه دور به فايل‌ها، تصاوير و آهنگ‌هاي مورد نظر از طريق تمام رايانه‌هاي مجهز به MioNet® Key؛ فقط کافي است My Passport را به رايانه متصل کرده و نرم‌افزار MioNet® Ke را اجرا کنيد. البته اين ويژگي مختص سيستم عامل ويندوز است.
    • نصب بسيار راحت تنها با اتصال به رايانه يا نوت‌بوک بدون نياز به سي‌دي نصب؛ بارگزاري درايوهاي مورد نياز به صورت خودکار انجام مي‌شود
    • قابليت اجري موسيقي، عکس و بازي در تلويزيون تنها با اتصال My Passport از طريق کابل USB به کنسول بازي
    • امکان مديريت عکس‌ها، اطلاعات و در کل Passport به وسيله‌ي نرم‌افزار ارايه شده توسط Google

درضمن من پیشنهاد میدم مدل Essential رو بگیری، چون هیچ فرقی با این مدل نداره و قیمتش هم 108!(Elite فقط یه کیف داره!)

4. این کاربر از godsmak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام ممنون از راهنمایی من هم مشکلم اینه که هاردMY PASSPORT ESSENTIAL دارم اول درست نصب شد فیلم زیاد داخلش ریختم راحت قبول کرد اما بعد از 2بار جداسازی از هارد درایوی که به نامMساخت شده بود ناپدید شد ودیگه بالا نمیاد هرکاری کردم نشد چه کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •