تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 38 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 372

نام تاپيک: پست اختصاصی FW46GJ/B

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

این قابلیت توی گوشی شما هست و به نام کنترل از راه دور سونی اریکسون هاست ... و ربطی به لپ تاپ نداره ! من توی PC هم ان قابلیت رو استفاده میکنم
    پس زنده باد سونی اریکسون
    من فکر میکردم برای اینکه گوشی سونی اریکسون از این ورم لپ تاپ سونیه این امکان رو میده

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

تو ایران خیر تو جهان
    سری aw سونی رو یادتون رفته مثل اینکه!
    کلا سونی همیشه lcd بهتری داشته

البته اینم بگم سونی ها با هم خیلی فرق میکنن البته گفتن این برای شما که اطلاعاتتون خوبه لازم نیست
    مثلا دوست بنده یه سونی cr داره از همین صورتی ها کارش عکاسی هست کیفیت تصویر دو تا لپ تاپ رو با هم مقایسه کردیم عاشق لپ تاپ من شده بود واقعا خیلی سر تره خود من تصویر aw رو از نزدیک ندیدم ولی خیلی تعریفشو شنیدم
    قرارم شده امد خبرش کنم لپ تاپ خودشو رد کنه این مدل بگیره با اینکه سنگین تره برای یه خانم ولی....

یه سوالم ازت داشتم تصویر لپ تاپ من پیش فرض 90dpi هست 120dpi هم داره اگه ببرمش بالا چقدر تاثیر داره؟
    سری AW فوق العاده است ... اگر سایز LCD اش کوچکتر بود من الان یکی داشتم چون فوق العاده است ... LCD اش رو دیدم یکی از دوستان داشت ... فول اچ دی واقعی و Hi color بود و غلظت رنگ ها کاملا طبیعی

انتخاب اول طراحان و میکسرها در جهانه

اون 90 و 120 DPI مربوط به سایز فونت هست که بزرگتر و یا حالت معمولی میشه ... اغلب روی 90 یا 96 هست ... اگر بیشترش کنید فونت ها درشت تر می شوند همین و تاثیری در گرافیک نداره !

بزارید همین باشه

تنها چیز توی LCD ، کیفیت پانل ، کنتراست ، زاویه دید ، زمات تاخیر ، تفکیک پذیری و مبنای HD بودنشه

3. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

پس زنده باد سونی اریکسون
    من فکر میکردم برای اینکه گوشی سونی اریکسون از این ورم لپ تاپ سونیه این امکان رو میده
    حالا نمی خوام بحث رو منحرف کنم ولی نوکیا به دلیل داشتن سیستم عامل فوق العاده اش ، می تونی روی سری های لمسی مثل Xpress music برنامه ای نصب کنید که بتونه حتی نقش جوی استیک را بازی کنه

این ورژن برای گوشی های سیمبیان دار دیگر هم هست ...

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بابا ! هيچی ! خوبه ! عاليه ! فقط 1600 * 1200 فکنم بهتر باشه ! اين کشيدس ! خوشم نمياد
    حالا از کجا بايد بفهمم ؟!
    چیو از کجا بفهمی؟
    یه بازی نصب کن که فول اچ دی به بالا بکشه بعد بازی کن ببین چی میشه البته نمیدونم بازی هست که از رزولیشن فول اچ دی بهت بیشتر روزولیشن بده اگرم نداشت مهم نیست فول اچ دی بزار بازی کن ببین چه جوریه
    فارکرای 2 کرایسیس و... بهت میدن این روزولیشن رو

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

حالا نمی خوام بحث رو منحرف کنم ولی نوکیا به دلیل داشتن سیستم عامل فوق العاده اش ، می تونی روی سری های لمسی مثل Xpress music برنامه ای نصب کنید که بتونه حتی نقش جوی استیک را بازی کنه

خوب سونی اریکسون سیمبین هم داره گوشی من جاوا هست
    x1 سونی اریکسون رو یه نگاه بنداز

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من Omnia دارم هرکاری که بخوام به راحتی میشه انجامش داد! راحت تبدیل میشه به جواستیک و ریموت چون ماوس هم داره میشه به عنوان ماوس ازش استفاده کرد!

داره خودمونی میشه nakeshman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ایران آزاد ؛ در آینده ای نه چندان دور

پيش فرض

خوب سونی اریکسون سیمبین هم داره گوشی من جاوا هست
    x1 سونی اریکسون رو یه نگاه بنداز
    x1 ویندوز موبایله نه سیمبین اینجا کم کم داره میشه تاپیک موبایل . 1 خورده دیگه بگذره فکر کنم کار به جارو برقی و مخلوط کن و مجیک بولتم بکشه

9. 2 کاربر از nakeshman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_dre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران - آریاشهر

پيش فرض

دادش اون موقعی که من k750 داشتم هم ریموت کنترل داشت اون موقع که N73 هم نیومده بود چه برسه به ان 82 و 5800 و اکسپرس موزیک
    ((اصلا نمی خوام کل کل کنم و هدف فقط اطلاع رسانی بود))

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اگر بحث و حرفتون سر کیفیت نمایشگرهای تعبیه شده روی بهترین مدل برند هست به نظر من سه برند برتر اینها هستند روی این سری ها :

Sony AW
    Apple Macbook Pro
    Dell Precison

در مورد رزولوشن Full HD هم بگم که برای کسی که میخواد لپ تاپ رو برای بازی بخره با این گرافیک ها بهترین رزولوشن HD یا 1366x768 هست که تا حداقل 1 سال آینده بتونه با رزولوشن Fit Panel اجرا کنه
    بالاتر از این مقدار مناسب افرادی هست که فیلم های Bluray یا Rip شده در این رزولوشن رو میخوان ببینن یا کسایی که کاربرد گرافیکی دارند و میخوان صفحه دسکتاپ خلوت تری داشته باشن و بتونن راحت کار طراحی انجام بدن
    وگرنه برای افراد عادی اصلا توصیه نمیشه به 2 دلیل :

1-نوشته ها و جزئیات ریز میشن و دیدنش مخصوصا تو تاریکی سخت میشه و چشم رو خسته میکنه
    2-بعد از مدتی به دلیل ریز بودن پیکسل ها دلتون رو میزنه ( شاید این برداشت خودم باشه )

12. 2 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

پست های بی ربط با تاپیک هم بزودی پاک خواهند شد ، دوستان لطفا رعایت کنند

14. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •