تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 69

نام تاپيک: درخواست رام برای تمام پاکت پی سی ها

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

عجب تاپیک مسخره ای ...آخه یکی نیست به این BS Panzer بگه تو میخوای اخراج بشی چرا تاپیک اساسی میزنی.همش 1 رام معرفی شده که مفت نمی ارزه و اونم فیل تره

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

آقا من رام 3x1 khaunchai رو که built اون 21728 هست و من نمیدونم واسه xp هست یا ویستا یا win 7 لطفا کمک کنین و روش فلش رو بگین

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

سلام چاکریم من دیشب کلی فکر کردم و تصمیم گرفتم اصلا دنبال رام های کوک شده ی عجیب غریب نرم (اگه خواستی تا دلایلمو بگم) من الان دنبال رام رسمی سامسونگ win 6.5 واسه امنیا هستم اگه اومده که ایول اگه داری لینک بده اگه نه یه رام 6.5 کوک شده باشه اما کاملا به رسمی شبیه باشه (Touch Wiz win 6.5) و آشپزش توش ابتکار به خرج نداده باشه و برنامه هاش همه سالم باشه و اگه مصرف باطریش از اینی که الان رو گوشیمه (رام اولیه JVHI2 ) کمتر نیست بیشتر نباشه! من الان دسترسیم به وین XP خیلی سخته اگه با وین 7 بشه آپگرید کرد من خیلی راحت ترم!! مرسی

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

[QUOTE=Real Madrid C.F;4548486]آقا من رام 3x1 khaunchai رو که built اون 21728 هست و من نمیدونم واسه xp هست یا ویستا یا win 7 لطفا کمک کنین و روش فلش رو بگین[/
    QUOTE]

سلام.

رامی که شما فرمودید یا هر رام دیگه ای به نوع ویندوز Pc شما ربطی نداره و اونچیزی که رو ویندوزهای مختلف متفاوته برنامه سینک شدن گوشی با کامپیوتره مثلا" XP با اکتیو سینک وصل میشه و...که اونم با توجه به نوع ویندوز کامپیوترتون میتونید از سایت مایکروسافت دانلود کنید.

سلام چاکریم من دیشب کلی فکر کردم و تصمیم گرفتم اصلا دنبال رام های کوک شده ی عجیب غریب نرم (اگه خواستی تا دلایلمو بگم) من الان دنبال رام رسمی سامسونگ win 6.5 واسه امنیا هستم اگه اومده که ایول اگه داری لینک بده اگه نه یه رام 6.5 کوک شده باشه اما کاملا به رسمی شبیه باشه (Touch Wiz win 6.5) و آشپزش توش ابتکار به خرج نداده باشه و برنامه هاش همه سالم باشه و اگه مصرف باطریش از اینی که الان رو گوشیمه (رام اولیه JVHI2 ) کمتر نیست بیشتر نباشه! من الان دسترسیم به وین XP خیلی سخته اگه با وین 7 بشه آپگرید کرد من خیلی راحت ترم!! مرسی
    در مورد رامهای غبر اوریجینال شما هر رامی رو خواستی دانلود کنی اول مشخصاتش رو بخون بعد نظراتی که کاربرها دادن و با توجه به نیازت انتخاب کن.اما اینکه شما رام کوک شده میخوای که تغییراتی توش از طرف کوکر داده نشده باشه رو من نمیفهمم یعنی چی!!!پس توقع داری کوکر چیکار کرده باشه روی اون رام؟!!!
    تمام رامهای کوک شده با حذف و اضافه برنامه و ......ایجاد و تولید میشن.

5. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

سلام خیلی چاکریم جناب آریان.در مورد اون قسمت اول که اکتیو سینک و این چیزا بود منظور من این بود که وقتی میری تو سایت سامسونگ میخوای رام ور داری میگه واسه چه کشوری میخوای و بعد میگه واسه چه ویندوزی میخوای ویستا یا XP اگه نه خودم ببو نیستم بعد 8 ماه با پاکت سرو کار داشتن ندونم رو XP اکتیو باید نصب کنی Vista سنتر نصب کنی بلکه خودم 3 یا 4 بار هر دو رو نصبیدم (: .... منظورم این بود که اگه سامسونگ یه رام اصلی 6.5 واسه امنیا میداد چه شکلی بود اینا هم تصور کنن و خودشونو جای سامسونگ بزارن و یه رام کوک شده شبیه به اصلی بسازن نه یدفه ببینی رو رام TouchFLO و.... نصب شده و آلبوم و مدیا پلیرش هم کار نمیکنه!!!! فوق العاده مرسی!!

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام خیلی چاکریم جناب آریان.در مورد اون قسمت اول که اکتیو سینک و این چیزا بود منظور من این بود که وقتی میری تو سایت سامسونگ میخوای رام ور داری میگه واسه چه کشوری میخوای و بعد میگه واسه چه ویندوزی میخوای ویستا یا XP اگه نه خودم ببو نیستم بعد 8 ماه با پاکت سرو کار داشتن ندونم رو XP اکتیو باید نصب کنی Vista سنتر نصب کنی بلکه خودم 3 یا 4 بار هر دو رو نصبیدم (: .... منظورم این بود که اگه سامسونگ یه رام اصلی 6.5 واسه امنیا میداد چه شکلی بود اینا هم تصور کنن و خودشونو جای سامسونگ بزارن و یه رام کوک شده شبیه به اصلی بسازن نه یدفه ببینی رو رام TouchFLO و.... نصب شده و آلبوم و مدیا پلیرش هم کار نمیکنه!!!! فوق العاده مرسی!!

سلام.

برداشت من اشتباه بودهاما با توجه به اینی که شما فرمودید که در زیر اوردم برداشتی غیر از اونچیزی که من کردم هم یکم غیر منطقی میاد.(یعنی اگر برداشتی غیر از اون میکردم کارم غیر منطقی بود.ضمن اینکه بنده قصد جسارت نداشتم و فقط قصدم کمک بوده که مثل اینکه طور دیگه شده.به هر حال عذر خواهی میکنم.

آقا من رام 3x1 khaunchai رو که built اون 21728 هست و من نمیدونم واسه xp هست یا ویستا یا win 7 لطفا کمک کنین و روش فلش رو بگین

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

سلام خیلی چاکریم جناب آریان.در مورد اون قسمت اول که اکتیو سینک و این چیزا بود منظور من این بود که وقتی میری تو سایت سامسونگ میخوای رام ور داری میگه واسه چه کشوری میخوای و بعد میگه واسه چه ویندوزی میخوای ویستا یا XP اگه نه خودم ببو نیستم بعد 8 ماه با پاکت سرو کار داشتن ندونم رو XP اکتیو باید نصب کنی Vista سنتر نصب کنی بلکه خودم 3 یا 4 بار هر دو رو نصبیدم (: .... منظورم این بود که اگه سامسونگ یه رام اصلی 6.5 واسه امنیا میداد چه شکلی بود اینا هم تصور کنن و خودشونو جای سامسونگ بزارن و یه رام کوک شده شبیه به اصلی بسازن نه یدفه ببینی رو رام TouchFLO و.... !!
    آخ آخ چه سوتی دادم یه لحظه فکر کردم دارم با بچه محلامون حرف میزنم(مخصوصا اون تیکه ی ببو نیستم!!) باید اونجوری حرف میزدم.من از شما عذر میخوام...اصلا من هیچوقت قصد گله و شکایت از شما رو ندارم.خلاصه ببخشید چاکریم.
    آقا رام مورد نظر یافت نشد...الان دیگه رفتم تو فکر HD ببینیم خدا چی میخواد...واسه HD که دیگه رام رسمی 6.5 اومده نه؟؟!!!

آخر فروم باز hussain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    جزیره قشم

پيش فرض

سلام دوستان
    یک رام کوک شده با حداقل باگ برای X1 چی پیشنهاد می کنید؟
    روش نصب روهم محبت کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    رام برا گوشی pharos (htc p3470 میخوام
    کسی سراغ داره؟؟
    نحوه آنلاک کردن گوشی چطوریه؟؟

داره خودمونی میشه astrix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

5 کمک کمک کمک فور لطفا کمک کنید

سلام
    خوبین؟
    اقا من اجم دارم اشتباها رام qtek س200 ریختم و حالا هر کاری می خوام بکنم که downgarde شه نمیشه
    لطفا به من کمک نید چون با این رام نه صدا داره و نه hotkey ار نمی نه.
    لطفا کمک کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •