تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 41

نام تاپيک: خرید سیستم کامل تا 1/200/000

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دستت درد نکنه آقا بابک این چند روز من حسابی شرمنده ات شدم، کارت رو همون MSI میگیرم چون قیمتش به نظرم مناسبه فقط یه سئوال این کارت ظاهرا دو تا ورودی PCI-E داره هر دو تاش رو باید وصل کنم دیگه؟

بعدم یکی دو تا تست درست و حسابی هم اگه میشه معرفی کنید سیستم رو از نظر پایداری و کولینگ اینا تست کنم که دیگه خیالم راحت باشه.
    فکر کنم منظورت اون پورتهای dvi سفید رنگ باشه . یکیش رو باید وصل کنی باتبدیل به مانیتور اگه هم تبدیل نیاز نشد هم که هیچی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Neoonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

فکر کنم منظورت اون پورتهای dvi سفید رنگ باشه . یکیش رو باید وصل کنی باتبدیل به مانیتور اگه هم تبدیل نیاز نشد هم که هیچی
    نه آقا اون رو که همه میدونن چیه و چیکارست!منظورم جای دو تا کابل برق PCI-E هستش. یعنی دو تا کابل از پاور باید وصل شه بهش.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نه آقا اون رو که همه میدونن چیه و چیکارست!منظورم جای دو تا کابل برق PCI-E هستش. یعنی دو تا کابل از پاور باید وصل شه بهش.
    اره دیگه دوتا کابل 6pin از پاور باید بهش وصل کنی شرمنده

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اره دیگه دوتا کابل 6pin از پاور باید بهش وصل کنی شرمنده
    پس چرا گرین این کابل ها رو روی بعضی از پاورهاش 8 تایی زده؟ هر جا خواستیم از اون دو تا اضافی استفاده کنیم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پس چرا گرین این کابل ها رو روی بعضی از پاورهاش 8 تایی زده؟ هر جا خواستیم از اون دو تا اضافی استفاده کنیم؟
    اگه از اون پاورا داری تو پکیج کارتت یه تبدیل هست که کابل های ide اضافی رو میتونی به 6pin تبدیل کنی اما بیشتر پاورهای جدید دوتا 6pin دارن

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

دستت درد نکنه آقا بابک این چند روز من حسابی شرمنده ات شدم، کارت رو همون MSI میگیرم چون قیمتش به نظرم مناسبه فقط یه سئوال این کارت ظاهرا دو تا ورودی PCI-E داره هر دو تاش رو باید وصل کنم دیگه؟
    خواهش میکنم
    این کارت به یه اسلات PCI-E وصل میشه ولی به علت خنک کننده حجیمش جای دوتا اسلات رو میگیره
    اکثر کارتهای گرافیک جدید اینطوری هستند
    بعدم یکی دو تا تست درست و حسابی هم اگه میشه معرفی کنید سیستم رو از نظر پایداری و کولینگ اینا تست کنم که دیگه خیالم راحت باشه.
    برای سیستم یا کارت گرافیک؟
    چجور تستی؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من بالاخره سیستم رو بستم، خدائیش هم سیستم خوبی در اومد و به شدت ازش راضی هستم حداقل الان بعد از 7 8 ساعت استفاده هیچ مشکل خاصی نبوده و همه چی رو به راه هستش. جز یه مسئله جزئی اول قیمت ها رو می نویسم تا بقیه دوستان هم استفاده ش رو ببرن بعد میرم سراغ اون مشکل:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا فقط یه مسئله جزیی دارم، بعد اسمبل سیستم عجله داشتم باید میرفتم جایی دادم سیستم رو یکی از بچه ها پارتیشن ببنده و ویندوز بریزه، البته چون ویندوز 64 بیتی دم دست نبود 32 بیت ریخته و پارتیشن بسته الان هارد من مجموع درایوهاش 465 GB هست 35GB ش نیست! حالا یه سئوال این 35 گیگ کوش؟ تو پارتیشن مجیک هم کلا فضای آنلوکیتد نشون نمیده. هارد مشکلی داره به نظرتون یا بد پارتیشن بسته شده؟ اگر فکر میکنید مشکل داره قبل از اینکه فایلهام رو از سیستم قبلی بیارم رو این ببرمش گارانتی.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

من بالاخره سیستم رو بستم، خدائیش هم سیستم خوبی در اومد و به شدت ازش راضی هستم حداقل الان بعد از 7 8 ساعت استفاده هیچ مشکل خاصی نبوده و همه چی رو به راه هستش. جز یه مسئله جزئی اول قیمت ها رو می نویسم تا بقیه دوستان هم استفاده ش رو ببرن بعد میرم سراغ اون مشکل:
    مبارکت باشه عزیز
    سیستم خیلی خوبی شد
    ایشالا به سلامتی استفاده کنی و فنش برات بچرخه!
    MB: Asus M4A78T-E: 142T
    CPU: Amd PhenomII X4 955 BE: 232T
    VGA: MSI 4890 HD OC 1GB: 282T
    Ram: Corsair DDRIII 4GB(2x2 GB): 109T
    HDD: 500GB Seagate Baracuda (7200.12): 54T
    Power: Green 785B: 125T
    DVD-RW: Liteon 24X: 28T
    Case: Silent Storm: 62.5T
    Monitor: LG W2261V: 265T
    ALL: 1300
    قیمت ها هم خیلی خوبه
    عالی گرفتی!
    الا فقط یه مسئله جزیی دارم، بعد اسمبل سیستم عجله داشتم باید میرفتم جایی دادم سیستم رو یکی از بچه ها پارتیشن ببنده و ویندوز بریزه، البته چون ویندوز 64 بیتی دم دست نبود 32 بیت ریخته و پارتیشن بسته الان هارد من مجموع درایوهاش 465 GB هست 35GB ش نیست! حالا یه سئوال این 35 گیگ کوش؟ تو پارتیشن مجیک هم کلا فضای آنلوکیتد نشون نمیده. هارد مشکلی داره به نظرتون یا بد پارتیشن بسته شده؟ اگر فکر میکنید مشکل داره قبل از اینکه فایلهام رو از سیستم قبلی بیارم رو این ببرمش گارانتی.
    نگران نباش عزیز
    تمام هاردها همیشه کمتر از مقداری هستند که روش نوشته میشه
    برا من هم دقیقا اینجوری هست
    نیازی به گارانتی بردن نیست!
    Last edited by Ultra_Black; 20-08-2009 at 13:42.

9. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

مبارکت باشه عزیز
    سیستم خیلی خوبی شد
    ایشالا به سلامتی استفاده کنی و فنش برات بچرخه!
    ممنون بابک جان، من سر این سیستم خدائی مدیونتم، خیلی خوب و کار درسته هر چی روش برنامه اجرا میکنم و کار میکشم بازم کند نمیشه، توی گیم هم که می ترکونه.

نگران نباش عزیز
    تمام هاردها همیشه کمتر از مقداری هستند که روش نوشته میشه
    برا من هم دقیقا اینجوری هست
    نیازی به گارانتی بردن نیست!
    ممنون خیالم راحت شد، یه سئوال دیگه هم داشتم دمای gpu معمولا روی 60 هست ولی مثلا یه گیم رو های اند اجرا میکنم بعد یک ساعت تا 79 اینا میره البته این تو حالتی هست که فن کارت گرافیک فقط داره از 25 الی 35 درصد توانش برای خنک کردن استفاده میکنه! من توانش رو بردم روی 50 درصد و دما رسید توی حالت نرمال به 47 و توی گیم تا همون 60 میرفت فقط عیبش این بود که یه کم صدای هوایی که فن تولید میکرد زیاد بود.

دمای cpu نرمال 40 هست و تو گیم 47 الی 8 میره. دمای کلی کیس هم ندیدم از 52 الی 3 بیشتر بشه. این دما ها نرمال هستند؟ کولینگ سیستم مناسبه؟

کیس الان یه فن جلوی هارد هست که پائین سیستمه یه فن وسطش هست و یکی هم با دور خیلی بالا پشتش، تازه یکی از فن های شیشه ای وسط هم به دلیل دراز بودن کارت گرافیک اضافه اومدش. گفتم ببندمش روی در که خوب ظاهر روی در فن 8 سانتی میخوره و این 12 سانیته.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

م
    منون بابک جان، من سر این سیستم خدائی مدیونتم، خیلی خوب و کار درسته هر چی روش برنامه اجرا میکنم و کار میکشم بازم کند نمیشه، توی گیم هم که می ترکونه.
    خواهش میکنم داداش،من که کاری نکردم؟!
    ایشالا که ازش راضی باشی
    ه سئوال دیگه هم داشتم دمای gpu معمولا روی 60 هست ولی مثلا یه گیم رو های اند اجرا میکنم بعد یک ساعت تا 79 اینا میره البته این تو حالتی هست که فن کارت گرافیک فقط داره از 25 الی 35 درصد توانش برای خنک کردن استفاده میکنه! من توانش رو بردم روی 50 درصد و دما رسید توی حالت نرمال به 47 و توی گیم تا همون 60 میرفت فقط عیبش این بود که یه کم صدای هوایی که فن تولید میکرد زیاد بود.
    چون کارت گرافیکت اورکلاک شده هست این دما زیاد نیست و طبیعی هست میتونی دماش رو با دور فن کنترل کنی
    دمای cpu نرمال 40 هست و تو گیم 47 الی 8 میره. دمای کلی کیس هم ندیدم از 52 الی 3 بیشتر بشه. این دما ها نرمال هستند؟ کولینگ سیستم مناسبه؟
    مناسب و نرمال هست
    کیس الان یه فن جلوی هارد هست که پائین سیستمه یه فن وسطش هست و یکی هم با دور خیلی بالا پشتش، تازه یکی از فن های شیشه ای وسط هم به دلیل دراز بودن کارت گرافیک اضافه اومدش. گفتم ببندمش روی در که خوب ظاهر روی در فن 8 سانتی میخوره و این 12 سانیته.
    Silent Storm از نظر تهویه عالی هست فکر نمی کنم نیازی به فن اضافه باشه

12. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •