تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 14 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 136

نام تاپيک: دنیای سه بعدی و مشکلات

پروفشنال samadsam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز من فکر های بزرگی داشتم و با این منوال نمی شه رندرگیری کرد یکی از دوستان یه سایت رو معرفی کرده بود برای رندر گیری می گم اونا چیکار می کنن که می تونن به سادگی رندر کنن
    متاسفانه اینترنت ما هم
    dial uo هستش سرعتی نداره برای رندر هم نمی تونم با این سیستم استفاده کنم خیلی حال گیری
    ولی بازم بابت کمکتون ممنونم باید برم دنبال ADSL
    ولی من دست از 3DS Max بر نمی دارم فقط رندر زد زیر دلم

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام یه چندتا سوال داشتم

1 - چرا هنگامی که یک
    box درست می کنیم تنظیماتش سمت راست مکس در قسمت Parameters ظاهر می شه تنظیماتی مانند بزرگ و کوچک کردن شی و ... اما هنگامی که از Editabel Poly استفاده می کنم تنظیمات محو می شه چجور باید ظاهرش کنم

2 - چرا دربین های من توی متحرک سازی حرکتی نمی کنن اصلا کلا توی رندر نشونش نمی ده می شه یه خورده توضیح بدین

3 - الان من می خوام سه تا خونه کنار هم درست کنم واسه یه انیمیت باید
    Zoom رو به حداقل برسونم تا بشه واسه خونه ها حیاط هم گذاشت

4 - اقا این سایت هایی که فایل رو رندر می کنن قضیه شون چجوری

آخر فروم باز /.,mnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اونا چیکار می کنن که می تونن به سادگی رندر کنن
    اونها سیستم های خیلی خیلی گرون قیمت و شاید هم کامپوتر هایی که به صورت شبکه به هم متصل هستند و سخت افزار های مخصوصی مثل کارت رندر استفاده می کنن.

1 - چرا هنگامی که یک
    box درست می کنیم تنظیماتش سمت راست مکس در قسمت Parameters ظاهر می شه تنظیماتی مانند بزرگ و کوچک کردن شی و ... اما هنگامی که از Editabel Poly استفاده می کنم تنظیمات محو می شه چجور باید ظاهرش کنم
    به خاطر اینکه classOf شی شما از box به Editable_Poly تغییر می کنه، شما نمی تونید توی ادیت پولی اونها رو داشته باشید ولی اگه مادیفایر edit poly اضافه کرده باشید می تونید روی مادیفایر قبل کلیک کنید و اون رو ببینید که البته در این حالت اگه شکل شما ویرایش شده باشه با تغییر سگمنت ها شکل به هم میریزه.

2 - چرا دربین های من توی متحرک سازی حرکتی نمی کنن اصلا کلا توی رندر نشونش نمی ده می شه یه خورده توضیح بدین
    یعنی منظور شما اینه که نمای دوربین رندر نمیشه؟
    اگه منظورتون همینه شما روی اسم perspective راست کلیک کنید و views> camera رو انتخاب کید (یا کلید میانبر C رو بزنید) و اون نما رو رندر کنید.

3 - الان من می خوام سه تا خونه کنار هم درست کنم واسه یه انیمیت باید
    Zoom رو به حداقل برسونم تا بشه واسه خونه ها حیاط هم گذاشت
    حالا مشکلتون چیه؟ خب با پارامترهای Lens و FOV و یا ابزارهای پایین شمت راست این کار رو بکنید.

4 - اقا این سایت هایی که فایل رو رندر می کنن قضیه شون چجوری
    فکر می کنم فایل رو بهشون میدید و رندرش میکنن و ... .
    دوستان می تونن بیشتر راهنمایی کنن و خوب اگه بخواهید این کار رو بکنید یه مبلغی که برای این کار از شما دریافت می کنن حتما کاملا شما رو راهنمایی هم خواهند کرد.

4. 2 کاربر از /.,mnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

یعنی منظور شما اینه که نمای دوربین رندر نمیشه؟
    اگه منظورتون همینه شما روی اسم perspective راست کلیک کنید و views> camera رو انتخاب کید (یا کلید میانبر C رو بزنید) و اون نما رو رندر کنید.
    یعنی می خوام انیمیت رو با نگاه دوربین نشون بده یعنی من توی این پورت 2 تا دوربین کار نهائم یکی بالا یکی پایین می خوام 50 فریم رو بزارم واسه دوربین اول 50 فریم برای دوربین 2 ولی نمی شه
    در کل نمی تونم یه کاری کنم که هنگام متحرک سازی از دوربین استفاده کنه دوربین در هنگام متحرک سازی فقط یک شی بی خاصیت برام می مونه

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

یعنی می خوام انیمیت رو با نگاه دوربین نشون بده یعنی من توی این پورت 2 تا دوربین کار نهائم یکی بالا یکی پایین می خوام 50 فریم رو بزارم واسه دوربین اول 50 فریم برای دوربین 2 ولی نمی شه
    در کل نمی تونم یه کاری کنم که هنگام متحرک سازی از دوربین استفاده کنه دوربین در هنگام متحرک سازی فقط یک شی بی خاصیت برام می مونه
    همونطور که گفتم اول به طریقی بالا باید نمایتون رو به دوربین تغییر بدید و بعد اون نما رو رندر کنید.
    یه راه دیگه اش اینه که F10 رو بزنید و اون پایین viewport را به camera تغییر بدید.
    50 فریم اول رو با دوربین 1 و 50 فریم بقیه رو با دوربین 2 رندر کنید و بعد با هم میکس کنید ولی اگه می خواهید مستقیما دوربین در فریم 50 دوربین 1 و بقیه دوربین 2 خودش عوض بشه باید از render presents استفاده کنید که به مباحث یشرفته ی رندر مربوط میشه.

7. 3 کاربر از /.,mnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بازم اومدم یه سوال الان توی یکی از تاپیک ها یکی از دوستان یک نرم افزار نام برد یه نام 2020 که می گفت خوراکش طراحی کمد و اشپز خونه ست ...

سوال من : می شه با استفاده از رندر مکس خروجی طراحی رو به صورت کارتونی در بیاریم نه به صورت انیمیشن (یا با استفاده از پلاگین )

راستی اینم بپرسم هر گاه از نور استفاده می کنم شی های درون صفحه روشن می شن در صورتی که نور رو هم حذف کردم (یعنی هنگام استفاده از نور یه سوالی می شه که باید
    yes رو زد بعد از اون در صورت حذف نور هم شی روشن است من دو تا رندر رو با یک رنگ یکسان مقایسه کردم )

اقا خیلی با حالی این یکی دو روز شما رو خیلی تو زحمت انداختم امیدوارم جبران کنم

پروفشنال OM3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

جواب این سوالت رو نمیتونم بدم چون من با 3Dmax کار نمیکنم ( با مایا کار میکنم )
    ولی یه سوال : چرا با mudbox کار میکنی ؟
    از من میشنوی با mudbox کار کردن وقت طلف کردنه ، چون Zbrush هم ابزاراش بیشتره هم قدرت ابزارهاش ، از اینا گذشته خیلی رَون تر از mudbox هستش ، در نتیجه خروجی کار هم قشنگ تر میشه و هم زود تر به چیزی که میخوای میرسی...
    ( من از pixologic پول میگیرم تا براش تبلیغ کنم )

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

جواب این سوالت رو نمیتونم بدم چون من با 3Dmax کار نمیکنم ( با مایا کار میکنم )
    ولی یه سوال : چرا با mudbox کار میکنی ؟
    از من میشنوی با mudbox کار کردن وقت طلف کردنه ، چون Zbrush هم ابزاراش بیشتره هم قدرت ابزارهاش ، از اینا گذشته خیلی رَون تر از mudbox هستش ، در نتیجه خروجی کار هم قشنگ تر میشه و هم زود تر به چیزی که میخوای میرسی...
    ( من از pixologic پول میگیرم تا براش تبلیغ کنم )
    دوست عزیز ممنونم ولی فکر کنم mudbox بهتر از Z-Brush باشه من که هنوز شکل Z-brush هم ندیدم
    ببخشید می شه یه کم از توانایی های mudbox یا zbrush بگید که در کل کار این برنامه ها چیه

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز چجوری می تونم همانند تصویر زیر پوسته بدن درست کنم ممنون می شم ابزارش رو نشون بدید
    کار برنامه ی Autodesk FBX Plug -ins (برای ساخت پلاگین نیست )

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببخشید نمی دونید این چه برنامه ای (می گم شاید در خصوص رندر یا چیزی از این قبیل باشه )

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by samadsam; 09-08-2009 at 08:49.

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

می شه با استفاده از رندر مکس خروجی طراحی رو به صورت کارتونی در بیاریم نه به صورت انیمیشن (یا با استفاده از پلاگین )
    بله میشه به صورت کارتونی (دوبعدی به نظر برسه ) رندر گرفت. توی مباحث اموزشی یه آموزش در مود این رندرها هست.

راستی اینم بپرسم هر گاه از نور استفاده می کنم شی های درون صفحه روشن می شن در صورتی که نور رو هم حذف کردم (یعنی هنگام استفاده از نور یه سوالی می شه که باید
    yes رو زد بعد از اون در صورت حذف نور هم شی روشن است من دو تا رندر رو با یک رنگ یکسان مقایسه کردم )
    خب شما وقتی اصلاا نور در صحنه نگذارید باز هم رندرتون روشنه این به این دلیل هست که در صورتی که اصلا نور نداشته باشید خود مکس 2 تا نور پیش فرض مخفی در صحنه قرار میده و در صورتی که شما یه نور خودتون اضافه کنید اون دوتا نور حذف میشن.

ببخشید می شه یه کم از توانایی های mudbox یا zbrush بگید که در کل کار این برنامه ها چیه
    برای مدلسازی خیلی پیشرفته و راحتتر.(مثلا در فیلم دزدان دریایی کاراییپ مدلها با این برنامه هست(؟))
    دوست عزیز چجوری می تونم همانند تصویر زیر پوسته بدن درست کنم ممنون می شم ابزارش رو نشون بدید
    کار برنامه ی Autodesk FBX Plug -ins (برای ساخت پلاگین نیست )
    دوست عزیز تا جایی که من می دونم مدلسازی کارکتر از مباحث پیشرفته هست و اینجوری نیست که شما یه ریگ رو بیارید و خودش مدلسازی کنه. شما باید برای مدلسازی کارکتر به خیلی از ابزارهای مکس مسلط باشید و چند ساعت بیاید و مدلسازی کنید. (البته فکر کنم که پلاگن هایی باشن که این کار رو با چندتا کلیک میکنن که دیگه اون کار پلاگن میشه و دیگه اصلا مثل کارهای مدلسازها بی محدودیت نیست و شما محدودیت های خیلی زیادی دارید.)

ببخشید نمی دونید این چه برنامه ای (می گم شاید در خصوص رندر یا چیزی از این قبیل باشه )
    این عکستون برای من لود نمیشه.

موفق باشید.

13. 4 کاربر از /.,mnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •