تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 221 از 275 اولاول ... 121171211217218219220221222223224225231271 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,201 به 2,210 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

پروفشنال Scud_MD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    hd2 واقعا فرمت DivX رو پشتیبانی میکن آخه تو سایت gsmarena اسمی از فرمت divX نبرده

داره خودمونی میشه ghorban2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    hd2 واقعا فرمت DivX رو پشتیبانی میکن آخه تو سایت gsmarena اسمی از فرمت divX نبرده
    خوب یه نرم افزار نصب می کنی و تمام. نرم افزارش هم هست.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

hd2 با کدام سیم کارت سازگاری بهتری دارد ( ایرانسل یا همراه اول )

اگه نباشه جاش خالی می مونه moji2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

hd2 با کدام سیم کارت سازگاری بهتری دارد ( ایرانسل یا همراه اول )
    فرقی نمیکنه یا حداقلش اینه که من فرقی احساس نکردم . این گوشی کاملا به اینترنت وابسطه هست اینترنتش به راه باشه مثل ... کار میکنه D:

5. این کاربر از moji2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ghorban2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

می خواستم در مورد ال سی دی ش بپرسم؛
    با توجه به اینکه من دست هام مخصوصا تابستونا عرق می کنه یعنی یکمی مرطوب هست می تونم با صفحش کار کنم؟ یا اگر مثلا بیرون باشیم و در حین کار کردن چند قطره آب مثلا باران روی صفحه بریزه ممکنه ال سی دی بسوزه؟ کلا ال سیدیش کی میسوزه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام به همگي دوستان . 2 روزه که اين مدل رو خريدم ولي باهاش به مشکل برخوردم . دو تا سوال راجع به اين مدل داشتم
    1-زماني که خريدم از سايت مشخصاتش رو ديده بودم و تو يمشخصاتي که اعلام شده بود خروجي تي وي نداشت اما فروشنده گفت که با کابل مخصوص ميشه ازش خروجي تي وي گرفت . ايم موضوع صحت داره يا اينکه فروشنده لاف زده ؟؟
    2- تو اين 2 روز گوشي 3 بار هنگ کرده .يعني زماني که ميخوام از حالت lock خارجش کنم هر کار يميکنم نميتونم قفلش را با تاچ جابجا کنم و کلا صفحه تاچش کار نميکنه . کليدهاي پايين رو هم که ميزنم چند با رحالت روشن خامو ش ميشه و بعدش مجبورم کلا خاموش و روشنش کنم . به نظر شما ايراد از خود گوشيه يا ويندوزش؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه moji2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام به همگي دوستان . 2 روزه که اين مدل رو خريدم ولي باهاش به مشکل برخوردم . دو تا سوال راجع به اين مدل داشتم
    1-زماني که خريدم از سايت مشخصاتش رو ديده بودم و تو يمشخصاتي که اعلام شده بود خروجي تي وي نداشت اما فروشنده گفت که با کابل مخصوص ميشه ازش خروجي تي وي گرفت . ايم موضوع صحت داره يا اينکه فروشنده لاف زده ؟؟
    2- تو اين 2 روز گوشي 3 بار هنگ کرده .يعني زماني که ميخوام از حالت lock خارجش کنم هر کار يميکنم نميتونم قفلش را با تاچ جابجا کنم و کلا صفحه تاچش کار نميکنه . کليدهاي پايين رو هم که ميزنم چند با رحالت روشن خامو ش ميشه و بعدش مجبورم کلا خاموش و روشنش کنم . به نظر شما ايراد از خود گوشيه يا ويندوزش؟؟؟
    من تا اونجای که شنیدم و فروشنده بهم گفت نمیشه به TV وصلش کرد .

رام جدید رو از سایت HTC دانلود کن و نصب کن حتما درست میشه این گوشی بعد از 10 روز که دارم امروز برای من هنگ کرده که اون هم مقصر خودم بودم که 100 تا کار رو با هم انجام دادم روش بنده خدا مغزش گرخید .

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

من خودم از finger keyboard استفاده میکنم و تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که توی htc messages هیچ اسمی پیشنهاد نمیده و یا باید یکبار کیبوردم رو عوض کنم یا اینکه از طریق سرچ برم که خوب, برای این گوشی یه کم ضایع است
    سلام

نه دوست عزیز احتیاجی به عوض کردن کیبورد نیست

اول 2 یا 3 حرف از اسم رو بنویسین بعد با دکمه دلیت حرف اخر رو پاک کنین . یک دفعه تمام اسمها رو پیشنهاد میده

گفتم قبلا این گوشی هیچ چیزش مثل آدم کار نمیکنه !!!!!. هی باید بشینین کند و کاو و آزمایش کنین تا قلقش بیاد دستتون

من سه تا کیبورد روش نصب کردم که با کیبورد الرام العربی و کیبوردِ اصلیش میشه 5 تا !!!!!

1- فینگر کیبورد که فارسی و عربی عم داره و برای من که با س زبان سرو کار دارم بسیار مناسبه و تنها با فشار یک دکمه زبان کیبورد عوض میشه

2 - spb کیبورد که عربی و فارسی نداره اما کیبورد جالبی هست

3 - کیبورد tuchpal که اون هم خیلی کارایی داره اما فقط انگلبسی هست

همشون خوبن و در جای خودشون خوب کار میکنند

با بودن این کیبوردها که بعضیهاشون خودش کلمه ها رو کامل میکنه و در وقت صرفه جویی میکنه و کمک میکنه به کسایی که اسپل کلمات انگلیسی رو خوب بلد نیستند ؛ دیگه کیبورد خود دستگاه بی استفاده میشه .

================================================== ===========================

یاد آوریِ مهم:

گرچه خیلی ها میدونند اما گفتنش بی ضرر هست :

تا این موبایل رو میخرین حتما اول از همه spb back up رو نصب کنین و قبل از نصب هر برنامه ای یک بک آپ بگیرین از همه چیز fullbackup
    اگر اون برنامه باعث شد که تنظیمات گوشیتون به هم بریزه و قاطی کنه ، فقط کافیه اون فایل بک اپ رو راه بندازین تا ظرف چند دقیقه همه چیز به حالت اول برگرده

مثال :

یک برنامه تو سایتهای عربی دیدم که دخل همه گوشیهای مردم رو اورد . اون برنامه تقویم هجری و ساعات اذان و اینهاست اما تا نصبش میکنین تمام کلمات عربی و فارسی وارونه میشه تو تمام گوشی حتی در مسجها !!!!! . اگه قبلا بک آپ نگرفته باشین ، فقط با هارد ریست درست میشه یا برگردوندن گوشی به حالت کارخانه

یا حق تا بعد

Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 17-06-2010 at 15:01.

10. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

hd2 رو با کدوم گرانتی بخرم بهتر هست؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    hd2 رو با کدوم گرانتی بخرم بهتر هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •