تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 225 از 275 اولاول ... 125175215221222223224225226227228229235 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,241 به 2,250 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

داره خودمونی میشه ghorban2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

درضمن کسی از بچه ها با این نرم افزار مسیریاب اقلیم که روی گوشی با گارانتی پرشین هست کار کرده؟ برنامش 40000 تومنه که رایگان رو این گارانتی میدن سایتشم دیدم خیلی مفصل بود. من قبل این گوشی OMNIA 2 داشتم که ردیاب جی پی اس این HTC به مراتب از امنیا بهتر کار می کنه ارزش داره این برنامه رو نصب کنیم روش؟
    این نرم افزار اونقدری که ازش تعریف میشه بدرد نمی خوره. پسرخاله ی من گوشی hd رو از پرشین گرفت این نقشه هم همراش بود قبلش فکر می کردیم عجب چیزیه اما زد تو ذوقمون هم کند هست و هم اینکه فقط بعضی شهرها رو داره. در کل اگر نگرفتین چیز زیادی از دست ندادید!
    ............
    دوستان من با hd2 یه مشکل دارم نمی دونم چرا گاهی که با گوشی تماس می گیرم یا پیامک میدم زنگ نمی خوره. فقط چراغش روشن میشه مثل اینکه روی سایلنت گذاشته باشیم درحالی که صداش رو بالای بالا گذاشتم . سنسورهای مختلفی هم که در تنظیماتش بود رو غیر فعال کردم در کل نفهمیدم قضیه چیه گاهی میزنه گاهی نمی زنه! کسی چنین مشکلی نداره؟ راه چارش چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان نرم افزاری واسه این گوشی هست که بشه باهاش ویدویهای 720p با فرمت های divx و xvid و dvd بدون محدودیت فریم دید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

این نرم افزار اونقدری که ازش تعریف میشه بدرد نمی خوره. پسرخاله ی من گوشی hd رو از پرشین گرفت این نقشه هم همراش بود قبلش فکر می کردیم عجب چیزیه اما زد تو ذوقمون هم کند هست و هم اینکه فقط بعضی شهرها رو داره. در کل اگر نگرفتین چیز زیادی از دست ندادید!
    ............
    دوستان من با hd2 یه مشکل دارم نمی دونم چرا گاهی که با گوشی تماس می گیرم یا پیامک میدم زنگ نمی خوره. فقط چراغش روشن میشه مثل اینکه روی سایلنت گذاشته باشیم درحالی که صداش رو بالای بالا گذاشتم . سنسورهای مختلفی هم که در تنظیماتش بود رو غیر فعال کردم در کل نفهمیدم قضیه چیه گاهی میزنه گاهی نمی زنه! کسی چنین مشکلی نداره؟ راه چارش چیه؟
    مال من بعضی اوقات آلارم زنگ بیدار کنش بی صدا می شه.

یکی دو. مرتبه هم زنگ می خورد صدا نمی داد

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

آقا یه مسئله مهم

این rss hub چیز جالبی هست ولی من نمی دونم سایتهای دیگه ای رو که تو خودش نداره چطور میشه براش آدرس پیدا کرد و بهش وصلش کرد؟

مثلا cnn رو بهش وصل کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

............
    ---------------------------
    ممنونم از جوابت. من این اقلیم رو 3 روزه نصب کردم نمیدونم چطور میگین به درد نمی خوره شاید اون ایراد داره. من 3 روزه شب و روز تستش کردم عالیه واقعا عالی و دقیقه سرعت وصل شدن به ماهوارشم ماکزیمم 15 ثانیه هست تمام خیابونها و کوچه ها هم اسماشون دقیق و درستن. شما با شرکتش تماس بگیر بگو مشکلت رو من که از این به مراتب از گارمین راضی ترم آپدیت هاشم که تو سایتش می ذاره رایگان حتی دوبی و رم رو هم داره !! من توصیه می کنم دوستان بگیرن این نرم افزارو منم فکر می کردم چون ایرانیه به درد نخوره ولی این 3 روز باهاش خیلی حال کردم تا بعدا ببینیم چی میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه tazphoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

کسی از روش نصب آندرویید 2.1 رو hd2 خبر نداره؟

داره خودمونی میشه fasters7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    طهران کبیر

پيش فرض

دوستان نرم افزاری واسه این گوشی هست که بشه باهاش ویدویهای 720p با فرمت های divx و xvid و dvd بدون محدودیت فریم دید
    بهترین نرم افزاری که برای دیدن فیلم برای پاکت پی سی میشناسم core player هستش که الان فکر کنم آخرین ورژنش 1.36 باشه.

---------------------------
    من 3 روزه شب و روز تستش کردم عالیه واقعا عالی و دقیقه سرعت وصل شدن به ماهوارشم ماکزیمم 15 ثانیه هست تمام خیابونها و کوچه ها هم اسماشون دقیق و درستن.
    من خودم زمان نگرفتم ولی به نظرم 15 ثانیه یه کم زیاده برای یه غولی مثل hd2. شما a-gps رو هم فعال کردین ؟

کسی از روش نصب آندرویید 2.1 رو hd2 خبر نداره؟
    مگه اومده ؟ آخرین خبر این بود که توی xda دارن روی پورت کردنش کار میکنن، ولی خیلی وقته که دیگه خبری ندارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من خودم زمان نگرفتم ولی به نظرم 15 ثانیه یه کم زیاده برای یه غولی مثل hd2. شما a-gps رو هم فعال کردین ؟
    --------------------

خب واسه منی که omnia 2 داشتم و بین 10 تا 15 دقیقه طول می کشید این زمان خیلی عالیه نمی دونم میشه بگین از کجا میشه فعال کرد این a-gps رو؟ ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

یعنی اینجا کسی با rss و اخبار و برنامه rss hub رو گوشی کاری نداشته؟

داره خودمونی میشه ghorban2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

یعنی اینجا کسی با rss و اخبار و برنامه rss hub رو گوشی کاری نداشته؟
    چرا کار نداره من خودم عشق rss هستم
    من خودم اول کل فیدهایی که پیش فرض توی نرم افزار بود پاک کردم . کل فیدهایی که تو گوگل ریدر داشتم رو export کردم و در واقع بصورت یه فایل با پسوند opml درآوردم ، ریختم روی گوشی ، یکی روش زدم و همه ی فیدهام منتقل شدند به نرم افزار . این رو گفتم که اگر قبلا کلی فید از توی نرم افزارهای دیگه یا از توی گوگل ریدر دنبال می کردی تک تکشون رو نشینی وارد کنی!

کلا برای اضافه کردن فید روی Menu بزن بعدش Chanel بعدش New حالا چهارتا گزینه داری؛
    1- انتخاب از لیست خوش
    2- سرچ می کنه
    3- همون کاری که من کردم
    4- اگر کل آدرس rss سایتی رو داری. که همین گزینه فکر کنم خوراک توئه!

مقاله نوشتم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه tazphoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مگه اومده ؟ آخرین خبر این بود که توی xda دارن روی پورت کردنش کار میکنن، ولی خیلی وقته که دیگه خبری ندارم
    ردموند پای گفته یکی از همونای توی xda همونی که سایت HTC-LINUX رو اداره میکنه تونسته پورت کنه و خوشبختانه دوال بوت کرده و لینک داده من یه نگا کردم سر درنیاوردم اگه کسی تونست خبر بده.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن همین ردموند پای قول آموزش نصب رو داده باید دید کی(در مورد spirit برای آیفون قولشون 10 دقیقه بیشتر طول نکشید ولی در مورد HD2 3 4 روزی مردم الافن...!).

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •