تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 224 از 275 اولاول ... 124174214220221222223224225226227228234274 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,231 به 2,240 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

اگه نباشه جاش خالی می مونه moji2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

آقا یه چیزی میگم در گوشی که برید حال کنید اگر نمی دونستید

یه برنامه مخصوص برای ی و تیوب داره رو گوشی به صورت فابریک که چون برنامس و به اینترنت وصل می شه قابل فی ل تر شدن نیست.خیلی باهاله .میشه باهاش کلی تو این سایت حال کرد.واقعا دمشون گرم
    خوب عزیزم این که نیاز به گفتن نداره همه میدونن اما دستت درد نکنه D:
    اما نمیشه ویدو ها رو دانلود کرد

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

متاسفانه کارکرد بلوتوث پاکت پی سی مطلوب نیست

داره خودمونی میشه ghorban2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

آقا یه چیزی میگم در گوشی که برید حال کنید اگر نمی دونستید

یه برنامه مخصوص برای ی و تیوب داره رو گوشی به صورت فابریک که چون برنامس و به اینترنت وصل می شه قابل فی ل تر شدن نیست.خیلی باهاله .میشه باهاش کلی تو این سایت حال کرد.واقعا دمشون گرم
    مگه میشه کسی ندونه من یه سیمکارت ایرانسل زدم و یه بسته ی یک ماهه gprs هم خریدم که یک ریال! از همراه اول ارزونتره . الآن اینترنت EDGE دارم دارم حال می کنم سرعت دانلودش حداقل 20 کیلوبایت بر ثانیه هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقا یه سئوال مهم و فورس:::::

من هم با اینکه اینترنت 128 دارم ،گوشی رو وصل کردم به پی سی دارم امتحان می کنم.منتها تنظیمات گوشی رو قبلا دست زده بودم و الان موقع اتصال به سیستم شارژ نمی شه( در حالت internet sharing ) این طوری باتریم تموم میشه و داغ میشه(هرچند که در اون حالت هم احتمالا زیاد شارژو دشارژ میشه)

کسی می تونه سریع بگه تنظیمات مربوط به شارژ شدن از سیستم کجاست؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی خودمونیم عجب گوشیه بیستیه!!! تا به سیستم زدمش اینترنت برقرار شد.باورم نمی شد.آخه گوشی های دیگه کلی تنظیمات دارن!!

واقعا دم htc گرم.هم از internet sharing وهم wireless router .فقط اینترنت موبایل کم داشت که ایرانسل حال داد

اگه نباشه جاش خالی می مونه man7tomani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    VS/Projects

پيش فرض

هر کی این گوشی رو داره و میخواد بفروشه یک پ.خ به من بزنه ! (در حد آک)

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آقا یه سئوال مهم و فورس:::::

من هم با اینکه اینترنت 128 دارم ،گوشی رو وصل کردم به پی سی دارم امتحان می کنم.منتها تنظیمات گوشی رو قبلا دست زده بودم و الان موقع اتصال به سیستم شارژ نمی شه( در حالت internet sharing ) این طوری باتریم تموم میشه و داغ میشه(هرچند که در اون حالت هم احتمالا زیاد شارژو دشارژ میشه)

کسی می تونه سریع بگه تنظیمات مربوط به شارژ شدن از سیستم کجاست؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی خودمونیم عجب گوشیه بیستیه!!! تا به سیستم زدمش اینترنت برقرار شد.باورم نمی شد.آخه گوشی های دیگه کلی تنظیمات دارن!!

واقعا دم htc گرم.هم از internet sharing وهم wireless router .فقط اینترنت موبایل کم داشت که ایرانسل حال داد
    سلام.

روی آیکن باطری بزنی تنظیماتش میاد...تو تنظیماتش یه گزینه واسه این که از پی سی شارژ بشه داره.

راهنمایی ناقصه چون گوشی دستم نیست..شرمنده

7. این کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

میشه دوستان راهنمایی کنن بگن چجوری میشه با وصل کردن به سیستم به اینترنت وصل شد؟ wireless router چی هست؟ مودم adsl من zyxel هست که هرکاری می کنم این گوشی نمی تونه پیداش کنه اما وقتی مودم محل کارم که اکسس پوینت دی لینک داره سه سوته پیداش می کنه دلیلش چیی تونه باشه؟ ممنونم.

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

مگه میشه کسی ندونه من یه سیمکارت ایرانسل زدم و یه بسته ی یک ماهه gprs هم خریدم که یک ریال! از همراه اول ارزونتره . الآن اینترنت EDGE دارم دارم حال می کنم سرعت دانلودش حداقل 20 کیلوبایت بر ثانیه هست

آقا این بسته رو از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده؟ در کل از سرعتش راضی هستی ارزش داره پول بدیم به ایرانسل؟! من همینطوری با وایرلس پارس انلاین وصل شدم با گوشی به نت سرعتش از پی سی خونه بیشتر بود!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

درضمن کسی از بچه ها با این نرم افزار مسیریاب اقلیم که روی گوشی با گارانتی پرشین هست کار کرده؟ برنامش 40000 تومنه که رایگان رو این گارانتی میدن سایتشم دیدم خیلی مفصل بود. من قبل این گوشی OMNIA 2 داشتم که ردیاب جی پی اس این HTC به مراتب از امنیا بهتر کار می کنه ارزش داره این برنامه رو نصب کنیم روش؟

داره خودمونی میشه ghorban2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان اینجا تاپیک HD2 هست و به نظر میرسه داریم منحرف میشیم اما جهت اطلاع دوستان:

همراه اول مدتیه یه سری اصطلاحا بسته رویایی گذاشته که می تونید برید تو سایتش هست مثلا 1000 تومان میدید یه بسته ی یک روزه میگیرید یعنی 24 ساعت از لحظه ای که فعال میشه می تونید از اینترنت موبایل خودتون لذت ببرید. جالبیش اینجاست که همه ی بسته ها دارای پهنای باند نامحدود هستند. اگر در محل زندگی شما اینترنت پرسرعت gprs که همون edge میشه وجود داره که خیلی بهتره چون سرعت gprs خیلی کمه و به نظر من ارزش نداره. در حال حاضر همراه اول در مراکز استانها و شاید بعضی شهرهای بزرگ اینترنت edge داده اما ایرانسل در اکثر جاها edge داره به همین دلیل من در حال حاضر از ایرانسل استفاده می کنم. ایرانسل هم همون بسته های همراه اول رو داره اما یک ریال ارزونتر میده. در مورد کیفیت هم شاید برای هرکی فرق کنه اما من که دیال آپ بودم الآن با این خیلی حالش بیشتره. همین الآن یه برنامه رو دارم دانلود می کنم سرعتش رو زده 12 کیلوبایت شاید الآن شب باشه چون دیروز خیلی بیشتر بود اما باز نسبت به دیال آپ عالیه تازه اینجوری در واقع همیشه اینترنت دارین و می تونید با موبایل برین یا وصل کنید به لپ تاپ یا روتر کنین و...

11. این کاربر از ghorban2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moji2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

میشه دوستان راهنمایی کنن بگن چجوری میشه با وصل کردن به سیستم به اینترنت وصل شد؟ wireless router چی هست؟ مودم adsl من zyxel هست که هرکاری می کنم این گوشی نمی تونه پیداش کنه اما وقتی مودم محل کارم که اکسس پوینت دی لینک داره سه سوته پیداش می کنه دلیلش چیی تونه باشه؟ ممنونم.

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

آقا این بسته رو از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده؟ در کل از سرعتش راضی هستی ارزش داره پول بدیم به ایرانسل؟! من همینطوری با وایرلس پارس انلاین وصل شدم با گوشی به نت سرعتش از پی سی خونه بیشتر بود!!!
    wireless router برای اشتراگ گذاری اینترنت هست از روی گوشی شما به سیستم ها و موبایل های دیگه
    برای بعضی از مودم ها باید یه شبکه وایرلس روی سیستم خودت ایجاد کنی و بعد به اون کانکت بشی چون توی محل کار شما اون یک اکسس پوینت هست و یه کابل شبکه خورده و هر چیزی وارد اون میشه رو شیر میکنه
    من برای خونه از یک کارت شبکه usb بی سیم استفاده می کنم و باید یه شبکه ایجاد کنم تا بتونم بهش کانکت شم
    Last edited by moji2007; 29-06-2010 at 00:01.

13. این کاربر از moji2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •