تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 50

نام تاپيک: جومونگ با ما چه کار کرد یا نسل جدید حق دارد از گذشته اش چیزی نداند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اون ذوالقرنین که اینطور گفته شد که پیامبر است تا تازی ها مقبره کورش رو ویران نکنند .
    ببین این بخش دومش هم مشکل داره ... یه جوری می گی اشتباه انگار ناخواسته بوده ... اینا هدفشون همین بوده ، و خودشون هم می دونند که در بین مردم اثر منفی میزاره ولی چون پشتشون گرمه نیازی نمی بینند که جلب نظر مردم رو پیش بگیرند ...
    حرف یکی از مراجع تقلید بود !!!
    کورش برو تا این یوزرت هم بن نشده !!!! هر قوم حکومتی را داراست که شایسته ی آنست.
    ما با این ابراز احساسات و نظرات به جایی نمیرسیم چون کسی صدای ما رو نمیشنوه

2. این کاربر از M O B I N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    رسا

پيش فرض

هر قوم حکومتی را داراست که شایسته ی آنست.
    پس بدون بزودی شرایط تغییر می کنه ...
    شنیده میشه ، منتها همون طور که گفتم طعم قدرت به دهان اینها شیرین تر از نظر مردم هست ...
    از بن شدن خوشم نمیاد ، ولی بدون اگه می خواستم از این جور حرفا بترسم همون یوزر اولم هم بن نمیشد .
    فکر کنم این پست من آخرین پست اینجا باشه .

پروفشنال Reza_994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ما از بن شدن میترسیم p30world از فیلتر شدن

5. 2 کاربر از Reza_994 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    رسا

پيش فرض

ما از بن شدن میترسیم p30world از فیلتر شدن
    خوب سایت به این بزرگی باید هم از این مساله نگران باشه ... این مشکل از اونایی هست که سایت هایی بزرگ رو بدون توجه فیـــلتر می کنند ... راستی تا حالا به اون ایمیلی که دادن کسی میل زده ؟ چی جواب میدن ؟

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

گذشته رو ول کنید ، ما حالا چی هستیم ؟! چی داریم ؟! ...

8. این کاربر از mf.designing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

گذشته رو ول کنید ، ما حالا چی هستیم ؟! چی داریم ؟! ...
    به نسبت سایر کشورها اگه بگیم به نظر من الان افغانستان سیمای پیشرفته تری
    نسبت به اینجا دارد...

10. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام
    رفقا بحث بدجور داره منحرف می شه
    بی خیال....

12. این کاربر از Asalbanoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

برادر نویسنده هم دلش خوش بوده ها ....
    اگر هرکدوم از بازیگران سریال های پربیننده خارجی میومدن ایران ازشون استقبال میشد.
    بنده رفتم کلانتری برای رسیدگی به شکایتم ، می بینم همه سرباز و سروان و ... نشستن جومونگ می بینم ، کلی الاف شدم با کلی اعتراض بلندشون کردم گفتم آقا بیا رسیدگی کن
    آقا هی می گیم کوروش کبیر ، فلان ، ... بعد دوباره میریم سر زندگیمون ، مجدد تا چیزی میشه جهت گیری میکنیم
    باید کار اساسی صورت بگیره .
    کسی که باید دلش بسوزه برای فرهنگ و... ، نمیسوزه ، دنبال چیزه دیگه ای هست، ما چه کار کنیم ؟
    خب بیان یک سریال زیبا بسازن ، مردم لذت ببرن. اومدن سریال حضرت یوسف ساختن ، تنها شانسی که آوردیم این بود که وقتی اینا بین شهر ها حرکت می کردن ، اون موقع رو به صورت ریل تایم نمایش نمیدادن ...
    همه سریال هامون شده عشق عاشقی ... یا فیلم نامه های آبکی ، 6 ساعت باید صبر کنی دوربین از دماغ طرف بره رو چشمش.
    من یک فیلم دیدم شبکه 1 مثلا ماشین چپ کردن ، با چند سیم ، ماشینرو بسته بودن به صورت تابلو هم مشخص بود.
    اینا خجالت نمی کشن یعنی ؟
    خب من و شما چیکار کنیم یک سریال درست حسابی دوبله نمی کنن ...
    مشکل ما از جای دیگه هست.
    ما این همه انیمیشن ساز خوب داریم ، یعنی واقعا اینا نمی تونن یک انیمیشن یک ساعته درست کنن ؟ مشخص هست که می تونن ، فضا رو باید کسی ایجاد کنه که نه همچین فضایی ایجاد می کنن نه وقتی برای این جور چیزا میزارن ... کسی حرکتی نمی کنه.
    ملت 70 قسمت جومونگ دیدن با فراز و نشیب سریال جلو اومدن بعد طرف از کره اومده ایران می خوای ازش استقبال نکنن ؟
    خب می خوای برن مثلا از کدوم بازیگر ایرانی استقبال بکنن ؟

جای بسی تفکر داره .............

14. این کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

ما که ندیدیمش وای خدا چی میشد اگه یه سلامی باهاش میکردیم...
    من از اون فیلم قبلی امپراطور دریا ازش خوشم اومده چه بازیگرایی ..چه هنرمندایی ...
    هی هی هی هی هی هی هی هی..

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

خوب چیزی که نمیتونم بگم
    فقط خوشحالم که صدا و سیمای ما یک رسانه ی ملی هست !
    چرا ما فیلم از رستم و سهراب نداریم ؟ چون مسلمون نیستن و از قضا هر کی مسلمون نباشه کافره و ما بیایم از کفار فیلم بسازیم ؟؟؟ استغفرالله !!!

این اقایونی که اونجا نشستن افکارشون با شما 180 درجه فرق میکنه دوستان . طرف با خودش میگه بریم پول دور بریزیم پای فرهنگ کی چی بشه ؟ پول الکی خرج کنیم واسه کوروش که چند هزار سال پیش مرده ؟ نه بجاش بزار فیلم از پیغمبرا بسازیم مردم هدایت شن موقع ظهور جلوی آقا آبرومون نره (این حرفا چوک نیست )
    میگن خوب نیست مردم زیاد بچسبن به این کوروش و داریوش که همه کافر بودن !
    از آقای ضرغامی پرسیدم در مورد همین موضوع طی فرصتی که دست داد . خودش که جوابی نداد یکی کنارش بود گفت "برو بابا توئم جو گرفتتا " خب مسئولین اینان دیگه
    من هم با این بحث ها در پیسی ورلد به کجا میرسم ؟ ایا کسی از مسئولین میبینه حرفامونو که بخواد وجدان نداشتش بیدار بشه ؟
    اون آقایی که دستشو نمیدونم از کدوم آبادی بلند میکنن میارن میکنن وزیر میخواید بیاد به فکر فرهنگ و زیر ساختای جامعه باشه ؟!ً
    وقتی به آقایون تعلیماتی کاملا متفاوت از تاریخ ارائه مبدن ... وقتی طرف میاد تو حوضه ی علمیه به طلبه ها میگه این کوروش ضد دین بوده و خودش به سلیقه ی خودش توراتو از نو نوشته و نمیدونم چقدر یهودیو زنده زنده سوزونده شما انتظار دارید این طرف بشه یک وطن پرست ؟
    همین طلبه فردا میرسه به قدرت میخواید به کورش و داریوش بها بده ؟
    وقتی حکومت فعلی از تاریخ ما احساس انزجار داره نمیشه امیدی داشت بیان فیلم بسازن برامون
    وقتی مسئول مملکت بجای تاریخ و فرهنگ به فکر فلان ویلاش تو دبی هست اینا یکم انتظارات زیادیه

من زنگ میزنم روابط عمومی همین صدا و سیما انتقاد میکنم طرف فوش میده میگه برو یه جا دیگه الافی ! این طرف رو که از کره ی مریخ نیاوردن . این طرف از همین ملته . وقتی در خود صدا و سیما یک نفر اعتقادی به فرهنگ سازیی و ارزش به مخاطب نداره و بشون میگه سوسل بازیو و جلف بازی شما انتظاز دارید بها بدن ؟!
    برید زنگ بزنید به یک شبکه ی خارجی ببینید چطور جواب میدن بتون و مقایسه کنید . به همین شبکه های خصوصی یه نگاه بندازید
    اون اوایل که شبکه ی GEM اومده بود من میل زدم براشون و گفتم چرا اینقدر در مورد ترک ها کم اطلاعات میدن و خواستم درستش کنن . برام جواب فرستادنو خیلی تشکر کردن از توجهم و گفتن حتما مطرح میکنن . بعد از یه مدت کوتاه پیشنهادم عملی شد و واقعا خوشحال شدم خودم هم چون دیدم شبکه ای که بینندشم برایمخاطبش ارزش قائله .
    دلیلش چیه ؟ چون اونا برای کارشون ارزش قائلن . یه هدف دارن و میخوان کارشون از گذشته بهتر بشه
    اونوقت صدا و سیما ...

وقتی مدیر تو مدارس میاد و وقت تاریخو میده به ریاضی.. وقتی خود مدیرو ناظم هم معتقدن تاریخ فقطوقت تلف کردنه شما میخواید همینبپه که فردا میشه مسئول یا حداقل عضوی از همینجامئه به تاریخو فرهنگ ایران بها یده ؟
    بگید ببینم چند نفر خود شما از درس تاریخ تو مدرسه متنفر نبودید ؟ صادق باشید . چند نفر واقعا علاقه مند بودید ؟

یک مقدار به نظرم این خواسته های ما غیر منطقیست
    اینم هست که شما میاید و به صدا و سیما و فلان شخص ایراد میگیرید . ولی مگه فلان شخص چطور شده که دزد و بی اهمیت و بی سواد بار اومده ؟ اینها تقصیر تک تک ماست . بهتره از خودمون شروع کنیم

ممنون

17. 10 کاربر از ALt3rnA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •